Jump to content
ateyizreis

Kemalistler Kadir Mısıroğlu'nu neden sevmezler?

Recommended Posts

2 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Sana göresinden bize ne? Kadir Mısıroğlu denen ruhlarla konuşan deliyi ciddiye alan ya delidir ya da amansız bir Atatürk düşmanı.

Arası yok. Resmi olmayan tarih, yani sizin referans almamız gerektiğini düşündüğünüz o söz de tarih şeriatçı zırvalarından başkası değildir.

Bu forumda onları kakalaman zor. Sana deli ya da vatan haini der çıkarlar. Ben dedim bile...

ruhlarla konuşmuyor  1-2 dk lık videolar izliyorsunuz hüküm veriyorsunuz. orada bildiğin daşak muhabbeti yapyıor adam 

ben atatürk düşmanı isem sende erdoğan düşmanısın hadi bakalım ikiside cumhurbaşkanı bir farkları yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Sana göresinden bize ne? Kadir Mısıroğlu denen ruhlarla konuşan deliyi ciddiye alan ya delidir ya da amansız bir Atatürk düşmanı.

Arası yok. Resmi olmayan tarih, yani sizin referans almamız gerektiğini düşündüğünüz o söz de tarih şeriatçı zırvalarından başkası değildir.

Bu forumda onları kakalaman zor. Sana deli ya da vatan haini der çıkarlar. Ben dedim bile...

senin gibilerin cahil dincilerden farkı yok. 

onlar zora geldiğinde allah bilir der sizin gibilerde hain der atatürk düşmanı der. 

ula resmi tarihi savunuyorsun ama resmi tarih atatürk için müslüman diyor bak haydar baş hz.ali soyundan geldiğini iddia etti kılışdar onayladı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, BlackSunTR yazdı:

senin gibilerin cahil dincilerden farkı yok. 

onlar zora geldiğinde allah bilir der sizin gibilerde hain der atatürk düşmanı der. 

ula resmi tarihi savunuyorsun ama resmi tarih atatürk için müslüman diyor bak haydar baş hz.ali soyundan geldiğini iddia etti kılışdar onayladı.

Salak herif, sen kendin başlık boyu yazmışsın işte, ben sana Atatürk düşmanı diye kafamdan uydurup mu diyorum?

Tayyip severliğin, deli Kadir Mısıroğlu hayranlığın, kitaplarını okuman, Twitter'daki paralı ak köpeklerin hesaplarını takip edip referans alman boşuna değil ki.

Haydar Baş'tan, Kılışdar'dan bana ne?

Ben sen miyim onun bunun ağzına bakıp onların dediklerini satayım?

Aptal...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, BlackSunTR yazdı:

ruhlarla konuşmuyor  1-2 dk lık videolar izliyorsunuz hüküm veriyorsunuz. orada bildiğin daşak muhabbeti yapyıor adam 

ben atatürk düşmanı isem sende erdoğan düşmanısın hadi bakalım ikiside cumhurbaşkanı bir farkları yok

Salak, ben Tayyip'ten nefret eden, AKP'ye muhalif bir vatandaşım zaten. Bu adamlar geldiğinden beri aynı şekilde düşünüp konuşan ve yazan biriyim.

Sanki ben saklamışım... Salak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Salak herif, sen kendin başlık boyu yazmışsın işte, ben sana Atatürk düşmanı diye kafamdan uydurup mu diyorum?

Tayyip severliğin, deli Kadir Mısıroğlu hayranlığın, kitaplarını okuman, Twitter'daki paralı ak köpeklerin hesaplarını takip edip referans alman boşuna değil ki.

Haydar Baş'tan, Kılışdar'dan bana ne?

Ben sen miyim onun bunun ağzına bakıp onların dediklerini satayım?

Aptal...

lale iki satır bir şey yazananın tabi yazdıklarına inanılmaz. ama senin duymak istediklerini yazdığımız zaman neden atatürk düşmanı oluyoruz? illa yalamak mı lazım. 

twitterda takip ettiğim hesaplar kendileri yazmıyor ki direk gazete arşivleri sende bakabilrisin isteyen herkes bakabilir bir sürü site var arşivlere ulaşabileceğimiz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Salak, ben Tayyip'ten nefret eden, AKP'ye muhalif bir vatandaşım zaten. Bu adamlar geldiğinden beri aynı şekilde düşünüp konuşan ve yazan biriyim.

