Jump to content

Piyasadaki Tevrat'a göre tecavüzcü kurbanıyla evlenmeliymiş

Recommended Posts

20 dakika önce, deadanddark yazdı:

Yesinler senin glockunu, tecavuzculerde en cok sizin gibi sakallilardan ve örumcek beyinlilerden cikar. Yasadigim yere yakin ilk defa bir tecavuz haberi duydum , yapanda kosovali bir hiyar muslumandi. Ilk banka soyma girisimi arnavut bir muslumana ait buralarda. Siz bosuna zaten karinizi kizini yalniz salmiyorsunuz sokaga, kendi gibi olanlardan cekiniyorsunuz. Cunku onemli olan sizin kariniz kiziniz, baskalarinin karisi ve kizi icin guzel dusunceleriniz vardir, hayalini kurarsiniz.

Kafanda kurduğun hayalleri burada  aktarma gülünç oluyor.Sakallı fantezin var galiba.Benim glockumu senin gibiler yiyemez ama en ufak bir artniyetinizde bizden yiyeceğini yer.Anasına bacısına daha tecavüze diren diyemeyen adam bizi tecavüzcülükle suçluyor.Galiba herkes anasına bacısına benim gibi direnme derse bende işimi daha rahat hallederim diye düşünüyorsunuz 

Sitelerde Paylaş
  • İleti 97
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

21 dakika önce, Sundance yazdı:

Niye diyelim lan? Direnmesin diyen mi var? Hem direnecek hem mahkemede adalet arayacak tabii.

O değil de Basri şimdi sen anneni, kızını, bacınıgelin verince damadın senin anneye, kıza, bacıya tecavüz etmesi helal oluyor di mi?

Yani senin damat senin annene, kızına, bacına tecavüz edince sana helal olsun damat demek düşüyor İslam’a göre öyle mi?

Onu yukardakine söyle.Direnmesin diyor adam açık açık.                               Sizin bu evliler arası ilişki tecavüz vs saçmalıklarınız ancak zırvadır.Eğer o adamı istemiyorsa en başında evlenmeyecek.Konjuktörde ve realitede de hiçbir karşılığı yoktur.Adamla dalga geçer gibi evliyiz ama ilişki istemiyorum bana tecavüz edersin gibi bir saçmalık olmaz.Erkeğin kadınında kadınında  erkeğinde hakları vardır.Onu evlenmeden düşünecek.Aksi takdirde bu zinaya kapı açar ve toplumu fitne alır yürür.Aynı şekilde    erkekte kadının ihtiyaçlarını karşılamalıdır.Bu eşlerin birbiri üzerindeki hakkıdır.

Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, Basri yazdı:

Bu eşlerin birbiri üzerindeki hakkıdır.

Evet bunun pazarlığı dahi yapılamaz. Bu varsayılan olarak böyle olmalıdır. Herkes evleneceği insanı iyi seçmelidir. Sonradan bir karar değişikliğini oluşturmak için tecâvüz edenleri İslam bağışlamaktadır. Ben buna karşıyım, hatta tecâvüzün her türlüsüne karşıyım fakat kadın zihni tecâvüz eylemiyle kolay mücadele edemiyor. Tecâvüz edilen kadın tecâvüzcüsüne aşık olabiliyor. Hatta sırf bu konuyu gündeme taşıyan bir dizi bile çekilmişti. (Fatmagül'ün Suçu Ne?) . İşte tecâvüzcü de bunu iyi bildiği için bu motivasyonla hareket ediyor. Yine erkeği fazlasıyla tahrik edip hiç bir şey yapamazsın kafasındaki kadınlar da vardır. Onlara tecâvüzü lâyık görüyorum diyemem fakat çok fazla kaşınıyorlar. Benim başıma bu türden çok fazla olay geldi.

tarihinde John_Ahmet tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
8 saat önce, Basri yazdı:

Onu yukardakine söyle.Direnmesin diyor adam açık açık.                               Sizin bu evliler arası ilişki tecavüz vs saçmalıklarınız ancak zırvadır.Eğer o adamı istemiyorsa en başında evlenmeyecek.Konjuktörde ve realitede de hiçbir karşılığı yoktur.Adamla dalga geçer gibi evliyiz ama ilişki istemiyorum bana tecavüz edersin gibi bir saçmalık olmaz.Erkeğin kadınında kadınında  erkeğinde hakları vardır.Onu evlenmeden düşünecek.Aksi takdirde bu zinaya kapı açar ve toplumu fitne alır yürür.Aynı şekilde    erkekte kadının ihtiyaçlarını karşılamalıdır.Bu eşlerin birbiri üzerindeki hakkıdır.

