Jump to content

Muhammed'i Allah değil bir Hristiyan Peygamber yaptı

Recommended Posts

• İleti 57
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

1 dakika önce, democrossian yazdı:

Yanlış. Ben yanlış yapmayan bir insanım. Bu güne kadar yanlışımı yakalamayı başaran çıkmadı! :D İyi denemeydi ama başarısız! :lol:

Forumda yanlışımı yakalamayı başarana ödül vadetmeyi bile düşünüyorum! :D

Şaka tabii şaka... Sakın ciddiye alınıp @kavak beni narsist filan ilan etmesin! Kendisi narsist detektörüdür. Narsizm algılayınca alarmı tetikleyerek narsistin yerini nokta olarak belirler.

ikinci evre olayı kişiselleştiriyor yaptığı tezin arkasında duramadı. bak sana ne diycem senin bir hic oldugunu kanitlamama izin ver tahsilini paylaş benle bende paylaşıcam kimlik kartımı atıcam sana özelden herhangi bi sosyal platformdan hangi unide okugumu bolumu ispatliycam sana yermi ?

Sitelerde Paylaş

"Uni"de okumak mı! :D Ülen ünide okumak sorun mu, diplomalı cahil olsan ne yazar be! :lol:

Bu ülke "Adem aleyhisselam dinozorlarla savaşmak için 70 metre boyundaydı" diye zırvada zirve yapan proflar gördü proflar! Prof diyorum prof! Öğretmen değil öğretim görevlisi değil! Doktor değil doçent değil! Prof yahu, prof!

Rezillik bu boyutlardayken üniliymiş unoluymuş tempralıymış ne muhabbet ya! İyi ki kedi olalı bir fare tuttun "üni"ye girdin ha! :D Şak şak şak! :lol:

Ama sorun şu ki derslerine hiç çalışmıyorsun! Hadi çalış sen çalış derslerine! Cahilliğin biraz azalsın!

Bu da günün neşesi oldu, iyi güldüm ama! Genelde muslimler benimle uğraşmaya kalkışıp günün neşesi olurdu ama bu da böyle bir çeşit oldu!

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, "dünyayaışınlanıpçoğaldık" yazdı:

tahsilini paylaş benle bende paylaşıcam kimlik kartımı

Dur lan makaraları az daha çevireyim! Yeter bu kadar makara demiştim ama! Dayanamadım! :D

Sen sahiden şakasın! Ülen sana iban numaramı bile vermem be! Yanlışlıkla para filan yatırırsın başıma bela! İade et diye de tutturursun! :lol: "Harçlığımdan biriktirdiydim" bilmem ne, bir sürü zırlama dinleyemem! :0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
Şimdi, democrossian yazdı:

Dur lan makaraları az daha çevireyim! Yeter bu kadar makara demiştim ama! Dayanamadım! :D

Sen sahiden şakasın! Ülen sana iban numaramı bile vermem be! Yanlışlıkla para filan yatırırsın başıma bela! İade et diye de tutturursun! :lol: "Harçlığımdan biriktirdiydim" bilmem ne, bir sürü zırlama dinleyemem! :0_80cbc_37a71a73_L:

ahah işte tam bir yobaz dinci sen ver ibani ben sana atayim son 80 tl mi kullanirsin ev kiramida veremedim sıkıntı değil vermesende canın sağolsun cimri yobaz islami kafada giden bir sefilsin sen ???

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, "dünyayaışınlanıpçoğaldık" yazdı:

ver ibani ... son 80 tl mi kullanirsin ev kiramida veremedim

Kıyamam vermem. :D Vicdan azabından uyuyamam! Kirasını ödeyememiş bir üniversite öğrencisinin son 80 lirasını yiyemem, boğazıma takılır kalır! Hadi sen çalış dersini çalış! Oyalanıp durma! Daha sabahın körü :D gerçi ama!

