Jump to content
Ulusalcı

Ateist kız bulma sorunu

Recommended Posts

Zaten Müslümanken de kız bulamıyordum. Artık işim daha da zor.

Müslüman bir kızla sevgili olsam bile bir geleceğimiz olamaz. Evlenemeyiz. Evlensek bile sorunlar çıkabilir, özellikle de çocuk yetiştirme konusunda. Bir de belli mi olur ileride tesettüre falan da girebilir hiç belli olmaz.

Ateist kızlar da biraz garip oluyor. Ayrıca dünya görüşü benimle uyumlu ateist kız hiç görmedim şu ana kadar.

Ateist kız bulacağım da görüşleri bana uygun olacak da beni sevecek de ohooo...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Ulusalcı yazdı:

Müslüman bir kızla sevgili olsam bile bir geleceğimiz olamaz. Evlenemeyiz. Evlensek bile sorunlar çıkabilir, özellikle de çocuk yetiştirme konusunda. Bir de belli mi olur ileride tesettüre falan da girebilir hiç belli olmaz.

Ateist kızlar da biraz garip oluyor. Ayrıca dünya görüşü benimle uyumlu ateist kız hiç görmedim şu ana kadar.

Komunist kız çok ama seninle bazı konularda anlaşamazlar.:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Karaköy'e, yüksek kaldırıma git... Para ver rahatla.. Ama bu ergen sorunlarını foruma getirme, getirip küfür yeme...

Bu nedir yahu? Forum ergen abazalarla doldu.. Bunlar derhal temizlenmeli, hemen raporluyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayır ne alaka. Genel olarak semtten bahsediyorum.

Sen illa ateistim diyen kız mı arıyorsun yoksa dinle hiç alakası olmayan dinsiz takılan biri de olsa olur mu? İlkini arıyorsan zor bulursun.

Ayrıca ikisi de 35-40'lı yaşlardan sonra müslümanlaşacak haberin olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Magnesia yazdı:

Karaköy'e, yüksek kaldırıma git... Para ver rahatla.. Ama bu ergen sorunlarını foruma getirme, getirip küfür yeme...

Bu nedir yahu? Forum ergen abazalarla doldu.. Bunlar derhal temizlenmeli, hemen raporluyorum...

Senin ruhun ergen belli ki. Sorun sadece seks olsa zaten bunun için konu açar mıyım? Demek ki sen sadece cinsel seks objesi gözüyle bakıyorsun kadınlara. Seks benim için ikinci planda. Önemli olan aşk.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben bu konunun tavanarasi basligi oldugunu dusunmuyorum. Nedenini anlatabilirim.

Bu konu, bu sitede daha oncede konusuldu ve yanlis hatirlamiyorsam, genel olarak insanlar sunu dusunuyordu: erkek ateist, kiz musluman olursa, iliski guzelce yuruyebilirmis.

Yani bu siteye bu soruyu soruyorsan, cevabi bu.

Abaza oldugunu sanmiyorum. Sadece biraz abartiyorsun. Yobaz olmayan ama musluman olan bircok insan var. Bu seni cok uzuyorsa, bu konuyu ateist ve evlilik konularinda uzman bir terapiste sorabilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 27.11.2018 at 22:22, Ulusalcı yazdı:

Boşver ateistini aramayı. Dindar olmayan bir kız neyine yetmiyor? Yobaz olmasın, dinle çok içli dışlı olmasın yeter. 

Kriterin bilime, daha doğrusu evrime bakışı olsun. Evrim yoktur, o çoktan çürütülmüş zaten diyorsa uzak dur, olsun bitsin. Bir de Atatürk hakkında ne düşündüğüne bak. Aman da öyleymiş böyleymiş, o kadar ilahlaştırmaya lüzum yok yea diyorsa entel dantel, kaç hemen.

Bu ikisi turnusolun olsun. İnanmasında hiçbir kötülük yok, bilime güvenen birinin ileride yobaz olma ihtimali yok denecek kadar düşük olur. Sen de eşek değilsin, onca sene kıza bir şey verememişsen gitsin dindar olsun zaten, ne önemi var... Çocuk yetiştirme konusunda da önemli bir sorun yaşamazsın. Yobaz olsa yaşarsın ama light bir inanırla zorlanmazsın. Ailesi yobazsa ve kız light ise, ailesine ve dine bakış açısına bakarsın, yobazlığa ne kadar meyyal oluşu hakkında fikir edinmeye çalışırsın vs. 

Hazır yapılmışını bekleme, ille de ateist olsun istiyorsan kendin yap. Azıcık çaba...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim kiz arkadasim Taylandli ve Budist. Ben cok memnunum acikcasi hergun masajimi yapar, bir yarami falan gordugu zaman hemen pansuman malzemesi kapip gelir, banyoya girerim kese yapar bana, sosyal medya sifrelerimi istemez, aldatildigini falan dusunurse acik acik soyler. Kampa goturdum 3 gece kaldik, ilk defa kamp yapmasina ragmen cok iyi uyudu hic de mirin kirin etmedi. Ustune ustluk keske 8-10 kalsaydik burasi (fethiye) muthis bir yer dedi. Kahvemizi, yemegimizi alip disarda bir kenarda yiyoruz oyle iyi yerlerde yiyelim, icelim istekleri yok. Yurumeye geldimi kilometrelerce yurur. Din konusunda da Budist oldugundan (yani tanri inanci yok) rahatsiz edici hic bir tarafi yok. Kisacasi onlarda teblig diye birsey yok. 

Benim icin onemli kriterler bunlar. Giyimine de, arkadaslarina da (erkek veya kiz), bir yere gidip gitmemesine de karismam, bana soyle falan da demem. Kisacasi kadin olsun, erkek olsun yetiskin birinin koyun gibi gudulmesine karsiyim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Forum ne yazık ki çoluk çocuğun eline düştü. Biri mastürbasyonu nasıl bırakırım diyor, biri de Ateist kız nasıl bulurum diyor... Hepsinin aklı cinsel organında, ya da forumu manuple etme peşindeler... 

Şıklar iki; ya forumu manuple edip trollük işi yapıyorlar, ya da elleri kuşağında gezen abaza ergenler forumu canımın istediği gibi kullanırım diyorlar...

Her iki şıktaki kişilerin de forumdan atılması gerekir, onlara fikir vermeye çalışıp, onların ipinde oynamak değil... Bu forum abazanın da, çoluk çocuğun da, trolün de at oynatması için kurulmadı.. Bu tür kişilerin forumdan atılması, bunların canının istediği gibi yazmasına engel olmak gerekir... Benim yıllardır deneyimlediğim Ateistforum bunu yapar ve yapmalıdır... 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 27.11.2018 at 21:22, Ulusalcı yazdı:

İyi de ülkemizdeki herhangi bir dine inanmayan insanların önemli kısmı Kemalisttir, nasıl bulamadınız ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.