Jump to content

Yaban arısı venomu

Recommended Posts

Yaban arısı venomundan antibiyotik yapıldı.yaban arısı venomunun insanin korktuggu  kadar kadar bakterilerinde korktuğu ve onlarında yok ettiği tesbit edilince venom içerisinden insan acı veren kimyasal ayristirildi ve bakteri öldüren bir antibiyotik oluşturuldu insternet kopyala yapıştır yapmak istemediğinden kendim açıklamak istedim isteyenler popular science dergisinin 14. Sayfasını okuyabilirler yada internetten yaban arısı venomundan diye arstirilarsa bulabilirler yada Store'dan temin edebilirler 

Sitelerde Paylaş

Bakteriofaj larinda bir silah olarak insan vucuduna verilmesi haberi görmustum. Onlar bu gezegendeki en usta ve en cok can alan sey. Bir gunde dunyadaki bakteri populasyonunun yüzde ellisini yok ediyorlar. Bakteri ne kadar superlesirse bakteriofaj da kendini o kadar gelistiriyor. Insan hucrelerini tanimadigi icin bize zarari yok.

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, deadanddark yazdı:

Bakteriofaj larinda bir silah olarak insan vucuduna verilmesi haberi görmustum. Onlar bu gezegendeki en usta ve en cok can alan sey. Bir gunde dunyadaki bakteri populasyonunun yüzde ellisini yok ediyorlar. Bakteri ne kadar superlesirse bakteriofaj da kendini o kadar gelistiriyor. Insan hucrelerini tanimadigi icin bize zarari yok.

ama.bence şu sıkıntıda var vücudumuz için savunucu olan bakterilerde var bence onların genetigine uygun ve on uretilirse sadece zararlı bakterileri yok etmesi 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...