Jump to content

Kafanızda tabanca varken, hayır diyebilecek kaç kişi var?

Recommended Posts

evet, sağdan sayalım lütfen. kaç kişi var böyle?

emir eri hulusi akar böyle haykırmış şerrafsizh chpkkfetöiraışıdcıların yüzüne. demiş ki: kafama silah dayadılar, başımıza geçeceksin dediler! hayır dedim! kafanızda tabanca varken hayır diyebilecek kaç kişi var!!1onbir1

beyni ekmek yemekten hamur olmuş davar sürüsü, ki ekseriyetle müslümal,  buna: aslan paşam diyor.

basitçe düşünelim:

- ben askerim

- adama gidiyorum

- kafasına silah dayıyorum

- bana emir vereceksin ve ben de emirlerine harfiyen uyacağım diyorum

- bana emir vermezsen, beni komuta etmezsen seni öldürürüm diyorum

- yani kesinlikle benim tarafımda olmayan bir adama -düşmanıma- silah kullanarak,  zorla beni ve benim gibi binlercesini yönettirmeye çalışıyorum

- adam yani düşmanım silah zoru ile benim gibi binlercesine emir vererek benim isteklerimi gerçekleştirecek.

- adam da hayır diyor!!!

- ben de adamı öldürü... yok öldürmemişler en kahraman aslan huluziyi. huluzi kahramanca karşı koymuş düşmana ve onları yönetmemiş, onlar da huluzittini öldürmemişler niyeyse.

huluzittin haykırırken ben ne dedim lan aq diyor gibi görünüyor ama bir yandan da kendini bu yalana inandırmaya başlamış olmalı ki, sanki bir görevini yapmışlık ifadesi de var yüzünde. 

https://mobile.twitter.com/themarginale/status/1074809049022111744

huluzittin şunu deseydi, en azından daha az saçmalamış olurdu: kafama silah dayayıp, emirlerini kendi ağzımdan/elimdenmişçesine yaymamı istediler.

bir uyduruk yalanı bile söyleyemeyen huluzittin belli ki kafakola gelmiş, iyi gözle baktığı, sempatizanı olduğu islamcıların oyuncağı olmuş; takmışlar boynuna tasmayı kıs kıs diye ortaya atıp duruyorlar. huluzittin böyle olacağını düünmemişti. huluzittinin güzel günler hayalleri, müslümanların köpekliğine evrilmesi ile karabasana dönüştü. uyduruk yalanlara kendisini inandırabilmek için çıkmayan sesi ile vargücüyle haykırıyor, yüzünde köpekleşmenin pişmanlığı ile.  

Sitelerde Paylaş
  • bir_akil_insan changed the title to Kafanızda tabanca varken, hayır diyebilecek kaç kişi var?

Akar sonradan dönmedi, diğer onlarcası gibi o da bu iş için İngiltere'de özel yetiştirildi. 15 Temmuz da dahil hepsinde oynadığı bir rolden ibarettir. Gerçek anlamda ise ne Genel Kurmay Başkanıdır, ne Bakandır, ne de 15 Temmuz mazlumudur.

Akar'a verilen rol, Türk ordusunu bitirmek, ülkeyi bölmek ve Türkiye Cumhuriyetini yıkmaktır. AKP ile paralel olarak bu görevi de yerine getirmiştir.

Şu saatten sonra tamamen sürüleştirilmiş bir topluma söylediği yalan inandırıcı olsa ne yazar, sahibini alkışlayan köle için bir şey farketmiyor. Zaten İslamın kanunu budur, Allah diye sahibine tapmak.

Sitelerde Paylaş

Ben varım üleynnn..

Cinayet ve gasp olayları ile bütün dünyada  meşhur olmuş bir organize suç şebekesinin taşeron firmasında çalışıyordum. Yedikleri haltlara karşı boyun eğmedim ve yaptıkları pislikleri sonuna kadar duyurdum. Tehditlere aldırmadım.. Herkes ''Dünya büklüm büklüm bir çanağım bir de çüküm'' derken ben demedim ve fakir de kalmadım aç da kalmadım. 

Mücadele ederken  korkak insanlar ''bunlar mafya'' diyordu.. Aman işsiz kalırım diyorlardı , akşam karımın sıcak koynuna giremezsem , benimde çoluk çocuk var yahu.. Gibi bahanelerin arkasına sığınıp bana destek olmadılar.  

