Jump to content

Kadına baskınlığını nasıl hissettirirsin

Recommended Posts

8 hours ago, anibal said:

Şu noktayı kaçırıyorsun. Tama, sen ve şu şu kişiler, kadınların ne istediğini bilmiyor. Ama asıl mesele, kadınlarda ne istediklerini bilmez. Kadınlar ilişki her zaman dört adımda ilerler. Bu adımlar tanıma, arzulama, rahatlık (konfor) ve eylem (aksiyon) olarak gerçekleşir. Velakin her kadında bunların ilerleme sırası farklıdır. Yani bir kadın için önce arzulama gelirken, başkası için önce tanıma gelecektir. 

Ha, çıkmadan bir iyilik yapayım size. Eğer bir kadın en başta sizi tanımaya çıkıyorsa, mümkünse uzak durun, sıvışın oralardan. Hiç hayır gelmez öylesinden, kadın olarak. Genelleme, önyargı falan demeyin, bu maalesef öyle olacaktır. Eğer size yamanmaya çalışıyorsa, bilin ki siz için değil, sosyal statünüz, paranız falandır gözündeki ve sizde eziğin tekisinizdir. Bu kız tavlanmaz, etkilenmez falan değil, ama zordur, üstelik değip değmeyeceği meçhuldür. 

Hep çıkıp "amanda kızıların para ile işi olmaz" dememiş miydik, o zaman bu ne perhiz, nasıl bir lahana turşusu?

Olay şu. Bu kızın erkek olarak aradığı öyle zengin, statü sahibi falan değil. O kendine bir kabuk arıyor, onu koruyacak, saklayacak, erkek değil. Emin olun erkek olarak gördüğü birine, mesela eve damacana getiren sucuya falan verecek, ruhunuz da duymayacak, şunun gibi mesela:

http://www.haber7.com/istanbul/2785154-gercegi-21-yil-sonra-ogrendi-kendi-cocuklari

Yani, erkek beklentisi demek, her zaman kızın ilişkide olduğu erkek demek değildir. Bunu aklınızda tutun. Kadın için erkek bir donördür. Kadın kendini herhangi bir erkeği her açıdan sömürmekte sınırsız özgür olarak görür. Sizin kanınızı emmek falan onun için doğal bir haktır. Kısaca, paranıza, seksinize falan düşüp gelen kızlar olacaktır, ama siz doğru erkek olmayacağınız için, ilerisi çoğunlukla pek hayırlı olmayacaktır. 

Sitelerde Paylaş

Yani demek istiyorum ki, bize soyledigin seylerin kaniti ne? Belki de senin hayat tecrubelerin bunlar.

Ornegin bir kadin dusunelim, karsisina cikan 10 erkek de onu aldatmis olsun. Bu kadin erkeklerin sadakatsiz oldugunu dusunebilir cunku hayat tecrubesi boyle.

Sen de bir sey soylerken yaninda kanitini da yaz.

Sitelerde Paylaş
23 hours ago, Klonopin said:

Yani demek istiyorum ki, bize soyledigin seylerin kaniti ne? Belki de senin hayat tecrubelerin bunlar.

Ornegin bir kadin dusunelim, karsisina cikan 10 erkek de onu aldatmis olsun. Bu kadin erkeklerin sadakatsiz oldugunu dusunebilir cunku hayat tecrubesi boyle.

Sen de bir sey soylerken yaninda kanitini da yaz.

Öncelikle cımbızlama yapmazsan, olayı anlaman mümkün olabilir. 

Kanıtı derken? sosyolojik mevzularda kanıt işi öyle basit değildir. Dahası, kanıtın kafanı kaldırıp baktığında görülebiliyor olması beklenir. 

Eğer etrafındaki kadınlara ve ilişkilere önyargısız şekilde bakar ve burada yazan şablonlara göre incelersen, bunların son derece isabetli olduğunu kendin görürsün. 

