Jump to content

YASER ARAFAT , AZDAHA YAHUDU PAPAZININ KIÇINI YALAYACAKTI

Recommended Posts

5 dakika önce, emretemelkuran yazdı:

reisi getirenlerin zaten türkiye ile israil arasını atıp türkiyeyi islamın ağası bopun lideri yapma maksadında olanlar olduğu açık.

ilk kademede ab çıpasıyla ilerledik fakat iş tehlikeli boyuta gelince stop ettirildi. türkiyeye biçilen rol belliydi, büyük ortadoğuda örnek.

önce arapların alkışını aldık. türkiya türkiya erdoğan erdoğan çığlık attılar, erdoğan posterli yardım kutuları gönderdik paramızı pulumuzu çarçur ettik.

fakat ne oldu? iş tutmadı. çünkü türkiye kültürel olarak uyuşmuyor yaşantı olarak uyuşmuyor olamaz olmadı. amerika işte bu kadar cahildi.

o geri tepti, italyadaki toplantılarda ılımlı islami ülke olmayı da reddettik. bop çöktü, bop'a yeni kral kürtler yapılmaya çalışılıyordu o da olmadı çünkü doğru dürüst

yerleşikleri yok.

en azından koridor yapıp üst kısmı yiyelim dediler. israil kuzeyinde islamcı hiç bi idare olmaması gerekiyor oraları temizleyecekler olay bu. ama olan bize oluyor :D

Eee, o zaman niye, hangi kafayla İsrail'in arkasındayız diyorsun? 

3 dakika önce, emretemelkuran yazdı:

hemen önyargılara girdi olay. :D adamlar oranın kaliforniyası daha ne olsun. dünyada biri bi yeri bilmediğinde ve saçma sapan medya önyargısıyla atış serbeste geçiyor.

gayet medeni adamlar. "sevmem" ne demek bilemedim şimdi. biri kalkıp senin için aynısını dese bunun ne kadar ahmak ötesi bi sıfat olduğunu görürsün.

Sevmem tabii. Hiçbir dinin tutucusunu sevmem. Bunlar ne kadar seküler olursa olsun tutucu. Milliyetçilikleri din kaynaklı ve aşırı.

Sevmem için hiçbir neden yok. Hiçbir ırk ve din mensubuna özel nefretim yok, olması da mümkün değil. Ancak içlerinde özellikle sevmediklerim var. Müslümanlar ve Yahudiler bunların başında geliyor.

Bir ateist için çok tuhaf olmaması lazım halbuki...

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, emretemelkuran yazdı:

ermenistanı bilmem sevmem, israili bilmem sevmem, bilmemnereyi bilmem sevmem. iyi sevmeyelim birader.

bilmeyelim öğrenmeyelim. aşağılık gibi kalalım. onlarda aynı muameleyi yapsınlar. dünya böyle bok içinde kalsın.

diyalog olmasın, pislik siyasetçiler ilerlesin saplantılarını gerçekleştirsin. bence ateist bile olsan bunu istiyorsun :D 

Oww, iş başka yerlere kaydı hemen...

Bak şunu yapmayın işte. Karşınızdaki kimdir, nedir, neyi bilir neyi bilmez... ...bilmeden böyle çarpıtmayın konuyu.

Din kaynaklı düşüncelere sıkı sıkı bağlılık göstermek tehlikeli ve zararlıdır. İsrail'in en büyük zaafı da budur, bu zaaf bize de zarar vermektedir. Ben işin burasına bakarım. Yoksa Arap Müslümanlarla Yahudilerin birbirini kırması beni hiç bağlamaz. İsrail gidip çölün ortasında ülke kurduysa, çölü güzelleştirmek gibi ulvi bir amaç güttüğünden kurmadı. "Oralar tarihte bizimdi, Tanrı o toprakları bize layık gördü" kafasıyla gitti. Ve o toprakları alırken de, o dönem dinle pek bir ilgisi olmayan Filistin'de bin tane pislik yaptı, dünya tarihinin en büyük emperyalisti İngiltere'nin yardımlarıyla...

Bütün bunlar 55-60 sene önce oldu... Yeni...

Bu arada, bunların Kürdistan isteği bize her bakımdan zarar veriyor. Dinci Tayyip, İsrail'in en büyük yalakası, işbirlikçisi. Meydanlarda azıcık saydırır, sonra eve dönüp İsrail'e satacağı malın hesabını yapar, kendi tarımcısının, köylüsünün tohumunu ekip saklamasını yasak edip İsrail'den hibrit tohum alır. Madalyalar bile alır...

