Jump to content

YASER ARAFAT , AZDAHA YAHUDU PAPAZININ KIÇINI YALAYACAKTI

Recommended Posts

İşte böyleee,

Herhalde biliyoruz Yaser Arafatın öldüğünü.Burda göstermek istediğimiz o değil.Müslüman geçinenlerin MİKROPLUĞU.

Yasser Arafat'ın Öpüşerek Karşıladığı Hristiyan Papazı ...

alkislarlayasiyorum.com/icerik/77488/yasser-arafatin-opuserek...

cincihoca 31 Mayıs 2012 - 21:23 yaser arafata baya bir sempatim vardi,cakal karlos bile ôvûyordu lan,bir gûn bu yaser cûcûgûnûn kibris cikarmasinda rumlara gelin size gerilla dersi verelim demis oldugunu ôgrendim!!o gûn bu gûndûr gicigim ,su video ya bak rezillik diz boyu,alalen sevismisler gûpe gûndûz.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, tolonbey yazdı:

İşte böyleee,

Herhalde biliyoruz Yaser Arafatın öldüğünü.Burda göstermek istediğimiz o değil.Müslüman geçinenlerin MİKROPLUĞU.

Yasser Arafat'ın Öpüşerek Karşıladığı Hristiyan Papazı ...

alkislarlayasiyorum.com/icerik/77488/yasser-arafatin-opuserek...

cincihoca 31 Mayıs 2012 - 21:23 yaser arafata baya bir sempatim vardi,cakal karlos bile ôvûyordu lan,bir gûn bu yaser cûcûgûnûn kibris cikarmasinda rumlara gelin size gerilla dersi verelim demis oldugunu ôgrendim!!o gûn bu gûndûr gicigim ,su video ya bak rezillik diz boyu,alalen sevismisler gûpe gûndûz.

Bu ibnelerden bı cacık olmaz zaten. İsrail'in arkasındayız.

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, emretemelkuran yazdı:

Bu ibnelerden bı cacık olmaz zaten. İsrail'in arkasındayız.

Ben değilim şahsen. Müslümanlar cahil ve aptal olabilir, hatta kötü de olabilir ama İsrail de sütten çıkmış ak kaşık değil. İsrail'in nasıl kurulduğu belli. Bu bir başarı, zafer gibi görünse de arkasında bin tane pis oyun, hile ve işbirliği var.

Ayrıca o zamanki Filistin şimdiki gibi dinci, pis bir ülke de değil. Bugünkü çöl farelerine bakınca İsrail medeniyetin ve bilimin beşiği gibi görünüyor, adamlar çölde mucizeler yarattı ama bu onları haklı ve iyi yapmıyor...

Diğer yandan haklı olmak bir şey ifade etmiyor tabii... Uyum sağlayan ve güçlü olan öne geçiyor işte. 

Sitelerde Paylaş
51 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Ben değilim şahsen. Müslümanlar cahil ve aptal olabilir, hatta kötü de olabilir ama İsrail de sütten çıkmış ak kaşık değil. İsrail'in nasıl kurulduğu belli. Bu bir başarı, zafer gibi görünse de arkasında bin tane pis oyun, hile ve işbirliği var.

Ayrıca o zamanki Filistin şimdiki gibi dinci, pis bir ülke de değil. Bugünkü çöl farelerine bakınca İsrail medeniyetin ve bilimin beşiği gibi görünüyor, adamlar çölde mucizeler yarattı ama bu onları haklı ve iyi yapmıyor...

Diğer yandan haklı olmak bir şey ifade etmiyor tabii... Uyum sağlayan ve güçlü olan öne geçiyor işte. 

seni kınıyorum beyfendi.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

İsreilde enaz araplar kadar TÜRK düşmanıdırlar.Bunu her fırsatta görüyürüz.İsreilin bulunduğu yerlerden daha fazlası İsreillilerindi,2500 yıl kadar önce.

Aynı topraklarda yaşayıp birini çok USLU ötekininse ZIR DELİ olmasını nasıl anlatalımki?Bunlar aslında iki kardeşten birinin sıpalarıdırlar.

Yahudiler 14 milyon olmasına rağman 37 bilim adamı çıkarıyorlar.Müslümanlarda 1,500,000,000 Müslümanda 2 dene bilim adamı çıkarıyor.

Anladık,arapları arap kültürü ohala getirdi.Pekiiiii İsreiloğullarıda araplarla aynı topraklarda yaşıyorlar.Peki İsreillileri bilim ve teknikte TETİKLEYEN  nedir?

Ayatın birinde şöyle diyür Arabın FISTANLI vede BALDIRLI  ALLAHI.Eyyyyyyyyyyyyyyyyyy İsreiloğulları biz sizi ötekilerden çok daha temiz ve sağlam maddeden yarattık.Demekki arapların ,günde önünde100 takla attıkları FISTANLI Allahları arapları demek tenekeden yarattıki hiçmi hiç düşünemiyürler.