Eğer eşin seni istemiyorsa senin erkek olarak hakkın tecavüz etmek değildir kardeşim, eğer karşı taraf seni istemiyorsa hakkın boşanmaktır. İnsana bu yakışır.

“Sen madem ki benimle evlisin o halde sen ister iste ister isteme benim seninle birlikte olma hakkım var, sana tecavüz edebilirim” gibi bir mantık ancak ilkel kabile mantığıdır.

Kaldı ki İslam’da evlenmek için kadının rızasına bakılmayan, babasının amcasının rızasının yeterli olduğu durumlar var. Böyle durumlarda istemiyorsa evlenmeseydi bahanesi de çöpe gidiyor. 

Benim @deadanddark ın yazdıklarından anladığım kadının tecavüze uğramasının kanıtının “kadının direnmesi” olduğuna itiraz ediyor oluşu. Yoksa tecavüze uğrayan kadın “Aman da ne güzel tecavüz ediyorsun” gibi izin vermeli gibi bir görüşü yok. Sen oraya çekiyorsun.

Haksız da değil. Tecavüz sırasında şoka uğramış, direnmeye bile güç bulamamış bir kadın suçlu mu oluyor mesela?

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, Basri yazdı:

Aksi takdirde bu zinaya kapı açar ve toplumu fitne alır yürür.

Fitne alıp yürümez, geçin bu ilkel, ortaçağ iddialarını, aldatma bir realitedir, her çağ da olacaktır. Aldatan eşi boşarsın, defolur gider, biter. Karşılığı budur. Taşlama nedir yahu! 

Sitelerde Paylaş

Hiçbir erkek, fiziksel üstünlüğü gibi bir avantajı var diye, hiçbir kadının tırnağını dahi incitmeye ne hakkı ne de haddi vardır.

İşine mi gelmiyor, beğenmiyor musun, aha kapı orada. Tıpış tıpış gidersin, tabii erkeksen ve elbette adamsan.

Ceketini alıp gittiğinde, ölmezsin merak etme. Yani insan gibi ayrılırsınız, malı mülkü eşit paylaşırsınız...biter.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bu  bölümde:

gerçek müslüman olduğunu hem söyleyen hem de söyledikleri ile gösteren birine müslümanlık kötü şeylere yol açar diye anlatmaya çalışıyoruz.

kafalar ne güzel :D

diğer yandan, müslüman her şeyi bildiği sanrısı ile pek çok konuda ahkam kesiyor, bu da normaldir. yobaz sıfır bilgi ile dünyayı bilendir.

günün dersi: yobazı olası şeyler üzerinden değerlendirmeye soktuğunuzda, geri adım atmayacaktır. yobazı ancak bildiğini sandığı şeyleri

bilmediğini göstererek deliğine geri sokabilirsiniz.

pek çok müslü tıfılı kuran üzerine atıp tutarken, bildiğini sandığı şeyleri  bilmediğini görerek islamı terk etmiştir. müslü tıfıllarını ama senin düşüncelerin

ya da islam modern dünyaya uymuyor ki diyerek insan edemezsiniz. çünkü zaten müslü tıfılları modern dünyayı reddetmek üzere eğitilmekteler.

reddettiğin şeylere uymuyorsun demek, doğru yoldasın aslan tıfılım, devam et demektir.

tarihinde bir_akil_insan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Konu sahibi okuyacak ama yine anlamayacak:

Yasanın Tekrarı  22:

30 “Kimse babasının karısını almayacak, babasının evlilik yatağına leke sürmeyecektir.”

Bu söylemin değişik(!) bir versiyonunu ve yüz kızartıcı eylemini bir yerden gözüm ısırıyor !:D

Şimdi bu söylem mi düzgün, yoksa bizimkilerin mălup kitabındaki değişik versiyonu mu daha düzgün ?

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
8 saat önce, Sundance yazdı:

Benim @deadanddark ın yazdıklarından anladığım kadının tecavüze uğramasının kanıtının “kadının direnmesi” olduğuna itiraz ediyor oluşu. Yoksa tecavüze uğrayan kadın “Aman da ne güzel tecavüz ediyorsun” gibi izin vermeli gibi bir görüşü yok. Sen oraya çekiyorsun.

Bu tipler cok tehlikelidir, cogalirlarsa bitersiniz, benden söylemesi. Örümcek beyinlileri, saglikli düsünemeyenleri elemine etmeniz lazim. Bu insanlari karantinaya alip temizlemelisiniz. Yoksa ülkenizin bir gelecegi yok.

