Jump to content

Kadınların attığı iftiralar

Recommended Posts

Merhaba geçen gün haberde birisinin tecavüz girişiminden yargılandığı ve daha sonra ceza aldığı için adliyenin çatısına çıkıp kendini attığını duydum.

Ben bu tecavüz ve taciz davalarındaki yargılamanın çok büyük bir titizlikle yapılması gerektiğini düşünüyorum.Çünkü bildiğimiz üzere günümüzdeki kadınların büyük bölümü kaşar ahlaksız ve yozlaşmış durumda.

Ve sırf para koparmak yada intikam almak için taciz ve tecavüz yalanına sarilabiliyorlar.

İyi forumlar.

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, adalet123 yazdı:

Merhaba geçen gün haberde birisinin tecavüz girişiminden yargılandığı ve daha sonra ceza aldığı için adliyenin çatısına çıkıp kendini attığını duydum.

Ben bu tecavüz ve taciz davalarındaki yargılamanın çok büyük bir titizlikle yapılması gerektiğini düşünüyorum.Çünkü bildiğimiz üzere günümüzdeki kadınların büyük bölümü kaşar ahlaksız ve yozlaşmış durumda.

Ve sırf para koparmak yada intikam almak için taciz ve tecavüz yalanına sarilabiliyorlar.

İyi forumlar.

Bunu da nereden cikardin?

Sitelerde Paylaş

Kadınlar erkekleri daha çok taciz ediyorlar. Ama günümüzde kadınlar kapitalist sermayenin en büyük hedef kitlesi olduğundan medya,moda,reklam uygulamaları ile kadınların yaptıkları herşeyin masum ve kibar olduğuna inandirmaya çalışıyorlar. Çünkü onları reklam ve moda ile kolayca yönlendirip paralarını alıyorlar.

Ben şahsen sokakta yürürken bir bayanın kulotunu ve hatta gotunu  görmek zorunda değilim. Bu bir tacizdir kanunen.  ABD nin bazı eyaletlerinde bu tür konular suç teşkil eder ve yasaktır.

Sokakta sevismekte aynı sınıfta yer alıyor. Ama Türkiye'de ne verirsen yerler.

Velhasıl herşeyin bokunu çıkarmak ta ustayizdir. Buda insan sevgimiz den kaynaklanıyor olabilir.

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Kadınlar erkekleri daha çok taciz ediyorlar. Ama günümüzde kadınlar kapitalist sermayenin en büyük hedef kitlesi olduğundan medya,moda,reklam uygulamaları ile kadınların yaptıkları herşeyin masum ve kibar olduğuna inandirmaya çalışıyorlar. Çünkü onları reklam ve moda ile kolayca yönlendirip paralarını alıyorlar.

Ben şahsen sokakta yürürken bir bayanın kulotunu ve hatta gotunu  görmek zorunda değilim. Bu bir tacizdir kanunen.  ABD nin bazı eyaletlerinde bu tür konular suç teşkil eder ve yasaktır.

Sokakta sevismekte aynı sınıfta yer alıyor. Ama Türkiye'de ne verirsen yerler.

Velhasıl herşeyin bokunu çıkarmak ta ustayizdir. Buda insan sevgimiz den kaynaklanıyor olabilir.

Sokakta hangi kadin ic camasiri ile dolasiyor da cok rahatsiz oldun?

Sitelerde Paylaş

Zaten bu toplumda kadınlar konusunda dikkatli olmak gerekir, kalabalık bir ortam tamamen yalan olmasına karşın bu adam beni taciz etti diye bağıran bir kadının hedefi olursanız. Kimse olayın doğruluğuna bakmaz. Sizde kısa yoldan yoğun bakıma yollanırsınız. 

Eğer birde sosyal medyada  biraz gücü olan biriyse bu kişi. Burnunuz 10 yıl boktan kurtulmaz. 

Çamur at, izi kalsın değil mi ? 

Sitelerde Paylaş

Nedir bu kadınlardan alıp vermediğiniz ?

Dayak yiyen onlar, tecavüze uğrayan onlar, doğum makinesi olarak görülen onlar, seks objesi olarak görülen onlar, mutfağa tıkılmaya çalışılan yine onlar.

Şu insanlık tarihine bir kabaca şöyle bir geriye doğru baksak, acaba kim kimi hep ezmiştir ?

