Jump to content
Ulusalcı

Meral Akşener in siyasi geçmişi

Recommended Posts

16v86B.jpg

r5MA5a.jpg

P1ky1d.jpg

Görüldüğü gibi Meral denen kadın tipik bir muhafazakar, liberal ve merkez sağ siyasetçisi. Bütün dinci sağcılar gibi senelerce Fethullah'a oral seks uygulamış.

Bunları görüp dile getiren benim gibi muhaliflere de hemen "AKP'nin ekmeğine yağ sürüyorsun" deyip susturuyorlar.

Ben AKP'ye muhalifim, düşmanım ama böyle salak bir kadını kendime lider seçecek kadar da aklımı ve şuurumu yitirmedim.

Hem gece gündüz AKP'yi FETÖ'ye ne istedilerse verdi diye eleştirirler hem de bu böyle bir kadını desteklerler. Birisi söylesin bana bu kadının Tayyip'ten ne farkı var? Tayyip gibi o da Fethullahçı, dinci, gerici, yobaz ve Atatürk düşmanı. 

Başka seçenek mi var diyorlar. HEPAR var, DSP var, Vatan Partisi var. Gidin onlara oy verin böyle gerizekalı dincilere oy vereceğinize. 

Ben başkanlık seçiminde İnce'ye oy verdim. Aynı adaylarla 100 kere aynı seçim olsa yine hepsinde İnce'ye oy verirdim. Pişman değilim yani. Ama milletvekili seçiminde İyi Parti'ye oy verdiğim için pişmanım. Önümüzdeki yerel seçimlerde İyi Parti'ye oy vermeyeceğim. Çünkü benim belirli ilkelerim ve prensiplerim var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tabi bunlarla da sınırlı değil. Türkiye tarihindeki karanlık fail-i meçhul cinayetler ve olaylar da bu kadının bakanlığı döneminde olmuştur. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Ulusalcı yazdı:

Tabi bunlarla da sınırlı değil. Türkiye tarihindeki karanlık fail-i meçhul cinayetler ve olaylar da bu kadının bakanlığı döneminde olmuştur. 

Paylaşım için teşekkürler .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu kadına her bakışımda,sesini,mimiklerini her duyuşumda nedense hep karanlık derin güçleri hatırlamışımdır.hayır,yanlış anlaşılmasın bunu hakaret için söylemiyorum.ister istemez Akşener'e bakınca bu hisler uyanıyor bende.benzer duyguları Mehmet Ağar da da hissetmişimdir..ben öyleyimdir,konuşma uslubuna,tipine bakarak insanların ne olduklarını hissederim(doğru,yanlış).bu yoğun bir hisdir.mesela adama bakar derim ki "cinayet işleyebilecek bir.tip var bunda" veya "bu adam zırcahil,aptal sığ biri" falan gibi düşünceler oluştururum.

tarihinde fezadabirtürk tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 05.01.2019 at 19:20, Ulusalcı yazdı:

Bunları ne için paylaşıyorsun, ülke yönetimine talip olan veya ülke yönetiminde etkili olan isimlerin gerçek yüzünü teşhir etmek için değil mi?

İyi yapıyorsun, burada bir sorun yok, sorun halen bunlara oy vermen ve oy vermeyi düşünüyor olmanda.

Oysa ilk sıralar neredeyse açtığın her başlıkta bunların var olma sebebini sana çok geniş anlatmıştım, anlatan başka arkadaşlar da olmuştu. Sanki bizler sana hiç bir şey anlatmamışız gibi halen bunlardan bir medet umarak sadece kendini dinliyorsun. Üstelik hiç bir şey öğrenmediğin gibi bir yandan bunları teşhir ederken diğer yandan başka partilere oy verilmesini istiyorsun. Seçimle kurtuluş olamayacağını çok anlatmış olmamıza rağmen, halen insanları oy kullanmaya davet ederek, seçimleri tek seçenek olarak gösteriyorsun. Kapitalizm de aynısını yapıyor, yani senin eleştirdiğin bu siyasilerin ağababası olan kapitalizm de seçimleri tek kurtuluş reçetesi göstererek, insanları oyalıyor ve uyutuyor.

Sen de dolaylı olarak sisteme hizmet ediyorsun, madem bu siyasilerin gerçek yüzünü biliyorsun o halde bu siyasilerin bir kukla, bir işbirlikçi ve kapitalizmin köpeği olduğunu da bile bile neden halen oy vermeyi öneriyorsun.

Bakın Atatürk, ülke harap ve virane olduğunda gidin oy kullanın dememiş, Gençlik ve Bursa Nutku'nda gayet net anlatmış, bizleri dinlemiyorsan o taşıdığın avatarın da mı bir önemi yok...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, bilgivehis yazdı:

Bunları ne için paylaşıyorsun, ülke yönetimine talip olan veya ülke yönetiminde etkili olan isimlerin gerçek yüzünü teşhir etmek için değil mi?

