Jump to content
ateyizreis

Kemalistler Kadir Mısıroğlu'nu neden sevmezler?

Recommended Posts

5 saat önce, quayz yazdı:

Bunlar aklı sıra  laf sokmaya çalışıyorlar.Nereden saldırabilirz diye kara kara düşünüyorlar. :D 

Bizim kadir mısıroğlu denen iti sevmememizin sebebi Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı olmasıdır.Kendisi tarihi çarpıtan bir yalancıdır.

Kemalistler yalan söyleyeni seviyorlar.

Chp nin yayın organı halk tvde satılan kitaplara bakın.:)

http://halkkitapevi.com/ataturk-ve-islam.asp

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
43 dakika önce, teknisyen yazdı:

Konu  başlığı ne sen ne yazıyorsun.

Kemalistlerin savunduğu  sinan meydan  mustafa kemal müslüman diyor.

Düşman oldukları kadir mısıroğlu mustafa kemal  ateist diyor.

Kemalistler doğru  söyleyeni sevmiyorlar.

Anladın mı şimdi.

Namık kemal zeybekde mustafa kemal evliya diyor.:)

Hay zavalı  konu belli  ne yazacaktım senin  istediyin gibimi yazacaktım O ZMAN İnanılardan farkım olmazdı fark olsun diyede yazamdıl düşüncem nuese onu yazarım. konunun başlığına dönersek  yazdığım oratada kadir mısır oğlu deli. ondan tutuklanmıyor 7 kez deli rapru almış adam. sen dedin bazen doğrulrı söylüyor ondan sevilmiyor. bende yazdım agam yunan askerleri kzansaydı mustafa kemel kaybetse bizim için hayırlısı olurdu karımızı kızmızı  götümzü s*****kseydiler çok iyi olurdu keşke biz ynan tarfında olsak şeriyatı yaşacak diyor bu adam  pezevek adı üstünde kadır mısır oğlu 7 defa deli raporu almış adamdan vatan sağolsun diye bir şey duymamız mümkün deyil. zaten bunun dibi tanısı koyulmayan binlerce  insan var fetava veriyor hiç dini şeriuayıtı yaşmak isteyen adamın biri çıkıpta allah razı olsun kızımızı gelinmizi karımızı götümüzü atatürke boşluyuz diyen kimse görmedim. sende inanaç sahihbisin seninde onlardan bir farkın yok. yani namus kavramı  nedir şeref onur  haysiyetin hiç bir önemi yok sizler birilerine kul olmuş insanlıktan uzak ama dönek her yere dönebilen saydığım insanlıktan hiç gocunmayan ahlak nedir bilmeyen bana köpek diyip köpeyin dahi siz inanırlardan çok vefalı namslu adam satmayan danzlük yapmaz. anasını bacısını teyze hala gelinin vs . bunların namusunu namus saymayan nasıl bir insan olabilir anca senin gibi asalak dünaya yaşadığın sürece  zarar veren  evernesel yaşam kuralarını bozan kişi veya yartıksın kadır mısır oğlu gibisin ne idyeyim başka ben söyledim geri dönüş yok ister kabul et ister etme benim nacizane düşüncemdir bunlar. He videyoyu izlamiştim daha önce ben doğu perinçeyin vanlerinin ataürçü olduğunu sanırdım doğu peiçek hapisten çıktı tayibci oldu yiyit bulut  ve tayyibin eski partisinde muhlif ılan başakan şu an iişleri bakanı vs bunlar insan deyil döneme göre danssçz gibi insanlar bunları bana yuturmasın çünkü ben senin gibi inanır deyilim ben özgür düşünür fikrimi ortaya koyarım sen ise inandığın din felsefe  olan sona nerydese din olan. kişilerin söylediyinin dışına çıkmasın çümkü sen birşeylere ait olman gerek yoksa yaşayamsın bilmem anlatabildimi.

tarihinde güven tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
42 dakika önce, teknisyen yazdı:

Kemalistlerin savunduğu  sinan meydan  mustafa kemal müslüman diyor.