Alın size İSLAMİ  bir KURAL:DİN,AKIL  İŞİ  DEGİL,NAKIL  İŞİDİRAraplarda yani Müslümanlarda USUN(aklın) değeri SIFIRDIR.Peki neyi takip ederler?arabın yazdıkları kuranı.Oda onları uçuruma götürür.

Sitelerde Paylaş
30 dakika önce, tolonbey yazdı:

Kanki 2007'ye kadar TSK modernleştirmelerini bile İsraille yaptı. İslam konferanslarında İsraili savunduk.

İsrail'in en çok ziyaret ettiği ülke Türkiye'dir. Elemanların huyuna gidersen senin huyuna giderler. İsrail İslamcı düşmanıdır.

Ayrıca İsrail halkının hükumet politikalarını onaylayıp onaylamadığı da şaibeli. İsrail düşmanı örgütlere devlet desteği verip, anti israil

avrupa ile işbirliğine gidersen tabi adamlar sana gıcık olur. 

tarihinde emretemelkuran tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, emretemelkuran yazdı:

Kanki 2007'ye kadar TSK modernleştirmelerini bile İsraille yaptı. İslam konferanslarında İsraili savunduk.

İsrail'in en çok ziyaret ettiği ülke Türkiye'dir. Elemanların huyuna gidersen senin huyuna giderler. İsrail İslamcı düşmanıdır.

Ayrıca İsrail halkının hükumet politikalarını onaylayıp onaylamadığı da şaibeli. İsrail düşmanı örgütlere devlet desteği verip, anti israil

avrupa ile işbirliğine gidersen tabi adamlar sana gıcık olur. 

Allaalla, niye huylarına gitmek zorundaymışız ki? Bu nasıl ilişki? Sağlıklı ve eşit bir ilişki mi oluyor böyle, yoksa yalakalık yapmak ve tahakkümü kabul etmek zorunda bırakan mı?

İsrail de tıpkı Müslümanlar kadar ilkel inanç ve amaçlarla kurdular ülkeyi. Yoksa onca para, bilgi ve zekayı, gidip de çölün ortasını adam etmek için harcayacak kadar aptal değiller. Dini inançları yüzünden, kendilerine vadedilmiş toprakları hakettiklerini düşündükleri için oraya gitti ve çevreyi birbirine kattılar.

E madem bunların huyuna gitmek en iyisi olacak, verelim Güneydoğuyu Kürtlere, misler gibi ülke kursunlar hani... Hadi biz kendi ülkemizi vermedik de sınırlarımızda kursunlar.

Malum, İsrail'in hayali bu, gayet güzel uğraşıyor da.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Allaalla, niye huylarına gitmek zorundaymışız ki? Bu nasıl ilişki? Sağlıklı ve eşit bir ilişki mi oluyor böyle, yoksa yalakalık yapmak ve tahakkümü kabul etmek zorunda bırakan mı?

İsrail de tıpkı Müslümanlar kadar ilkel inanç ve amaçlarla kurdular ülkeyi. Yoksa onca para, bilgi ve zekayı, gidip de çölün ortasını adam etmek için harcayacak kadar aptal değiller. Dini inançları yüzünden, kendilerine vadedilmiş toprakları hakettiklerini düşündükleri için oraya gitti ve çevreyi birbirine kattılar.

E madem bunların huyuna gitmek en iyisi olacak, verelim Güneydoğuyu Kürtlere, misler gibi ülke kursunlar hani... Hadi biz kendi ülkemizi vermedik de sınırlarımızda kursunlar.

Malum, İsrail'in hayali bu, gayet güzel uğraşıyor da.

yo israil halkındaki dinci olmayanlara versek yeter. yoksa dincileri salla.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, emretemelkuran yazdı:

senin gönlün destekliyor biliyorum ben seni. 

Yoo, gram desteklemiyor gönlüm. Hakkını zaten teslim ediyorum. Çalışkan, akıllı, bilimi referans alan bir devlet. Dünyaya katkıları çoook büyük. 

Ama kendi ülkemin çıkarları da en az bunlar kadar önemli, hatta benim için öncelikli. Dünyanın şımarık çocuğudur İsrail. Kucağına alıp yanaklarını sıktın mı gözünü oyması riski büyüktür.

Güçlü çünkü. 

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Türk Ateist yazdı:

Yoo, gram desteklemiyor gönlüm. Hakkını zaten teslim ediyorum. Çalışkan, akıllı, bilimi referans alan bir devlet. Dünyaya katkıları çoook büyük. 

Ama kendi ülkemin çıkarları da en az bunlar kadar önemli, hatta benim için öncelikli. Dünyanın şımarık çocuğudur İsrail. Kucağına alıp yanaklarını sıktın mı gözünü oyması riski büyüktür.

Güçlü çünkü. 

önce türkiye ile israilin arasını yapan musevi işadamlarını temizlediler. sonra kürt yahudilerine israilde lobi yaptırdılar. 

mikroişlemci ve yüksek teknoloji işletmelerinde dincilerin olduğunu zannediyosan yanılıyosun. israili ilerletenler aynı türkiyeyi ilerletenler

gibi dinci olmayanlar. reis gibi araları atıp nefret edip sövelim mi sırf arap çıkarlarıyla uyuşmak için? sonra pydye destek verirlerse.. 

