Jump to content

Tüp kuyruğu vs Hıyar kuyruğu

Recommended Posts

2 dakika önce, bilgivehis yazdı:

Kimin kaos yarattığı ortada, hıyar kuyruğu, Işidi beslemek, Suriyeye saldırmak, kendinden olmayanı öldürmek, utanmadan bir de kaos yaratmakla suçlamak.

Bari trollüğünü bu kadar açık yapma da bu kadar komik duruma düşme.

işidi erdoğan mı beslemiş.   mahkemeye versene delikanlı 

Sitelerde Paylaş
  • İleti 185
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Şimdi, BlackSunTR yazdı:

dingil ne ahlaksızlığımı gördüm çok merak ediyorsan bacını gönder ahlaksızlık neymiş göstereyim sana.  insan gibi cevap veriyoruz ashabımı bozdurma benim şerefsiz.

kimi okuyacağız yılmaz özdil gibi masalcıları sinan meydan gibi götten uydurmaları mı? nutuğu kendine kaynak alan tarihçi bozmalarını mı okuyacağız? 

kadir mısıroğlu inancı kimseyi ilgilendirmez.  inancı yüzünden de bir adam dışlanmaz. 

ula kadir mısıroğlu gibi aynı şeyleri yazan bir ton insan var 

Kadir Mısıroğlu gibi ruhlarla, cinlerle konuşan delileri okuyan ya delidir, ya da dediğim gibi ahlaksız bir vatan hainidir. O pisliğin Atatürk nefreti ve yazdığı deli zırvaları öğrenip da bir haltmış gibi satmak, sözde ezber bozmak isterler. 

Sen sanıyor musun ki biz onları hiç bilmiyoruz, hiç duymadık? 

Evet, Nutuk gayet iyi kaynaktır. Belgeli delillidir, ne olup bittiğini güzel anlatır.

Sen cincileri, şeriatçı vatan hainlerini kaynak alırım dersen de sorun yok. Bana ne, git deli deli, cahil cahil yaşa deriz. Ama gelip de burada satmaya kalkar ve Atatürk nefretini o dandik kitaplarla kusarsan alırsın cevabını.

Ahlaksızsın elbette. Bugün hala AKP'ye oy vermek için ve Tayyip savunmak için sıkı bir ahlaksız olmak lazım. Cehalet falan demiyorum, basbayağı ahlak diyorum. 

Şeriat isteyen dinciysen bir şey diyemem ama. Atatürk'ten nefret edip cinci delileri referans alman bu durumda doğal, hatta hak olur. Ancak bu durumda da ahlaksız olmaktan kurtulamazsın.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, BlackSunTR yazdı:

işidi erdoğan mı beslemiş.   mahkemeye versene delikanlı 

Tayyip tarafından Işide gönderilen tırlardan haberin yok galiba, hem hangi mahkemeye vereceğim, tayyibin emrindeki mahkemelere mi, halen trollğe devam ediyorsun, ettikçe de sadece komik oluyorsun.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Kadir Mısıroğlu gibi ruhlarla, cinlerle konuşan delileri okuyan ya delidir, ya da dediğim gibi ahlaksız bir vatan hainidir. O pisliğin Atatürk nefreti ve yazdığı deli zırvaları öğrenip da bir haltmış gibi satmak, sözde ezber bozmak isterler. 

Sen sanıyor musun ki biz onları hiç bilmiyoruz, hiç duymadık? 

Evet, Nutuk gayet iyi kaynaktır. Belgeli delillidir, ne olup bittiğini güzel anlatır.

Sen cincileri, şeriatçı vatan hainlerini kaynak alırım dersen de sorun yok. Bana ne, git deli deli, cahil cahil yaşa deriz. Ama gelip de burada satmaya kalkar ve Atatürk nefretini o dandik kitaplarla kusarsan alırsın cevabını.

Ahlaksızsın elbette. Bugün hala AKP'ye oy vermek için ve Tayyip savunmak için sıkı bir ahlaksız olmak lazım. Cehalet falan demiyorum, basbayağı ahlak diyorum. 

Şeriat isteyen dinciysen bir şey diyemem ama. Atatürk'ten nefret edip cinci delileri referans alman bu durumda doğal, hatta hak olur. Ancak bu durumda da ahlaksız olmaktan kurtulamazsın.

karşı tarafta terörist seviciler varsa ben erdoğanı desteklerim bu kadar net.

nutuk kaynak falan değildir  sadece anılardan oluşur.

nutuk ile rıza nur hatıratları aynı değerdedir. 