Düşman oldukları kadir mısıroğlu mustafa kemal  ateist diyor.

Kemalistler doğru  söyleyeni sevmiyorlar.

Anladın mı şimdi.

Namık kemal zeybekde mustafa kemal evliya diyor.:)

Geri zekalı, Kemalist demek ateist vb demek midir? Atatürk'ün inançlı biri olduğunu sanmaları veya öyle olduğunu kabul etmeleri, Mısırlıoğlu'nu kabul edilebilir hale mi getiriyor? Şeriatçı bir sapık olması ve tıpkı senin gibi Atatürk'le kafayı bozmuş bir deli haline gelmesi, Kemalistlerin onu sevmemesi için yeter neden.

Atatürk'ün dinsiz olduğunu, ona küfretmek maksatlı söylüyor bu pislik. İslam dininde dinsizlerin yeri bellidir, di mi beyinsiz?

Sen Atatürk'ün dinsiz olduğunu biliyorsun ve şeriatçı değilsin ama ben seni de günahım kadar sevmiyorum mesela...

Atatürk'ün dinsiz olduğunu biliyor ve söylüyor olman, doğruları söylediğin ve o yüzden sevilmediğin anlamına mı geliyor?

Donuk zekalı manyak?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, güven yazdı:

Hay zavalı  konu belli  ne yazacaktım senin  istediyin gibimi yazacaktım O ZMAN İnanılardan farkım olmazdı fark olsun diyede yazamdıl düşüncem nuese onu yazarım. konunun başlığına dönersek  yazdığım oratada kadir mısır oğlu deli. ondan tutuklanmıyor 7 kez deli rapru almış adam. sen dedin bazen doğrulrı söylüyor ondan sevilmiyor. bende yazdım agam yunan askerleri kzansaydı mustafa kemel kaybetse bizim için hayırlısı olurdu karımızı kızmızı  götümzü s*****kseydiler çok iyi olurdu keşke biz ynan tarfında olsak şeriyatı yaşacak diyor bu adam  pezevek adı üstünde kadır mısır oğlu 7 defa deli raporu almış adamdan vatan sağolsun diye bir şey duymamız mümkün deyil. zaten bunun dibi tanısı koyulmayan binlerce  insan var fetava veriyor hiç dini şeriuayıtı yaşmak isteyen adamın biri çıkıpta allah razı olsun kızımızı gelinmizi karımızı götümüzü atatürke boşluyuz diyen kimse görmedim. sende inanaç sahihbisin seninde onlardan bir farkın yok. yani namus kavramı  nedir şeref onur  haysiyetin hiç bir önemi yok sizler birilerine kul olmuş insanlıktan uzak ama dönek her yere dönebilen saydığım insanlıktan hiç gocunmayan ahlak nedir bilmeyen bana köpek diyip köpeyin dahi siz inanırlardan çok vefalı namslu adam satmayan danzlük yapmaz. anasını bacısını teyze hala gelinin vs . bunların namusunu namus saymayan nasıl bir insan olabilir anca senin gibi asalak dünaya yaşadığın sürece  zarar veren  evernesel yaşam kuralarını bozan kişi veya yartıksın kadır mısır oğlu gibisin ne idyeyim başka ben söyledim geri dönüş yok ister kabul et ister etme benim nacizane düşüncemdir bunlar.

Bazen doğruları söylüyor çoğunlukla yalan söylüyor demektir.

Kadir mısırlıoğlunu övdüğüm yok.

Konu  kadir mısırlı oğlu değil kemalistlerin yalanı sevmesi.

hala diyorum köpeksin.çünkü ben sana saldırmıyorum.

Yazdıkların konular ilgimi çekmiyor.

sürekli bana saldırıyorsun.Aklını fikrini kuran ile bozmuş  birisin.