Ben de dedim ki aslanlar kendi avlanır köpekler de önüne konana razı olur.. Şimdi ise aradan bir zaman geçti.. Hepsini eskisinden daha beter çalıştırıp iliklerini sömürüyorlarmış.. Eh köpek olmak başka aslan olmak başka..

Sitelerde Paylaş

Konu siyasiymiş bende hemen atladım içine..?

Mecliste 600 kişi görevyapıyor kafasına silah dayayan da yok , belkide vardır bilmem.. Ama neden şu sorular sorulmuyor ;

15 Temmuzda hayatını kaybeden 250 kişinin otopsileri neden yapılmıyor , atılan mermilerin hangi silahtan çıktığı günümüz tekniği ile çok kolay bulunabilirken neden balistik raporları ile askerlerin silahları karşılaştırılmıyor..Neden hulusi akar mahkemeye tanık olarak çağrıldığı halde gitmiyor , madem mağdursunuz mahkemeye gidip ifade veriniz.

17-25 aralaıkta ve 15 temmuzda bu halk siyasilerin arkasını canı pahasına korudu. Peki ama işlerine gelince ey halk çık sokağa koru beni diyorlarlar ama berbat yönetim ve bozuk ekonominin tüm faturasını da cezalar ve faizlerle yine aynı millete yüklüyorlar.  Bu nedir ya? İşine geldimi  Hugo kahramanım benim kurtar beni... İşine gelmedi mi vur abalıya..

Bu günlerde bütün işimiz varsa yoksa papağana işkenceye hayır  konusunda acayip kahramanlık sergilemek . Herhalde bürün bunların kafasına silah dayamışlar ve papağan haklarını savunup milletin haklarına tecavüz edenleri  unutaccaksınız demişler.

bazı şeyleri yaptırmak için tabancaya gerek yok. Doğu perinçekin dediği gibi elimizde daha yayınlanmayan onlarca kaset var diyor..apturaahman dilipak  diyor ki Adnan hocanın kaset arşivi patlarsa en çok AKP lilerin canı yanar..   Ne biçin bir ülke olduk..

Sitelerde Paylaş

Koskoca TC devletinin 40 seneye yakındır teroru bitirememesi bana hep manası müşkül gelmistir.icimizde hainler olmasaydi 1 yilda halledilecek bir sorun diye inanası geliyor insanın..hayır ben demiyorum,rahmetli alparslan turkeş demişti,bana izin verin 1 senede teroru bitireyim demişti.demekki oluyormuş.40 sene nedir yahu !? ..

Mikail Bayram -Anadoluda İslamizasyon -başlıklı serinin sanırım1.bölümünde turkiyeyi kimlerin yonettiğine dair ipuçları vererek bahsediyordu.eğer doğruysa bu ülkenin sahibleri biz değiliz biline.youtubeda süleymancılar adına birinin kanalı var.suleymancılar cemaati akademi dergisi. Acaip ,çok deli konulara parmak basıyor.ne kadarı doğru bilinmez.ama araştırmak koşuluyla kulak kabartılabilir..fikir vermesi açısından izlenebilir .diyeceğim oki bu 15 temmuz ..meselesinde yakalndığı söylenen hainlerin niye bu kadar beceriksiz olduğu ? 2016 da Turkiyede Cumertesi akşamı darbe yapmak zaten delice,yakalannacagini bile bile yapmak daha delice,olmayacağı ortadayken darbe hayalleri kurmak daha delice..hainlerin hepsinin iceride olduğuna eminmisiniz ? Asıl hainler aramızda dolaşıyor diye düşünürsem beni kim kınar ?

tarihinde fezadabirtürk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
9 saat önce, bilgivehis yazdı:

Akar sonradan dönmedi, diğer onlarcası gibi o da bu iş için İngiltere'de özel yetiştirildi. 15 Temmuz da dahil hepsinde oynadığı bir rolden ibarettir. Gerçek anlamda ise ne Genel Kurmay Başkanıdır, ne Bakandır, ne de 15 Temmuz mazlumudur.

Akar'a verilen rol, Türk ordusunu bitirmek, ülkeyi bölmek ve Türkiye Cumhuriyetini yıkmaktır. AKP ile paralel olarak bu görevi de yerine getirmiştir.

