Jump to content
Klonopin

B complex + Omega 3

Recommended Posts

7,8 sene balık yağı kullandım.artık kullanmıyorum.farkettiklerim cildi nemlendiriyor,konsantrasyonu ve iş performansını arttırıyor. cinsel güç ve isteği arttırdığını söyleyebilirim.oda herkese lazım değil heralde.abartılacak bir faydasını gördüğümü söyleyeyemem.benim için olsada olur olmasada olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vitaminlerin iki türlü etkisi vardır.

Fizyolojik etki ki yalnız normal dozlarda alınan vitaminler için söz konusudur.

Farmakolojik etki ki, yüksek ve çok yüksek dozlarda verilen vitaminler için söz konusudur.

Fizyolojik dozların zararlı etkileri yoktur. Normal yaşam için gereklidirler. Eksiklikleri zararlıdır.

Farmakolojik dozlar bazı spesifik hastalıkların tedavisinde kullanılırlar. Çoğunun yararlı olmadığı anlaşılmıştır.

Vitamin tedavisine yalnız onların eksikliklerinde baş vurulmalıdır. Bu da günümüzde son derece ender karşılaşılan bir durumdur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, haci yazdı:

Vitaminlerin iki türlü etkisi vardır.

Fizyolojik etki ki yalnız normal dozlarda alınan vitaminler için söz konusudur.

Farmakolojik etki ki, yüksek ve çok yüksek dozlarda verilen vitaminler için söz konusudur.

Fizyolojik dozların zararlı etkileri yoktur. Normal yaşam için gereklidirler. Eksiklikleri zararlıdır.

Farmakolojik dozlar bazı spesifik hastalıkların tedavisinde kullanılırlar. Çoğunun yararlı olmadığı anlaşılmıştır.

Vitamin tedavisine yalnız onların eksikliklerinde baş vurulmalıdır. Bu da günümüzde son derece ender karşılaşılan bir durumdur.

Tesekkurler haci. B vitamini demisken, MTHFR mutasyonu olan kisiler B vitamini mi kullanmasi gerekiyor? Bu onemli bir hastalik midir?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Klonopin yazdı:

Tesekkurler haci. B vitamini demisken, MTHFR mutasyonu olan kisiler B vitamini mi kullanmasi gerekiyor? Bu onemli bir hastalik midir?

B vitamini diye bir vitamin yok. B vitaminleri var. B1, B12 gibi. Bahsettiğin mutasyonu hiç duymadım. Sende var galiba..Çok özel bir mutasyona benziyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, haci yazdı:

B vitamini diye bir vitamin yok. B vitaminleri var. B1, B12 gibi. Bahsettiğin mutasyonu hiç duymadım. Sende var galiba..Çok özel bir mutasyona benziyor.

Evet, bende mutasyon var. MTHFR A1298C HOMOZIGOT.

Onemli mi, degil mi hic anlamadim. Ne yapmam gerektigini de bilmiyorum acikcasi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Homozigot isen durum ciddi.. Hem annende var hem babanda var..

Farklı bir mutasyonla doğmak istiyorsan onlara kendini yeniden ısmarlamalısın.. Belki bu keresinde farklı bir allelle doğarsın.:smashfreak:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, haci yazdı:

Homozigot isen durum ciddi.. Hem annende var hem babanda var..

Farklı bir mutasyonla doğmak istiyorsan onlara kendini yeniden ısmarlamalısın.. Belki bu keresinde farklı bir allelle doğarsın.:smashfreak:

Anlamadim? :)

Yani anne ve babama test yaptirsam, onlarda da mi bu mutasyon cikacak?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.