Mesela diyorum ki, "efenim kadınlar erkekleri sömürmeyi bir hak olarak görürler." Sanırım buna, "ama çok sert oluyor" diyorsun. Peki, o zaman ilk buluşmada hesabı kim öder? Git tanıdığın kadınlara sor, bakalım ne cevap alacaksın? 

Burada mesela, insanların kadınlar hakkındaki görüşüne bakarsan, ön planda para olduğunu görürsün, yanlış bir tespittir, fakat bu durum bile olayın ne olduğunu gösteriyor olmalı.

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, anibal yazdı:

Öncelikle cımbızlama yapmazsan, olayı anlaman mümkün olabilir. 

Kanıtı derken? sosyolojik mevzularda kanıt işi öyle basit değildir. Dahası, kanıtın kafanı kaldırıp baktığında görülebiliyor olması beklenir. 

Eğer etrafındaki kadınlara ve ilişkilere önyargısız şekilde bakar ve burada yazan şablonlara göre incelersen, bunların son derece isabetli olduğunu kendin görürsün. 

Mesela diyorum ki, "efenim kadınlar erkekleri sömürmeyi bir hak olarak görürler." Sanırım buna, "ama çok sert oluyor" diyorsun. Peki, o zaman ilk buluşmada hesabı kim öder? Git tanıdığın kadınlara sor, bakalım ne cevap alacaksın? 

Burada mesela, insanların kadınlar hakkındaki görüşüne bakarsan, ön planda para olduğunu görürsün, yanlış bir tespittir, fakat bu durum bile olayın ne olduğunu gösteriyor olmalı.

Ornegin Turk Ateist psikolojide uzman ve bana senin biraz sert anlattigini soylemisti.

Ornegin kadin sever ama kendi dunyasinda sever, erkek gibi sevmez demisti.

Sen ise sert bir sekilde kadin sevmez diyorsun.

Ya da kadinlar tipe bakmaz diyorsun sert bir sekilde. Yakisikli adam kendine daha cok guvenir, kadin da bunu sever. Dolayli yoldan tipin onemi var yani. Bunu sen de biliyorsun.

Bence bu kadar sert konusmalarina son ver ve bize kanit sun. Bence sen yakisikli degilsin ve "kadinlar tipe bakmaz" deyip rahatliyorsun. ?

Ornegin annen seni, genlerini tasidigin icin sevip, buyuttu filan deyip olayi genlere indirgesem, tuhaf olmaz miydi? Ama insanlar cocugunu severken boyle dusunmuyor.

Sitelerde Paylaş
8 hours ago, Klonopin said:

Ornegin Turk Ateist psikolojide uzman ve bana senin biraz sert anlattigini soylemisti.

Ornegin kadin sever ama kendi dunyasinda sever, erkek gibi sevmez demisti.

Sen ise sert bir sekilde kadin sevmez diyorsun.

Ya da kadinlar tipe bakmaz diyorsun sert bir sekilde. Yakisikli adam kendine daha cok guvenir, kadin da bunu sever. Dolayli yoldan tipin onemi var yani. Bunu sen de biliyorsun.

Bence bu kadar sert konusmalarina son ver ve bize kanit sun. Bence sen yakisikli degilsin ve "kadinlar tipe bakmaz" deyip rahatliyorsun. ?

Ornegin annen seni, genlerini tasidigin icin sevip, buyuttu filan deyip olayi genlere indirgesem, tuhaf olmaz miydi? Ama insanlar cocugunu severken boyle dusunmuyor.

biraz sert derken, maalesef olayın biraz sert olması durumu söz konusu.

Daha doğru ifade edecek olursak, bu mevzuda kafalarda yerleşmiş olan kalıpları yıkabilmek için, biraz sert olunması gerekiyor.