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, bilgivehis yazdı:

Tayyip tarafından Işide gönderilen tırlardan haberin yok galiba, hem hangi mahkemeye vereceğim, tayyibin emrindeki mahkemelere mi, halen trollğe devam ediyorsun, ettikçe de sadece komik oluyorsun.

sen o tırların işide mi gittiğini düşünüyorsun ula :D  

yahu siz harbiden delirmişsiniz ya 

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, BlackSunTR yazdı:

karşı tarafta terörist seviciler varsa ben erdoğanı desteklerim bu kadar net.

nutuk kaynak falan değildir  sadece anılardan oluşur.

nutuk ile rıza nur hatıratları aynı değerdedir. 

Valla o teröristlerle megri megri diye meydanlarda el ele türkü çığıran da ağlayan da senin Tayyip. Bunu da Apo pankartlarının, Kürdistan bayrağı dedikleri paçavraların arasında yaptı.

Oslo, Dolmabahçe görüşmeleri falan hala aklımızda. Çözüm Süreci denen ihanet aklımızda. PKK'lı teröristlerin ülkeye getirilip ayaklarına götürülen savcılarla teker teker affedilişleri aklımızda, hapishanelerden çıkarılıp meclise getirilen ve milletvekili yemini ettirilen PKK'lılar aklımızda, APO'ya yapılan olağanüstü övgüler aklımızda.

HDP'li milletvekilleri terörist ise neden tutuklayıp hapse atmıyorsunuz?

Adamlara hem terörist deyip hem de mecliste tutmaya ve hatta seçimlere sokmaya devam etmek suç değil mi?

Bunu sormak neden aklınıza gelmiyor acaba sayın Ak it?

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Türk Ateist yazdı:

Valla o teröristlerle megri megri diye meydanlarda el ele türkü çığıran da ağlayan da senin Tayyip. Bunu da Apo pankartlarının, Kürdistan bayrağı dedikleri paçavraların arasında yaptı.

Oslo, Dolmabahçe görüşmeleri falan hala aklımızda. Çözüm Süreci denen ihanet aklımızda. PKK'lı teröristlerin ülkeye getirilip ayaklarına götürülen savcılarla teker teker affedilişleri aklımızda, hapishanelerden çıkarılıp meclise getirilen ve milletvekili yemini ettirilen PKK'lılar aklımızda, APO'ya yapılan olağanüstü övgüler aklımızda.

HDP'li milletvekilleri terörist ise neden tutuklayıp hapse atmıyorsunuz?

Adamlara hem terörist deyip hem de mecliste tutmaya ve hatta seçimlere sokmaya devam etmek suç değil mi?

Bunu sormak neden aklınıza gelmiyor acaba sayın Ak it?

şuursuz herif

hdp li vekillerin meclise ilk girişleri 1990 lı yıllar.  kimin sayesinde? tabi ki chp 

meclise sokan ak parti değil her evden bir oy isteyen ittifak yapan partisinin içini pkk-dhkp-c sevicilerle dolduran gene chp

selo ile figo şuan senin evinde mi misafirler lan nerede onlar?  

çözüm süreci ihanet değildir ama çözüm sürecinin bozulmasını sağlayan fetö-amerikancı kemalistler ihanetin daniskasını yapmıştır.  

sen sanıyorsun galiba başta erdoğan var eli her yere uzanıyor.  yok öyle bir şey daha 3-4 senedir güçlenmeye başladı adam.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, BlackSunTR yazdı:

şuursuz herif

hdp li vekillerin meclise ilk girişleri 1990 lı yıllar.  kimin sayesinde? tabi ki chp 

meclise sokan ak parti değil her evden bir oy isteyen ittifak yapan partisinin içini pkk-dhkp-c sevicilerle dolduran gene chp

selo ile figo şuan senin evinde mi misafirler lan nerede onlar?  

çözüm süreci ihanet değildir ama çözüm sürecinin bozulmasını sağlayan fetö-amerikancı kemalistler ihanetin daniskasını yapmıştır.  

sen sanıyorsun galiba başta erdoğan var eli her yere uzanıyor.  yok öyle bir şey daha 3-4 senedir güçlenmeye başladı adam.

Vaay, çözüm süreci aslında süper bir şeydi de Fetöcülerle Kemalistler bozdu, he mi?

"Milliyetçiliği biz ayaklar altına aldık" diyen Tayyip, ne kadar TC ibaresi varsa kaldırdı Güneydoğu'da. PKK bütün illere bombalar gömdü. Bırak polisi, valilere bile görmezden geldin dedi, onlar da öyle yaptı.

Ahlaksız herif, AKP başa geçtiğinde PKK terörü sıfır noktasındaydı. Tamamen bitmişti. Mecliste de yoktular. Hapistelerdi. Tayyip teker teker hapisten çıkarıp meclise soktu.

