Jump to content

2019 YILI ATATÜRK TAKVİMİ

Recommended Posts

1 saat önce, Latte yazdı:

Takvimin üzerindeki günlere tıkladığınızda, Atatürk’ün o güne dair hangi işleri yaptığını görebiliyorsunuz... 

https://www.ataturktoday.com/Takvim/2019AtaturkTakvimi.htm

Latte hoş geldin, epeyidir yoktun.

Bu verdiğin adresten eskiden ben de yararlanıyordum, gerçekten çok iyi bir Atatürk takvimi sistemi yapmışlar, neredeyse saati saatine Atatürk'ün çalışmalarını öğrenebiliyorsun.

Sitelerde Paylaş

Sevgili Latte

Evlendin mi, çoluk çocuğa mı karıştın ?

Yoksa, yaşlandın mı ? :D

Nerelere kayboldun ?

Bu arada vermiş olduğun bağlantı gerçekten  10 numara.

Merci...

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
14 saat önce, bilgivehis yazdı:

Latte hoş geldin, epeyidir yoktun.

Bu verdiğin adresten eskiden ben de yararlanıyordum, gerçekten çok iyi bir Atatürk takvimi sistemi yapmışlar, neredeyse saati saatine Atatürk'ün çalışmalarını öğrenebiliyorsun.

Hoş gördük sevgili bilgivehis, aktif olarak yazmasam da, zaman buldukça göz atıyorum foruma... Sevgiler, saygılar... 

11 saat önce, kavak yazdı:

Sevgili Latte

Evlendin mi, çoluk çocuğa mı karıştın ?

Yoksa, yaşlandın mı ? :D

Nerelere kayboldun ?

Bu arada vermiş olduğun bağlantı gerçekten  10 numara.

Merci...

Evlendim ama çocuk yok şimdilik... Valla 2019 itibariyle yaş 30 oldu sevgili kavak. 3’lü yaşlar ciddi ciddi yaşlanmaya başladığımı düşündürmeye başladı şaka maka... ?

Takvimi beğendiğine sevindim, güle güle kullan. ??

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Latte yazdı:

Evlendim ama çocuk yok şimdilik... Valla 2019 itibariyle yaş 30 oldu sevgili kavak. 3’lü yaşlar ciddi ciddi yaşlanmaya başladığımı düşündürmeye başladı şaka maka... ?

Takvimi beğendiğine sevindim, güle güle kullan. ??

Çok mutlu ol sen. :) O kadar sevindim ki; umarım hep çok mutlu olursun.

Kalbim senle, biliyorsun. Yazmayacağını düşünürken seni görmek çok iyi geldi. Neden gelemeyeceğinin nedeni de böylelikle anlaşıldı tabii.

30 sonrası su gibi akıp geçiyor, ona da hazır ol. Ben 35'le birlikte saymaktan vazgeçip yaşlanmaya başlamakla barışmış ve rahatlamıştım.:) Yeter ki kendine iyi bak, sağlığın iyi olsun, iyi görün. 

Takvim için diyecek bir şey yok, şahanesin. Ne kadar teşekkür etsek az. 

Kim düşünmüş yapmışsa ellerine sağlık. Hiç haberim yoktu.

Sitelerde Paylaş
On 13.01.2019 at 19:11, Türk Ateist yazdı:

Çok mutlu ol sen. :) O kadar sevindim ki; umarım hep çok mutlu olursun.

Kalbim senle, biliyorsun. Yazmayacağını düşünürken seni görmek çok iyi geldi. Neden gelemeyeceğinin nedeni de böylelikle anlaşıldı tabii.

30 sonrası su gibi akıp geçiyor, ona da hazır ol. Ben 35'le birlikte saymaktan vazgeçip yaşlanmaya başlamakla barışmış ve rahatlamıştım.:) Yeter ki kendine iyi bak, sağlığın iyi olsun, iyi görün. 

Takvim için diyecek bir şey yok, şahanesin. Ne kadar teşekkür etsek az. 

Kim düşünmüş yapmışsa ellerine sağlık. Hiç haberim yoktu.

Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim sevgili Türk ateist. Seni çok sevdiğimi birçok defa söylemişimdir sanırım, bir kez daha söyleyeyim ziyanı yok. Muhteşem bir insansın, bu nedenle mükemmel bir eş, anne, kardeş, evlat, dost olduğuna da eminim. Sevdiklerinle birlikte mutlu, huzurlu çok yıllar var daha önünde, torununun torununu görmeden sakın yaşlanma sen olur mu? :)

Takvimi beğendiğine sevindim, benim de çok hoşuma gitti. Yanaklarından öpüyorum, zaman buldukça da güzel yazılarını zevkle okuyorum. Sağlıkla kal... 

tarihinde Latte tarafından düzenlendi
imla
Sitelerde Paylaş
On 15.01.2019 at 17:56, Latte yazdı:

Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim sevgili Türk ateist. Seni çok sevdiğimi birçok defa söylemişimdir sanırım, bir kez daha söyleyeyim ziyanı yok. Muhteşem bir insansın, bu nedenle mükemmel bir eş, anne, kardeş, evlat, dost olduğuna da eminim. Sevdiklerinle birlikte mutlu, huzurlu çok yıllar var daha önünde, torununun torununu görmeden sakın yaşlanma sen olur mu? :)

Takvimi beğendiğine sevindim, benim de çok hoşuma gitti. Yanaklarından öpüyorum, zaman buldukça da güzel yazılarını zevkle okuyorum. Sağlıkla kal... 

Ben de seni çok seviyor ve çok değerli buluyorum, biliyorsun Latte. İyi ki varsın sen. 

İltifatların için çok teşekkür ederim diyeceğim ama biliyorum ki içtensin. İltifat demek sana ayıp olur...

Çocuk yapmayı düşünür müsünüz bilmiyorum, evli çiftlere "çocuk ne zaman" diyen hadsizlerden de hiç hoşlanmıyorum ama,  sen şahane anne olacak, pırıl pırıl bir çocuk yetiştireceksin. Sevgiyle, huzur içinde büyüyecek o... 

Dilerim her şey istediğin gibi olur, bütün hayatın mutlulukla geçer...

Eşine selam ve sevgilerimi ilet. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...