Jump to content

Tüy dökücü

Recommended Posts

Bir saat önce, Ulusalcı yazdı:

Yanlış bilmiyorsam jilet gibi kılları gürleştiriyor ve kalınlaştırıyor. Bunun dışında bir zararı var mı bilmiyorum.

Doktor eldivenini deneyebilirsin.

Doktor eldiveni can yakar. En iyisi tuy dokucu. Sur, bekle ve su tut... Mis gibi popo. Tertemiz. 

Sitelerde Paylaş
36 dakika önce, rootx yazdı:

Doktor eldiveni can yakar. En iyisi tuy dokucu. Sur, bekle ve su tut... Mis gibi popo. Tertemiz. 

Krem kılları kökünden almadığı için daha gür çıkmasına neden olur ama. Eldiven ise kökünden alıyor. Hızlıca çekince de can yakmıyor fazla. Yani benim yakmıyor.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Ulusalcı yazdı:

Krem kılları kökünden almadığı için daha gür çıkmasına neden olur ama. Eldiven ise kökünden alıyor. Hızlıca çekince de can yakmıyor fazla. Yani benim yakmıyor.

Ben de boyle olmadi. Jilet gibi aldigi dogru. Ama pratik. Sur, bekle, suya tut, bitti. Jilet cok ugrastirici.

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, Ulusalcı yazdı:

Ayrica sen su "gotumu silsem bile b.k kaliyor, yabancilar bunu nasil basariyor" diye konu acan kisiydin, di mi?

Bak, sen tuy dokucu ile almadigin icin o kucuk killar kaliyor, onlara da pislik bulasiyor. Tabiki boyle olmaz. Tuy dokucu kullan, farki anlarsin, gotuboklu gezmezsin.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, rootx yazdı:

Ayrica sen su "gotumu silsem bile b.k kaliyor, yabancilar bunu nasil basariyor" diye konu acan kisiydin, di mi?

Bak, sen tuy dokucu ile almadigin icin o kucuk killar kaliyor, onlara da pislik bulasiyor. Tabiki boyle olmaz. Tuy dokucu kullan, farki anlarsin, gotuboklu gezmezsin.

Evet batılıların boklu boklu dolaştığı rivayet ediliyor ama ne kadar doğru bilemiyorum. O dediğin durum alaturkadayken oluyor. Gerçi yine pis dolaşmıyorum. Tuvalet kağıdı ve ıslak mendille temizlenene kadar sabırla siliyorum. Çok kağıt gidiyor ama olsun. Zaten bunu dışarıda olduğum zamanlar mecburen yapıyorum. Çünkü boka eli temas ettirmek de sakıncalı. 

Her gün de banyo yaptığım için bir sorun kalmıyor. 

tarihinde Ulusalcı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, rootx yazdı:

Daha iyi ve guzel siliniyor. Gotuboklu gezmiyorum.

Aslında bu bahsettiğiniz tüy dökücünün ne olduğunu dahi bilmiyorum, kıç için bir tüy dökücü ilk defa duyuyorum.

İyi de buna ne lüzum var, zaten alafranga tuvaletlerde tazyikli su iyi temizliyor?

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, bilgivehis yazdı:

Aslında bu bahsettiğiniz tüy dökücünün ne olduğunu dahi bilmiyorum, kıç için bir tüy dökücü ilk defa duyuyorum.

İyi de buna ne lüzum var, zaten alafranga tuvaletlerde tazyikli su iyi temizliyor?

B.klu yere su fiskirtirsan, her yere sicrar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...