Sanki ben saklamışım... Salak.

işte diyorum sana atatürk düşmanı diyip vatan haini ilan edersen beni bende seni vatan haini ilan ederim erdoğan düşmanlığından. 

ben atatürk'e düşman falan değilim bu arada benim için siyasilerin bir önemi yoktur. siyasette her türlü hile hurda döner. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, BlackSunTR yazdı:

işte diyorum sana atatürk düşmanı diyip vatan haini ilan edersen beni bende seni vatan haini ilan ederim erdoğan düşmanlığından. 

ben atatürk'e düşman falan değilim bu arada benim için siyasilerin bir önemi yoktur. siyasette her türlü hile hurda döner. 

Tayyip savunmak, onu kakalamaya çıkmak vatana ihanettir.

Çok ağlayacaksınız. Onu Kaddafi'ye yapılanları yapmak için arayacak, peşine düşeceksiniz. 

Ben gayet rahatım, hiç umurumda değil. Tapının, oy verin, destekleyin valla... Bir tane oyum var, gidip İyi Parti'ye verecek ve seçimleri takip bile etmeyeceğim.

Ülke bitti. Bundan sonrası oturup izlemeye kaldı. Senin gibi salaklar aman da dıj güşler oyun oynuyor, AKP'liler dışındaki herkes Fetöcü ve PKK'cı, mermi kaç para haberiniz var mı, beka sorunu var o yüzden AKP'ye oy vermeyen vatan hainidir" deyip oyları vermeye devam etsin... En çok ağlayacak olan sizsiniz. Biz zaten ne olacağını başından beri biliyorduk, o yüzden şaşırmamız söz konusu değil.

Öyle izleyeceğiz sadece.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Tayyip savunmak, onu kakalamaya çıkmak vatana ihanettir.

Çok ağlayacaksınız. Onu Kaddafi'ye yapılanları yapmak için arayacak, peşine düşeceksiniz. 

Ben gayet rahatım, hiç umurumda değil. Tapının, oy verin, destekleyin valla... Bir tane oyum var, gidip İyi Parti'ye verecek ve seçimleri takip bile etmeyeceğim.

Ülke bitti. Bundan sonrası oturup izlemeye kaldı. Senin gibi salaklar aman da dıj güşler oyun oynuyor, AKP'liler dışındaki herkes Fetöcü ve PKK'cı, mermi kaç para haberiniz var mı, beka sorunu var o yüzden AKP'ye oy vermeyen vatan hainidir" deyip oyları vermeye devam etsin... En çok ağlayacak olan sizsiniz. Biz zaten ne olacağını başından beri biliyorduk, o yüzden şaşırmamız söz konusu değil.

Öyle izleyeceğiz sadece.

iyi parti mi? fetöcünün tillahı onlar be bak istifalar başladı ak partiye katılıyorlar. 

birader şuan parti dalaşı yapacak zaman değil. size nanay geliyor ama 3.dünya savaşı kapıda belki başladı bile.  erdoğan güçlü karakterli bir lider biraz daha sert olmasını isterdim ama şuan için ondan iyi temsil eden kimse çıkmaz.  çıksa öpüp başımıza koyalım ama elimizdeki mallar bu yapacak bir şey yok maral ablamıza oy atacak kadar geniş değiliz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, BlackSunTR yazdı:

iyi parti mi? fetöcünün tillahı onlar be bak istifalar başladı ak partiye katılıyorlar. 

birader şuan parti dalaşı yapacak zaman değil. size nanay geliyor ama 3.dünya savaşı kapıda belki başladı bile.  erdoğan güçlü karakterli bir lider biraz daha sert olmasını isterdim ama şuan için ondan iyi temsil eden kimse çıkmaz.  çıksa öpüp başımıza koyalım ama elimizdeki mallar bu yapacak bir şey yok maral ablamıza oy atacak kadar geniş değiliz.

Dedim ya? AKP'ye oy verenler dışındaki herkes mutlaka Fetöcü ya da PKK'lı.

Fethullah'a ne istediyse verdik diyenler, devletin bütün kılcal damarlarına elleriyle yerleştirenler masum, temiz, geri kalan herkes Fethullahçı.

Hiç mi merak etmiyorsun, bu muhalif denen insanlar neden size gram saygı duymuyor, küçümsüyor, cahil demeye bile artık eriniyor, ahlaksız olduğunuzu düşünüyor?

