Jump to content

Yıllardan bir şeyler beklemeli miyiz?

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba,sizce bu zayıfça bir düşünce değil mi? Bir beklenti içerisinde olmak yerine bir öz eleştiri yapıp yeni yılda daha doğru davranışlara sahip olmalıyız.Kararlarımızı dikkatli ve düşünerek almaliyiz.

Yillardan bir beklentimiz olmamalı.Bize bir şeyler katacak olan,sahip olduğumuz yeteneklerimiz ve doğru zamanda vereceğimiz kararlar.Hiç kimse veya hiç bir güç bizi düştüğümüz zor anlardan kurtarmayacak.Yaşadığımız ve yaşayacağımız her şeyle yüzleşmeli ve mücadele edebilmeliyiz.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, adalet123 yazdı:

Arkadaşlar merhaba,sizce bu zayıfça bir düşünce değil mi? Bir beklenti içerisinde olmak yerine bir öz eleştiri yapıp yeni yılda daha doğru davranışlara sahip olmalıyız.Kararlarımızı dikkatli ve düşünerek almaliyiz.

Yillardan bir beklentimiz olmamalı.Bize bir şeyler katacak olan,sahip olduğumuz yeteneklerimiz ve doğru zamanda vereceğimiz kararlar.Hiç kimse veya hiç bir güç bizi düştüğümüz zor anlardan kurtarmayacak.Yaşadığımız ve yaşayacağımız her şeyle yüzleşmeli ve mücadele edebilmeliyiz.

Ben herşeyin irademiz(irademde dahil) dışında gerçekleştiğine inanıyorum.

Yılların zaten iradesi yok.:)

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, KAM yazdı:

Sen o insanların ciddi ciddi yeni yıldan bir beklentileri olduğünü mu düşünüyorsunuz ?

Bu tür dilekler aslinda bir nevi temenni

Valla hocam,ben yeni yıldan para diliyorum diyenler var.Ben nah bulursunuz parayı deyince de kızıyorlar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...