Kandırılmanın acısnı benden çıkartmaya çalışma.:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Geri zekalı, Kemalist demek ateist vb demek midir? Atatürk'ün inançlı biri olduğunu sanmaları veya öyle olduğunu kabul etmeleri, Mısırlıoğlu'nu kabul edilebilir hale mi getiriyor? Şeriatçı bir sapık olması ve tıpkı senin gibi Atatürk'le kafayı bozmuş bir deli haline gelmesi, Kemalistlerin onu sevmemesi için yeter neden.

Atatürk'ün dinsiz olduğunu, ona küfretmek maksatlı söylüyor bu pislik. İslam dininde dinsizlerin yeri bellidir, di mi beyinsiz?

Sen Atatürk'ün dinsiz olduğunu biliyorsun ve şeriatçı değilsin ama ben seni de günahım kadar sevmiyorum mesela...

Atatürk'ün dinsiz olduğunu biliyor ve söylüyor olman, doğruları söylediğin ve o yüzden sevilmediğin anlamına mı geliyor?

Donuk zekalı manyak?

Kemalist demek ateist demek değildir.

Ama yalan söylemekde olmamalı.

Komunistlerde  mustafa kemali komunist olarak gösteriyorlar.

İngiliz kralı mustafa kemalin elini öptüğüne inanıp resim atanlar var forumda.

Bu adamın yaşı bendende büyük.ulusalcı gibi çocuk olsa anlardım.:0_80cbc_37a71a73_L:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, teknisyen yazdı:

Bazen doğruları söylüyor çoğunlukla yalan söylüyor demektir.

Kadir mısırlıoğlunu övdüğüm yok.

Konu  kadir mısırlı oğlu değil kemalistlerin yalanı sevmesi.

hala diyorum köpeksin.çünkü ben sana saldırmıyorum.

Yazdıkların konular ilgimi çekmiyor.

sürekli bana saldırıyorsun.Aklını fikrini kuran ile bozmuş  birisin.

Kandırılmanın acısnı benden çıkartmaya çalışma.:)

Hakartden kolay ne var  sen bana köpek diyorsun. Senin demeden ben köpek olmadım  ama sen saydığım bütün onursuz şerfsizlikten ilintilsin. ben başlığı okudum sen istersin senin düşüncene göre cevap verlim olum kafayı nyedinmi bilmem veya dünce kapsten bu kadarmı halk tivi cep   yüzde %92 müslüman ülkede nasıl atatürke  ataürk dinsiz diyebilir sen salakmısın atatürk bile bunu yapmadı ama yeri geldimi açıkca erkek gibi din  hakında yazdı konuştu  ben chp  savunmuyorum  ama cehpliyim gerçek cehpe nezaman çıkar ortaya zamanı ve yeri var. bana köpek diyorsun sonra beni atıyorlar diyorsun . ben kimseyi şikayet etmem raporda etmem huyum deyil bir kişiyi rapor ettim oda kaile alındımı alınmdımı bilmem. sonra  ben atılmama sebep oldunuz diye götünüzü yırtarsınız  ben sana hakret etiyorum sen ediyorsun gelen müslüman kendini saklıyor birden patlıyor  cihat ediyor ya ondan artık ağzına geleni söylüyor atılması gerekmiyormu bence atmaslar daha iyi olur inanan kişilerin ne pislik olduğu ortaya dökülür. sen kimsinki ben seni atıröakla uğaşıyım sen zaten kendi dünaynda deyil başka almde yaşayan bir inanırsın. seni senin gibileri atırmak benim hiçişime yarmaz öyle kaleş birde deyilim benim yetkim olsa bile atmam çünkü senin gibilerin maskesinin düştüyünü görnek bana yeter. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 28.10.2018 at 22:18, teknisyen yazdı:

Kemalist demek ateist demek değildir.

Ama yalan söylemekde olmamalı.

Komunistlerde  mustafa kemali komunist olarak gösteriyorlar.

İngiliz kralı mustafa kemalin elini öptüğüne inanıp resim atanlar var forumda.

Bu adamın yaşı bendende büyük.ulusalcı gibi çocuk olsa anlardım.:0_80cbc_37a71a73_L:

Nasıl ahlaksızsın bilsen...

