Jump to content

PATENT ALMA

Recommended Posts

Bir saat önce, Klonopin yazdı:

Dostum bu adamin motoru filan yok. Hepsi bir hayalden ibaret. Kendisi akil hastasi.

Bir konuda yurtdisinda dil okumaya parasi olmadigini soyluyor, diger konuda ise otelim var diyor. Milyon dolarlik projeler filan hepsi bunun uydurdugu bir hayalden ibaret.

Ben uzman degilim, tam olarak ne sorunu oldugunu anlayamam ama bu adamin bir akil hastasi oldugunu sana soyleyebilirim.

Dusun ki otel sahibisin ve milyon dolarlik projen var, gelip burada bu konuyu acar misin? Yahu bu isle ilgili profesyonel kisileri bul, onlara sor. Otelin varsa, buna yetecek paran da vardir, di mi?

Dedigim gibi oteller, milyon dolarlik projeler, motorlar filan hepsini kendisi uydurdu cunku internette kendisinden tamamen farkli bir kisilik yaratmaya calisiyor. Muhtemelen zugurdun teki, zenginlik hayali kuruyor iste. Hatta bir konuda ablasinin psikolojik sorunlarindan bahsetmisti. Muhtemelen ailesi de saglikli degil. Yani ailesinde de akil hastaligi filan olmali.

Ulan yavşak sen kendin şu an tedavi görmen normalde biz görünce mi anormal itoğlu it.Hasta olan sen ve oruspu anandır.

tarihinde adalet123 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 52
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Dostum bu adamin motoru filan yok. Hepsi bir hayalden ibaret. Kendisi akil hastasi.

Bir konuda yurtdisinda dil okumaya parasi olmadigini soyluyor, diger konuda ise otelim var diyor. Milyon dolarlik projeler filan hepsi bunun uydurdugu bir hayalden ibaret.

Ben uzman degilim, tam olarak ne sorunu oldugunu anlayamam ama bu adamin bir akil hastasi oldugunu sana soyleyebilirim.

Dusun ki otel sahibisin ve milyon dolarlik projen var, gelip burada bu konuyu acar misin? Yahu bu isle ilgili profesyonel kisileri bul, onlara sor. Otelin varsa, buna yetecek paran da vardir, di mi?

Dedigim gibi oteller, milyon dolarlik projeler, motorlar filan hepsini kendisi uydurdu cunku internette kendisinden tamamen farkli bir kisilik yaratmaya calisiyor. Muhtemelen zugurdun teki, zenginlik hayali kuruyor iste. Hatta bir konuda ablasinin psikolojik sorunlarindan bahsetmisti. Muhtemelen ailesi de saglikli degil. Yani ailesinde de akil hastaligi filan olmali.

Kahpe çocuğu seni.Küçükken dayak yedim benim gibi başka dayak yiyen var mı diye konu açan it gelip bana laf atıyor onun bunun çocuğu.

Ezik yavşak olmayan adam benim attığım tüm mesajların anlamlı ve hayatın akışına uygun olduğunu görür.

Kuduruyorsun değil mi lan köpek senin sahip olamadığın ve olamayacağın her şeye sahibim bu seni deli ediyor ne yapacağını bilemez halde bana saldırıyorsun.Ama bunu yaptıkça bulunduğunb ok çukuruna daha da batiyorsun.

Fahişe çocuğu seni.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, adalet123 yazdı:

Kahpe çocuğu seni.Küçükken dayak yedim benim gibi başka dayak yiyen var mı diye konu açan it gelip bana laf atıyor onun bunun çocuğu.

Ezik yavşak olmayan adam benim attığım tüm mesajların anlamlı ve hayatın akışına uygun olduğunu görür.

Kuduruyorsun değil mi lan köpek senin sahip olamadığın ve olamayacağın her şeye sahibim bu seni deli ediyor ne yapacağını bilemez halde bana saldırıyorsun.Ama bunu yaptıkça bulunduğunb ok çukuruna daha da batiyorsun.

Fahişe çocuğu seni.

Evet, kuduruyoruz. Bu forumdaki herkes seni kiskaniyor. LOL

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, priest of nature yazdı:

Patent için neden buluş sahibinden para alıyorlar?

Motorun  ne ile çalışıyor?

Elektrikli benzinli mazotlu,vb.

Motorun çıkışı doğrusal mı yoksa dönerek mi çalışıyor?

Günümüzde ki motorlara göre verimli mi? Verimli değilse kimsenin ilgileneceğini sanmıyorum.

Wankel motoru bir zamanlar moda idi ama günümüzde kullanan yok.

59eb307f274b1.jpg

https://www.makaleler.com/wankel-motoru-nedir-nasil-calisir

Hocam motor dönerek çalışıyor yani dairesel hareketler yapıyor.

Verimi %30 diye ölçüyorum ama önemli olan uygulanabilirlik.

