Jump to content

Kılıçdaroğlu ve Laikler

Recommended Posts

Belediye başkan adaylarının ahbab ilişkisiyle seçildiğini söyleyen onlarca kişi var.Kurultay isteyen kişilerin bilinçli olarak aday gösterilmediğinin söyleyenlerde çoğunlukta.Parti yönetiminin ülke yönetimine aday olmadığı sadec kendi kıçlarını düşündükleri görülüyor.

Laikler bu duruma neden tepki göstermiyor?

Tayyibin alternatifi başka bir diktatör bozuntusu mu olmalı?

İslamcilar mı daha ahlaksız yoksa laikler mi?

Bu millet neden diktatörleri seviyor?

Neden açlığı,adaletsizliği,eşitsizliği seviyoruz?

Sitelerde Paylaş

Hepsinin gozu parada olduğu için ses çıkarmıyorlar.

Vatan millet din iman .. bunlar askere gidecekler için geçerli. Ondan sonra yiyebildigin kadar ye sıkıntı yok.

Bu koltuk sevdası tanrıdan da daha güçlü.. bir de bize kâfir diyorlar. Ulan bir ay maaş alamasinlar önce kendileri kufretmeye başlar.

M.V maaşları 22000 TL galiba. HDP akp CHP MHP hepsi de cukka yapıyor. Hepsi makam aracı ve makamın sunduğu tüm imkanlari dibine kadar kullanıyorlar..

Ne zaman paraları azalsa işte o zaman bayrak sallamaya başlıyorlar. Sonra bir bakıyorsunuz hemen torba yasa hazırlanıp maaş zamları geliveriyor.. mesaj alınıyor işlem tamam.. sonra yola devam.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, adalet123 yazdı:

Belediye başkan adaylarının ahbab ilişkisiyle seçildiğini söyleyen onlarca kişi var.Kurultay isteyen kişilerin bilinçli olarak aday gösterilmediğinin söyleyenlerde çoğunlukta.Parti yönetiminin ülke yönetimine aday olmadığı sadec kendi kıçlarını düşündükleri görülüyor.

Laikler bu duruma neden tepki göstermiyor?

Tayyibin alternatifi başka bir diktatör bozuntusu mu olmalı?

İslamcilar mı daha ahlaksız yoksa laikler mi?

Bu millet neden diktatörleri seviyor?

Neden açlığı,adaletsizliği,eşitsizliği seviyoruz?

Akpyi yerleştiren stratejinin desteğini de eksik bırakacağını mı sanıyordunuz?

Şu anda mevcut partilerin tümü birbirinin ağzına tükürüyor. 

Akp azıcık tökezleyecek gibi oluyor hızır gibi yetişiyorlar.

Ama benim anlamadığım 17 senelik dikta ile parti ön seçimini bir tutmanız. 

İkisini aynı seviyede göstermek için ya basiretsiz ya da troll olmanız gerekir.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Sundance yazdı:

Akpyi yerleştiren stratejinin desteğini de eksik bırakacağını mı sanıyordunuz?

Şu anda mevcut partilerin tümü birbirinin ağzına tükürüyor. 

Akp azıcık tökezleyecek gibi oluyor hızır gibi yetişiyorlar.

Ama benim anlamadığım 17 senelik dikta ile parti ön seçimini bir tutmanız. 

İkisini aynı seviyede göstermek için ya basiretsiz ya da troll olmanız gerekir.

Yok ben genel olarak,laiklerinde aynı halt olduklarına dikkat çekmek istedim.

Siz bunu bu seçime indirgeyerek kesinlikle yüzeysel bakıyorsunuz belkide niteliğiniz o kadardır.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, adalet123 yazdı:

Yok ben genel olarak,laiklerinde aynı halt olduklarına dikkat çekmek istedim.

Siz bunu bu seçime indirgeyerek kesinlikle yüzeysel bakıyorsunuz belkide niteliğiniz o kadardır.

Dikkat çekmek istediniz de kantarın da bir topuzu var.

Sanki muhalefetin diktatörlük yapacak bir gücü var da iktidar ile aşık atacak

Bir tarafta hukuksuz olarak hapiste çürütmeler, fikirleri yüzünden yargılamalar, zorunlu tercihler, kısıtlamalar, sansürler

diğer tarafta parti içi seçim diktası var

hepsi aynı bokun lacivertidir ama Akp'nin 17 yıllık diktasının günahları ile bir tutmak mümkün değil.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Sundance yazdı:

Dikkat çekmek istediniz de kantarın da bir topuzu var.

Sanki muhalefetin diktatörlük yapacak bir gücü var da iktidar ile aşık atacak

Bir tarafta hukuksuz olarak hapiste çürütmeler, fikirleri yüzünden yargılamalar, zorunlu tercihler, kısıtlamalar, sansürler

diğer tarafta parti içi seçim diktası var

hepsi aynı bokun lacivertidir ama Akp'nin 17 yıllık diktasının günahları ile bir tutmak mümkün değil.

Efendim,ben tüm bu olan biten hukuksuzluklara karşın,insanların eşitlik ve adalet için daha dikkatli olmalarını beklerken tam zıttı bir davranış icinde olmalarına tahammül edemiyorum.

