Jump to content

Sevdiğim Laflar...

Recommended Posts

• İleti 289
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

56 dakika önce, kavak yazdı:

Bazı insanların masal kitapları yazması fena olmaz, çünkü en azından piyasaya sürdükleri yalanlarının bir anlamı olur.

- Kim demişse, iyi demiş -

Harbiden güzel sözmüş. Bu arada, foruma üye olmadan senin mesajlarını görüyordum. Bazen agresif bazen sakin bi adam gibi duruyorsun. umarım bi' gün düzgün bir şekilde karşılaşırız. Profilinde gezdim fakat ulaşabileceğim bir yer göremedim. Seni tanımayı çok isterim "kavak" ;) 

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, Nsjdeep yazdı:

Harbiden güzel sözmüş. Bu arada, foruma üye olmadan senin mesajlarını görüyordum. Bazen agresif bazen sakin bi adam gibi duruyorsun. umarım bi' gün düzgün bir şekilde karşılaşırız. Profilinde gezdim fakat ulaşabileceğim bir yer göremedim. Seni tanımayı çok isterim "kavak" ;) 

Aslında çok sakinim; dünya pek umrumda değil. Bazı dindarlar veya göya dinsiz imansız görünümünde olanlar bazen tepemi attırmıyor değil. Ancak şu günlerde "Saldım çayıra, Mevlăm kayıra" modundayım. Dünya batsa, elimdeki kadehi içmeye devam ederim. Hoş geldin bu arada.:)

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, kavak yazdı:

Aslında çok sakinim; dünya pek umrumda değil. Bilhassa dindarlar veya göya dinsiz imansız görünümünde olanlar bazen tepemi attırmıyor değil. Ancak şu günlerde "Saldım çayıra, Mevlăm kayıra" modundayım. Dünya batsa, elimdeki kadehi içmeye devam ederim. Hoş geldin bu arada.:)

Hoş buldum sevgili kavak, teşekkür ederim :).

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Nsjdeep yazdı:

İyi adamdır kendisi. Arada gıcıklık yapsa da sever sayarız. Belki de eski forumun bana kazandırdığı en iyi insan kendisidir. Düzgündür ama yaşlıdır dikkat et bak. :D Yaşlıyım demeye başlayabilir her an, dimi @kavak? :D 

En azından benim gibi bir deliye bile katlanabiliyor. Sabrı iyidir. :D 

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, pica pica yazdı:

Düzenleyemediğim için şunu da tekrar yazma ihtiyacı hissettim. Kızmasını istemezsin. Gerçekten fena oluyor. Ben bile korkmuştum bir keresinde. :D 

1 saat önce, pica pica yazdı:

İyi adamdır kendisi. Arada gıcıklık yapsa da sever sayarız. Belki de eski forumun bana kazandırdığı en iyi insan kendisidir. Düzgündür ama yaşlıdır dikkat et bak. :D Yaşlıyım demeye başlayabilir her an, dimi @kavak? :D 

En azından benim gibi bir deliye bile katlanabiliyor. Sabrı iyidir. :D 

Ben korkmaya başladım ?.

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, pica pica yazdı:

:0_80cbc_37a71a73_L: Korkma korkma. Değer verdiği birine karşı haksızlık yapmazsan sıkıntı yok. :D Yoksa cehennemi yaşatır bak. 

Ben de memnun oldum tanıştığıma her ne kadar tam tanışma olmasa da. :D

Bende kimseye haksızlık olmaz, yine de ne olur ne olmaz kavak'ın değer verdiklerinin liste... Şaka şaka:0_80cbc_37a71a73_L:Göreceğiz bakalım sevilecek miyim ya da sevilmeyecek miyim forumda :D.

tarihinde Nsjdeep tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Nsjdeep yazdı:

Bende kimseye haksızlık olmaz, yine de ne olur ne olmaz kavak'ın değer verdiklerinin liste... Şaka şaka:0_80cbc_37a71a73_L:

:0_80cbc_37a71a73_L: Olabilir. Başa beni yazabilirsin bak. :D Şimdi gelip şımarma der kesin. :D

1 dakika önce, Nsjdeep yazdı:

Göreceğiz bakalım sevilecek miyim ya da sevilmeyecek miyim forumda :D.

Seversin seversin merak etme. :D Yani yukarıda yazdım. En azından adamakıllı tartışabiliyorsun diyebilirim. 

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, pica pica yazdı:

:0_80cbc_37a71a73_L: Olabilir. Başa beni yazabilirsin bak. :D Şimdi gelip şımarma der kesin. :D

Seversin seversin merak etme. :D Yani yukarıda yazdım. En azından adamakıllı tartışabiliyorsun diyebilirim. 

Sabırlıyımdır, en inatçı adamla bile tartışırım ama sabrım taşarsa sıkıntı. Ban yerim herhalde eğer öyle bir şey olursa :D

tarihinde Nsjdeep tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Nsjdeep yazdı:

Sabırlıyımdır, en inatçı adamla bile tartışırım ama sabrım taşarsa sıkıntı. Ban yerim herhalde eğer öyle bir şey olursa :D

Burada diken yok o yüzden sanmıyorum taşacağını. Tabi bilmediğimden kimseyi yorum da yapamam. Kafana göre takıl işte, eğlenceli olmaya başladı zaten. :D

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, pica pica yazdı:

Düzenleyemediğim için şunu da tekrar yazma ihtiyacı hissettim. Kızmasını istemezsin. Gerçekten fena oluyor. Ben bile korkmuştum bir keresinde. :D 

İlahi Azize, beni tam bir öcü yaptın ha!:D

Şu mısralar sana gelsin...

Dost dost diye nicesine sarıldım
Benim sâdık yârim kara topraktır
Beyhude dolandım boşa yoruldum

Nice güzellere bağlandım kaldım
Ne bir vefa gördüm ne fayda buldum
Her türlü isteğim topraktan aldım

Koyun verdi kuzu verdi süt verdi
Yemek verdi ekmek verdi et verdi
Kazma ile döğmeyince kıt verdi

- Aşık Veysel -

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...