Kadın sevmez, evet, öyle, ama bağlanır. Bunu erkeğin kadına bir tasma takıp gezdirmesi gibi düşünün. Ama mevzu şudur, o tasmayı aslında kadın kendisi takar, onun olmasından da mesut olur. Tabi bunu başka türlü ifade etmek zor, en azından benim için. Ama böyle ifade edince de, sert oluyor haliyle. Tabi, anlama kıtlığı falanda olunca, işler de karışır. Şöyle mesela, dikkat et, kadın o tasmayı kendi takacak. Bundan iki şey çıkarabilirsin; erkeğin kadının tasmasını elinde tutması gerektiği -> erkeğin dominant olmasının elzem olduğu ve kadının tasmayı kendi takması gerektiği -> sen erkek olarak ona tasma takmaya çalışırsan, zorlarsan edersen, seni ısırır, işe yaramaz. 

Burada erkek dominant olacak derken, bizim millet genelde, erkek zorba olacak, kadına köle gibi davranacak anlar. Oysa bunu söyleyen yok elbette. Dikkat et, tasmayı kadın kendi kendine takacak, senin zrolamanla değil. Yani kadına "otur, oturma, git, gitme, şunla görüşme, onu giyme bunu yeme" gibi zorlamaya çıkarsan o iş yemez. Dominantlık etmenin yolu farklıdır. Burada dominant olun diyoruz, zalim köle sahibi değil. 

Evet, ama işte bu noktada tanımı doğru vermek gerek: Kadın özgüvenden etkilenir, paradan veya yakışıklılıktan değil. 

Bu "sadece ve sadece" gibi bir ifade taşıyor mu? Taşımıyor. Yani, kadının paradan yada yakışıklılıktan da etkilenmesi o erkeğe yürümesi gayet mümkündür ve eminim her gün yaşanan bir şeydir. Fakat, bu her kadını ve herhangi bir etkilenecek kadın ile her yakışıklı veya zengin erkeği kapsamaz. Dahası, o tür ilişkiler genelde yürümez. Biskolata erkeklerine coşan eden kadınların o ilişkiyi yürütebileceklerini düşünüyor musun? 

Kadınlar tipe bakmaz, kanıtta çok verdik, ararsan bulursun.

buyur bakalım, sence bu tipe kim bakar:

Image result for yüz nakli olan adam recep sert

Ha, evet, annem beni genlerini taşıdımı için büyüttü, aynı sebeple de gelip seni büyütmedi. 

Ama, bu çok zorlama ve eksik bir tespit, iş biraz daha karışık ama gene aynı şekilde genlerden ibaret.

Nassı yani dersen, şunu izle önce:

tarihinde anibal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben senin kadinlari anladigini dusunuyorum ama sen basitce anlatmiyorsun. Ornegin Turk Ateist'i anlayabiliyorum ama seni anlamakta zorlaniyorum. Basit orneklerle aciklamalisin. Digerleri de tam olarak anlamadigi icin surekli soru soruyor.

Tabi kadinlari anlamak biraz zor. Belki de ilk baslarda zordur. Biraz taniyinca kolay gelir. Tabi bunun icinde tecrube filan lazim herhalde.

Ornegin kadin sevmez deyip kestirip atarsan, sert anlatmis olursun. Ornegin erkek nasil sever ama kadin sevmez mesela? Sevgiden ne anliyorsun? Bunun gibi seyleri basitce anlatirsan, herkes anlar.

Sitelerde Paylaş
On 24.01.2019 at 10:24, Klonopin said:

Ben senin kadinlari anladigini dusunuyorum ama sen basitce anlatmiyorsun. Ornegin Turk Ateist'i anlayabiliyorum ama seni anlamakta zorlaniyorum. Basit orneklerle aciklamalisin. Digerleri de tam olarak anlamadigi icin surekli soru soruyor.

Tabi kadinlari anlamak biraz zor. Belki de ilk baslarda zordur. Biraz taniyinca kolay gelir. Tabi bunun icinde tecrube filan lazim herhalde.

Ornegin kadin sevmez deyip kestirip atarsan, sert anlatmis olursun. Ornegin erkek nasil sever ama kadin sevmez mesela? Sevgiden ne anliyorsun? Bunun gibi seyleri basitce anlatirsan, herkes anlar.

Zorlanmasan şaşardım.