İyi yapıyorsun, burada bir sorun yok, sorun halen bunlara oy vermen ve oy vermeyi düşünüyor olmanda.

Oysa ilk sıralar neredeyse açtığın her başlıkta bunların var olma sebebini sana çok geniş anlatmıştım, anlatan başka arkadaşlar da olmuştu. Sanki bizler sana hiç bir şey anlatmamışız gibi halen bunlardan bir medet umarak sadece kendini dinliyorsun. Üstelik hiç bir şey öğrenmediğin gibi bir yandan bunları teşhir ederken diğer yandan başka partilere oy verilmesini istiyorsun. Seçimle kurtuluş olamayacağını çok anlatmış olmamıza rağmen, halen insanları oy kullanmaya davet ederek, seçimleri tek seçenek olarak gösteriyorsun. Kapitalizm de aynısını yapıyor, yani senin eleştirdiğin bu siyasilerin ağababası olan kapitalizm de seçimleri tek kurtuluş reçetesi göstererek, insanları oyalıyor ve uyutuyor.

Sen de dolaylı olarak sisteme hizmet ediyorsun, madem bu siyasilerin gerçek yüzünü biliyorsun o halde bu siyasilerin bir kukla, bir işbirlikçi ve kapitalizmin köpeği olduğunu da bile bile neden halen oy vermeyi öneriyorsun.

Bakın Atatürk, ülke harap ve virane olduğunda gidin oy kullanın dememiş, Gençlik ve Bursa Nutku'nda gayet net anlatmış, bizleri dinlemiyorsan o taşıdığın avatarın da mı bir önemi yok...

HEPAR kapitalist sistemin bir parçası değil, dolayısıyla diğer partilerden farklı.

Ayrıca demokrasiden başka seçeneğimiz mi kaldı? Tayyip itini başka nasıl devirebiliriz? Darbe olsa ilk ben çıkıp tanklara selam dururum zaten. Bunu da hiçbir zaman gizlemedim. Maalesef artık darbe de mucize gibi görünüyor. Orduda Fethullahçılardan başka darbe yapabilecek bir unsur yok.

Gezi ve sözde adalet yürüyüşü saçmalıklarını da gördük. Onlar da hiçbir işe yaramıyor.

Senin çözüm önerin ne?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, Ulusalcı yazdı:

HEPAR kapitalist sistemin bir parçası değil, dolayısıyla diğer partilerden farklı.

Ayrıca demokrasiden başka seçeneğimiz mi kaldı? Tayyip itini başka nasıl devirebiliriz? Darbe olsa ilk ben çıkıp tanklara selam dururum zaten. Bunu da hiçbir zaman gizlemedim. Maalesef artık darbe de mucize gibi görünüyor. Orduda Fethullahçılardan başka darbe yapabilecek bir unsur yok.

Gezi ve sözde adalet yürüyüşü saçmalıklarını da gördük. Onlar da hiçbir işe yaramıyor.

Senin çözüm önerin ne?

Özel sermayeyi savunan her parti kapitalisttir.

Karma ekonomi özel sermayeyi ortadan kaldırmıyor.

Seçimlerde özel sermaye sahipleri ve temsilcileri aday oluyor.Bunlar asla devleti istemezler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Ulusalcı yazdı:

Senin çözüm önerin ne?

Demokrasi, olmazsa olmaz zaruri bir kapitalist sistemdir.

Sınıflararası çelişkiler bu sistemde kendini gösterir ve bir sınıfsal çatışma ortamı yaratır.

Demokraside kapitalizm bütün kamusal, sosyal, ekonomik, siyasal ve dini alanda hakimiyetini sağlama alırken, diğer yandan istemese de zıttını yaratarak kendi sonunu hazırlar.

Bugün yaşamakta olduğumuz kargaşa, yıkım ve dinin baş köşeye oturtulması bu süreci yani kapitalist demokrasiyi uzatma çabalarıdır.

Demokraside birilerinin önerisiyle veya hayden demesiyle çözüm olmaz, çözüm sürece bağlıdır, zamanı geldiğinde kendiliğinden boy gösterir.

Zaten çözüm bilinmeyen bir şey değil, devrimden başka bir çözüm icat edilmedi, ülkemizde devrim tohumlarını ilk atan elbette Atatürktür, gerisi sürecin tamamlanmasına bağlıdır.

Tabi bu durum oturup süreci seyredelim anlamına gelmez, kapitalizm nasıl her alanda mücadele ediyorsa kendini devrimci-aydın gören işçi ve ezilen bütün sınıf da örgütlü olarak mücadele etmek zorundadır.

Örneğin CHP ezilen sınıf için bir numaralı örgüttü, lakin ezilen sınıf dediğimiz toplumun yüzde doksanını kapsayan bu taban böyle bir örgüte sahip çıkmadı ve bu örgütte buluşmadılar. CHP'yi Atatürk'ün vefatından bu yana sürekli kapitalistlere ve işbirlikçilerine bıraktılar. Eh demek ki, kıçlarına yeterince kazık girmemiş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.