Atatürk'ün dinsiz olduğunu ben ve benim gibiler, bizler biliyoruz, böyle bir adam olduğuna inanıyoruz. 

Müslüman laiklerin büyük kısmı da onun inançlı olduğunu düşünüyor, öyle inanıyor. Birileri "Mustafa Kemal Müslüman idi" dediğinde ona inanmaları son derece doğal. Bu durumda bu kitle yalancıları seviyor demek geri zekalılıktan başkası değil...

Sinan Meydan'ı ben bir Kemalist olarak sevmem, okumam da. Sevenler sever ve okur, ona da karışmam. Sinan Meydan halihazırda bir Müslüman ve Atatürk'ün de Müslüman olduğunu söylüyor galiba, okumadığım veya dinlemediğim için bilmiyorum. 

Eğer Sinan Meydan Atatürk'ün gerçekten de inançlı olduğuna inanıyor da o yüzden öyle yazıyorsa yalan söylemiş olmuyor. O da az önce bahsi geçen Müslüman laik/Atatürkçüler gibi biri demek ki. Atatürk'ün ateist olduğunu biliyor ve kabul ediyor ama halka Müslüman olduğunu ısrarla söylüyorsa yalan söylüyor diyebiliriz.

Ama benim bildiğim ve hatırladığım kadarıyla Sinan Meydan zaten Müslüman. İnançlı bir adam. isabettin'le bir sohbetimizde öğrendiğim kadarıyla evrimi de kabul etmiyormuş falan...

Atatürk'ün ateistliğini konu edip de böyle bir başlık açmak adilikten, pislikten başkası değildir. Atatürk inançlıydı diyen Sinan Meydan'ı baş tacı ediyorlarmış da Atatürk ateistti diyen fesli deliyi sevmiyorlarmış, çünkü Kemalistler yalandan hoşlanıyormuş...

Size Türkçe öğreten öğretmenin Allah belasını versin. Mantık fakiri aptallar.

Atatürk nefreti beyninizi tamamen yemenize neden olmuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tüm yorumları okudum bari siz yapmayın ya. öncelikle adamı bir tanıyalım isterseniz

85 yaşında 4 dil biliyor hukuk mezunu. 

inandığı din gereği cumhuriyete değil gazi paşa'ya düşman 

gençlik yıllarından beri türk-müslüman dayanışması için çalışmış sayısız telif eser yazmış karşılığında kurşun yemiş hapis yatmış vatandaşlıktan atılmış. 

fikir çatışması konusunda doğru düzgün bir kemalist yazar çıkmamış karşısına anca iftira hakaret. sinan meydan 1924 tarihli tatbikat fotoğraflarını cephe delili diye kitabına koyacak kadar kaypak olmasına rağmen kemalistler baş tacı eder ama sırf cumhuriyet değil yabancı ve osmanlı kaynaklarına kadar inen kadir mısıroğlu hoş karşılanmaz.

Hani diyorum siz aydınlanmış insanlarsınız doğruyu yanlışı ayırt etmesini iyi bilmeniz lazım.  islamiyeti ve diğer dinleri kökenine kadar irdeleyip bir şekilde doğruyu buldunuz ama kadir mısıroğluna neden iftira atıyorsunuz bunu bir açıklayın.

Adam kökten dinci ve şeriatçı buraya kadar eleştirebilirim kesinlikle şeriat gelirse özgürlüklerimiz bayağı kısıtlanır araplaşırız bu noktada istediğimizi söyleyip karşı argüman üretebiliriz. şahsen ben bu şekilde yaklaşıyorum olaya

sonuçta bu adam militan yetiştirmemiş-dağa çıkmamış-devlete tehdit oluşturmamış araştırdıklarını kitaplaştırmış sevenleri ile birlikte her hafta sohbet düzenliyor kime zararı var? 

gelelim M.Kemal Atatürk mevzusuna. 

Kadir mısıroğlu, kemal paşa hakkında delilsiz kanıtsız konuşmaz.  ben kadir mısıroğlu'nun  4 tane kitabını okudum.

1-mazlum padişah sultan vahidettin.