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, deadanddark yazdı:

Bu tipler cok tehlikelidir, cogalirlarsa bitersiniz, benden söylemesi. Örümcek beyinlileri, saglikli düsünemeyenleri elemine etmeniz lazim. Bu insanlari karantinaya alip temizlemelisiniz. Yoksa ülkenizin bir gelecegi yok.

Sıkıyorsa gelde temizle.Senin gibiler benim kılıma bile dokunamaz.Sen muhtemelen Avrupa’ya kaçıp 1000 euroya ömür tüketip Avrupa vatandaşlığı alınca kendini bi halt sanan tiplerdensin.Ülkenin geleceği yokmuş.Bunu söyleyende daha annesine bacısına kızına tecavüze diren diyemeyen,doğan her 3 çocuktan birinin piç olduğu babasının belirsiz olduğu,her yıl milyonlarca bebeğin kürtajla katledildiği,tecavüzcülere 10-15 yıl hapis verip krallar gibi ağırlayan içerde besleyen Avrupa’da yaşayan adam(!) Gelde gülme.Asıl sizin gibilere bu ülkeye giriş yasağı koyup sizin gibi düşünen herkeside bu ülkeden postalamalı.

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, bir_akil_insan yazdı:

bu  bölümde:

gerçek müslüman olduğunu hem söyleyen hem de söyledikleri ile gösteren birine müslümanlık kötü şeylere yol açar diye anlatmaya çalışıyoruz.

kafalar ne güzel :D

diğer yandan, müslüman her şeyi bildiği sanrısı ile pek çok konuda ahkam kesiyor, bu da normaldir. yobaz sıfır bilgi ile dünyayı bilendir.

günün dersi: yobazı olası şeyler üzerinden değerlendirmeye soktuğunuzda, geri adım atmayacaktır. yobazı ancak bildiğini sandığı şeyleri

bilmediğini göstererek deliğine geri sokabilirsiniz.

pek çok müslü tıfılı kuran üzerine atıp tutarken, bildiğini sandığı şeyleri  bilmediğini görerek islamı terk etmiştir. müslü tıfıllarını ama senin düşüncelerin

ya da islam modern dünyaya uymuyor ki diyerek insan edemezsiniz. çünkü zaten müslü tıfılları modern dünyayı reddetmek üzere eğitilmekteler.

reddettiğin şeylere uymuyorsun demek, doğru yoldasın aslan tıfılım, devam et demektir.

Ortada bir yobaz varsa o da ancak senin gibilerdir.Sen bütün müslümanları kahvede okey atan AKPli dayı sanan,kendisi gibi Avrupa’nın dayatma kültürünü değerlerini ve propagandalarını kabul etmeyen herkesi cahillik ve yobazlıkla suçlayan cahil yobaz dinsizlerden birisin hepsi bu.Ben entellektüel birikimimin zekatını versem senin gibi 3 kişiye yeter.Karşında gördüğün herkesi kendin gibi belleme.

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, Abdülmalik yazdı:

Fitne alıp yürümez, geçin bu ilkel, ortaçağ iddialarını, aldatma bir realitedir, her çağ da olacaktır. Aldatan eşi boşarsın, defolur gider, biter. Karşılığı budur. Taşlama nedir yahu! 

Fitne alıp yürümezmiş.Asıl siz geçin bu ayakları.Avrupada her yıl milyonlarca masum çocuk kürtajla katlediliyor.Doğan her 3 çocuktan biri piç.Ömür boyu babasız yaşamak zorunda kalıyor.Sadakat yemini ettiği eşini aptal yerine koyup gidip başkasıyla kırıştıran herkes bedelini öder ve ödemelidir.Eğer bir halt yiyecekse ya boşanıp yesin ya hiç evlenmesin.O zaman gevşemesine gerek kalmaz.Ama buna rağmen ve bile bile hem ayranım dökülmesin hem bi yerim bişey edilmesin diyen karşısındaki kişinin hayatını mahveden herkes yaptığının bedelini öder.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Basri yazdı:

Doğan her 3 çocuktan biri piç.Ömür boyu babasız yaşamak zorunda kalıyor.

Avrupa için genel bir istatistik bilmiyorum, ama bu yüksek ihtimâlle yanlış. Mesela babasız olan İngiliz çocukların sayısı bir milyonken -buna ayrılmış çiftler de dâhil- toplam çocuk sayısı on beş milyon.