Selo ve Figo dediğin tipler hapiste de diğerleri neden hala mecliste, onu soruyorum. Bu parti neden kapatılmıyor, terörist bunlar diye bağırdınız adamlar neden hala milletin vekilliğini yapabiliyor? Madem teröristler, niye bu işleri hala yaptırıyorsunuz? Suç değil mi bu be?

akp'lilerin Pkk övgüleri ile ilgili görsel sonucu

akp'lilerin Pkk övgüleri ile ilgili görsel sonucu

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, Sütlü Kase yazdı:

Sorun kriz değil, batmak değil... Olabilir böyle şeyler.. Olmamalı ama dünyanın sonu değil.

Sorun işte bunların her şey çok güzel demesi. Hiç sıkıntı yok her şey çok güzel dersen çözüm aramıyorsundur. Buda herkesi ürkütüyor.

Kesinlikle katılıyorum. Daha objektif olmak gerekiyor ve öncelikle problem varsa bunu kabul etmek en  büyük önceliktir. Hükümetin bu eylemi onların bu sorunu kabul ettiklerini gösterir. Bunu vatandaş da kabul etmiş belli ki fakat bence orada kimse her şey çok güzel acımadı ki demiyor. Herkes her şeyin farkında kimse mükemmel değil fakat ellerindeki en iyi seçenek olan cumhuriyet tarihinin en iyi liderinden başka seçenekleri olsa kimseye bir dakika katlanmazlar. Sizler de böyle bir liderle icraat yarışına girebilecek rakip lider bulamadığınız müddetçe fazla diliniz uzamasın. Siz böyle bir lider olmadan hiç kimseyi küçük görüp hele ki mevcut hükümetin icraatlarını eleştirecek haddi kendinizde göremezsiniz. Bu anlamda aynı zamanda @BlackSunTR 'ye katılıyorum. Ilımlı cumhiriyetçilerle icraat peşindeki ılımlı islam temsilcileri baş tacımdır. Hemen herkes ve her hükümet aklı başında sonuca dönük yapıcı eleştirilere açık olmalıdır ve ben böyle eleştiriye açık bir hükümetten alternatiflere kıyasla memnunum demek zorundayım.

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Vaay, çözüm süreci aslında süper bir şeydi de Fetöcülerle Kemalistler bozdu, he mi?

İşte küpürlerle kendin destekliyorsun. Bu ülkede fetocularla, kürt milliyetçileri olmasa huzur olur. Bunu o tüm küpürleri okuyarak çıkarmak mümkündür.

Sitelerde Paylaş

bak o konuşmaların hiç birinde sıkıntı yok biliyiorum hepsini.  çözüm süreci dediğimiz pkk  ile barış yapıp bitirme projesiydi. sonraki olayları iyi olmadı törenler mörenler falan saçmalık hepsi. 

her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldık derken türk-kürt ırkçılığından bahsediyor yani ayrışmanın önünü kesiyor.  pkk ya bomba gömdürüp silahlandırıp sonra askeri müdahalemi yaptı diyorsun yani sen?  mantık terk etmiş sizi 

akp başa geçtiğinde terör yokmuşmuş en hararetli zamanlarıydı hemde. 

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, John_Ahmet yazdı:

Kesinlikle katılıyorum. Daha objektif olmak gerekiyor ve öncelikle problem varsa bunu kabul etmek en  büyük önceliktir. Hükümetin bu eylemi onların bu sorunu kabul ettiklerini gösterir. Bunu vatandaş da kabul etmiş belli ki fakat bence orada kimse her şey çok güzel acımadı ki demiyor. Herkes her şeyin farkında kimse mükemmel değil fakat ellerindeki en iyi seçenek olan cumhuriyet tarihinin en iyi liderinden başka seçenekleri olsa kimseye bir dakika katlanmazlar. Sizler de böyle bir liderle icraat yarışına girebilecek rakip lider bulamadığınız müddetçe fazla diliniz uzamasın. Siz böyle bir lider olmadan hiç kimseyi küçük görüp hele ki mevcut hükümetin icraatlarını eleştirecek haddi kendinizde göremezsiniz. Bu anlamda aynı zamanda @BlackSunTR 'ye katılıyorum. Ilımlı cumhiriyetçilerle icraat peşindeki ılımlı islam temsilcileri baş tacımdır. Hemen herkes ve her hükümet aklı başında sonuca dönük yapıcı eleştirilere açık olmalıdır ve ben böyle eleştiriye açık bir hükümetten alternatiflere kıyasla memnunum demek zorundayım.

Adamlar size,a*ınıza koyacaz,bakara makara diyerek keriz enayi yerine koydu halen daha yalamaya devam ediyorsunuz.Cibiliyetsizliğin de bir sınırı olmalı.Nesi iyi lider lan? Ultra lüks bir uçağı olması mı? Her türlü faciada ölenleri şehit diye anması mı? Ahlaksız ve terbiyesiz olması mı? Dansöz gibi kıvırması mı? Dini söylemlerle ağzınızdan salya akıtması mı? 