2-sarıklı mücahidler

3-lozan zafer mi hezimet mi

4-chp günah galerisinden sayfalar.

şu kitapları okumadan peşin hüküm vermeyin.  bizim eğitim sistemi oryantalistlerin elindeydi dogmatik tarih bilgisi ile konuşmayalım lütfen hurafeci islamcılardan ne farkımız kalır.

iftiralara cevap vereyim

bu adam yunan galip gelsin demedi DEMEDİ.  50 yıl önce yunan mezalimi yazarak yunan zulmünü anlatan ilk insandır.  adam konuşmasının meali ''yunan batı trakya türklerine karışmadı özgürlüklerini kısıtlamadı kemalistler yunandan bile daha büyük tahribat yapmıştır.'' 

bu sözün muhattabı sıradan atatürkçü vatandaşlar değil.  Gazi paşanın etrafındaki dalkavuklardır.  Atatürk öldüğünde onu putlaştırdılar.  hakkında yazılan tapınma metinlerine bir baksanıza celal bayar resmen diyor ben atatürk'e tapıyorum. 

ayrıca kadir mısıroğlu seversin sevmezsin tamamen zıt kutuplar olmuş olabilirsiniz ama müslüman diye çamur atıyor yalan konuşuyor gibi algılamayın ben kurcaladığım gazete arşivlerinde bile kadir mısıroğlu'nu destekleyen haberler görüyorum cumhuriyetin ilk yıllarında. yerli yabancı basın. 

şahsen benim için M.Kemal Atatürk milli mücadele kahramanı değil kahramanlardan sadece birisidir.  cumhuriyetin kurucusu değil kurucularından birisidir(sanki yeni sistem getirdi adam sayısız cumhuriyetten birisini kurdu) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, BlackSunTR yazdı:

Tüm yorumları okudum bari siz yapmayın ya. öncelikle adamı bir tanıyalım isterseniz

85 yaşında 4 dil biliyor hukuk mezunu. 

inandığı din gereği cumhuriyete değil gazi paşa'ya düşman 

gençlik yıllarından beri türk-müslüman dayanışması için çalışmış sayısız telif eser yazmış karşılığında kurşun yemiş hapis yatmış vatandaşlıktan atılmış. 

fikir çatışması konusunda doğru düzgün bir kemalist yazar çıkmamış karşısına anca iftira hakaret. sinan meydan 1924 tarihli tatbikat fotoğraflarını cephe delili diye kitabına koyacak kadar kaypak olmasına rağmen kemalistler baş tacı eder ama sırf cumhuriyet değil yabancı ve osmanlı kaynaklarına kadar inen kadir mısıroğlu hoş karşılanmaz.

Hani diyorum siz aydınlanmış insanlarsınız doğruyu yanlışı ayırt etmesini iyi bilmeniz lazım.  islamiyeti ve diğer dinleri kökenine kadar irdeleyip bir şekilde doğruyu buldunuz ama kadir mısıroğluna neden iftira atıyorsunuz bunu bir açıklayın.

Adam kökten dinci ve şeriatçı buraya kadar eleştirebilirim kesinlikle şeriat gelirse özgürlüklerimiz bayağı kısıtlanır araplaşırız bu noktada istediğimizi söyleyip karşı argüman üretebiliriz. şahsen ben bu şekilde yaklaşıyorum olaya

sonuçta bu adam militan yetiştirmemiş-dağa çıkmamış-devlete tehdit oluşturmamış araştırdıklarını kitaplaştırmış sevenleri ile birlikte her hafta sohbet düzenliyor kime zararı var? 

gelelim M.Kemal Atatürk mevzusuna. 

Kadir mısıroğlu, kemal paşa hakkında delilsiz kanıtsız konuşmaz.  ben kadir mısıroğlu'nun  4 tane kitabını okudum.

1-mazlum padişah sultan vahidettin.

2-sarıklı mücahidler

3-lozan zafer mi hezimet mi

4-chp günah galerisinden sayfalar.

