Jump to content

KUR'AN'DA SAVAŞ

Recommended Posts

1 hour ago, Hurma said:

Bir canlı kendi kendini gelişip yapabiliyorsa herşeyi yapabilir yapmış ya kendisini bir daha yapar ölmez acz içersinde hayat sürmez gebermez. Ama bakıyoruz her canlı acz içersindedir. Çünkü kendi kendisini yapmamıştır. Kendisi kendisinin değildir. 

Mesela sen!

kendini kendin mi yaptın? Kendin kendinin midir? Kendin kendininse niye ihtiyarlıyorsun çürütüyorsun kendini.

sen şu kendine bak bakıyım ne muazzam bir makinasın. Kendini yapabildin mi Vallahi billahi herşeyi yaparsın demektir. Kendini yapabilen her şeyi yapanilir nokta. Evrim denilen şey pek gülünç bir şeydir. Hahahaha

Siz salaklar bir süredir görünmüyordu ortalıkta, iyi oldu çıktığın, eğlenecek malzeme çıktı....

Saan basit bir şey soralım o zaman. tuzruhuna aluminyum atarsan, hidrojen mi çıkar, yoksa tuz ruhu hidrojen mi çıkarır? Aluminyumu tuz ruhu mu eritir, yoksa kendisi mi erir?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 615
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

On 09.02.2019 at 14:32, marechal1 yazdı:

BU AYETLERDEN DE ANLAŞILDIĞI ÜZERE iSLAM TERÖR DİNİ DEĞİLDİR, ASLA DA OLAMAZ. SAVAŞ SEBEPLERİ VE YAPILMASI GEREKENLER AÇIKTIR. TEK YAPILMASI GEREKEN AYETLER ARASI BAĞLANTIYI KURARAK GERÇEĞİ BULMAKTIR.

Bize ne kardeşim elin arabının ilkel dininden...  Bize ne...

Sitelerde Paylaş

Bazı safkan dindarların kendinden olmayanlara olan öfkesi ve kini o aşamaya gelmiş ki, ellerine geçse dinsizleri bir kaşık suda boğarlar. Halbuki kendi sefilliklerini bir görebilseler, belki de günlerce kendi hallerine kahkahayla gülerler. Kutsal kitaplarındaki kaşık kaşlı, somurtkan, dövecen profilli tanrılarının etkisinde kaldıkları ne kadar da belirgin. Görünen o ki, nefret dolu kabuklarından çıkmaları başka bir bahara kaldı. Hangi bahara ?. Onu elbet uçan spagetti canavarı daha iyi bilir.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
20 saat önce, anibal yazdı:

Demek yalvarıyor ha, bunu senden başka diyen var mı? Yoksa, taliban yalvarıyor, aman götünüz yalayım, çekilin, siz nasıl istiyorsanız, bizde öyle yapacağız diyor olmasın?

Hahahaha ulan güldürme beni.Taliban 18 yıl önce Usame Bin Ladini teslim edin yoksa size savaş açarız diyen Amerikaya siktir çekmiş bir hareket.18 senedir aralıksız dünyanın en büyük ordusuna ve müttefiklerine karşı savaşan bir hareket.Daha bir 18 yıl daha savaşmayada gücü ve kudreti var.Amerika yaptığı harcamalar ve kayıplardan dolayı psikolojik maddi ve manevi olarak gerilemeye girmişken mi yalvaracak ? Sen Amerikayı gözünde çok büyütüyorsun.Asıl yalvaran Amerika.Anlaşma yapalım biz çekilelim sizde IŞİD ve El Kaideye Afganistanda barınma üssü ve eğitim kampı vermeyin bu iş güzellikle bitsin biz çekilelim siz ne yaparsanız yapın diye yalvarıyor.

Sitelerde Paylaş
22 saat önce, Sundance yazdı:

Ne devrimi yobaz?

Dedim ya efendiniz istemiyor şeriat, ılımlı islam olacaksınız diye.

Bu arada da o %70 sünni bok savaşır yanınızda. Siz 17 senede Akp’ye her oy vereni yobaz sandınız herhalde.

Onu da bırak kimle savaşacaksın diyorum cevap vermiyorsun?

