Jump to content

cradle of filth temptation daki kız

Recommended Posts

Victoria Harrison

- In the same year, she sang alongside Dani Filth in Cradle of Filth's recording of "Temptation" (a cover of Heaven 17) for the album Thornography. She was also in the music video for the song alongside the band.

Deniyor ki, aynı yılda, kendisi Dani Filth ile Cradle of Filth'in Thornography albümünün içerdiği Temptation şarkısı için çalışma yapmış. Ayrıca şarkının klibinde de grup ile birlikte oynamış.

tarihinde Rexino tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Ben biliyorum.

gadsfgdafgagsadfgsdfgsdfgsdfgsdgsdfgsdfgsdfgsdfgfdsgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfg

sdfgsdfgsdfgdsfgsdfgdfgsdfgsdfgfdsgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgfsdgsdfgsdfgsdfgfd

sgfdgdsfgdfgdfgfdsg.........

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

..

.

.

.sdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgfsdgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdgsdfg

sdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfg

Sitelerde Paylaş

Bu arada insanoğlunun o ve ona benzer şarkıları nasıl dinlediğini anlamış değilim. Özenti gençlik... :-)))

Kulak zarlarım dağılıyor benim, "dan-dan-dan-böööö!"... :-) İngilizce filmleri altyazısız anlıyorum ama bunun sözlerinden de bir şey anlamıyorum. Zaten millet anlamak için de dinlemiyor, "ruh var, zart var, zurt var", hadi oradan. :-)

tarihinde Rexino tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Metal müzük dinlerim ama geğirerek söylenmesinden yana değilim. Brutal vokal de tadında bırakılınca güzel. Arada şarkının bir iki kısmına vurgu yapmak için kullanırsın olur biter. Basur olana kadar zorlamanın anlamı yok...

Sitelerde Paylaş
+ 10.

Sanki 50 yaşında birisi metal müzik sevemez! Niyeyse..

doğru demişsin yaşla ilgisi yok

şu an ne dinlersem 70 inde bile

aynı tarz müziği (metal)dinleyeceğim.

Sitelerde Paylaş
Bu arada insanoğlunun o ve ona benzer şarkıları nasıl dinlediğini anlamış değilim. Özenti gençlik... :-)))

Kulak zarlarım dağılıyor benim, "dan-dan-dan-böööö!"... :-) İngilizce filmleri altyazısız anlıyorum ama bunun sözlerinden de bir şey anlamıyorum. Zaten millet anlamak için de dinlemiyor, "ruh var, zart var, zurt var", hadi oradan. :-)

Aslında anlamlı sözler var hele cradle of filthde nympth. parçasına bak istersen dani filth yani cof un söz yazarlığını yapıp böğürüyor ama sözleri çok güzel şuraya koyim

Nehire yönelir

Yazın ortasında bekliyorum

A v kuğuların arkasında

Mezarda umutla

Kızıl eylulden geçerek

Ateşten kaldırımlar döşeyerek

Seni dilemek gibi

Kutsal bir diken için

Ruhum sogudu

Muazzam bir acıydı

Yüzümdü,senin solunda olduğum

Gül yağmuru içinde

Öyleki kılıcı ustura gibi kullanırken

Hiç büyülemeden

Tırnaklarını pislikten karartabilirmisin

Tekrar damarlarıma itilmiş olarak

sence kötü dizelermi? ;):)

Sitelerde Paylaş

celine dion 'un titanik müziğini canlı performansda söylerken, siyah elbiseli siyah saçlı bir kız flüt çalıyor..

onun adını sanını bilen var mı ??..nokta..

tarihinde daldabiryaprak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
celine dion 'un titanik müziğini canlı performansda söylerken, siyah elbiseli siyah saçlı bir kız flüt çalıyor..

onun adını sanını bilen var mı ??..nokta..

sen bilmezsen biz nerden bilelim daldabiryaprak?

bunu listenin kaçıncı sırasına koydun? ;)

Sitelerde Paylaş

Aslında genel olarak diğer iletilerin bu kadar kötü değil, lakin bir şeyi senin sevmemenle, genel olarak o şeyin kötü olması arasında bir ayrım yapabilmen gerekirdi.

Bir de

Zaten millet anlamak için de dinlemiyor

Bu konuda bir araştırma mı yaptın? Metal dinleyen insanlarla mı görüştün?

İngilizce filmleri altyazısız anlıyorum ama bunun sözlerinden de bir şey anlamıyorum

http://www.heavylyrics.com/

Ben de gözlerimi kapatıp müzik dinleyebiliyorum, lakin aynı performansı sinemada yakalayamıyorum.

tarihinde legrandmensonge tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

metal bir özentilik değil tarzdır. ayrıca kendince bir ruhu ve ritmi vardır- ha herkes alamaz aynı zevki o ayrı. kaldı ki cradle of filth in şarkı sözleri gayet anlamlı, güzeldir. hem metali sadece cradle of filthle sınırlandırmak hatadır. burada bir rammstein var, doom metalde within temptation vs vs. hepsi ayrı tarz ayrı yorum içerir.

ne kadar ciddi yazıyorum ben ya, kendimi kaybediyorum resmen :P

Sitelerde Paylaş
lakin bir şeyi senin sevmemenle, genel olarak o şeyin kötü olması arasında bir ayrım yapabilmen gerekirdi.

Bir de

Zaten millet anlamak için de dinlemiyor

Bu konuda bir araştırma mı yaptın? Metal dinleyen insanlarla mı görüştün?

İngilizce filmleri altyazısız anlıyorum ama bunun sözlerinden de bir şey anlamıyorum

http://www.heavylyrics.com/

Ben de gözlerimi kapatıp müzik dinleyebiliyorum, lakin aynı performansı sinemada yakalayamıyorum.

O dediğin şeyi ayırt etmediğimi de nereden çıkarıyorsun ki?! "Anlamış değilim" ifadesi ona vurgu yapıyor. Gelelim, araştırmaya... Evet, bir çok dinleyen, seven ile karşılaştım, kendim de dinlemeye çalıştım. Dinleyen çoğunluğa sordum; "anlıyormusun söylenileni, ne diyor böğürürken bu insan evladı" diye, ya önceden lyricleri ezberleyip öyle cevap vermesi ile, ya da "bu müzikte ruh var abi" diye kaytarması ile karşılaştım.

Zaten lyricleri ezberlediğin zaman bile o böğürtüden fazla bir şey anlayamıyorsun. Tabii ki, lafım Evanscence ve saire gibi böğürmeyenler sınıfına değil, böğürenler sınıfına... Bunu da ayırt edelim.

Vel hasılı kelam ben gürültü diye niteliyorum bahsettiğim böğürtücüleri... :-)

Sitelerde Paylaş
Metal müzük dinlerim ama geğirerek söylenmesinden yana değilim. Brutal vokal de tadında bırakılınca güzel. Arada şarkının bir iki kısmına vurgu yapmak için kullanırsın olur biter. Basur olana kadar zorlamanın anlamı yok...

O çığlıklar insanı nasıl gaza getiriyor bi bilsen :lol:

aynen deşarj! :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...