Evet kadın sevmez. Şimdi sana bunu izah etmek için, pehlivan tefrikası gibi sayfalarca endokrinoloji dersi mi vereyim? 

Hal buyken çok mu zor? Kadın sevmez, başka bir şey yapar, hale girer. Bilmen gereken bu. 

Ve olay öyle basit değil. Olsaydı, herkes bugün biliyor olurdu zaten.

Sitelerde Paylaş

Kadinlaf guvence ister ama guven vermez kelimesi tam isabet olmus.

Bir zaman once bulgar gocmeni bi sevgilim olmustu ilk basta her sey guzel giderken isteme nisan durumlari gelisti ve cicim aylari bitti. Kiz i tutup butun ailem ile tanistirmak icin bi kahvalti orgazinasyonu yaptim ve 30 kisi topladim. O gun 30 kisinin icinde bana sordugu soru “hayatim biz evlenince araba sende mi kalacak hani ruhsat babanin uzerine ya” diye bir soru ile basimdan asagi kaynar sular dokuldu, kendime su soruyu sorar oldum bu kezban i nasil bu saatte kadar tanimamisim. Nyse alcak gonulluk yaptim ve bunu sormamis gibi dusunuyorum diyerek ortami bozmadim. Bir sure sonra ailesi ile tanismaya gittim fakat icimde bi his var ibnelik cikacak diye icim rahat degildi. 

Giyindim kusandim jilet gibi gittim, yemek yedik oturduk anasi gecti karsima “ oglum simdi gelelim konuya biliyorsun ulkenin durumu cok kotu sen nasil yapacaksin ben kizima bi guvenc isterim ilk basta bi ev olsun ilerde senin basina bir sey gelirse ne olacak(icimden ulan orospu benim olumumu planladin) dedim. Acikcasi kizin anasi benden guvence istedi ev olsun falan filan,, kizda gotunun ustunde oturmus ses cikarmiyor yani hersey planli. Hayatimda bu kadar asagilanmamistim o an. Sinirden ne yapacagimi sasirdim ama yine de bozmadim kendimi , efendilik

bizde kalsin dedim. Nyse 

dedim bu hayatta bazi seylere hazir konan insanlar var fakat ben kendi emegimle bir seyleri yerine getiririm henuz yasim erken fakat sizi anlamakta istemiyorum, siz resmen kizinizi kurbanlik koyum gibi pazarladiniz keske daha once farkina varsaydim da bu aksam burda olmasaydim. Diyerek bi hizla ciktim evden ve sinirden agladim arabada. Nyse kizi siktir etimm sakin dedim bana harf bile yazma siz servet pesindeymissiniz ki servetimde yok amk hhaha. 2 hafta pesimden kosturlar mesajlar aracilar filan. Fuck you dedik aq siktirin hayatimdan. Ama simdi bin pismanlar beni kaybettiklerine haberi geliyor bazen :)) yani  sunu tecrube ettim kizlarim cogu guvence pesinde. Sen ne kadar durustsun ne kadar oturakli veya efendisin umurlarinda degil. Kendime de bazen kiziyorum

nerden buldum bu kezbani diye ama iste her sey tecrube. 

Sitelerde Paylaş
On Fri Jan 25 2019 at 13:48, anibal yazdı:

Zorlanmasan şaşardım.

Evet kadın sevmez. Şimdi sana bunu izah etmek için, pehlivan tefrikası gibi sayfalarca endokrinoloji dersi mi vereyim? 

Hal buyken çok mu zor? Kadın sevmez, başka bir şey yapar, hale girer. Bilmen gereken bu. 

Ve olay öyle basit değil. Olsaydı, herkes bugün biliyor olurdu zaten.

Anibal,klonopin nikli şahıs hatırladığım kadarıyla coldstorage nikiyle senlen alay edip hakaret etmişti.Sana şimdi soru sorması büyük bi utanmazlık .

tarihinde adalet123 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 26.01.2019 at 15:25, adalet123 said:

Anibal,klonopin nikli şahıs hatırladığım kadarıyla coldstorage nikiyle senlen alay edip hakaret etmişti.Sana şimdi soru sorması büyük bi utanmazlık .

