Jump to content

MÜSLÜMAN KARDEŞLERİM SİZE SESLENİYORUM.

Recommended Posts

Karar vermedim bilim forumdamı yoksa ateistkahvademi açayım burayı tercıh ettim.

Müslüman kardeşler siz uynmasanız çağa  bilime ayak uydurmasak bizde sizinle birlikte yancağız. Cehnnmde deyil bu dünyada cehnem yok zaten gidipte gören varmı yok. Aklınızı başınıza alın  bir düşünün bilim nereye gidiyor biz berdeyiz. Biz sizden bağmsız deyiliz sadece düşünce farkımız var biz ateistler uzydan gelmedik sizin gibi bizde insanız. evrime bilime inanmaktan başka çaramiz yok.  Zenginlik  SARAY Kurup yatlarda villarda oturmak deyil,veya bizim  vergimizle imam bağırtmak cami yapmak. Zengilik deyil zenginlik bizimde o ülkelerin yanında bayarağımız asılsın. Zengin olun ama bilime evrime insanlığa  harcayalım paramızı. Zaten fakir ülkleri görüyormusunuz. Hiç birisi bu güne kadar bir buluş elde edememiş. Zenginliyin sırı burda. istersen milyar tiliyarca cani mderese kilise aç katiriyonlarca imam haham kuran hocası yetiştir hepsi boş inanın buna istarsa hırstiyan yahudi müslüman hundi ne kadar din varsa dua edin. Allahınız bir gripin yaratmanıza yardımcı olmaz. Olamaz çünkü tanrı yok,ki yardım etsin.Sakın evrim bilim  kuranda yazıyor demeyin . Bu kendinize ve taptığınız tanrıya hakaretir tanrı yok gerçi hakaret olsun kendinize özünüze benliyinize kişiliyinize onurunuza şerefinize namusunuza bireyliyinize  hakaretir. Arpca ezan kuran okuyupta ne oldunuz şimdiye kadar bundan sonra ne olacaksınız. Varsa bişim dışında insanlığa bir fayda sağlayacak bir buluş bizimde haberdar olma hakımız var aynı ülkenin insanıyız.

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...