Jump to content

Saç Ekimi Yaptırmak Ne kadar Güvenilir?

Recommended Posts

Sanırım saçlarımın ne kadar seyreldiğini söylememe gerek yok, istanbulda saç ekimi yapan bir çok estetik merkezi var bunlardan birtanesi'de esteworld,buraya birkere gittim ,sizinle direk danışmanlar muhatap, herşeyi onlar size izah ediyorlar  açıkcası hiç hoş değil, çünkü insan saçına ekim yapacak uzmanla görüşmek ister. Sonuçta siz bir saç ektireceksiniz ve doğal olarak'ta garanti olumlu bir sonuç istiyorsunuz ve bunuda bir uzmanın ağzından duymak istiyorsunuz bir danışmanın değil özellikle'de rus aksanıyla türkçe konuşmaya çalışan birinden hiç değil,daha sonra saç ekimi yapacak sözde uzman geliyor ,fakat hemen gitmesi gerekiyormuş gibi bir beden dili var uzmanca saçınızı inceliyor (yani rolünü oynuyor),ve bende  hiçbirşey sorma gereği duymuyorum, daha doğrusu ortamda şöyle bir hava estiriliyor danışman zaten herşeyi açıkladı daha bana ne soracaksın,anlıyacağınız işi fabrikasyona dökmüşler ve sizin kuşkularınızla asla ilgilenmiyorlar , bir yandan da ekeriz olursa olur olmassa'da bizim sorunumuz değil ayağındalar.. gerçi ben henüz birkere gittim ve bu işi yaptıracak cesareti henüz kendimde bulamadım,eğer yaptıranlar varsa buradan bana yazarlarsa memnun olurum..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...