Kim olduğunu bilmem de, kolpanın teki olduğu ayan zaten.

Sitelerde Paylaş
On 26.01.2019 at 14:29, Cuguman said:

Kadinlaf guvence ister ama guven vermez kelimesi tam isabet olmus.

Bir zaman once bulgar gocmeni bi sevgilim olmustu ilk basta her sey guzel giderken isteme nisan durumlari gelisti ve cicim aylari bitti. Kiz i tutup butun ailem ile tanistirmak icin bi kahvalti orgazinasyonu yaptim ve 30 kisi topladim. O gun 30 kisinin icinde bana sordugu soru “hayatim biz evlenince araba sende mi kalacak hani ruhsat babanin uzerine ya” diye bir soru ile basimdan asagi kaynar sular dokuldu, kendime su soruyu sorar oldum bu kezban i nasil bu saatte kadar tanimamisim. Nyse alcak gonulluk yaptim ve bunu sormamis gibi dusunuyorum diyerek ortami bozmadim. Bir sure sonra ailesi ile tanismaya gittim fakat icimde bi his var ibnelik cikacak diye icim rahat degildi. 

Giyindim kusandim jilet gibi gittim, yemek yedik oturduk anasi gecti karsima “ oglum simdi gelelim konuya biliyorsun ulkenin durumu cok kotu sen nasil yapacaksin ben kizima bi guvenc isterim ilk basta bi ev olsun ilerde senin basina bir sey gelirse ne olacak(icimden ulan orospu benim olumumu planladin) dedim. Acikcasi kizin anasi benden guvence istedi ev olsun falan filan,, kizda gotunun ustunde oturmus ses cikarmiyor yani hersey planli. Hayatimda bu kadar asagilanmamistim o an. Sinirden ne yapacagimi sasirdim ama yine de bozmadim kendimi , efendilik

bizde kalsin dedim. Nyse 

dedim bu hayatta bazi seylere hazir konan insanlar var fakat ben kendi emegimle bir seyleri yerine getiririm henuz yasim erken fakat sizi anlamakta istemiyorum, siz resmen kizinizi kurbanlik koyum gibi pazarladiniz keske daha once farkina varsaydim da bu aksam burda olmasaydim. Diyerek bi hizla ciktim evden ve sinirden agladim arabada. Nyse kizi siktir etimm sakin dedim bana harf bile yazma siz servet pesindeymissiniz ki servetimde yok amk hhaha. 2 hafta pesimden kosturlar mesajlar aracilar filan. Fuck you dedik aq siktirin hayatimdan. Ama simdi bin pismanlar beni kaybettiklerine haberi geliyor bazen :)) yani  sunu tecrube ettim kizlarim cogu guvence pesinde. Sen ne kadar durustsun ne kadar oturakli veya efendisin umurlarinda degil. Kendime de bazen kiziyorum

nerden buldum bu kezbani diye ama iste her sey tecrube. 

İyi yapmışsın, bu ayrı bir mevzu. Ama aynı zamanda yanlış yapmışsın.

Zira doğru yapmış olsaydın bu mevzu bu hallere gelmezdi. 

Kızlar, doğru erkeği bulduğu anda, bırakın ona böyle yapmayı, dediğimiz gibi ötesinde resmen kul, köle olurlar. O doğru erkekte, öyle genetik bir mevzu değildir. 

Satır aralarını anlamakta güçlük çekiyorsunuz, kabul ediyorum, zor bir konu. Kızlar tipe bakmaz, paraya bakmaz diyoruz. Bunu doğru anlayan, kızların aradığı doğru erkek kalıbının basbaya bir kalıp olduğunu, her kimki o kalıba uyuyorsa, olayın biteceğini anlaması gerekirdi. 

Yani, siz o kezbanı davranışlarınız ile mum edebilirdiniz. Bu her kız için geçerli, gereken para, yakışıklı olma, kas falan değil. 