Kendisi pislik olan,ahlaksız olan herkes tayyişi sever çünkü onu destekleyerek ahlaksızlık yapmak için ortam bulacağını bilir.

İğreniyorum lan sizden.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, John_Ahmet yazdı:

İşte küpürlerle kendin destekliyorsun. Bu ülkede fetocularla, kürt milliyetçileri olmasa huzur olur. Bunu o tüm küpürleri okuyarak çıkarmak mümkündür.

Evet, ben de öyle düşünüyorum. Yalnız Fethullahçılarla ve Kürtçüler yetmez ama. Fethullah gitti, başka dini örgütler palazlandı ve devletin içine sokuldu. Onları da çökertmek lazım.

CHP'yi de Kürtçülerden vs ayıklayıp muhalefeti doğru düzgün yapmak lazım falan filan. CHP'liler oy vermeyi keserse muhalafet de belki biraz düzelir ve bir şeyler yapmaya talip olma niteliği kazanır. 

Kısacası AKP, daha doğrusu Tayyip orada durdukça bunların hiçbiri olmaz. Sen onu pek bir seversin gerçi.

Batıyoruz mütemadiyyen...

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, BlackSunTR yazdı:

bak o konuşmaların hiç birinde sıkıntı yok biliyiorum hepsini.  çözüm süreci dediğimiz pkk  ile barış yapıp bitirme projesiydi. sonraki olayları iyi olmadı törenler mörenler falan saçmalık hepsi. 

her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldık derken türk-kürt ırkçılığından bahsediyor yani ayrışmanın önünü kesiyor.  pkk ya bomba gömdürüp silahlandırıp sonra askeri müdahalemi yaptı diyorsun yani sen?  mantık terk etmiş sizi 

akp başa geçtiğinde terör yokmuşmuş en hararetli zamanlarıydı hemde. 

Ulan o zaman asker olanlar bile,çatışma falan yoktu.1997-98 de bitirilmişti diyor aklın sıra bizi mi kekliyorsun siviri zekalı?

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, adalet123 yazdı:

Ulan o zaman asker olanlar bile,çatışma falan yoktu.1997-98 de bitirilmişti diyor aklın sıra bizi mi kekliyorsun siviri zekalı?

bitmişti de mantar gibi toprakta mı türediler.   senin asker dediklerin balyozcu darbeciler olması lazım. 

tarihinde BlackSunTR tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, John_Ahmet yazdı:

Doğru diyosun.

Adam yol yabdı. Başka kimse onun kadar güzel yol ve AVM yapamaz, parayı betona gömüp fışkırarak geri dönmesini bekleyemezdi.

Kafalar çok güzel...

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, adalet123 yazdı:

Adamlar size,a*ınıza koyacaz,bakara makara diyerek keriz enayi yerine koydu halen daha yalamaya devam ediyorsunuz.Cibiliyetsizliğin de bir sınırı olmalı.Nesi iyi lider lan? Ultra lüks bir uçağı olması mı? Her türlü faciada ölenleri şehit diye anması mı? Ahlaksız ve terbiyesiz olması mı? Dansöz gibi kıvırması mı? Dini söylemlerle ağzınızdan salya akıtması mı? 

Kendisi pislik olan,ahlaksız olan herkes tayyişi sever çünkü onu destekleyerek ahlaksızlık yapmak için ortam bulacağını bilir.

İğreniyorum lan sizden.

hüloğğğğğ 

sizin gibilere inat erdoğan'ı daha çok destekliyorum.  

bakara makara lafında ne var alt tarafı sığır demek.  uçak kendisine ait değil devlete ait.  şahısların değil makamın ağırlığı önemli Türkiye Cumhuriyeti başbakanı binsin işte. atatürk savaronaya biniyordu üstelik kendi malıydı

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, BlackSunTR yazdı:

bitmişti de mantar gibi toprakta mı türediler.   senin asker dediklerin balyozcu darbeciler olması lazım. 

Evet, bitmişti. Neden türediler,i nasıl türediler, kimler besledi bunları, onları da yazdık işte. AKP.

Kürt oylar pek cazipti, sonra ortaya BOP filan diye bir şeyler çıktı ve Tayyip onun eş başkanı olduğunu söylemeyi pek sevdi falan filan...

Baktı ki milliyetçiliği ayaklar altına alması biraz ters tepiyor ve bu tarafın oyları düşme eğilimi gösteriyor, Kürtlere arkasını döndü. Olan biten bu.

Salaksınız yemin ederim. Babanıza ananıza, yarinize bu kadar güvenmiyorsunuzdur eminim.

Akıllar gitmiş. Beter olun valla... 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...