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, emretemelkuran yazdı:

yo israil halkındaki dinci olmayanlara versek yeter. yoksa dincileri salla.

İsrail halkından bize ne? İsrail'in dincisi çok azdır zaten. Geri kalan kültürel Yahudi ve ateistlerden oluşur. Buna rağmen kendilerine ait olduğuna inandıkları ve kutsal saydıkları topraklara göz dikiyorlar. Saçma bir tutuculukları vardır.

Müslüman yobazları sevmem ama Yahudileri de sevmem. 

Sitelerde Paylaş

reisi getirenlerin zaten türkiye ile israil arasını atıp türkiyeyi islamın ağası bopun lideri yapma maksadında olanlar olduğu açık.

ilk kademede ab çıpasıyla ilerledik fakat iş tehlikeli boyuta gelince stop ettirildi. türkiyeye biçilen rol belliydi, büyük ortadoğuda örnek.

önce arapların alkışını aldık. türkiya türkiya erdoğan erdoğan çığlık attılar, erdoğan posterli yardım kutuları gönderdik paramızı pulumuzu çarçur ettik.

fakat ne oldu? iş tutmadı. çünkü türkiye kültürel olarak uyuşmuyor yaşantı olarak uyuşmuyor olamaz olmadı. amerika işte bu kadar cahildi.

o geri tepti, italyadaki toplantılarda ılımlı islami ülke olmayı da reddettik. bop çöktü, bop'a yeni kral kürtler yapılmaya çalışılıyordu o da olmadı çünkü doğru dürüst

yerleşikleri yok.

en azından koridor yapıp üst kısmı yiyelim dediler. israil kuzeyinde islamcı hiç bi idare olmaması gerekiyor oraları temizleyecekler olay bu. ama olan bize oluyor :D

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, emretemelkuran yazdı:

önce türkiye ile israilin arasını yapan musevi işadamlarını temizlediler. sonra kürt yahudilerine israilde lobi yaptırdılar. 

mikroişlemci ve yüksek teknoloji işletmelerinde dincilerin olduğunu zannediyosan yanılıyosun. israili ilerletenler aynı türkiyeyi ilerletenler

gibi dinci olmayanlar. reis gibi araları atıp nefret edip sövelim mi sırf arap çıkarlarıyla uyuşmak için? sonra pydye destek verirlerse.. 

İsrail halkının dinci olmadığını yukarıda yazdım. İsrail şeriatla yönetiliyor, anayasası öyledir diyenler vardır, teoride öyledir de ama pratikte seküler kesim etkindir. Böyle olmasa bu kadar bilim üretmezdi zira.

İsrail'e sövelim, onlardan nefret edelim dedim mi? Öyle düşünsem kendim söverim zaten. Ama senin gibi "İsrail'in arkasındayız" da demem asla. Olmam çünkü. 

RTE'nin politikaları beni bağlamaz diyeceğim ama o zaten İsrail'le çoook iyi geçiniyor, harıl harıl ticaret yapıyor, kendi ülkesinin yerel tohumunu yasaklatıp İsrail'inkini kullanmaya zorlayacak kadar sağlam hizmet ediyor.

ABD'nin, dolayısıyla İsrail'in PYD'ye destek vermesi onu rahatsız etmiyor, merak etme sen... 

Ama sen enteresan şeyler düşünüyorsun. İsrail'in huyuna gidersek PYD'ye destek vermezler falan sanıyorsun belli ki...

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

İsrail halkından bize ne? İsrail'in dincisi çok azdır zaten. Geri kalan kültürel Yahudi ve ateistlerden oluşur. Buna rağmen kendilerine ait olduğuna inandıkları ve kutsal saydıkları topraklara göz dikiyorlar. Saçma bir tutuculukları vardır.

Müslüman yobazları sevmem ama Yahudileri de sevmem. 

hemen önyargılara girdi olay. :D adamlar oranın kaliforniyası daha ne olsun. dünyada biri bi yeri bilmediğinde ve saçma sapan medya önyargısıyla atış serbeste geçiyor.

gayet medeni adamlar. "sevmem" ne demek bilemedim şimdi. biri kalkıp senin için aynısını dese bunun ne kadar ahmak ötesi bi sıfat olduğunu görürsün.

Sitelerde Paylaş

ermenistanı bilmem sevmem, israili bilmem sevmem, bilmemnereyi bilmem sevmem. iyi sevmeyelim birader.

bilmeyelim öğrenmeyelim. aşağılık gibi kalalım. onlarda aynı muameleyi yapsınlar. dünya böyle bok içinde kalsın.

diyalog olmasın, pislik siyasetçiler ilerlesin saplantılarını gerçekleştirsin. bence ateist bile olsan bunu istiyorsun :D 

tarihinde emretemelkuran tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...