Nerede cahil, pespaye, ahlaksız, kafayı yemiş tip varsa AKP'li... "Kıroyum ama para bende" meselesi gibi hani. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 25.10.2018 at 10:13, ateyizreis yazdı:

Malum bildiğiniz üzere İslamcı meşhur bir tarihçi var. Fesli Kadir Mısıroğlu,  "Yeni Osmanlıcılar" tarafından baş tacı edilen tarihçidir. Ama farklı kutuptaki insanlar tarafından yeri her geldiği zaman eleştirilmektedir. Eleştirenlerden biri de Kemalistlerdir. Bu adamı yerden yere vurup dalga geçerler. Sorum şu olacak, bu adam hangi tarih tezini savunuyor da, Kemalistler bu adamın yalan yanlış tarih tezini savunduğu söylüyorlar. Adam "M.Kemal Müslüman değildi" tarih tezini savunuyor. Kemalistler Atatürk'ü dindar bir Müslüman olarak gösteren Sinan Meydan'ı baş tacı yapıp Kadir Mısıroğlu'nu eleştirmelerinin nedenleri nelerdir???

Sinan Meydan hangi kitabında Atatürk'ü dindar bir müslüman olarak gösteriyor?

O kitabı kendin mi okudun yoksa sadece arap yalakalarının gazete başlıklarını mı ezberledin?

Ya da kısaca sorayım:

Gözümüzün içine baka baka neden yalan söylüyorsun?

Sevgiler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şöyle demek istedin sanırım:

Ekrem İmamoğlu'nun kitaplarını okumadım. Ama TV'de kendisinin PKK'lı ve FETÖ'cü olduğunu bol bol anlatıyor. :)
..

..

Ne kadar inandırıcı! Öyle değil mi?

..
Ha! Belki dedikodudur, bilemiyeceğim!

Sosyal medyada bu videonun mimarının, AKP İstanbul İl Yönetim Kurulu üyesi olan Elif Şahin Keleş  isimli bir arap artığı olduğu söyleniyor.

..

Sevgiler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, DreiMalAli yazdı:

Ekrem İmamoğlu'nun kitaplarını okumadım. Ama TV'de kendisinin PKK'lı ve FETÖ'cü olduğunu bol bol anlatıyor. :)
..

..

..

Sosyal medyada bu videonun mimarının, AKP İstanbul İl Yönetim Kurulu üyesi olan Elif Şahin Keleş  isimli bir arap artığı olduğu söyleniyor.

..

Sevgiler

Kitabı yazan Sinan meydan,  Tvde  konuşan Sinan meydan .

Attığım video montajda değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, DreiMalAli yazdı:

..

..

..

..

Sevgiler

https://turuz.com/book/title/Ataturk+Ile+Allah+Arasinda-Sinan+Meydan-2009-1168s

https://media.turuz.com/Turkologi-1-2019/3837-Ataturk_Ile_Allah_Arasinda-Sinan_Meydan-2009-1168s.pdf

Aldığım sayfa ve kitabın linki.

Beraber okuyalım.:)

tarihinde Karabiber tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kamalistler Kadir Mısıroğlu'nu neden sevmezler?
Çünkü, Paşa'nın iç yüzünü açığa çıkarmıştır.
İç yüzündeki en belirgin vasıflardan biri hırsızlıktır.
Kamal paşa, Devlet memurluğundan başka, para kazandıracak bir iş yapmış değildir.
Zamânında İsmet İnönü'nün Meclis kürsüsünden okuduğu ve Meclis zabıtlarında kayıtlı olan bilgilere göre,
Paşa nın mal varlığı şöyledir:

tarihinde HATEM tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 hours ago, HATEM said:

Kamalistler Kadir Mısıroğlu'nu neden sevmezler?
Çünkü, Paşa'nın iç yüzünü açığa çıkarmıştır.
İç yüzündeki en belirgin vasıflardan biri hırsızlıktır.
Kamal paşa, Devlet memurluğundan başka, para kazandıracak bir iş yapmış değildir.
Zamânında İsmet İnönü'nün Meclis kürsüsünden okuduğu ve Meclis zabıtlarında kayıtlı olan bilgilere göre,
Paşa nın mal varlığı şöyledir:

Evet ya, hep ailesine gemicikler falan almış 

https://www.haberturk.com/ataturkun-kardesi-makbule-hanim-dan-chpye-mektup-1910391

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...