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, democrossian yazdı:

Kıyamam vermem. :D Vicdan azabından uyuyamam! Kirasını ödeyememiş bir üniversite öğrencisinin son 80 lirasını yiyemem, boğazıma takılır kalır! Hadi sen çalış dersini çalış! Oyalanıp durma! Daha sabahın körü :D gerçi ama!

sağol reis ama tezin yanlıs ha yanlışını yakaladım ?

tarihinde "dünyayaışınlanıpçoğaldık" tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, democrossian yazdı:

Şaka tabii şaka... Sakın ciddiye alınıp @kavak beni narsist filan ilan etmesin! Kendisi narsist detektörüdür. Narsizm algılayınca alarmı tetikleyerek narsistin yerini nokta olarak belirler.

Muhterem

Bugün hiç günümde değilim ve bu gece iyi uyuyamadım. Yani bugün sensörlerim iyi çalışmayabilir. :D

Ancak yanlış görmediysem, habire azarladığın bu forumdaş bugünkü açmış olduğu bir başlıkta yaşını itiraf etmiş.

Bu nedenle hırçın amca rolünden ziyade azıcık sevecen baba görüntüsü verseniz, bence daha makbule geçer.  :D

Bir saat önce, "dünyayaışınlanıpçoğaldık" yazdı:

@haci dede siteyi acmis tabi o zamanlar amca daha dede değil 51 yasinda 2001 bende 3 yasindaymisim

Hasılı forum kurallarına göre 16 yaşından küçüklerin bu forumda yazma izni yok biliyorum.

Gerçi üniversiteden falan da bahsediyor, bunda bir bit yeniği var ama ne ? :D

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
6 saat önce, democrossian yazdı:

Forumda yanlışımı yakalamayı başarana ödül vadetmeyi bile düşünüyorum! :D

Şaka tabii şaka... Sakın ciddiye alınıp @kavak beni narsist filan ilan etmesin! 

Ben o ödüle talibim.

Şaka tabii şaka... Sakın ciddiye alıp beni salak filan ilan etmeyin!

Sitelerde Paylaş

Bu ateyizler inanmıyorlar peygambere yav kalbi o kadar pismişki kalbini yarıp temizlemişler ondan sonara düldüle Allahın katlarına her çokışında  ben cibreil  çıkmış namaz 50 vakitmiş muhmmed pazarlığa oturur her 5 vakit indirip musanın katına inermiş busa olum sen ne yaptun git bir daha pazarlık yap gider 40 düşwer yine musa senin ümmetin bukadar nasszı kılmaz en son beşe iniyor demek ne pis kalbi varmış kalbini yarmışlar demizlemişler muhmmedin.

Sitelerde Paylaş
45 dakika önce, Getaf yazdı:

Sakın ciddiye alıp beni salak filan ilan etmeyin!

Salaklık yapmadığın sürece etmem! :D İnsanlara sert davrandığımın farkındayım ama aralıklarla bunun nedenini açıklıyorum. Bir kez daha açıklayayım, Kafkacı olduğum için. Kafka'nın şu sözünü ilke edinmişimdir: "Beyninize şimşek gibi inecek kitaplar okuyun. Bir kitap sizi sarsıp uyandırmıyorsa ne işe yarar?" Kafka bu sözünün arkasında da durmuş ve beyinlere şimşek gibi inip sarsacak kitaplar yazmıştır. hayatımda okuduğum en acımasız yazarlardan biridir.

Çocukken Oscar Wilde okurdum ve ne kadar acımasız bir adam derdim. Çocukluğumu Wilde formatlamış, beynimi şekillendirmiştir. Tüm öykülerini yutar gibi okur ve çok etkilenirdim. Bir süre geçince tekrar okumak isterdim. Tekrar tekrar susamış gibi okurdum. Sonra George Orwell okuyunca bu daha da acımasız dedim. Ama bu düşüncem de Kafka okuyunca değişti. Kafka kadar acımasızını görmedim. İnsanlara pislik muamelesi yapıyor resmen. :D    

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, democrossian yazdı:

Salaklık yapmadığın sürece etmem! :D İnsanlara sert davrandığımın farkındayım ama aralıklarla bunun nedenini açıklıyorum. Bir kez daha açıklayayım, Kafkacı olduğum için. Kafka'nın şu sözünü ilke edinmişimdir: "Beyninize şimşek gibi inecek kitaplar okuyun. Bir kitap sizi sarsıp uyandırmıyorsa ne işe yarar?" Kafka bu sözünün arkasında da durmuş ve beyinlere şimşek gibi inip sarsacak kitaplar yazmıştır. hayatımda okuduğum en acımasız yazarlardan biridir.

