Jump to content

2018'de Bilimde Neler Oldu?

Recommended Posts

• 2 weeks later...
On Wed Jan 02 2019 at 19:24, Klonopin yazdı:

Evrim Agaci yine guzel bir video hazirlamis. Buyulendim. Arka plandaki muzik de guzeldi.

Kanala destek olmaliyiz. Her ay 10 - 20 lira filan bagis yapabiliriz.

Sen milleti zengin belledin galiba.

Yada baba parasıyla geçinen bi tipsin.

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Klonopin yazdı:

Her ay 10 - 20 lira bagis yapmak cok mu?

Emin ol çok.İki kuruşun hesabını yaparak yaşayan milyonlarca insan var bu ülkede.2000 tl ile aile gecindirip,çocuk okutup kira ödemek nasıl zor görmek istiyorsan,çevreni iyi gözlemle.

İyi forumlar.

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, adalet123 yazdı:

Emin ol çok.İki kuruşun hesabını yaparak yaşayan milyonlarca insan var bu ülkede.2000 tl ile aile gecindirip,çocuk okutup kira ödemek nasıl zor görmek istiyorsan,çevreni iyi gözlemle.

İyi forumlar.

Sen ne sacmaliyorsun ya? Guzel bir konu actim ve Turkiye'de bu gibi bir topluluk olmadigi icin aylik en azindan 10 lira bagis yapalim dedim, adam baba parasi mi yiyorsun, milleti zengin mi saniyorsun filan diyor ya. Saka gibi.

10 lira lan bu. 50 lira filan degil. Asgari ucretle gecinen adama git bagis yap demedim ama onun icin bile 10 lira cok buyuk bir para degil.

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Klonopin yazdı:

Sen ne sacmaliyorsun ya? Guzel bir konu actim ve Turkiye'de bu gibi bir topluluk olmadigi icin aylik en azindan 10 lira bagis yapalim dedim, adam baba parasi mi yiyorsun, milleti zengin mi saniyorsun filan diyor ya. Saka gibi.

10 lira lan bu. 50 lira filan degil. Asgari ucretle gecinen adama git bagis yap demedim ama onun icin bile 10 lira cok buyuk bir para degil.

Sen bilirsin, benim düşüncem bu.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...