Burada bu konuyu açma nedenim birebir projesi olanlardan tavsiye almaktı.Yoksa direkt patent uzmanına gitmeyi bende bilirdim.Şu an patent uzmanı ile görüştüm ve çizimleri yapıp gönderdim.Kendisi araştırıp daha önce yapılıp yapılmadığını bana bildirecek ve daha sonra tarifname ve özet kısımlarını yazacak.

Sitelerde Paylaş

Evet, kuduruyoruz. Bu forumdaki herkes seni kiskaniyor. LOL

Beni kimse kıskanmıyor sadece sen ve diğeri bana saldırıyorsunuz.

Ailemden ayrılmayı planlarken tabiki ne iş yapmalıyım diye düşündüm ve burdan tavsiye aldım.

Zaten gerekli uzmanlarla görüştüm ancak birebir tecrübesi olanlardan da bilgi almak istedim.

Yurtdışına dil eğitimi için gitmeme ailem müsaade etmedi ve bende bunu için para ayıramayacak olduğumdan,paramın olmadığını da belirttim.

Bunları sana değil diğer üyelere yazıyorum ki akıllarında bir şüphe kalmasın.

Sitelerde Paylaş
2 hours ago, adalet123 said:

O zaman o yalan makinesini anana karşı kullan ve,anne sen oruspu musun?

Ben senin çocuğun muyum?

Diye sorular sor.

Not:Aldığın cevaplara uzuleceksin.

Annelere saygim sonsuz ve kufur etmeden de kendimi ifade edebildigimden senin uslubuna burunmeyecegim. Sende buyuk bir ofke kontrol problemi var. 

Sitelerde Paylaş

3 hours ago, adalet123 said:

O zaman o yalan makinesini anana karşı kullan ve,anne sen oruspu musun?

Ben senin çocuğun muyum?

Diye sorular sor.

Not:Aldığın cevaplara uzuleceksin.

Annelere saygim sonsuz ve kufur etmeden de kendimi ifade edebildigimden senin uslubuna burunmeyecegim. Sende buyuk bir ofke kontrol problemi var. Bilgiyle altini dolduramadigindan da hemen kufure yoneliyorsun. Ben bunu 11-12 yasimda falan yapardim. Bazilarinin yasi buyurken olgunluga erisemiyor maalesef.

Sitelerde Paylaş
5 minutes ago, adalet123 said:

Ben 150-200 bin tl ile yurtdışına çıkmayı planlarken senin 100 bin doların faizini hesaplayıp çok bulman paraya nasıl taptığının kanıtıdır.Ezik sefil hayatı botlyunca hiç bir şeye sahip olamamış insanlarsınız.Size verdiğim cevaplara karşı cevap vermemeniz ve bana iftiralar atmanız ne kadar haysiyetsiz ve kişiliksiz olduğunuzun kanıtı.Hamam böcekleri sizi.

Üstüme üsküdar-çekmeköy metrosuna 5 dakika yürüme mesafesinde 400 bin liralık 3+1 daire var. Bu şekilde hakaretler içeren mesajlara bundan sonra tarafımdan cevap verilmeyecektir.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, fumes yazdı:

Üstüme üsküdar-çekmeköy metrosuna 5 dakika yürüme mesafesinde 400 bin liralık 3+1 daire var. Bu şekilde hakaretler içeren mesajlara bundan sonra tarafımdan cevap verilmeyecektir.

Bunlar hakaret değil.Benden özür dileminiz gerekiyor.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, fumes yazdı:

Benim cevaplarıma karşı cevap vermeyip ikiniz bana türlü iftiralar ve hakaretlerde bulundunuz.

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, adalet123 said:

Bunlar hakaret değil.Benden özür dileminiz gerekiyor.

Ben özür beklerken, hemen önceki cümlemde hakaretler sarfetmem. Bu şekilde yaklaşım sadece nefreti körükler. Bir çok insana göre kötü şeyleri çok çabuk unuturum. Bana iyi davranıldığında zaten vicdan azabından özür dilerim. Vicdanım beni rahat bırakmaz yani. 

Sitelerde Paylaş
28 dakika önce, adalet123 yazdı:

Ben 150-200 bin tl ile yurtdışına çıkmayı planlarken senin 100 bin doların faizini hesaplayıp çok bulman paraya nasıl taptığının kanıtıdır.Ezik sefil hayatı botlyunca hiç bir şeye sahip olamamış insanlarsınız.Size verdiğim cevaplara karşı cevap vermemeniz ve bana iftiralar atmanız ne kadar haysiyetsiz ve kişiliksiz olduğunuzun kanıtı.Hamam böcekleri sizi.

Ne alaka yahu? Adam tavsiye vermek icin hesaplamis iste. Hesabi cok zor bir sey de degil.

Ne biliyor musun? Sen kendini anlatiyorsun. Paraya tapan sensin. Culsuz, bes parasi olmayan sefil de sensin. Hatta o kadar sefil olmalisin ki, delirmissin ve internet sitelerinde "otelim var, milyon dolarlik projem var" diyorsun. Zengin bir kisilik yaratmaya calisiyorsun yani.

Sefil seni.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...