Jump to content

İslam Bir Milleti Nasıl Duygusuzlaştırır?

Recommended Posts

Bu yazım müslimlere ithafendir.

Arabın pislik kabesindeki,pislik taşı yalayıp etrafında 7 kere puta tapar gibi döneceğinize biraz da öz inancınıza sahip çıksaydınız,bu kadar duygusuz,yalaka,aşağılık insanlar olmazdınız.Salak salak,pislik arapların pislik çölünde muhammed denen bir alçağın sakalına,tüyüne,sapıklığına tapar onun ruh hastası beynini 1400 yıl sonra siz taşırsınız.

Tengrizm gibi güzel bir din varken islama geçecek kadar cahil bir millet olabilir mi?

Bakın şu videoyu izleyin de görün.Tengrici Türklerin nasıl duyarlı insanlar olduklarını!Bir de günümüz arabın sakalına,taşına tapan yalaka müslimlerle karşılaştırın!

Sitelerde Paylaş

Kuraij Arap kabilesi değil ki. Bence ağır ırkçı girmişin. Aydınlanmışları var. 

Asıl bizim kendimize daha çok kızmamız lazım, bizim neyimize ulan dememiz lazım. İçimize üç beş

misyoner girdi diye değişiyorsak problemi kendimizde aramamız lazım. Nefret ve önyargıyla, yanlış bilgiyle, hollywood

yargısıyla bi yere gelemeyiz.

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, emretemelkuran yazdı:

Kuraij Arap kabilesi değil ki. Bence ağır ırkçı girmişin. Aydınlanmışları var. 

Asıl bizim kendimize daha çok kızmamız lazım, bizim neyimize ulan dememiz lazım. İçimize üç beş

misyoner girdi diye değişiyorsak problemi kendimizde aramamız lazım. Nefret ve önyargıyla, yanlış bilgiyle, hollywood

yargısıyla bi yere gelemeyiz.

Nasıl arap kabilesi değil ya?Basbayağı arap kabilesi işte.Arapların uydurduğu pislik bir dindir islam.

Irkçılık konusunu da geçin.Müslimler ırkçıdırlar.Müslim olmayanları sevmezler.Özellikle de Yahudileri hiç sevmezler.Senin Yahudilere karşı yapılan ırkçılıktan haberin var mı?Müslimler birini suçlu gördüğü zaman "Yahudi" diyerek hakaret ederler.Ama bilmezler ki Yahudiler pislik araplardan bin kat daha üstündür.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, quayz yazdı:

Nasıl arap kabilesi değil ya?Basbayağı arap kabilesi işte.Arapların uydurduğu pislik bir dindir islam.

Irkçılık konusunu da geçin.Müslimler ırkçıdırlar.Müslim olmayanları sevmezler.Özellikle de Yahudileri hiç sevmezler.Senin Yahudilere karşı yapılan ırkçılıktan haberin var mı?Müslimler birini suçlu gördüğü zaman "Yahudi" diyerek hakaret ederler.Ama bilmezler ki Yahudiler pislik araplardan bin kat daha üstündür.

İsrailde bi üniversite öğrencisi kız vardı, yetim Filistinli çocukların yaşadığı bizdeki çocuk evleri benzeri bi yerde gönüllü öğretmenlik yapıyordu. Bizdeki İslamcı medyanın çizdiği uydurma

imajdan çok daha ötesi var. Az buçuk nüfuslu bi ülkenin bu kadar ülkenin içerisinde hepsini dize getirmesi de örnek bi iş :D bilim ve tekniğin gücü diyelim. Ayrıca İsrail halkı dinci Yahudileri hiç onaylamıyor özellikle hükumetlerini.

Sitelerde Paylaş

İslam Arap dinidir. Allah Kureyş pagan dininin baş tanrısıdır. Onların Allah'ın evi dedikleri binayı biz de sahiplenmiş ve kutsamışız. Gül gibi doğa sevgisi aşılayan inancımız varken gitmiş 7. yüzyıl ilkel Arap manifestosunu kılavuz edinmişiz. Biz Türkler nereden düşmüşüz bu pislik Ortadoğu coğrafyasına. Halkı ayrı pislik, kendisi ayrı pislik. Keşke Hülâgu'nun elinde fırsat varken Mekke'ye kadar inip Arapların kökünü kurutsaydı. Biz Türkler hayatın diğer alanlarında Arapları sevmez ve onlara güvenmeyiz ama işin garip yanı, din konusunda Araptan daha çok Arapçıyız.

Sitelerde Paylaş

Yazmak istemdim dostum alınır diye alınırsa alınsın gerçeyi söylmek zorundayız. ha taşı öpmüşün ha ağaacı. birsi sabit gökten inen taş diyeri dünyamızda mevcut ağaç ha samimi olarak sorsan ağaç derim. ama ağaçtan da din olmaz ağaç meyve verir yersin bir faydası var. ama taşın kime ne faydasdı olabilir. ikisi arasında kalsam ağaç derim. ama ikiside yanlış.iki dinde yanlış ama arasındaki farak tabiki  şamanizim adına ne gök tanrısı diyin hepsi beyhude bir arayış. Tanrı diye bir şey yok yok yok nası anlatabilirim artık. Atamın dediyi gibi elimden gelirse bütün dinleri denizin dibine gömerim . ama tarhi bilinç o çağada bunların farkına vardıyasa biz çok ama çok çalışmalıyız.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, güven yazdı:

birsi sabit gökten inen taş diyeri dünyamızda mevcut ağaç ha samimi olarak sorsan ağaç derim. ama ağaçtan da din olmaz ağaç meyve verir yersin bir faydası var

Benim demek istediğim Tengrizm dini islamdan kat be kat daha iyidir.En azından doğaya,hayvanlara değer verirler.İnsanlara meyve veren bir ağaca değer verirler.

Ama araplar ne yapıyor gidiyorlar.Taşa tapıyorlar. :D 

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, quayz yazdı:

Benim demek istediğim Tengrizm dini islamdan kat be kat daha iyidir.En azından doğaya,hayvanlara değer verirler.İnsanlara meyve veren bir ağaca değer verirler.

Ama araplar ne yapıyor gidiyorlar.Taşa tapıyorlar. :D 

Dostum o konuda  sonuna kadar kadar katılıyorum sana. bende bütün dinler yalan üzerine kurulmuş dünyda  yanılmıyorsam üçbine yakın dile var artı o kadar din var ben bunların yalış olduğunu düşünüyorum. ama okumdan  araştırmadan beni seni eleştirmek en kolay yol islamdır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...