Şu saatten sonra tamamen sürüleştirilmiş bir topluma söylediği yalan inandırıcı olsa ne yazar, sahibini alkışlayan köle için bir şey farketmiyor. Zaten İslamın kanunu budur, Allah diye sahibine tapmak.

elbette ki yetiştirildi. ama bu ahmak oğlan, görünen o ki her zaman için biraz avarel idi. ne için yetiştirildiğini de anlamadı. abiler bize derslerimizde yardımcı oluyor diyen saftirik çocuklar gibi kendisi. bu saftirik çocuklar günün birinde abilere yardım için ellerinden geleni yaparlar kesinlikle, hatta yaptıklarının kötü olduğunu anlasalar bile kendilerini rahatlatmak için bir sürü yalan uydurup inanmaya çalışabilirler. ama saftirik oldukları için hiçbir zaman bir sonraki nesle abi yapılmazlar. yani bir nevi sarf malzemesidirler. asla hareketin kurmayı olamazlar.

huluzinin yüzünde bu saftirik çocuğu görebilirsiniz. günün birinde abileri ya da hareketin diğer zeki çocuklarının kullanması için yer tutan bir saftirik kendisi. büyük olasılıkla islam falan ne güzel olacak diye hayalleri vardı. şimdi geldiği noktada, abilerini ve kendi yaptıklarını uyduruk yalanlarla savunmaya çalışan bir çocuğun çaresizliğini görüyoruz. çünkü o bunlarla büyüdü. bunlar kötü olamaz. ama kötü şeyler yapıyorlar. ama kötü olamazlar. kötü olmamaları gerek. diye içinden tekrarlayan çaresiz bir sübyan.

ha elbette gün dönerse, abileri ile birlikte hiç uzatmadan asılması gerekenlerden. nedenler, haini meşru kılmaz.

Sitelerde Paylaş

Hulusi akar belli ki asker olmanın gereğini bilmiyor hatta hangi ordunun komutanı olduğunu bildiğine de sanmam. Geçmişte şapkasız selamıyla medyada gündem olmuştu. Şimdi ise kafama silah dayadılar diyor. Asker olmak silahla muhatap olmayı gerektirir. Bir asker kafama silah dayadılar diye mazeret uyduramaz.

Sitelerde Paylaş

huluzi diyor ki: cephedeki asker de demeli ki al teroriz kardeşim, al düşman kardeşim silahımı. beni öldürme tmm mı? tşkrler.

huluzi diyor ki: durum olursa anında öterim. veririm devletin bütün sırlarını kafama kim silah dayarsa.

ne iş yaptığını, neden o görevde bulunduğunu bilmeyen, önü ansızın açılınca kemal sunal karakterleri gibi avanakça bir gülüşle  saf saf koltuğa oturan bir ahmak.

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, bir_akil_insan yazdı:

huluzi diyor ki: cephedeki asker de demeli ki al teroriz kardeşim, al düşman kardeşim silahımı. beni öldürme tmm mı? tşkrler.

huluzi diyor ki: durum olursa anında öterim. veririm devletin bütün sırlarını kafama kim silah dayarsa.

ne iş yaptığını, neden o görevde bulunduğunu bilmeyen, önü ansızın açılınca kemal sunal karakterleri gibi avanakça bir gülüşle  saf saf koltuğa oturan bir ahmak.

Hocam kafasına silah dayayanlar askerlerin tamamını istediğimiz yere saldırmaları için emir ver demişlerse bu mantıklı değil mi? 

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, adalet123 yazdı:

Hocam kafasına silah dayayanlar askerlerin tamamını istediğimiz yere saldırmaları için emir ver demişlerse bu mantıklı değil mi? 

görece mantıklı, daha az saçmalamış olurdu seçeneği bu idi zaten.

fakat huluzi bunu demiyor. kendi ağzından sözlerle "kafama tabancayı dayayıp başımıza geçeceksin dediler" diyor. başımıza geçeceksin ile dediklerimizi yapacaksın arasında dağlar kadar fark var.

başımıza geçeceksin        => bizi ve bu hareketi sen yöneteceksin, dediklerini yapacağız

dediklerimizi yapacaksın => seni ve bu hareketi biz yöneteceğiz, başına geçeceğiz

bunca süre geçmesine karşın hala uygun bir yalan söyleyemiyor olması zaten huluzinin et kafalılığını, hala neyin içinde olduğunu bilemediğini gösteriyor. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...