Kadınlar iftira atıyor da, erkeklerin eli boş mu duruyor ?

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, kavak yazdı:

Dayak yiyen onlar, tecavüze uğrayan onlar, doğum makinesi olarak görülen onlar, seks objesi olarak görülen onlar, mutfağa tıkılmaya çalışılan yine onlar.

Şu insanlık tarihine bir kabaca şöyle bir geriye doğru baksak, acaba kim kimi hep ezmiştir ?

Ben olaya adilce yaklaşıp,davalar daha titizlikle yürütülsün yoka bazı kahpe kadınlar bunu para ve intikam için  kullanıyor dedim.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Sütlü Kase yazdı:

Zaten bu toplumda kadınlar konusunda dikkatli olmak gerekir, kalabalık bir ortam tamamen yalan olmasına karşın bu adam beni taciz etti diye bağıran bir kadının hedefi olursanız. Kimse olayın doğruluğuna bakmaz. Sizde kısa yoldan yoğun bakıma yollanırsınız. 

Eğer birde sosyal medyada  biraz gücü olan biriyse bu kişi. Burnunuz 10 yıl boktan kurtulmaz. 

Çamur at, izi kalsın değil mi ? 

Hocam kadının biri size küfretse veya eşinize saldirsa sizde araya girip fiziki bir müdahalede bulunsanız direkt taciz iftirası atar.Hatta kendini parçalayıp tecavüze uğradım der.Bunu bir çoğu yapaniliyor.

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, adalet123 yazdı:

Ben olaya adilce yaklaşıp,davalar daha titizlikle yürütülsün yoka bazı kahpe kadınlar bunu para ve intikam için  kullanıyor dedim.

Sevgili adalet123

İlk iletinizde kadınların çoğunluğunu ağır itham altında bırakmışsınız.  Ben bunu kabul edemem.

Şimdi ise bazı kadınlara getirdiniz.

Lütfen biraz itinali yorum yapalım.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Mesafeli olmakta fayda var. Iftiraya ugrayacak kadar birine sokulmak sizin elinizde. Insanlari biraz rahat birakin. Sicak kanli tabir edilen insanlarin yasadigi ulkelerde ilgi abartilabiliyor. Masum bir gülümsemeyi hemen bu benden bir sey istiyor seklinde algilamasak, giyinme konusunda yapilan abartmalari gordugumuzde kendimizi hemen hedefe kitlemesek daha guzel olur diye dusunuyorum. Insanlardan biraz elimizi ayagimizi cekelim derim. Stalker konusunda ise erken davranip sikayette bulunursaniz, bu beni taciz etti sikayetiyle karsilasirsaniz bu durumda size farkli davranabilirler. Kendinizi bir yerlerden atarak adaleti saglayamazsiniz. Kalabalik ortamda durduk yere/yalandan taciz iddiasiyla basbasa kalirsaniz etrafinizdaki öküz sayisinin az olmasini umut edip dayak yemektense guvenlik guclerinin cagrilmasi konusunda öküzleri ikna etmeye calismalisiniz. En azindan bir deneyin.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, kavak yazdı:

Sevgili adalet123

İlk iletinizde kadınların çoğunluğunu ağır itham altında bırakmışsınız.  Ben bunu kabul edemem.

Şimdi ise bazı kadınlara getirdiniz.

Lütfen biraz itinali yorum yapalım.

O konuda haklısınız.

İyi forumlar.

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, Klonopin yazdı:

Sokakta hangi kadin ic camasiri ile dolasiyor da cok rahatsiz oldun?

Hah haaa. Hiç Türkiye'de yaşamamış gibi davranmayın. Üç maymun oynamaya gerek yok bence. İşyerinde olanlardan tutun da sokağa kadar var bu davranış.. yolda eğilmiş poşetini düzeltirken ister istemez görüyorsunuz kilotunu yada başka yerlerini... Bu tacizdir..

Kadınlar iç çamaşırı ile çıkıyor demiyorum. İç çamaşırını görmek zorunda değilim diyorum. Giydikleri kıyafetler klotunu da gösteriyor başka yerlerini de...

Görmek zorunda değilim ..

İkincisi yazlık kıyafetlerin iç çamaşırı dan farkı yok. Bu kadınlar çok sıcaklıyorlar herhalde.  Bir kısım var carsaftan çıkmıyor bir kısım var üstünü giyinmiyor. Ortası yok mu bunun..