Tabi bu, aslen, parasıyla, tipiyle falan kız düşüren erkeğin hiç güvende olmayacağını da gösterir, görmesini bilen de bunu kolayca çıkaracaktır.

Sitelerde Paylaş
On 23.01.2019 at 14:41, anibal yazdı:

Güven demek, oksitosin demek. Bu da en net şekilde orgazm sürecinde salgılanır. Yani kadının sana güvenmesi için, orgazm etmelisin. 

Velakin kadın sadece cinsel olarak orgazm olmaz. Yani, bir kaç farklı şekilde orgazm olur, cinsel olanı da dahil. Cinsel orgazm, belki en yoğunu olsa da, başka şeylerde olacaktır.

Örneğin, bazı kızların size bir şeyler öğretmesini sağlarsanız, bir tür orgazm yaşarlar. Yani oksitosin salgılarlar, ötesi gelir. 

Sizin onlara güvenmeniz içinde, aynısı geçerli. Fakat, kadına güvenmek istiyorsanız, onun dominantı siz olmalısınız. Bunu da en iyi göstereceğiniz yer yataktır, fakat tek başına yeterli değildir.

Benim beceremediğim şeyse yatağa atabilmek zaten yatağa atabilsen gerisi gelir

Aslında amacım yatağa atmakta deil onunla vakit geçirmek,birlikte olmak,onu kadınım etmek falan aşk işte biliyosun

sorun ise bunu nasıl yapacağım 

yanlışım varsa beni aydınlat

kız sevmez (aşık olmaz)

kız tipe,paraya,kasa,falan bakmaz 

kız şunlara bakar

1 kız alemin dominantı olarak seni görmeli buda alfa erkek demek

2 kız kendini anlayan,kendine benzeyen erkek ister bu kendine benzeyeni bul dürtüsünü tetikler

3 asla kızın tam istediği bir erkek olmamalısın kızlar uğraşmayı sever kendini potansiyel olarak göstermelisin 

Bide kızlar türüne göre ayrılıyordu dimi

seçiçi kız:gözleri fıldır fıldırdı,hem erkek hem kızlarla takılıyordu,daha süslü püslü açık giyiniyodu,erkeği deniyodu alabildiğince bişeyler almaya çalışıyodu erkekten

bu kızı tavlamanın yolu ise kıza sende alabileceği birşeyler olduğunu göstermendi

bir kız tipi daha vardı ama adına ne diycemi bulamadım

öbür kız tipi:daha çok kızlarla takılırdı,bir erkeğim olsun çamurdan olsun diye düşünürdü daha romantikti bu kız tipi 

bu kızı tavlamak için onunla  ilgilendiğini göstermen gerekliydi 

sanırım benim sevdiğim kız kuvvetle muhtemel seçici kız

seçici kızı nasıl tavlarım anibal yani nasıl bende alabildiğin birşey var diye gösterebilirim? 

Burda yazarken kolay ama eyleme geçince iş zorlaşıyor :D

Ha bide sevgilisi olan seçici kız olurmu?

şimdi daha iyi yardımcı olabilirsin sanırım

Sitelerde Paylaş
22 hours ago, deadanddark said:

Yalanim varsa tanri kovalasin, Bana yatakta boga /aslan  gibisin disarida kedi diyorlar , ne yapmami, nasil davranmami tavsiye edersiniz?

İşin aslı, özeti, şöyle...

O kadın. Ona ne lazım, erkek. Hah işte, onun erkeği olacaksınız, hepsi bu. 

Maalesef, bizim erkekler, ancak soğan erkeği olacak kadar genetiklerine sahip çıkıyor oluyor, hepsi de bu.

Sitelerde Paylaş
On 28.01.2019 at 09:59, anibal yazdı:

İyi yapmışsın, bu ayrı bir mevzu. Ama aynı zamanda yanlış yapmışsın.

Zira doğru yapmış olsaydın bu mevzu bu hallere gelmezdi. 