Çocukken Oscar Wilde okurdum ve ne kadar acımasız bir adam derdim. Çocukluğumu Wilde formatlamış, beynimi şekillendirmiştir. Tüm öykülerini yutar gibi okur ve çok etkilenirdim. Bir süre geçince tekrar okumak isterdim. Tekrar tekrar susamış gibi okurdum. Sonra George Orwell okuyunca bu daha da acımasız dedim. Ama bu düşüncem de Kafka okuyunca değişti. Kafka kadar acımasızını görmedim. İnsanlara pislik muamelesi yapıyor resmen. :D    

Çok sanslisiniz. Siz Kafka, Wilde, Orwell okurken bizim cocuklugumuz ve ilk gençliğimiz o cemaat, bu tarikat peşinde geçti. Hoş, din ile ilgili derin bilgilerimin olduğunu da sanmam ama onların ruh halini çok iyi anlarım işte. Doğrusu ateistforumu yeni tanıdım ve ateistlerin bu kadar Kur'an'a hakim olduğunu bilmezdim. Benim ateistligim sessiz ve derindendi. Çok açmadım dışarıya. Acsam nolucak ki dedim. Bir iki arkadaşım dışında. Üzüntüm işte sözünü ettiğiniz zengin dünyayı sonradan kesfetmem. Doğrusu fizik konularına fazla basmaz kafam ama adebiyat ve felsefe dayanılmaz kılar beni. Hemen üşüşürüm. Burda atış serbest olunca müşterisi çok olur tabi. Fakat fizikte de sanki durum çok farklı değil! Biraz daha zorlayinca ölümsüzlüğü yakalayacakmisiz gibi ? Sonsuz bilinç, sonsuz enerji...

Sertliğe gelince evet hakikat serttir. Sonra sertlik mizaç meselesi. Tarz meselesi. Özgüven meselesi tabi. 

Sitelerde Paylaş
15 saat önce, Getaf yazdı:

Siz Kafka, Wilde, Orwell okurken bizim cocuklugumuz ve ilk gençliğimiz o cemaat, bu tarikat peşinde geçti

Bunlardan sıtkını sıyırabilmiş şanslı insan azdır. Bu ahtapotlar herkese el attı. Ben de lise bitmeye yüz tutunca gidip nerde kalacak nasıl okuyacağım diye düşünmeye başlayınca yavaştan bunlara tornistana başladım. Tabii Oscar Wilde ve George Orwell altyapısına sahip olduğum için (o zaman henüz Kafka okumamıştım) beni hiç bir zaman tam bir muslim yapamadılar. Hep bir şeylere itiraz ettim. Ama beni kötü bir yere vermesinler diye de biraz duymak istedikleri lafları söyledim. Konforlu yerlerde kaldım, rahat okudum. Heriflerde para bot çuvalı gibiydi. Tabii görünmez puta tapınmak zorunda kaldım. Okul bitmeye yakın ipleri gerdim. Okul bittiğinde gerginliği had safhaya tırmandırdım ve koptum. Artık onlarla işim bitmişti. Olanaklarını kullanmıştım. Hayatımda bu kadar yararlandığım olanaklar bilmiyorum. Para diye bir sorunu yoktu heriflerin! Bir iş mi yapılacak, herif elini cebine bir atıyor, bir tomar para çıkarıyordu! Saymadan yarısını ayırıp veriyordu yahu, inanılmazdı! Koy cebe git, güya hizmet et. Hiç bir hizmet de yapmadım. Paraları yeyip geldim. İki hikaye anlat işte şöyle oldu böyle yaptım fllan, tamam.

Hani feminist evlenene, ateist uçak düşene kadar filan diye saçmalarlar ya... Asıl muslim olmak okul bitene kadar. Okul bitince vur tekmeyi bas git! :D 

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, democrossian yazdı:

Ben de lise bitmeye yüz tutunca gidip nerde kalacak nasıl okuyacağım diye düşünmeye başlayınca yavaştan bunlara tornistana başladım. 

Sizden korkulur.? Üniversite hangi yıllara tekabül ediyor?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...