Akp milletvekili yakınım var ateist kendisi. Bizim gibi hak, hukuk, eşitlik, millet diyeceğine sizinkilere yamanıp milletin amına koymakla meşgul

Diyorum ya siz ancak sizi nereye gönderirlerse orada savaşırsınız. Suriye, Irak gibi bok çukurlarında. 

İslamın karşısında kim varsa onlarla savaşacağız.O sünnilerin en az yarısı bizim yanımızda savaşır diğer yarısıda tarafsız kalır.Ben ehli sünnet bir müslümanım diyen birinin siz dinsizlerin yanında falan savaşıp sizi destekleyeceğini falan sanıyorsan hayal görme derim değişik.Bizim tek efendimiz Allahtır.Bekleyin bakalım bizde sizinle birlikte beklemekteyiz.Allahın izniyle Türkiyedeki müslümanların uyanışı başladı.Ilımlı münafıklığında sekülerliğinde elbette bu topraklarda birgün sonu gelecek.Bu ama yarın olur ama 1 yıl sonra ama 10 yıl sonra ama olacak.Sizin devriniz bitti artık.

Sitelerde Paylaş
22 saat önce, deadanddark yazdı:

Kafan pislige calisiyor. Ben insan olun diyorum sen illaki habes maymunuyum diye tuttuyorsun. Al sana muz.

Sen bana muz vermişşin ama ne yazık ki benim sana verecek kemiğim yok.Onun için git başka yerde havla benden sana kemik çıkmaz.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Basri yazdı:

İslamın karşısında kim varsa onlarla savaşacağız.O sünnilerin en az yarısı bizim yanımızda savaşır diğer yarısıda tarafsız kalır.Ben ehli sünnet bir müslümanım diyen birinin siz dinsizlerin yanında falan savaşıp sizi destekleyeceğini falan sanıyorsan hayal görme derim değişik.Bizim tek efendimiz Allahtır.Bekleyin bakalım bizde sizinle birlikte beklemekteyiz.Allahın izniyle Türkiyedeki müslümanların uyanışı başladı.Ilımlı münafıklığında sekülerliğinde elbette bu topraklarda birgün sonu gelecek.Bu ama yarın olur ama 1 yıl sonra ama 10 yıl sonra ama olacak.Sizin devriniz bitti artık.

Nasıl savaşacaksınız diyorum yobaz?

Kimle savaşacaksınız?

Türkiye'de kimi öldüreceğinize nasıl karar vereceksiniz?

Başı açık tüm kadınları boğazlayacak mısınız?

Genel huyunuz itibariyle alevileri mi öldüreceksiniz?

Sen hayalinde ılımlı müslümanları da yanına alıp savaş kazanmaya devam et yobaz.

Biz ne Allah'ına ne peygamberine inanmıyoruz.

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, Basri yazdı:

Sen bana muz vermişşin ama ne yazık ki benim sana verecek kemiğim yok.Onun için git başka yerde havla benden sana kemik çıkmaz.

Kemiksiz misin! Tahmin ettigim gibi senin yumusakca oldugun belliydi zaten. O minik beyninde arap dini paraziti tarafindan ele gecirilmis, sen sen degilsin artik.

giphy.gif

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, deadanddark yazdı:

Kemiksiz misin! Tahmin ettigim gibi senin yumusakca oldugun belliydi zaten. O minik beyninde arap dini paraziti tarafindan ele gecirilmis, sen sen degilsin artik.

giphy.gif

Sana ne yobaz benim ne olduğumdan?

Beni bırak kimi öldüreceksin diye soruyorum ısrarla cevap vermiyorsun.

Sitelerde Paylaş
3 hours ago, Basri said:

Hahahaha ulan güldürme beni.Taliban 18 yıl önce Usame Bin Ladini teslim edin yoksa size savaş açarız diyen Amerikaya siktir çekmiş bir hareket.18 senedir aralıksız dünyanın en büyük ordusuna ve müttefiklerine karşı savaşan bir hareket.Daha bir 18 yıl daha savaşmayada gücü ve kudreti var.Amerika yaptığı harcamalar ve kayıplardan dolayı psikolojik maddi ve manevi olarak gerilemeye girmişken mi yalvaracak ? Sen Amerikayı gözünde çok büyütüyorsun.Asıl yalvaran Amerika.Anlaşma yapalım biz çekilelim sizde IŞİD ve El Kaideye Afganistanda barınma üssü ve eğitim kampı vermeyin bu iş güzellikle bitsin biz çekilelim siz ne yaparsanız yapın diye yalvarıyor.

