Jump to content

Kadınların attığı iftiralar

Recommended Posts

2 dakika önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Bebeğim sen beni yanlış anladın. Bir gün göğüs dekoltesi seven bir erkek başka bir kadına dik dik bakarsa " ne bakyon lan sapik" demeyesin diye söylüyorum. O da belki bakmaktan hoşlanıyordur..

Ee, ne yapalim yani? Sen sahilde de kadinlarin bikini filan giymelerine laf soyluyor musun? Popolari filan gorunuyor mesela.

Sitelerde Paylaş
On 18.01.2019 at 21:24, Klonopin yazdı:

Ee, ne yapalim yani? Sen sahilde de kadinlarin bikini filan giymelerine laf soyluyor musun? Popolari filan gorunuyor mesela.

orası sahil  , otobusun içi yada cadde ortasında değil.

tarihinde administrator tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 5 weeks later...

Kadini guzel yapan giydigi kiyafet yaptigi makyajdir. Ciplak bi kadin mi daha cekici yoksa dekolteli olan mi? Bence dekolteli. O kimse dekolte giyerken de birilerinin bakacaginin farkinda dolasiyla isteyen istedigi gibi giyinir. Onemli olan onu gordugumuzde ne dusundugumuzdur” off kariya bak”mi yoksa “ne hos bir bayan” gibi  mesela.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Cuguman yazdı:

Kadini guzel yapan giydigi kiyafet yaptigi makyajdir. Ciplak bi kadin mi daha cekici yoksa dekolteli olan mi? Bence dekolteli. O kimse dekolte giyerken de birilerinin bakacaginin farkinda dolasiyla isteyen istedigi gibi giyinir. Onemli olan onu gordugumuzde ne dusundugumuzdur” off kariya bak”mi yoksa “ne hos bir bayan” gibi  mesela.

Sence kadını hoş yapan şey poposu ile memesi mıdır?

Bir kadın zerafetiyle herkesin dikkatini çeker ama kiyafetiyle sadece düşkünlerin dikkatine ceker.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Sence kadını hoş yapan şey poposu ile memesi mıdır?

Bir kadın zerafetiyle herkesin dikkatini çeker ama kiyafetiyle sadece düşkünlerin dikkatine ceker.

Bi kadini sadece poposu ve turevleri cekici yapmaz, ben oyle mi soyledim giydigi kiyafettir ve bunun arkasinda ki elbey zerafeti oturusu kalkisi. Duskunluk konusunda dogamiz geregi medeni cizgiler icerisinde tabi ki kadina duskunuz bu tibben de ortada, olmayanlarda zaten trans birey veya baska oluyor. Muptezelleri zaten konuya katmiyorum. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...