Jump to content

DİKKAT CEKME KÜFÜRÜ

Recommended Posts

Arkadaşlar bu sonlarda yakın arkadaş cevremin benim hakkımda daha fazla sey bilmesi gerektiğini düşündüm ve ateist olduğum konusunda biraz ip uçları verdim . Baktım ki sürekli durmak bilmeyen bir çığ gibi çoğu insanın bundan haberi oldu ve tepkiler gelmeye başladı ve bana sürekli dikkat çekme çabasında oldugumla alakalı sözler söylemeye başladılar ve beni sürekli "tanrı yoktur,Allah nedir ya AMK ,Allah'ını bilmem napim gibisinden " sözler kullananlara bir kefeye koyuyorlar ve ben gerçekten bu durumdan rahatsızım lütfen ateistim diye orda burda hava atmaya calismayin, bu kendini bulma çabasıdır , inananlara laf atma onları çürütme değildir ve bana göre "ben senin tanrını curutmuyorum ben sadece düşüncemi yuceltiyorum" lütfen belki sizin yanlarında küfür ettiğiniz insanlar bana denk gelemeye bilir ama diğer düşüncedaş larim için gerçekten sorun teşkil ediyor iyi forumlar

tarihinde Thegodzeus tarafından düzenlendi
Yazım yanlışları
Sitelerde Paylaş

Burada vurgulanmak istenen "Ben Allahtan ve onun peygamberinden ve de ona verilen kitaptan da korkmuyorum ki senden ya da sizlerden niye korkayim" ,"Ben aslinda cok cesur biriyim, Allahtan korkum bile olmadan herseyi yapabilirim" . Akli sira gözdagi verecek karsisindakine, halbuki eve gitttiginde babasi  " Nerede kaldin hergele" diyecek ve kulaklarina asilacak. Anneye kizkardese küfür faslini gecmisler dagarciklarina tanriyi eklemisler. Görgüsüz yamyamlar. Kesinlikle ateist degiller. Bunlarin hep sebebi aile ici siddet, okul bahcesinde dehset, isyerinde...... bulamadim uyumlu olsun diye düsündügüm son kelimeyi,

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Thegodzeus yazdı:

Arkadaşlar bu sonlarda yakın arkadaş cevremin benim hakkımda daha fazla sey bilmesi gerektiğini düşündüm ve ateist olduğum konusunda biraz ip uçları verdim . Baktım ki sürekli durmak bilmeyen bir çığ gibi çoğu insanın bundan haberi oldu ve tepkiler gelmeye başladı ve bana sürekli dikkat çekme çabasında oldugumla alakalı sözler söylemeye başladılar ve beni sürekli "tanrı yoktur,Allah nedir ya AMK ,Allah'ını bilmem napim gibisinden " sözler kullananlara bir kefeye koyuyorlar ve ben gerçekten bu durumdan rahatsızım lütfen ateistim diye orda burda hava atmaya calismayin, bu kendini bulma çabasıdır , inananlara laf atma onları çürütme değildir ve bana göre "ben senin tanrını curutmuyorum ben sadece düşüncemi yuceltiyorum" lütfen belki sizin yanlarında küfür ettiğiniz insanlar bana denk gelemeye bilir ama diğer düşüncedaş larim için gerçekten sorun teşkil ediyor iyi forumlar

Küfrü boş ver bu sanal alem olmsa burda düşüncemizi yazamamız bile bize lütüftür . Ya sanl alem omsa fşkrini söylesen ben ateistim desen ölümün vaciptir bunuda unutma :D Ya allah sanal alemi yartmasaydı ne yapardık allaha esmes bile çekmzdik.

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Thegodzeus yazdı:

Biraz önce sana hitaben bir ileti yazmıştım ama sildim. Çünkü burada bahsettiğin, şikayette bulunduğun odağa değil de bence önemli ikinci odağa değinmiştim. Ama senin değindiğin daha önemli.

Allah'a küfretmek, onunla dalga geçmek ergenler arasında çok moda. İnternette hepten zıvanadan çıkıyor ve ateist kimliğine, genel olarak diğer ateistlere zarar veriyorlar. Ama en çok kendilerine.

Bu küfür işi gerçekten çok can sıkıcı. Burada birkaç ay önce dangalağın biri "Sen ateist değilsin, hatta bence Müslüman'sın" dedi, "Hadi ya, ateist olduğumu sana nasıl ıspatlayabilirim" diyerek dalga geçtim. Ama bu ciddiye aldı ve "Allah'a Muhammed'e küfredersen inanırım" dedi ve ne yazık ki ciddiydi. Etmedim. Herhalde Müslüman olduğumdan emin olmuştur...

Ve bu adam eşek kadar bir yetişkindi. Yani bu küfür aptallığı yaşı büyüse de kafası hala ergen tiplerde de var.

Ergenlerin, gençlerin iletişim dili her alanda kötü gerçi. Küfürsüz konuşmuyorlar ve çok sorunlular. Hepsine yakını ilgi açlığı içinde olduğu için ilgi çekmelerini sağlayabilecek her şeye el atıyorlar. Acılarını dertlerini yarıştırıyorlar, -sözde- ateistliklerini yarıştırıyorlar, espri yeteneklerini yarıştırıyorlar, kötü alışkanlıklarını yarıştırıyorlar, ruhsal hastalıklarını yarıştırıyorlar, yalan yanlış dandik bilgilerini yarıştırıyorlar vs vs...

Velhasıl çürüme her yerde ve her an devam ediyor. Arabeskin ve cehaletin soylulaştırıldığı şu ortamda nasıl düzelecek, nasıl değişecek bilmiyorum... 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...