şu kitapları okumadan peşin hüküm vermeyin.  bizim eğitim sistemi oryantalistlerin elindeydi dogmatik tarih bilgisi ile konuşmayalım lütfen hurafeci islamcılardan ne farkımız kalır.

iftiralara cevap vereyim

bu adam yunan galip gelsin demedi DEMEDİ.  50 yıl önce yunan mezalimi yazarak yunan zulmünü anlatan ilk insandır.  adam konuşmasının meali ''yunan batı trakya türklerine karışmadı özgürlüklerini kısıtlamadı kemalistler yunandan bile daha büyük tahribat yapmıştır.'' 

bu sözün muhattabı sıradan atatürkçü vatandaşlar değil.  Gazi paşanın etrafındaki dalkavuklardır.  Atatürk öldüğünde onu putlaştırdılar.  hakkında yazılan tapınma metinlerine bir baksanıza celal bayar resmen diyor ben atatürk'e tapıyorum. 

ayrıca kadir mısıroğlu seversin sevmezsin tamamen zıt kutuplar olmuş olabilirsiniz ama müslüman diye çamur atıyor yalan konuşuyor gibi algılamayın ben kurcaladığım gazete arşivlerinde bile kadir mısıroğlu'nu destekleyen haberler görüyorum cumhuriyetin ilk yıllarında. yerli yabancı basın. 

şahsen benim için M.Kemal Atatürk milli mücadele kahramanı değil kahramanlardan sadece birisidir.  cumhuriyetin kurucusu değil kurucularından birisidir(sanki yeni sistem getirdi adam sayısız cumhuriyetten birisini kurdu) 

Ne sacmaliyorsun sen?

Kadir akıl hastasıdır.

Yunan galip gelseydi,ıslamcıların ne kadar kaypak,para icin kendilerini bile satacaklarını bildiklerinden islami yönetime dokunmayacaklardı.Ama ülkeye ağır bir bedel ödeyip her seyimizi talan edeceklerdi.Sırf kendi ideolojisii için bu kadar alçaklık yapmak nasıl bir şey anlamıyorum.

Atatürk yeni bir sistem kurdu.Bin yıldır kul olmanın öğretildiği anadoluya,kendi kendini yonetebilecegi,adil,eşit şekilde dinden ve hurafelerden uzak bir şekilde özgürce yaşayacağı bir yönetim kurdu.Bu büyük başarıyı savaşa rağmen elde etmiş olması,sizde bitmek bilmeyen bir nefret ve kuyruk acısı bıraktı.Bak şuan her şey sizin elinizde yönetsenize hadi neye yapamıyorsunuz?

Aihm e yapılan başvurulara bak.Türkiye hep en başta.Işkencedenb ile Türkiye aleyhine karar çıkıyor.Evet işkence.

Atatürk,savaştan hemen sonra onlarca fabrika kurdu.Şimdi savaş olmadığı halde olan fabrikaları dahi satiyorsunuz.Asla laik,modern insanlar gibi olmayacaksınız.Hep cahil sefil anacak birbirinizi gazlayarak yaşayacaksınız hamam böcekleri sizi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Atatürk bizim önderimiz,kahramanımızdır.Ona ne kadar teşekkür etsek az.Canı pahasına ülkeyi savundu ve devrim yaptı.

Siz sabahtan akşama kadar hayali varlıklara eğilip kalkıyorsunuz bu halinizle bir de bizi mi eleştiriyorsunuz? :0_80cbc_37a71a73_L:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, adalet123 yazdı:

Atatürk bizim önderimiz,kahramanımızdır.Ona ne kadar teşekkür etsek az.Canı pahasına ülkeyi savundu ve devrim yaptı.

