Jump to content

ANESTEZİ OLUMDEN SONRAKİ YOKLUK İCİN KANİTTİR

Recommended Posts

öldukten sonraki yokluga inanmayan muslumanlara soyle bi hatirlatma yapayim belki operasyon gecirmis olanlar vardir aranizda anestezi halinda uyanana kadarki bosluk tamamen yok olur iste ölume en yakin nokta budur uykuyla karistirmayin uykunun yogunlugu hissedilebilir operasyon geciren arkadaslar beni anliycaklar yani yokluk budur yok olmak terimi oldukten sonra komple butun bilincin yok olacak.

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, "dünyayaışınlanıpçoğaldık" yazdı:

öldukten sonraki yokluga inanmayan muslumanlara soyle bi hatirlatma yapayim belki operasyon gecirmis olanlar vardir aranizda anestezi halinda uyanana kadarki bosluk tamamen yok olur iste ölume en yakin nokta budur uykuyla karistirmayin uykunun yogunlugu hissedilebilir operasyon geciren arkadaslar beni anliycaklar yani yokluk budur yok olmak terimi oldukten sonra komple butun bilincin yok olacak.

Rüya görülmeyen uyku evresi diye de genelleyebiliriz. Evet, bence de güzel bir delildir. Bu evrede de bilinç olduğunu iddia edenler var ama bariz bir şekilde öznel deneyim kayboluyor bu evrede.

Bunun uykuda gerçekleşmesi ve uykudaki beyin faaliyetinin uyanıkkenkinden farklı olması da bilincin beyin aktivitesinden ibaret olduğunun güzel bir ispatı.

Sitelerde Paylaş
On 09.11.2018 at 20:29, Emre Karaköse yazdı:

Kuran'daki gerçek İslam'a göre zaten ruhlar alemi yok. Ancak tekrar yaratılınca yaşamın başlıyor:

http://emre1974tr.blogspot.com/2011/07/islamda-canllarn-ruhu-hayaleti-yoktur.html

Selam

kardeşim islamiyete ve kurana gore her insanin bi ruhu vardir başimiza caner taslaman kesilip islamiyeti egip bukup kilifa uydurmayin benden iyi bilemezsin mezheplerin tarikatlarin zikir meclislerinin icinden geldim.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, "dünyayaışınlanıpçoğaldık" yazdı:

kardeşim islamiyete ve kurana gore her insanin bi ruhu vardir başimiza caner taslaman kesilip islamiyeti egip bukup kilifa uydurmayin benden iyi bilemezsin mezheplerin tarikatlarin zikir meclislerinin icinden geldim.

Bende bıktım bu ayet bükücülerden.İslam apaçık cani bir dindir işte.Neden ayet bükmeye çalışıyorlar anlamıyorum.Anlatsalar gerçekleri ya.

Sitelerde Paylaş
24 dakika önce, "dünyayaışınlanıpçoğaldık" yazdı:

mezheplerin tarikatlarin zikir meclislerinin icinden geldim.

İşte İslam dininden gelmemişsin, mezhep ve tasavvuf dinlerinden gelmişsin.

İslam dinine göre ruhlar yok.

Kuran'da ruh vahiydir.

Ve vahiy meleğine de özel isim olarak Ruh adı verilmiştir.

Bir ayette de , vahiy kitabı olduğu için Kuran'a ruh denmiştir.

Ruh = vahiy

Ruh = vahiy meleği

Ruh = vahiy kitabı

Kısacası Ruh vahiydir.

İnsanların ve tüm  canlıların canları vardır, ruhları yoktur.

Selam

Sitelerde Paylaş

Kuran'da ruh yoktur ama çelişki vardır. Allah yolunda öldürülenlere ölü demeyin, onlar rızıklanmaktadırlar yazar. Hareketsiz bir ceset rızıklanamayacağına göre Kuran'ı yazanlar demiyorum düzenler, işlerine geldiği gibi hem öyle hem böyle çevirip kıvırtmışlardır. Çevir kazı yanmasın taktiği... Durum zemin nasıl çıkarınaysa öyle her mevzuyu eğip büken kıvırtan bizzat bu Kuran düzücüleridir. Yazıcılarıdır demiyorum, çünkü buna kitap denemez. Kitap vasfını taşımaz. Bu bir düzmecedir. 

Bunu yorumlayanların da en kıvırtkan bükücüler olmasına hiç şaşırmamak lazım. Kaynaktan o şekilde geliyor!

Sitelerde Paylaş
On 09.11.2018 at 19:29, Emre Karaköse yazdı:

Kuran'daki gerçek İslam'a göre zaten ruhlar alemi yok. Ancak tekrar yaratılınca yaşamın başlıyor:

http://emre1974tr.blogspot.com/2011/07/islamda-canllarn-ruhu-hayaleti-yoktur.html

Selam

NASIL YARTILDIĞINA DAİR BİR BİLGİN VARMI  YOKSA SÜMERLİLERDEN GELEN BU GÜNÜMÜZE KADAR MASLARAMI ANLATIYORSUN

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, quayz yazdı:

Bende bıktım bu ayet bükücülerden.İslam apaçık cani bir dindir işte.Neden ayet bükmeye çalışıyorlar anlamıyorum.Anlatsalar gerçekleri ya.

bizim buzdolabinin ustunde 6 programli bi tus takimi var onun çipinden bile geri zekasi var bunların anlamazlar...

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, Emre Karaköse yazdı:

Ahiret Evreni konusunun daha iyi anlaşılabilmesi için şu yazımı da vereyim:

http://emre1974tr.blogspot.com/2016/05/goklerevrenler.html

Selam

8 saat önce, democrossian yazdı:

Kuran'da ruh yoktur ama çelişki vardır. Allah yolunda öldürülenlere ölü demeyin, onlar rızıklanmaktadırlar yazar. Hareketsiz bir ceset rızıklanamayacağına göre Kuran'ı yazanlar demiyorum düzenler, işlerine geldiği gibi hem öyle hem böyle çevirip kıvırtmışlardır. Çevir kazı yanmasın taktiği... Durum zemin nasıl çıkarınaysa öyle her mevzuyu eğip büken kıvırtan bizzat bu Kuran düzücüleridir. Yazıcılarıdır demiyorum, çünkü buna kitap denemez. Kitap vasfını taşımaz. Bu bir düzmecedir. 

Bunu yorumlayanların da en kıvırtkan bükücüler olmasına hiç şaşırmamak lazım. Kaynaktan o şekilde geliyor!

artık bukuculerde is gormuyor kitap heryere dagildi cunku internette gelince herkes uyandi son bukuculerin sonu geldi ?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...