Jump to content

bira önerim (ilk kez başlayacaklara)

Recommended Posts

yeni içmeye başlayan birisi olarak  ilk kez önerdiğim bira kesin olarak carlsberg tir

5aMdGj.jpg

fiyat olarakta tat olarakta oldukça uygun  içerken hafif rahatsız etmiyor bir yerde soda içer gibi hissediyorsunuz o sebepten içimide hızlı  

alacaklara önerim bu biradır tat ve kalite olarakta uygun  tekel den alırsanız 50cl 10 lira migrostan alırsanız 12 civarı   30cl olanda 7 8 civarı migros fiyatı var

bunun yanında siyah amsterdam da deneyeceğim

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, bilgivehis yazdı:

Sayın kardeşim, alkole birayla başlanır daha sonra sonu gelmez alkolizme dönüşür.

Bari uyarı şeklinde bir öneri yapsaydın da uysaydı, böyle olmamış. Yani  "alkol önermem ama arasıra içmek isterseniz bu birayı öneririm"  şeklinde daha iyi olurdu.

alkol önermem değil. Alkol öneririm zira fazla içmesemde seviyorum önermem demem samimi ve gerçekçi olmaz  bu aynı siyasetçinin siyaseti sevmiyorum demesi gibi bir şey olurdu

onun haricinde alkolizme döneceğini zannetmiyorum zira her içen alkol bağımlısı değil biraz yatkınlıkta önemli

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, İlluminatus yazdı:

yeni içmeye başlayan birisi olarak  ilk kez önerdiğim bira kesin olarak carlsberg tir

5aMdGj.jpg

fiyat olarakta tat olarakta oldukça uygun  içerken hafif rahatsız etmiyor bir yerde soda içer gibi hissediyorsunuz o sebepten içimide hızlı  

alacaklara önerim bu biradır tat ve kalite olarakta uygun  tekel den alırsanız 50cl 10 lira migrostan alırsanız 12 civarı   30cl olanda 7 8 civarı migros fiyatı var

bunun yanında siyah amsterdam da deneyeceğim

birayı seviyorum ama aylık gelirim içmeye izin vermiyor.:)

çok pahalı.

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, notdefteri yazdı:

birayı seviyorum ama aylık gelirim içmeye izin vermiyor.:)

çok pahalı.

malesef halbuki yurtdışında su niyetiyle tüketiliyor özellikle çekya gibi yerlerde gerçekten sudan ucuz 

ben ileride bira kiti alacağım beğenirsem kitten devam edeceğim

bu arada kaliteli bira zevk meselesi malesef türk üreticiler bunu karşılayamıyor  mesela ben konserdeyken   danimarkadan gelen bir müzik grubuna(turisas) tuborg bira verdiler onlarda konseri durdurup bu  iğrenç şeyi hanginiz verdi resmen danimarka sidiği gibi tadı var.  dediğini duydum

tarihinde İlluminatus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...