Siz sabahtan akşama kadar hayali varlıklara eğilip kalkıyorsunuz bu halinizle bir de bizi mi eleştiriyorsunuz? :0_80cbc_37a71a73_L:

ahmak mısın sen ben müslüman değilim sadece doğru olanı konuşurum.

kadir mısıroğlu o lafları demedi işte açıklamasını yaptım kendi ağzından dinledim git dinle bakalım. 

bak bu insanları saçma sapan fantezileriniz yüzünden iftira atıyorsunuz  kadir mısıroğlu hepimizden daha çok vatansever bir adamdır.   m.kemal yeni bir sistem kurdu demişsin ula adam rejim değiştirdi alt tarafı onuda kendi iradesi ile yaptığı şüpheli.  akıl hastası değil. adam ne yapsaydı kenan evrenin işkence odalarında ölmesi mi gerekirdi. en doğrusunu yaptı. 

Nihal atsız m.kemal dönemini karanlık olarak belirtmiştir.  

Rıza Nur dışındaki çoğu kaynak cumhuriyet yalanı din masalalrından öteye gitmez sizin gibilerde gider heykel önünde dikilirsiniz ne farkınız var putperestlerden.

canı pahasına ülkeyi savunmuş muş de hadi oradan

islamcıların kendilerinden olmayanı kafir ilan etmesi gibi sizde müslüman gördüğünüz zaman hain diyorsunuz ulan 

tarihinde BlackSunTR tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Keşke savaşı Yunanlılar kazansaydi dediği için sevmezler onu.  Bugünkü siyasal İslamcı mandacı tayfa tarafından çok sevilmesinin sebebi de bu.

Yunan gavurunun öldürdüğü askere şehit diyorlar sonra da o gavura methiye duzen adama aydın diyorlar.

Ne oldukları belli değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, BlackSunTR yazdı:

ahmak mısın sen ben müslüman değilim sadece doğru olanı konuşurum.

kadir mısıroğlu o lafları demedi işte açıklamasını yaptım kendi ağzından dinledim git dinle bakalım. 

bak bu insanları saçma sapan fantezileriniz yüzünden iftira atıyorsunuz  kadir mısıroğlu hepimizden daha çok vatansever bir adamdır.   m.kemal yeni bir sistem kurdu demişsin ula adam rejim değiştirdi alt tarafı onuda kendi iradesi ile yaptığı şüpheli.  akıl hastası değil. adam ne yapsaydı kenan evrenin işkence odalarında ölmesi mi gerekirdi. en doğrusunu yaptı. 

Nihal atsız m.kemal dönemini karanlık olarak belirtmiştir.  

Rıza Nur dışındaki çoğu kaynak cumhuriyet yalanı din masalalrından öteye gitmez sizin gibilerde gider heykel önünde dikilirsiniz ne farkınız var putperestlerden.

canı pahasına ülkeyi savunmuş muş de hadi oradan

islamcıların kendilerinden olmayanı kafir ilan etmesi gibi sizde müslüman gördüğünüz zaman hain diyorsunuz ulan 

Müslüman olanı hain ilan etsekdik bu forumda bu kadar müslüman gelip yazabilir miydi?

İslami forumlarda evrim ile ilgili bir söz dahi etsen Şerefsizler anında atarlar.

Alçakça iftira atma.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
28 dakika önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Keşke savaşı Yunanlılar kazansaydi dediği için sevmezler onu.  Bugünkü siyasal İslamcı mandacı tayfa tarafından çok sevilmesinin sebebi de bu.

Yunan gavurunun öldürdüğü askere şehit diyorlar sonra da o gavura methiye duzen adama aydın diyorlar.

Ne oldukları belli değil.

kafanıza soka soka cevap vereceğim kadir mısıroğlu öyle bir laf kullanmadı.  bir benzetme yaptı kemalist tahribatın yunandan bile kötü olduğunu anlattı. bu sözün muhattabı putperest kemalistlerdir  sıradan vatandaş değil. örneğin şükrü saraçoğlu-celal bayar gibi atatürk'e tapıyorum diyenler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
26 dakika önce, BlackSunTR yazdı:

kafanıza soka soka cevap vereceğim kadir mısıroğlu öyle bir laf kullanmadı.  bir benzetme yaptı kemalist tahribatın yunandan bile kötü olduğunu anlattı. bu sözün muhattabı putperest kemalistlerdir  sıradan vatandaş değil. örneğin şükrü saraçoğlu-celal bayar gibi atatürk'e tapıyorum diyenler

Demek ki öyle bir söz kullanmış.