Kızlar, doğru erkeği bulduğu anda, bırakın ona böyle yapmayı, dediğimiz gibi ötesinde resmen kul, köle olurlar. O doğru erkekte, öyle genetik bir mevzu değildir. 

Satır aralarını anlamakta güçlük çekiyorsunuz, kabul ediyorum, zor bir konu. Kızlar tipe bakmaz, paraya bakmaz diyoruz. Bunu doğru anlayan, kızların aradığı doğru erkek kalıbının basbaya bir kalıp olduğunu, her kimki o kalıba uyuyorsa, olayın biteceğini anlaması gerekirdi. 

Yani, siz o kezbanı davranışlarınız ile mum edebilirdiniz. Bu her kız için geçerli, gereken para, yakışıklı olma, kas falan değil. 

Tabi bu, aslen, parasıyla, tipiyle falan kız düşüren erkeğin hiç güvende olmayacağını da gösterir, görmesini bilen de bunu kolayca çıkaracaktır.

Anibal’in tezleri konuya paralel gitmektedir.   Ben katiliyorum kendisine

Sitelerde Paylaş
On 24.01.2019 at 16:50, anibal yazdı:

biraz sert derken, maalesef olayın biraz sert olması durumu söz konusu.

Daha doğru ifade edecek olursak, bu mevzuda kafalarda yerleşmiş olan kalıpları yıkabilmek için, biraz sert olunması gerekiyor.

Kadın sevmez, evet, öyle, ama bağlanır. Bunu erkeğin kadına bir tasma takıp gezdirmesi gibi düşünün. Ama mevzu şudur, o tasmayı aslında kadın kendisi takar, onun olmasından da mesut olur. Tabi bunu başka türlü ifade etmek zor, en azından benim için. Ama böyle ifade edince de, sert oluyor haliyle. Tabi, anlama kıtlığı falanda olunca, işler de karışır. Şöyle mesela, dikkat et, kadın o tasmayı kendi takacak. Bundan iki şey çıkarabilirsin; erkeğin kadının tasmasını elinde tutması gerektiği -> erkeğin dominant olmasının elzem olduğu ve kadının tasmayı kendi takması gerektiği -> sen erkek olarak ona tasma takmaya çalışırsan, zorlarsan edersen, seni ısırır, işe yaramaz. 

Burada erkek dominant olacak derken, bizim millet genelde, erkek zorba olacak, kadına köle gibi davranacak anlar. Oysa bunu söyleyen yok elbette. Dikkat et, tasmayı kadın kendi kendine takacak, senin zrolamanla değil. Yani kadına "otur, oturma, git, gitme, şunla görüşme, onu giyme bunu yeme" gibi zorlamaya çıkarsan o iş yemez. Dominantlık etmenin yolu farklıdır. Burada dominant olun diyoruz, zalim köle sahibi değil. 

Evet, ama işte bu noktada tanımı doğru vermek gerek: Kadın özgüvenden etkilenir, paradan veya yakışıklılıktan değil. 

Bu "sadece ve sadece" gibi bir ifade taşıyor mu? Taşımıyor. Yani, kadının paradan yada yakışıklılıktan da etkilenmesi o erkeğe yürümesi gayet mümkündür ve eminim her gün yaşanan bir şeydir. Fakat, bu her kadını ve herhangi bir etkilenecek kadın ile her yakışıklı veya zengin erkeği kapsamaz. Dahası, o tür ilişkiler genelde yürümez. Biskolata erkeklerine coşan eden kadınların o ilişkiyi yürütebileceklerini düşünüyor musun? 

Kadınlar tipe bakmaz, kanıtta çok verdik, ararsan bulursun.

buyur bakalım, sence bu tipe kim bakar:

Image result for yüz nakli olan adam recep sert

Ha, evet, annem beni genlerini taşıdımı için büyüttü, aynı sebeple de gelip seni büyütmedi. 

Ama, bu çok zorlama ve eksik bir tespit, iş biraz daha karışık ama gene aynı şekilde genlerden ibaret.

Nassı yani dersen, şunu izle önce:

@anibal  bu gercekten muhtesem

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...