Yani sen üzülme, mevcut iktidar da İsrail yanlısı. İsrail birazcık kızsa hemen özür dileyip hizaya giriyor falan.

Hadi byeee...

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, quayz yazdı:

Yahudilerin 1 tane devleti bile yok.Bu kadar köklü tarihi olan kadim bir millete bir tane çölün ortasındaki devleti de çok gördünüz.

Vah zavallı Yahudiler... Okuyan da devletlerini ellerinden almak istiyoruz falan sanacak. 

Amerika'yla bir olup Ortadoğunun anasını ağlatıyor bunlar be. Hoş, Arapların kan dökmek ve birbirini yemek için İsrail'e ihtiyacı bile yok ama gerçek de ortada. 

Kendi güvenliği için Kürdistan kurdurtuyor, Kürtleri destekliyor, biz bundan çok pis biçimde nasipleniyoruz ama olsun... Köklü ve kadim bir millet Yahudiler.

Türkler değil çünkü...

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, emretemelkuran yazdı:

Bu ibnelerden bı cacık olmaz zaten. İsrail'in arkasındayız.

Ne farkı var, ikisi de aynı değil mi?

Sen Araplar dinci diye ateistlerin İsrailci olmasına saplanmışsın, öyle bir şey yok.

Üstelik 16 yıldır ülkeyi İsraile peşkeş çeken tayyiple aynı kaba sıçıyorsun.

Tayyiple bu kadar ortak noktan varsa kendinedir, ateistler senin gibi düşünmüyor diye onları suçlayamazsın ki, bu başlıkta neredeyse her iletinde bunu yapmışsın.

Üstelik Türk Ateist'in "Tayyip bu ülkede tohumu yasaklatıp İsrailden almaya zorluyor" gibi önemli bir gerçeğe cevap dahi verememiş, konuyu kaydırmaya yönelmişsin.

O halde ya konuları iyi öğren ya da böyle tayyip satmaya çalışma.

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, bilgivehis yazdı:

Ne farkı var, ikisi de aynı değil mi?

Sen Araplar dinci diye ateistlerin İsrailci olmasına saplanmışsın, öyle bir şey yok.

Üstelik 16 yıldır ülkeyi İsraile peşkeş çeken tayyiple aynı kaba sıçıyorsun.

Tayyiple bu kadar ortak noktan varsa kendinedir, ateistler senin gibi düşünmüyor diye onları suçlayamazsın ki, bu başlıkta neredeyse her iletinde bunu yapmışsın.

Üstelik Türk Ateist'in "Tayyip bu ülkede tohumu yasaklatıp İsrailden almaya zorluyor" gibi önemli bir gerçeğe cevap dahi verememiş, konuyu kaydırmaya yönelmişsin.

O halde ya konuları iyi öğren ya da böyle tayyip satmaya çalışma.

Hacı ben buradan bişey öğrendim ki bu sitede kimse ülkenin dışı hakkında bi cacık bilmiyor. Haklısınız uçak biletleri vizeler falan sıkıntı ama o zaman lütfen atmayın ne diyeyim. İsrail dediğiniz ülke Avrupai bir ülkedir bunu öğretmemiz gerekiyor önce. Hahamların duvarlarda ağlayıp durduğu kitaplı yahudilerin ülkesi değil. Bunlar ezik insanlar zaten. Anti semitik medya kötülemek için gidip en kötü örnekleri gösterir. 

Ben birincisi fanatik değilim ki fanatiklik salaklık. Ha Türk Ateist de bi yerde ıslağa bastı İsrail çölün Avrupası olmuş yanlışıyla doğrusuyla , YANLIŞIYLA DOĞRUSUYLA olmuş diyorum, Türk Ateist diyor ki ben haz etmiyorum, etmeyebilirsin ama akıllı insan lafı değil bu biri de senden haz etmez :D niye çünkü tanımıyorsun insanlar tanımadıkları şeylerden medya ve siyaset yönlendirmesiyle uzaklaşırlar ve nefret ederler. Benim yazdıklarıma takılma. Ciddiyetle espriyi karıştırıyorum ironi sarcasm ne dersen onu yapıyorum bazen. 

Ha Tayyibin ülkeyi İsrail'e peşkeş çektiğini düşünmüyorum. Tayyip iktidara zaten bop için geldi, önce Türkiyede iş yapan İsraille siyasi dengeyi sağlayan museviler öldürüldü.

