Jump to content

Bu resme iyi bakın,resim dönüyürse beyniniz sakat,dönmüyürse sağlamdır

Recommended Posts

İşte böyleee,

Japon buluşu

Otomatik alternatif metin yok.
Tunga Burtechine

Bu resim, Japon nöroloji uzmanı tarafından düzenlenmiş...
1. Resim dönmüyor ise gayet sağlıklı ve dinçsiniz demektir!
2.Resim yavaş dönüyor arada duruyorsa, uykusuz veya yorgunsunuz!
3.Resim sürekli dönüyor ve hiç durmuyorsa,ya çok streslisiniz veya piskolojik sorunlarınız var!

Tlonbeg (Mustafa Aksoy)
  •  

Sitelerde Paylaş
17 saat önce, bilgivehis yazdı:

Bu resim fır fır dönüyor, o halde beynim sakat, zaten sakat olmasa asıl o zaman şaşardım.

Arkadaşlar resim dönmüyorsa asıl o zaman kendinizden şüphelenin, çünkü sakat olmayan beyin nötrdür, biatçıdır, benden söylemesi.

Gercekten resmi donuyor mu goruyorsun? Ben internette gezen bu tarz seylere pek inanmam da.

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, Klonopin yazdı:

Gercekten resmi donuyor mu goruyorsun? Ben internette gezen bu tarz seylere pek inanmam da.

resime pc ekranından bak.

küçük ekranlarda  dönme etkisi olmuyor.

ayrıca sabit noktaya bakarsan dönmüyor.

gözlerini resim üstünde gezdirmeye başlayınca dönüyormuş gibi oluyor.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Klonopin yazdı:

Aslında ben şaka demiştim ama gösterdiğim kişilere resim güzel mi dedim, bakar bakmaz başlarının döndüğünü söylediler, şimdi ben de dönüyor görüyorum ama dikkatli bakınca dönmüyor.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

İşte böyleee,

Pekiiiiiiiiiiiii,bu kuşları aynı anda SAĞA,SOLA,İLERİ,GERİ döndüren nedir.Tek beyinmi bunları yönlendiriyor yokssa,ne dersiniz?

Cengizhan Aksoy bir gönderi paylaştı.

· 3 saat ·

46476857_590977344681647_3393923177804464128_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-mxp1-1.xx&oh=b1db51f47c304f064c5479dc3abe5da7&oe=5CA02406

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
7 saat önce, tolonbey yazdı:

İşte böyleee,

Pekiiiiiiiiiiiii,bu kuşları aynı anda SAĞA,SOLA,İLERİ,GERİ döndüren nedir.Tek beyinmi bunları yönlendiriyor yokssa,ne dersiniz?

Cengizhan Aksoy bir gönderi paylaştı.

· 3 saat ·

46476857_590977344681647_3393923177804464128_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-mxp1-1.xx&oh=b1db51f47c304f064c5479dc3abe5da7&oe=5CA02406

Bu resimde  yanılgı oluşmadı.Kuşlar sabit duruyor.

Sitelerde Paylaş

Gözlerimizi  kendisine degilde biraz ilerisine odaklayarak 3D nesneler gördügümüz resimlere bakmakta eglenceliydi. Bu tür resimleri gizli mesaj vermek icinde kullanmis olabilirler. Herneyse yukaridakilerin tamami beynin resimlerdeki uyumsuzluga verdigi tepkinin sonucu haraket eden renkler ve desenler. Beyin herseyi hep bir uyum icinde görmek istiyor, halbuki hersey gelisigüzel ve daginik.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...