Sadakat yemini ettiği eşini aptal yerine koyup gidip başkasıyla kırıştıran herkes bedelini öder ve ödemelidir.Eğer bir halt yiyecekse ya boşanıp yesin ya hiç evlenmesin.O zaman gevşemesine gerek kalmaz.Ama buna rağmen ve bile bile hem ayranım dökülmesin hem bi yerim bişey edilmesin diyen karşısındaki kişinin hayatını mahveden herkes yaptığının bedelini öder.

Ama bu kadar abartmanın bir manası olmaz. Faydacılık açısından bakarsak bu cezayı vermenin nedeni ancak bunun daha fazla olmasını önlemektir fakat genellikle işe yaramaz ve çocuklar iyice mahvolur bundan dolayı.

Sitelerde Paylaş

Sıkıyorsa gelde temizle.Senin gibiler benim kılıma bile dokunamaz.Sen muhtemelen Avrupa’ya kaçıp 1000 euroya ömür tüketip Avrupa vatandaşlığı alınca kendini bi halt sanan tiplerdensin.Ülkenin geleceği yokmuş.Bunu söyleyende daha annesine bacısına kızına tecavüze diren diyemeyen,doğan her 3 çocuktan birinin piç olduğu babasının belirsiz olduğu,her yıl milyonlarca bebeğin kürtajla katledildiği,tecavüzcülere 10-15 yıl hapis verip krallar gibi ağırlayan içerde besleyen Avrupa’da yaşayan adam(!) Gelde gülme.Asıl sizin gibilere bu ülkeye giriş yasağı koyup sizin gibi düşünen herkeside bu ülkeden postalamalı.

Temizlemek derken senin anladigin dilden degil. Egitim yuvalarindaki viruslerden kurtulup daha saglikli egitmenlere sans verilmeli. Ne bileyim kimlik kartinizdaki din ibaresi kaldirilmali. Din ile ilgili dersler dindar yapmaya yönelik degilde daha dogru bir sekilde tüm ciplakligi ile verilmeli. Evrim daha ögretimin ilk yillarinda verilmeye baslamali. Her mahalleye bir ibadethane yerine kütüphane yapilmali... Sana soruyorum simdi örümcek beyinli, kimlerden korkuyorsunda bacini tek basina sokaga salmiyorsun. O insanlar senin cevrendeki ayni havayi soludugun ayni suyu ictigin kendi vatandaslarin. Benden korumuyorsun herhalde.. Bu arada ben yurt disinda dogup buyumus Turk-Ermeni ve Azeri karisimiyim. Yasadigim yerde ise tecavuz bilinen bir kelime degil. O sizin cinsel sorununuz.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Basri yazdı:

Ortada bir yobaz varsa o da ancak senin gibilerdir.Sen bütün müslümanları kahvede okey atan AKPli dayı sanan,kendisi gibi Avrupa’nın dayatma kültürünü değerlerini ve propagandalarını kabul etmeyen herkesi cahillik ve yobazlıkla suçlayan cahil yobaz dinsizlerden birisin hepsi bu.Ben entellektüel birikimimin zekatını versem senin gibi 3 kişiye yeter.Karşında gördüğün herkesi kendin gibi belleme.

:D okuduğunuzu anlar gibi olursanız, entellektüel birikiminiz hakkında konuşmak için de beklerim.

öneri olarak: yazdıklarımı yanıtlamak isterseniz, birkaç kere daha okuyun öncesinde.

Sitelerde Paylaş
12 hours ago, Basri said:

Yahu alt tarafı 1400 yıl önceki arapların peşinden giden, İslam'ın yahudi masalları üzerine kurulmuş bir arap palavrası olduğunu bile anlayamamış birisin işte, ne kadar entellektüel birikimin olabilir ki? Yobaz olmasan Arap kültürüne benimseyip ondan çok daha ileri bir kültür olan Avrupa kültürüne kin duymazdın.

Sitelerde Paylaş
12 hours ago, Basri said:

Fitne alıp yürümezmiş.Asıl siz geçin bu ayakları.Avrupada her yıl milyonlarca masum çocuk kürtajla katlediliyor.Doğan her 3 çocuktan biri piç.Ömür boyu babasız yaşamak zorunda kalıyor.Sadakat yemini ettiği eşini aptal yerine koyup gidip başkasıyla kırıştıran herkes bedelini öder ve ödemelidir.Eğer bir halt yiyecekse ya boşanıp yesin ya hiç evlenmesin.O zaman gevşemesine gerek kalmaz.Ama buna rağmen ve bile bile hem ayranım dökülmesin hem bi yerim bişey edilmesin diyen karşısındaki kişinin hayatını mahveden herkes yaptığının bedelini öder.

