Jump to content

RİZEDE SAHİLE SOBALAR KURDULARKİ GELEN MÜŞTERİLER ISINSIN:-))))

Recommended Posts

İşte böyleeei

Ne demişti Amerikalı araştırmacı?

Dünyayı GEZDİM DOLANDIM,bu doğu Karadenizlilerden daha KOMİGİNİ görmedim.

Sahile soba kurmuşlarki gelen müşteriler ısınsın:--)))):0_80cbc_37a71a73_L::0_80cbc_37a71a73_L::0_80cbc_37a71a73_L::0_80cbc_37a71a73_L:

Rize`de kafelerin sahile kurduğu sobalar kaldırıldı

https://www.rizedeyiz.com/Haber/Rizede-kafelerin-sahile-kurdugu...

Sahile kurulan sobalar görenlerin ilgisini çekerken, müşteri sayısında da artış yaşandı. ZABITA MÜDAHALE ETTİ . Rize Belediyesi zabıta ekipleri, sahil parkındaki yürüyüş alanlarına konulan masa ve kurulan sobaların yönetmeliğe aykırı olduğunu belirledi.

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yav oraya soba değil ne koyarsan koy saçma olur.Soğuk hava oturuyorsan hiç bir şey seni isitmaz ki.isiyi yansıtan kaliteli şal verebilirlerdi ama bu mantıklı olurdu.

Bu arada türkiye nin en gerizekalı insanları karadenizlilerden çıkar.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, adalet123 yazdı:

Yav oraya soba değil ne koyarsan koy saçma olur.Soğuk hava oturuyorsan hiç bir şey seni isitmaz ki.isiyi yansıtan kaliteli şal verebilirlerdi ama bu mantıklı olurdu.

Bu arada türkiye nin en gerizekalı insanları karadenizlilerden çıkar.

Buna katilmiyorum ama karadenizlileri ben de sevmem. Aslinda Turkiye'nin cogu insanini sevmiyorum diyebilirim. Cahil, ahlaksiz, comar dolu...

En iyisi kiyi sehirler. Ege yani. Izmir, Mugla filan. Gerisi cop.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Klonopin yazdı:

Buna katilmiyorum ama karadenizlileri ben de sevmem. Aslinda Turkiye'nin cogu insanini sevmiyorum diyebilirim. Cahil, ahlaksiz, comar dolu...

Haklısın.Bende bu nedenle Muğla tarafında yaşıyorum.Tavsiye ederim.

Sitelerde Paylaş
49 dakika önce, Klonopin yazdı:

Her yerde reklam etmeyin odalarında içine ederler sonra.. memleketiyle ovunup sonra da para için memleketini terk edene göçebe denir. Türkiye halklarının çoğu böyle. Nerelisin diye sorana neredeysem oraliyim diyorum.

tarihinde Düşünen Hayvan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Her yerde reklam etmeyin odalarında içine ederler sonra.. memleketiyle ovunup sonra da para için memleketini terk edene göçebe denir. Türkiye halklarının çoğu böyle. Nerelisin diye sorana neredeysem oraliyim diyorum.

Aynen.Bu cevabı beğendim.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Ben aslında Irak TÜRKMENLERİNDENİM dedelerimizin Anlattıklarına göre.

Hısımlar arasında çıkan geçimsizlikten dolayı bizzimkiler Irakı terk eder,önce MISIR iskenderiyeye gelirler,ordan antalyaya,ordanda Trabzona gelip yerleşirler.

Doğu karadenizin halkı çok türlüdür.

LAZI vardır

Abazası

Gürcüsü vardır .

Vardırda vardır.

Bazı konularda çok akıllı,bazı konulardaysa oldukça saftırlar.

Konuşmaları insanı çok güldürür.

Çok komiktirler.

Yoksulluktan hiç şikeyet etmemişlerdir söylevlerinde KÜRTLER gibi.

Doğu kara denizlilerin DERDİ SEVDALUKTUR.

Şiirlerinde,sözlerinde hep SEVDALUK vardır.

Birkaç satır yazıyım

SEVDALUK  İNCE  MARAZ

YUREK  YAKAR AMA  CAN  ALMAZ

SEVDA HALİNDEN  ANLAYAN

KİZİNDAN  PARA  ALMAZ

Doğu karadeniz insanı,çokda hazır cevaptır.

Dedem Erzincanın bir köyünde İmam.Bir gün yolda yürürken köylü 5 yaşlarında bir çocuk dedemin anasına küfreder.Dedem asabı adam,çocuğa okkalı bir TOKAT atar.Çocuk ağlayarak eve gider.Anası sorar ulan neden ağlarsın?Çocuk derki HOCA beni dögdi.Ana derki ulan git bahçadan babanı çağır gelsin.Oğlan babasını gider çağırır.Alıp anasının yanına getirir.Ana kocasına derki ,imam oğlanı dövmüş,get hele sor bahalım niye barnak gadar oğlanı dögmiş.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------Adam oğlunu alıp dedeme gelir.Derki,hoca sen oğlumu neden dövdün.Dedem derki anama sövdü.Adamda derki hoca efendi bu çocihdir.Dedemde derki senin oğlan çocuk olsaydı bana derdiki, HOCAEFENDİ GEL anamı bilmem ne et.Halbuki senin oğlan ananı bilmemne edim dedi bana.:0_80cbc_37a71a73_L:Bu sözü duyan adam hocadan bu sözü hiç beklemiyordu ve hocaya şöyle der,hocaefendi senin ağzın ne deyiy?:0_80cbc_37a71a73_L:

Doğu Karadenizliler çok hazır cevaptırlar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...