Jump to content

Celal Şengör”ün Nahl 15 yalanı

Recommended Posts

Bir saat önce, EnverPasa yazdı:

Yahu müslimler, 

İnanmayanları hıristiyan olmakla suçlar ifadeleriniz ne kadar bilgisiz olduğunuzu gösteriyor.

Hıristiyanlık ta Allah'ın gönderdiği tek tanrılı bir din değil mi? 

Hurmanın ben olayını çözemedim imam hatip öğrencisi heralde. imla yazış falan genç duruyor. 10 sene sonra falan ne malmışım diyebilir ama açılmak lazım.

Klasik İslamcı saldırışlar, aileden de bi arka plan geliyor, biraz modernist ama fazlasıyla şekilci. Yani İslamın tiyatral olaylarına fazlasıyla tapınıyor.

Kanat germe falan filan ne gerek var bunlara Harry Potter gibi mübarek ?‍♀️

Gayrimüslimler klasik gayrimüslim olarak tanıtılmış, beyin yıkanmış vaziyette. Filistinde de böyle sonra gidip taş falan atıyorlar askerlere youtube'a İsrail askerlerini nasıl şey ettik diye video koyuyorlar Allahuakbar diye yorumlar yapıyorlar tatmin oluyorlar. Utanç verici şekilde geri.

tarihinde emretemelkuran tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 145
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

1 saat önce, EnverPasa yazdı:

Yahu müslimler, 

İnanmayanları hıristiyan olmakla suçlar ifadeleriniz ne kadar bilgisiz olduğunuzu gösteriyor.

Hıristiyanlık ta Allah'ın gönderdiği tek tanrılı bir din değil mi? 

Haaaaaaaaaaayır!!!!!!!!! 

Ya zaruri yahut ıztırari sebeblerden ötürü sadece 3 sene tebliğ edilen Din-i İsa 1000 senelik baba ana oğullu zeuslu yunanlılarla bilmem kaç küsür sene karşılaşıp çarpışınca 3 senelik malumat bu bin senelik bilgiye galip gelemedi fakat bir istivaç oldu hıristiyanlık doğdu. Yunanlılar zeuslu çok tanrılı dinlerini buna adabte ettilet dini isada bunlat bir kaç ahlak desturu verdi hıristiyanlık böyle analı babalı doğdu.

tarihinde Hurma tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, Hurma yazdı:

Haaaaaaaaaaayır!!!!!!!!! 

Ya zaruri yahut ıztırari sebeblerden ötürü sadece 3 sene tebliğ edilen Din-i İsa 1000 senelik baba ana oğullu zeuslu yunanlılarla bilmem kaç küsür sene karşılaşıp çarpışınca 3 senelik malumat bu bin senelik bilgiye galip gelemedi fakat bir istivaç oldu hıristiyanlık doğdu. Yunanlılar zeuslu çok tanrılı dinlerini buna adabte ettilet dini isada bunlat bir kaç ahlak desturu verdi hıristiyanlık böyle analı babalı doğdu.

vuvvvvvvvv hangi kitabtan yazıyon

Sitelerde Paylaş
19 dakika önce, emretemelkuran yazdı:

Hurmanın ben olayını çözemedim imam hatip öğrencisi heralde. imla yazış falan genç duruyor. 10 sene sonra falan ne malmışım diyebilir ama açılmak lazım.

Klasik İslamcı saldırışlar, aileden de bi arka plan geliyor, biraz modernist ama fazlasıyla şekilci. Yani İslamın tiyatral olaylarına fazlasıyla tapınıyor.

Kanat germe falan filan ne gerek var bunlara Harry Potter gibi mübarek ?‍♀️

Gayrimüslimler klasik gayrimüslim olarak tanıtılmış, beyin yıkanmış vaziyette. Filistinde de böyle sonra gidip taş falan atıyorlar askerlere youtube'a İsrail askerlerini nasıl şey ettik diye video koyuyorlar Allahuakbar diye yorumlar yapıyorlar tatmin oluyorlar. Utanç verici şekilde geri.

Seni tanıyamamışsın beni filistinlilerin daha çoooooook inletecek Allah!

İsrail cennete gidecektir 20 milyonluk insanları kovdu. 

Ayet ne diyor: yeryüzüne salih kullarım varis olur.  20 milyonu oradan kovdular oturdular. 

“İman etmedikçe cennete giremezsiniz birbirinizi sevmedikçede iman etmiş olamazsınız”

Peygamberim imanı öyle bir yere bağlamıştır ki hayran olmamak eldr değil! Hayor efendim birbirimizi sevmemek lazımdır dien var mıdır?

imanı birbirine sevmeye bağlamış!

bu gün dünyada birbirini en çok seven Yahudilerdir İsrail cennete gidiyor ebediyete gidiyor adamlara bak işte ilerilik budur insanı ebediyete götürür

tarihinde Hurma tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Şimdi, Hurma yazdı:

Seni tanıyamamışsım. İsrail cennete gidecektir 20 milyonluk insanları kovdu. 

Ayet ne diyor: yeryüzüne salih kullarım varis olur. e 20 milyonu oradan kovdular oturdular. 

“İman etmedikçe cennete giremezsiniz birbirinizi sevmedikçede iman etmiş olamazsınız”

Peygamberim imanı öyle bir yere bağlamıştır ki hayran olmamak eldr değil! Hayor efendim birbirimizi sevmemek lazımdır dien var mıdır?

bu gün dünyada birbirini en çok seven Yahudilerdir İsrail cennete gidiyor ebediyete gidiyor adamlara bak işte ilerilik budur insanı ebediyete götürür

Gerçekten önemli noktalar. Bence jihad yoluyla hepsini keselim.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Hurma yazdı:

Seni tanıyamamışsım. İsrail cennete gidecektir 20 milyonluk insanları kovdu. 

Ayet ne diyor: yeryüzüne salih kullarım varis olur.  20 milyonu oradan kovdular oturdular. 

Çok fasafiso bunlar. Bunlara yorulceğine hiç bişeyden anlamasan tarım yapardın kışın kabak yazın domata satardın.

İmam falan oluyonuz bi cacığa yaramıyor. Şu diyanetin musluğunu kessinler gavurdaki gibi bağış yoluyla dönsün işler ben gerizekalı imamların

bi bok yapmadan parasını mı ödemek zorundayım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...