Sonra Tayyip geldi, İsraille köprüleri attı. Araplarla arayı iyileştirdi ve İslam dünyasının sevgisini kazanmaya çalıştı. Büyük ihtimalle Amerikadan iş öğrendiler. Erdoğan posterli yardım kolileri gönderildi. Para Filistine akıtıldı. Ürdünde ara yapıldı, Suudilerin Türkiye karşıtı söylemlerine rağmen ara düzeltilmişti. Lübnan, Suriye ve BAE hariç her yerle aşağı yukarı arayı çok iyi seviyeye getirdik. İtalyada yapılan BOP zirvelerinde bize biçilen ezik rolleri reddettiler, bize Ilımlı İslam Ülkesi rolü biçildi bu reddedildi. BOP işi yattı. Kültürler uyuşmadı zaten, Türkiye ile bugün ortadoğu diye tabir edilen bölgeyi kaynaştırıp yönetemezsiniz, anlayışlar farklıdır her şey farklıdır. Şimdi İsrailin kuzeyinde hiç İslamcı bir idare olmamasına çalışıyorlar. Ölümüne İsrail falan yazarım siz takmayın.

tarihinde emretemelkuran tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu sitede beni yahudi yaptınız resmen ya. Algı bozuk memlekette napayım yani. :D Önyargı çok fena bişey işte. Örneğin bi şeyi bilmiyosun 

kabarıp bilir gibi yorum yapıyorsun falan çok komik aslında bakış açısı dar oluyor. Türkiye nasıl AKP var diye İslam ülkesi veya yeni osmanlı değilse İsrail'de yahudi ülkesi değil.

En azından öyle düşünmeyenler için değil. 

Necip Fazıldan beri bu memleket Mossadla büyüyor anasını. Yahudular anamızı bellicek yahudular bizi yencek dünyayı ele geçirecek. Hitler getirdi İngilterede de 

böyle. Almanyada hala böyle. Siz çalışmayın yatın adamlar çalışsın sonra dış güçler, aşırı sağ popülist söylemler.

Sitelerde Paylaş
32 dakika önce, emretemelkuran yazdı:

Ben birincisi fanatik değilim ki fanatiklik salaklık. Ha Türk Ateist de bi yerde ıslağa bastı İsrail çölün Avrupası olmuş yanlışıyla doğrusuyla , YANLIŞIYLA DOĞRUSUYLA olmuş diyorum, Türk Ateist diyor ki ben haz etmiyorum, etmeyebilirsin ama akıllı insan lafı değil bu biri de senden haz etmez :D niye çünkü tanımıyorsun insanlar tanımadıkları şeylerden medya ve siyaset yönlendirmesiyle uzaklaşırlar ve nefret ederler. Benim yazdıklarıma takılma. Ciddiyetle espriyi karıştırıyorum ironi sarcasm ne dersen onu yapıyorum bazen. 

Akıllı insan önce kendi ülkesinin çıkarını düşünür, Müslüman nefretine boğulup elin İsrail'i için "Arkasındayız" demez. 

İsrail'in senin hayranlığına ihtiyacı yok, hiç merak etme sen. Kafası gayet çalışan, akıllı ve güçlü bir devlet; ABD'nin himayesinde ortalığın tozunu attırıyor. 

Biz bundan nasıl nasipleniyoruz, ben ona bakarım. O noktada da Müslüman ülkenin İslam'dan muzdarip ateisti değil, akıllı vatandaşı olurum. 

Yahudileri hiç sevmem, evet. Müslümanları da hiç sevmem. Ama bu sana koymuyor nedense, ille de Yahudi sevmememle ilgilenip tribünlere oynuyorsun. 

Ben ateistim oğlum. Hiçbir dinin düşkününü, yobazını sevmem, hiçbir dinden hoşlanmam. Yahudiler İsrail'i kuracakları bölgeyi tamamen ve sadece din referanslı seçmiştir ve bunu yaparken pis yollara başvurmuştur.

İsrail zaten sekülerdir, laikler ve ateistler domine eder ülkeyi. Ancak milliyetçilikleri tamamen din referanslı, hastalıklıdır. Bunda uğradıkları lanet soykırımın da etkisi vardır, ancak bu mağduriyetleri onların şımarıklığını sonsuza dek tolore etmeme gerekçe olamaz. 

Bu arada, Yahudi bilimciler de şikayet ederler İsrail'den... Agresyonundan hoşlanmaz, politikalarını çokça eleştirirler.

Akıllı insanlar değillerse demek...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...