Şunu soralım o zaman neden bir kadın 8 cm etek yada sort giyer?

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, kavak yazdı:

Kadınlar en çok kadınlardan eziyet görüyorlar.. nedir bu erkeklere çamur atmanız anlamıyorum.

Erkeğe şiddet rolunu veren de kadındır. Anası değil mi onu öyle büyüten..

Kadınlar birbirlerine daha çok mobbing uyguluyorlar.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Hah haaa. Hiç Türkiye'de yaşamamış gibi davranmayın. Üç maymun oynamaya gerek yok bence. İşyerinde olanlardan tutun da sokağa kadar var bu davranış.. yolda eğilmiş poşetini düzeltirken ister istemez görüyorsunuz kilotunu yada başka yerlerini... Bu tacizdir..

Kadınlar iç çamaşırı ile çıkıyor demiyorum. İç çamaşırını görmek zorunda değilim diyorum. Giydikleri kıyafetler klotunu da gösteriyor başka yerlerini de...

Görmek zorunda değilim ..

İkincisi yazlık kıyafetlerin iç çamaşırı dan farkı yok. Bu kadınlar çok sıcaklıyorlar herhalde.  Bir kısım var carsaftan çıkmıyor bir kısım var üstünü giyinmiyor. Ortası yok mu bunun..

Şunu soralım o zaman neden bir kadın 8 cm etek yada sort giyer?

LOL

Ne guzel acik giyiniyorlar. Bundan neden sikayetci oluyorsun ki?

Sen acik giyinen kadinlara tekme filan atan yobazlari da desteklersin simdi. Gerci sen de yobazsin.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Erkeğin yaptığı taciz oluyor ama kadininki güzellik oluyor oylemi..

Bu devirde taciz mi kaldı arkadaş bu kadar kalmayın sizde rahat olun o zaman değil mi..

Yahu kadinin ic camasirini gordugu icin bir erkek neden sinirlenir ki? Benim hosuma giderdi, ya da bir sey dusunmezdim.

Kadina acik giyinmek yakisir. Kadinlar acik giyinmeli zaten. Ama ozellikle poposunu filan gosteren kiyafetler bana da tuhaf gelir.

Sitelerde Paylaş

Yok o öyle değil senin bildiğin gibi olmuyor.

Estetisyen bir arkadaşım kadın vücudu görmekten tiksiniyorum diyordu.  Ben estetisyen değilim ama göğüs dekoltesi görmekten tiksiniyorum. Bazen kadınlardan soguyorum. Bunu bana yapmaya hakkınız yok.

Kadının her hali güzel değil. Onu makyajla güzelleştiriyorlar.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Düşünen Hayvan said:

Estetisyen bir arkadaşım kadın vücudu görmekten tiksiniyorum diyordu.  Ben estetisyen değilim ama göğüs dekoltesi görmekten tiksiniyorum. Bazen kadınlardan soguyorum. Bunu bana yapmaya hakkınız yok.

Makyaj konusundaki goruslerinin altina imzami atarim. Bu vidyoda makyajla nasil bir degisim gerceklesebileceginiin ornegi olsun.

https://m.youtube.com/watch?v=uS2JhJizn7E

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Sana bir zararlari mi var?

Isteyen istedigi gibi giyinir. Toplum ozgur olmali. Senin gibi yobazlar arindirilmali.

Neymis gogus dekoltesiymis... Ne yani, gogus dekoltesi olmasin mi? Ben de gogus dekoltesi severim mesela. Kimin neyi sevip sevmediginin onemi yok. Kisi nasil istiyorsa oyle giyinir.

Sitelerde Paylaş
On 18.01.2019 at 18:27, Klonopin yazdı:

Sana bir zararlari mi var?

Isteyen istedigi gibi giyinir. Toplum ozgur olmali. Senin gibi yobazlar arindirilmali.

Neymis gogus dekoltesiymis... Ne yani, gogus dekoltesi olmasin mi? Ben de gogus dekoltesi severim mesela. Kimin neyi sevip sevmediginin onemi yok. Kisi nasil istiyorsa oyle giyinir.

sen beni yanlış anladın. Bir gün göğüs dekoltesi seven bir erkek başka bir kadına dik dik bakarsa " ne bakyon lan sapik" demeyesin diye söylüyorum. O da belki bakmaktan hoşlanıyordur..

tarihinde administrator tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...