Jump to content

SAYİN CUMHURBASKANİMİZ BİZİ HAPSE ATARSA

Recommended Posts

biliyorsunuz sayin cumhurbaskanimiz islamiyeti cok seviyor ve bizler gibi ozgur haklarini kullanip allahin olmadigini savunan insanlarada sicak baktigini dusunmuyorum ateistforum sahibini ele gecirip veri tabanindan bizlerin ip lerini alip adreslerimize baskin yaparsa kimin haberi olur medyada onlarin kontrolunde sonucta.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, quayz yazdı:

Herşeyi yapabilir.Onu buraya üye olmadan önce düşünecektin.Hapse girmekten korkuyorsan neden üye oldun ki?

korkmamak aptalliktir cunku bu sadece gecici cesarettir iceri girdikten sonra gozlerindeki korkuyu herkes okuyabilir.

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, "dünyayaışınlanıpçoğaldık" yazdı:

biliyorsunuz sayin cumhurbaskanimiz islamiyeti cok seviyor ve bizler gibi ozgur haklarini kullanip allahin olmadigini savunan insanlarada sicak baktigini dusunmuyorum ateistforum sahibini ele gecirip veri tabanindan bizlerin ip lerini alip adreslerimize baskin yaparsa kimin haberi olur medyada onlarin kontrolunde sonucta.

:) Böyle birşey yaptığında eline ne geçeceği konusunu değerlendirmek lazım. 

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, dursun yazdı:

:) Böyle birşey yaptığında eline ne geçeceği konusunu değerlendirmek lazım. 

sonucta oy kaynaginin bi cogu islamiyeti benimseyen insanlar onlarin gorulserini degistirecek dusuncelere sahip olmamiz yeterli sebeptir.

tarihinde "dünyayaışınlanıpçoğaldık" tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, "dünyayaışınlanıpçoğaldık" yazdı:

sonucta oy kaynaginin bi cogu islamiyeti benimseyen insanlar onlarin gorulserini degistirecek dusuncelere sahip olmamiz yeterli sebeptir.

Kapına baskına geldiklerinde Kelime-i Şahadet getirirsen yırtarsın :) 

Şaka bir yana, ben böyle birşey olacağına zerre ihtimal vermiyorum. Böyle birşey yapılsa bile, gizli saklı kalması imkansız birşey zaten. Baskıcı rejim kimse tarafından sevilmez, sevilmemektedir. 

Sitelerde Paylaş
35 dakika önce, dursun yazdı:

Kapına baskına geldiklerinde Kelime-i Şahadet getirirsen yırtarsın :) 

Şaka bir yana, ben böyle birşey olacağına zerre ihtimal vermiyorum. Böyle birşey yapılsa bile, gizli saklı kalması imkansız birşey zaten. Baskıcı rejim kimse tarafından sevilmez, sevilmemektedir. 

iyi bakalim oyle olsun

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, "dünyayaışınlanıpçoğaldık" yazdı:

site serveri ip'si falan abd'de, türkiye'de değil, bir halt yapamazlar o yüzden.

Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, Kör Saatçi yazdı:

site serveri ip'si falan abd'de, türkiye'de değil, bir halt yapamazlar o yüzden.

ha server yurt disindaysa o zaman bisey yapamazlar evet ama abd turkiye arasi iyi suan sayin cumhurbaskani trumpa rica etse belki yerine getirebilir ?

Sitelerde Paylaş
On 07.11.2018 at 01:13, "dünyayaışınlanıpçoğaldık" yazdı:

ha server yurt disindaysa o zaman bisey yapamazlar evet ama abd turkiye arasi iyi suan sayin cumhurbaskani trumpa rica etse belki yerine getirebilir ?

böyle bir şey için uğraşaklarını sanmam, bu hem çok gereksizdir hem de masraflıdır. ayrıca kolay kolay satın alamazlar oralarda yargıyı.

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...