Jump to content

içgüdü ve canlılar

Recommended Posts

• İleti 52
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

2 minutes ago, marechal1 said:

Yahu hiçlik nedir?

Bir onu açıkla ben neden kuantumu yok saydığımı söylerim.

Sen hiçlik diye bir tanım kyoabilirsin elbette. Aha şurda tükenmiş turşu kavanozu... İçinde ne var, elbette hiçlik. 

İyide bu şu an orada hava falan olduğu gerçeğini değiştirmez.

Yani, kıçından bir hiçlik uydurup, amanda bundan nassı çıktı şunlar diye sayıklıyorsun sadece.

Sitelerde Paylaş
Just now, marechal1 said:

Kavanoz yoktan mı var oldu?

Orasına hiçlik diyemezsin.

Mekan var.

Yoktan var olan hiç bir halt yok ki, sayıkladığın şey işte bu.

Kendin iddia ediyorsun, amanda yokluk, hiçlik vardıda, ahanda varoluverdi şunlar diye. 

Elbette, beynin yerine dübürünle düşünürsen, böyle sayıklarsın cıvık cıvık.

Sitelerde Paylaş
12 minutes ago, marechal1 said:

Eğer evren varsa, evrenüstü bir şey olmak zorunda.

Mesela kavanoz var, kavanazüstü bir canlı var ki o orada durabiliyor. Günümüz mantığıyla basit.

Sen süper zenciyi bilri misin? Hani bir öğren bak derim, aramanın gücüne inan...

KAz kafalı moron, hoş kafan kaz kafası olsa ne, olmasa ne, sen dübüründen başka tarafını kullanmıyorsun ki, neyse... O zaman senin şu zavallı aciz bedevi putçuğu allahın varsa, onu var eden zeus'ta var demekki, bu sayede orada muhammede silikon memeli huri yapacam diye debelenip duruyor, ha, ne dersin?

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, anibal yazdı:

Sen süper zenciyi bilri misin? Hani bir öğren bak derim, aramanın gücüne inan...

KAz kafalı moron, hoş kafan kaz kafası olsa ne, olmasa ne, sen dübüründen başka tarafını kullanmıyorsun ki, neyse... O zaman senin şu zavallı aciz bedevi putçuğu allahın varsa, onu var eden zeus'ta var demekki, bu sayede orada muhammede silikon memeli huri yapacam diye debelenip duruyor, ha, ne dersin?

big  bangden  önce  zaman  mekan  yok  tamamen  hiçlik  oradan  Hiclikten  var  olan  zaman  mekan  evren  var.

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, akılsızşuursuzatom said:

big  bangden  önce  zaman  mekan  yok  tamamen  hiçlik  oradan  Hiclikten  var  olan  zaman  mekan  evren  var.

Evladım siz ne çekiyorsunzu böyle ya... Kaç yaşıma girdim, kaç diyar gezdim, bulamadım böyle kafa yapan bir şey, ne duydum, ne gördüm... 

Zaman yok, mekan yok diye, orada hiç bir şey yok mu sanıyorsunuz siz, bu nasıl bir akıl tutulması? Şu an senin herhangi bir atomunda, protonların içinde girersen, orada da zaman yok, mekan yok, bu orada hiçlik var demek mi, hiçlik varsa sen nasıl varsın?

Sitelerde Paylaş
Şimdi, anibal yazdı:

Evladım siz ne çekiyorsunzu böyle ya... Kaç yaşıma girdim, kaç diyar gezdim, bulamadım böyle kafa yapan bir şey, ne duydum, ne gördüm... 

Zaman yok, mekan yok diye, orada hiç bir şey yok mu sanıyorsunuz siz, bu nasıl bir akıl tutulması? Şu an senin herhangi bir atomunda, protonların içinde girersen, orada da zaman yok, mekan yok, bu orada hiçlik var demek mi, hiçlik varsa sen nasıl varsın?

hiçlik  varsa  sen  nasıl  varsın  ne  demek? Hiclikten  var  eden  Tanrı  var  ki  evren  var 

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, akılsızşuursuzatom said:

hiçlik  varsa  sen  nasıl  varsın  ne  demek? Hiclikten  var  eden  Tanrı  var  ki  evren  var 

O demek işte, git yüzünü gözünü yıka da ayıl biraz. Seni oluşturan atomların hepsi, kocaman bir hiçlikten ibaret, senin hesabınla. Neymiş, zaman yokmuş, mekan yokmuş, o zaman hiçlik varmışmış...

Ahmak mısın bu kadar? Hiçlik diye bir şey yok. Birileri kıçından uyduruyor, sen gibi uyurgezer modeli avanaklarda buna kanıyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...