Yunan işgali altında 80 yıl yaşamadan nasıl böyle kafadan saklıyorsun ki.

Yunanlılar çok iyiydi bu yüzden mübadele yapıldı ve Türklerin hepsi koşa koşa Türkiye'ye geldi he mi?

Keh kah keh hah hah hoooo

Öğreneceğin şeyler var çocuk.

Yunanlıların yaptıkları belgesiyle açıktır. Yunan mezalimi diye bir kitap var okursan öğrenirsin.

tarihinde Düşünen Hayvan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
50 dakika önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Demek ki öyle bir söz kullanmış.

Yunan işgali altında 80 yıl yaşamadan nasıl böyle kafadan saklıyorsun ki.

Yunanlılar çok iyiydi bu yüzden mübadele yapıldı ve Türklerin hepsi koşa koşa Türkiye'ye geldi he mi?

Keh kah keh hah hah hoooo

Öğreneceğin şeyler var çocuk.

Yunanlıların yaptıkları belgesiyle açıktır. Yunan mezalimi diye bir kitap var okursan öğrenirsin.

yunan mezalimini kadir mısıroğlu yazdı zaten.  ben adamı savunmuyorum ama adamın ağzından çıkmayan ve başka bir niyet ile söylediği açık olan sözleri kesip biçip kafanıza göre yorumluyorsunuz.  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
36 dakika önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Kimin yazdığını bildiğim için sana böyle örnek verdim.

Önceki yazılarında kafamızda cakacaktin şimdi de savunuyorum diyorsun.

Ne olduğunuz belli değil derken ne kadar da hakliymisim.

ben şeriat isteğini savunmuyorum dedim yahu  adam kökten dinci neresini savunayım ama bu haklı olduğu gerçeğini değiştirmez. 

sonuçta bu adamın mücadelesi kemalizm ile.

iki tarafta beni pek alakadar etmiyor Kemal paşa'nın yahudi olduğuna dair pek çok kaynak var örneğin cemal granda ve joachim prinz 

yani körü körüne savunmaya gerek yok kimseyi.  kadir mısıroğlu tarihi aktarım konusunda ciddiye alınabilir bu demek değil ki onunla aynı inancı paylaşacağız. 

resmi tarih komple yalan olduğu için bugün bu tartışmaları yapıyoruz.   Kemal paşanın 19 mayısta samsuna çıktım demesi ile kazım karabekirin 10 nisanda trabzona çıktım demesi aynıdır bana göre. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, BlackSunTR yazdı:

ben şeriat isteğini savunmuyorum dedim yahu  adam kökten dinci neresini savunayım ama bu haklı olduğu gerçeğini değiştirmez. 

sonuçta bu adamın mücadelesi kemalizm ile.

iki tarafta beni pek alakadar etmiyor Kemal paşa'nın yahudi olduğuna dair pek çok kaynak var örneğin cemal granda ve joachim prinz 

yani körü körüne savunmaya gerek yok kimseyi.  kadir mısıroğlu tarihi aktarım konusunda ciddiye alınabilir bu demek değil ki onunla aynı inancı paylaşacağız. 

resmi tarih komple yalan olduğu için bugün bu tartışmaları yapıyoruz.   Kemal paşanın 19 mayısta samsuna çıktım demesi ile kazım karabekirin 10 nisanda trabzona çıktım demesi aynıdır bana göre. 

Sana göresinden bize ne? Kadir Mısıroğlu denen ruhlarla konuşan deliyi ciddiye alan ya delidir ya da amansız bir Atatürk düşmanı.

Arası yok. Resmi olmayan tarih, yani sizin referans almamız gerektiğini düşündüğünüz o söz de tarih şeriatçı zırvalarından başkası değildir.

Bu forumda onları kakalaman zor. Sana deli ya da vatan haini der çıkarlar. Ben dedim bile...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...