Jump to content

ATATÜRK NEDİR SİZİN IÇIN?

Recommended Posts

1 dakika önce, güven yazdı:

:DNE DESEM BİLMİYORUM ÇOK ZOR BİR SORU Şayet:D Allah yoksa benim allahımdır kısa ve öz.

Ozel mesajla bana "ben gerizekaliyim" yazarak cumleye baslamistin. Simdi sana katiliyorum. Dogru diyormussun.

Konunun dinle ne alakasi var?

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, rootx yazdı:

Ozel mesajla bana "ben gerizekaliyim" yazarak cumleye baslamistin. Simdi sana katiliyorum. Dogru diyormussun.

Konunun dinle ne alakasi var?

Senin dediyin gibi   veye benim dediyim gibi ben geri zakalıyım. Burda dinnmi soktum  orda ifadeler bıaraktım bunu anlamıyorsan bilmem sana ne demeli bence sen adını koy daha makbül olur.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, güven yazdı:

Senin dediyin gibi   veye benim dediyim gibi ben geri zakalıyım. Burda dinnmi soktum  orda ifadeler bıaraktım bunu anlamıyorsan bilmem sana ne demeli bence sen adını koy daha makbül olur.

Şununla muhatap olma.Laf sokup kendini bir halt sanan zavallının teki.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, quayz yazdı:

Şununla muhatap olma.Laf sokup kendini bir halt sanan zavallının teki.

Dostum ben ona özelden mesaj atmış biri deyilim atıysa kendisi atmış ben kendime geri zekalı demiş olabilirim. O zaman geri zekalıysam beni niye kaile alip yazıyor bunu bile düşünmeyeceyecek insana ne denir aşık veyesel olsan buna laf sokardım ama o yeteneyim yok.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, adalet123 yazdı:

Evet arkadaşlar Atamız sizin için  ne ifade ediyor?

Bu sorunun yanıtı o kadar belli ki, hiç bir sorunun yanıtı bu kadar net değildir.

-Ülkenin yarısı Atatürk düşmanı.

-Ülkenin diğer yarısı düşman değil ama Atatürkçü de değil.

-Ülkede en fazla 10-15 bin Atatürkçü çıkar, Atatürkçülüğü uygulayan ise hiç yok.

Bu durumda Atatürk'ün kim için ne ifade ettiği oldukça açık.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, bilgivehis yazdı:

Bu sorunun yanıtı o kadar belli ki, hiç bir sorunun yanıtı bu kadar net değildir.

-Ülkenin yarısı Atatürk düşmanı.

-Ülkenin diğer yarısı düşman değil ama Atatürkçü de değil.

-Ülkede en fazla 10-15 bin Atatürkçü çıkar, Atatürkçülüğü uygulayan ise hiç yok.

Bu durumda Atatürk'ün kim için ne ifade ettiği oldukça açık.

Haklısınız.

Peki hocam sizin için  ne ifade ediyor?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...