Jump to content
"dünyayaışınlanıpçoğaldık"

SAYİN CUMHURBASKANİMİZ BİZİ HAPSE ATARSA

Recommended Posts

biliyorsunuz sayin cumhurbaskanimiz islamiyeti cok seviyor ve bizler gibi ozgur haklarini kullanip allahin olmadigini savunan insanlarada sicak baktigini dusunmuyorum ateistforum sahibini ele gecirip veri tabanindan bizlerin ip lerini alip adreslerimize baskin yaparsa kimin haberi olur medyada onlarin kontrolunde sonucta.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, "dünyayaışınlanıpçoğaldık" yazdı:

biliyorsunuz sayin cumhurbaskanimiz islamiyeti cok seviyor ve bizler gibi ozgur haklarini kullanip allahin olmadigini savunan insanlarada sicak baktigini dusunmuyorum ateistforum sahibini ele gecirip veri tabanindan bizlerin ip lerini alip adreslerimize baskin yaparsa kimin haberi olur medyada onlarin kontrolunde sonucta.

:) Böyle birşey yaptığında eline ne geçeceği konusunu değerlendirmek lazım. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, dursun yazdı:

:) Böyle birşey yaptığında eline ne geçeceği konusunu değerlendirmek lazım. 

sonucta oy kaynaginin bi cogu islamiyeti benimseyen insanlar onlarin gorulserini degistirecek dusuncelere sahip olmamiz yeterli sebeptir.

tarihinde "dünyayaışınlanıpçoğaldık" tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, "dünyayaışınlanıpçoğaldık" yazdı:

sonucta oy kaynaginin bi cogu islamiyeti benimseyen insanlar onlarin gorulserini degistirecek dusuncelere sahip olmamiz yeterli sebeptir.

Kapına baskına geldiklerinde Kelime-i Şahadet getirirsen yırtarsın :) 

Şaka bir yana, ben böyle birşey olacağına zerre ihtimal vermiyorum. Böyle birşey yapılsa bile, gizli saklı kalması imkansız birşey zaten. Baskıcı rejim kimse tarafından sevilmez, sevilmemektedir. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
35 dakika önce, dursun yazdı:

Kapına baskına geldiklerinde Kelime-i Şahadet getirirsen yırtarsın :) 

Şaka bir yana, ben böyle birşey olacağına zerre ihtimal vermiyorum. Böyle birşey yapılsa bile, gizli saklı kalması imkansız birşey zaten. Baskıcı rejim kimse tarafından sevilmez, sevilmemektedir. 

iyi bakalim oyle olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, "dünyayaışınlanıpçoğaldık" yazdı:

site serveri ip'si falan abd'de, türkiye'de değil, bir halt yapamazlar o yüzden.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, Kör Saatçi yazdı:

site serveri ip'si falan abd'de, türkiye'de değil, bir halt yapamazlar o yüzden.

ha server yurt disindaysa o zaman bisey yapamazlar evet ama abd turkiye arasi iyi suan sayin cumhurbaskani trumpa rica etse belki yerine getirebilir 😂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tayyip'in böyle bir sitenin varlığından bile haberi yoktur. İçin rahat olsun.

Bu sitenin takipçi sayısı 100 kişi. Türkiye'de bu forumu kimse bilmiyor.

Açılan konuların okunma sayılarına bak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 07.11.2018 at 01:13, "dünyayaışınlanıpçoğaldık" yazdı:

ha server yurt disindaysa o zaman bisey yapamazlar evet ama abd turkiye arasi iyi suan sayin cumhurbaskani trumpa rica etse belki yerine getirebilir 😂

böyle bir şey için uğraşaklarını sanmam, bu hem çok gereksizdir hem de masraflıdır. ayrıca kolay kolay satın alamazlar oralarda yargıyı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...