Dogan her 3 cocuktan biri picmis. Bu ne kin dolu sozler, bu ne nefret. Cocuk cocuktur efendim. Babasi, annesi ayrildiginda veya evlilik disi oldugunda asagilanmaz. Bebegin anne karnindaki evresine fetüs denir. 4-5 aya kadar fetusun beyin gelişimi olmaz. Eger kisi bebegi istemiyor veya bakabilecegine inanmiyorsa aldirir. Bu sekilde Turkiyedeki gibi cocuk esirgeme kurumlari da dolup tasmaz. Eger Turkiyedeki cocuk esirgeme kurumlarinda buyuyen cocuklarin sayisina bakacak olursak Avrupadaki her hangi bir ulkeden cok daha fazla oldugunu goruruz. Bir kimse cocuga iyi bir gelecek sunup, mutlu edeyemeyecekse cocuk falan dogurmasin. 

Sitelerde Paylaş

Müslümanlardaki bu baskalarina duyulan kin cok abartili.

Altinda kiskanclik,eziklik,korkaklik ,kendine güvensizlik yatiyor olmali. Adam annesini kizkardesini bakkala,pazara dayisinin ogluyla gönderiyor. bu kisiler karilarinin kizlarinin tecavüze ugramasindan cok ellerinden alinmasindan korkuyor olmalilar. Birakir gider, benden daha iyisini bulur diye iclerini kemiren kurtcuklar var. Birde kafalarinda sürekli kosusan tilkiler. Ben nasil baskalarinin karisi kizi icin kötü düsünüyorsam benimkiler icinde öyle düsünenler olabilir, ben nasil birini tenhada yakalama arzusu icinde yanip tutusuyorsam baskalarida benimkisi icin düsünüyor olabilir diye kafa yorduklari icin, ki kafalari böyle seylere daha cok calisir hep bu yüzden eve kilitleme, cuvala sarma modeli gelistirmisler.

tarihinde deadanddark tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
14 saat önce, Basri yazdı:

Avrupada her yıl milyonlarca masum çocuk kürtajla katlediliyor.

Kürtaj kötü, ama mevcut üç çocuk açken 4. kardeşi getirmek normal. Nasıl olsa Allah rızkını verir. Suriyeliler de mesela bu düşünceyle habire hacet giderir gibi çocuk yapıyor. 10 ayda 1 çocuk yapıyorlar. Hiç fire vermiyorlar. İslam ülkelerinde kürtaj yasak ama sicile işlememiş olması oralarda merdivenaltı yapılmadığı anlamına gelmez. Şu habere konu olmuş Hüsrev Ahmet Akbulut adlı öğretmen mesela, çevresinde 5 vakit namazını kılan, Allah'ı dilinden düşürmeyen ve dindar bir insan olarak biliniyor. Ama gel gör ki bir lise 2. sınıf öğrencisini hamile bırakmış ve onu kürtaja götürürken yakalanmış.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Şövalye yazdı:

Kürtaj kötü, ama mevcut üç çocuk açken 4. kardeşi getirmek normal. Nasıl olsa Allah rızkını verir. Suriyeliler de mesela bu düşünceyle habire hacet giderir gibi çocuk yapıyor. 10 ayda 1 çocuk yapıyorlar. Hiç fire vermiyorlar. İslam ülkelerinde kürtaj yasak ama sicile işlememiş olması oralarda merdivenaltı yapılmadığı anlamına gelmez. Şu habere konu olmuş Hüsrev Ahmet Akbulut adlı öğretmen mesela, çevresinde 5 vakit namazını kılan, Allah'ı dilinden düşürmeyen ve dindar bir insan olarak biliniyor ve bir lise 2. sınıf öğrencisini hamile bırakmış ve onu kürtaja götürürken yakalanmış.

yazdığınızda ufak bir değişiklik yaptım. müslüman ya da aynı kafada olanın yapmayacağı bir şey olmadığı için "ama gel gör ki" orada uygunsuz duruyor.

bu tür söylemleri ağızlardan düşürmek toplumdaki müslüman algısını da değiştirecektir zamanla.

müslüman böyle şey yapar mı yerine müslümandır elbette yapar durumuna gelmeli insanlar, zaten müslüler bunu başarmak için epey uğraştılar ve bir ölçüde başardılar.

asıl "adam müslüman ama  çocuğun ırzına geçmeye kalkmamış, nasıl olur?" bir şaşkınlık söylemi olmalı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...