Eee? Bin ladini son görenler, kellesinin başında kavga eden köpekbalıkları olmuş, bilmiyor muydun?

Geç bu salak salak hayallerle kendi kendine mastürbasyon yapmayı. Amerika yalvarıyormuşt... Deme ya? Sanırım tayyibin kenevirleri erken olgunlaştı, bol buldunuz aşırı çekmeye başladınız herhalde.

Sitelerde Paylaş
On 14.02.2019 at 21:43, lawrenceKrauss said:

https://quran.com/3/151     https://quranx.com/3.151?allTranslations=y

We will cast terror into the hearts of those who disbelieve for what they have associated with Allah of which He had not sent down [any] authority. And their refuge will be the Fire, and wretched is the residence of the wrongdoers.

Terörde korku salmak demektir. Kuranda bir çok ayette geçer.

On 14.02.2019 at 22:23, poiuz said:

Terör:

Onlara karşı gücünüz yettiği kadar kuvvet ve savaş atları hazırlayın. Onlarla Allah’ın düşmanını, sizin düşmanınızı ve bunlardan başka sizin bilmediğiniz fakat Allah’ın bildiği diğer düşmanları korkutursunuz. Allah yolunda her ne harcarsanız karşılığı size tam olarak ödenir. Size zulmedilmez. 8:60

...

Hani @Basri gibi bizi öldürmek isteyenler var ya...

Hani 15. Temmuzda ellerinde kalaşnikofla sokaklarda gezen işidciler vardı ya...

Hani Tayyibin sadece suçluları değil (suçsuzlar da korksun diye) suçsuzları da hapse atması var ya...

Hani bir ara akpliler tabanca tüfeklerle resimlerini yayınlıyordular ya...

İşte bunların hepsi Kuranın yazdığı "korku salma/terördür"

Ama tatlı su müslümanları bunları görmez, göremez! Onlara "savaş ayetleri" diye yalanlar anlatılmaktadır. Kuranı bilen, Kurana uyan @Basri bak neler yapılacağını nasıl biliyor.

Dikkat ederseniz ona karşı hiç bir müslüman birşey yazmadı. Normal hayatta da bu böyle, müslümanlar böyle şeyleri görmüyor, görse de ses çıkarmıyor. Susarak (bilmeden de olsa) ona (terör ve şiddete) ortak oluyor.

Sonra gelip biz ateistlere "islam barış dinidir" diye masal anlatıyorlar. 

Müslümanlar: Kısaca... sizin anlattığınız masallara, gözlerimizle gördüklerimizi, yaşadıklarımızı bir kenara bırakıp inanmamızı nasıl istersiniz?

"Kuran şiddet dini değildir" anlamındaki bir başlıkta müslüman bizi tehdit ediyor, öldürülmemiz gerektiğini söylüyor...

Konu sahibi "islam barış dinidirci müslümandan" bir tek kelime yok!

İşte islam, işte müslümanlar!!!

tarihinde poiuz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, poiuz yazdı:

Dikkat ederseniz ona karşı hiç bir müslüman birşey yazmadı. Normal hayatta da bu böyle, müslümanlar böyle şeyleri görmüyor, görse de ses çıkarmıyor. Susarak (bilmeden de olsa) ona (terör ve şiddete) ortak oluyor.

Sonra gelip biz ateistlere "islam barış dinidir" diye masal anlatıyorlar. 

Madem islam barış dini, İşid’ in yaptıkları müslümler tarafından neden protesto edilmiyor?  Sebebi çok açık;

CegEGgyWIAECjWt.jpg

Evet İşid’ in eylemlerinde bir tane bile fetvası olmayan, kuran’a, sünnete aykırı birşey bulamazsınız da ondan.

Ce-rhCQVAAAjuT7.jpg

tarihinde Ebu Kafir tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...