Bu ülke,ahlaksız,çıkarcı,kanun tanımayan,hırsız politikacılar tarafından hem sömürülüyor.Ve aptal seyrek akıllı ve ahlaksız bir millet olduğumuz içinde buna göz yumuyor ve bizde günlük çıkarlarımız peşinde koşturuyoruz.

Bence sorun,bizim karakterimizde anlayış ve düşünme şeklimizde.Nasıl ki,deniz kumundan yapılan binalar güvensiz,tehlike saçıyor ise kişiliklerimizde zayıf,eksik olduğu,doğru  bir şekilde gelişmediği için zararlı,sağlıksız bireyleriz.Hem kendimize hemde çevremize zararlıyız.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Kenopsia yazdı:

Kemal Kılıçdaroğlu'nu sevmiyoruz.

Kılıçdaroğlu oğlu kesinlikle orda bulunmaması gereken biri.

Erdoğan garantici birisi bu görülüyor.Devlet Bahçeli yi nasıl kullanarak Mhp yi kontrol ediyor ise aynı şekilde Kılıçdaroğlu ile de Chp yi kontrol ediyor.

Aksi takdirde neden yönetimde kalmak için bu kadar çabalasın?

Neden oylarda hile yapıldığı anlaşıldığında bile Kılıçdaroğlu insanları sokağa dökmedi.

3-4 milyon sokağa çıksak,emin olun yönetim değişir hatta Tayyip kaçar bu ülkeden.

Sitelerde Paylaş

Kılıçdaroğlu'nu sevmiyoruz demekle olmuyor bu iş. İcraat nerede icraat? Sevmiyorum deyip adamı yalamaya devam ediyorsunuz. 40 küsür yıl aradan sonra yüzde 30 sınırını geçti Muharrem Bey ama yine koltuğu bırakmadı bu it. Çünkü adamda haya duygusu yok. Şerefi yok adamın. 

Kemal'den kurtulmak için CHP tabanı ciddi bir hareket başlatmalı artık. Ne bileyim mesela gidelim genel merkeze bağıralım çağıralım. Hiçbir şey yapmıyorsan bari oy vermeyi bırak o ite de şöyle bir yüzde 20'lerin altına düşsün, rezil olsun.

Hayır anlamıyorum ben bu kafayı bunlara göre ya AKP'lisin ya CHP'li. Sanki başka oy verecek parti yok ülkede. AKP'li de değilim CHP'li de. 

tarihinde Faşist Ateist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Faşist Ateist said:

Kılıçdaroğlu'nu sevmiyoruz demekle olmuyor bu iş. İcraat nerede icraat? Sevmiyorum deyip adamı yalamaya devam ediyorsunuz. 40 küsür yıl aradan sonra yüzde 30 sınırını geçti Muharrem Bey ama yine koltuğu bırakmadı bu it. Çünkü adamda haya duygusu yok. Şerefi yok adamın. 

Kemal'den kurtulmak için CHP tabanı ciddi bir hareket başlatmalı artık. Ne bileyim mesela gidelim genel merkeze bağıralım çağıralım. Hiçbir şey yapmıyorsan bari oy vermeyi bırak o ite de şöyle bir yüzde 20'lerin altına düşsün, rezil olsun.

Hayır anlamıyorum ben bu kafayı bunlara göre ya AKP'lisin ya CHP'li. Sanki başka oy verecek parti yok ülkede. AKP'li de değilim CHP'li de. 

Olayı geçen başkanlık seçiminde kaçırdınız aslında.

Yapılacak şey, başkanlık seçiminde ince'ye verip, tbmm seçiminde, CHP'dışında bir yere vermekti. Zaten meclisin varlığı yokluğu önemsiz oldu artık. Kaldı ki, varlığı önem taşıyan bir meclsite de, kılıçdar gibi angutların olduğu bir CHP'nin varlığı yokluğu da bir anlam taşımıyor. 

Sitelerde Paylaş
33 dakika önce, anibal yazdı:

Olayı geçen başkanlık seçiminde kaçırdınız aslında.

Yapılacak şey, başkanlık seçiminde ince'ye verip, tbmm seçiminde, CHP'dışında bir yere vermekti. Zaten meclisin varlığı yokluğu önemsiz oldu artık. Kaldı ki, varlığı önem taşıyan bir meclsite de, kılıçdar gibi angutların olduğu bir CHP'nin varlığı yokluğu da bir anlam taşımıyor. 

Aynen senin dediğini yaptım ben de zaten. İyi Parti ve Muharrem'e oy verdim.

Sitelerde Paylaş
22 hours ago, Faşist Ateist said:

Gerizekalı, muharremin aldığı oy hdp den geldi. Chpnin oyu 22 ye düştü onlarda iyi partiye kullandı. Bunun hesabını yapacak kadar kafanız çalışmıyor. Muharrem genel başkan olsa %25 bile alamaz. Kılıçdaroğlu alevi olduğu halde baykalın oyunu geçemedi. 

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, Kuranınizinde yazdı:

Gerizekalı, muharremin aldığı oy hdp den geldi. Chpnin oyu 22 ye düştü onlarda iyi partiye kullandı. Bunun hesabını yapacak kadar kafanız çalışmıyor. Muharrem genel başkan olsa %25 bile alamaz. Kılıçdaroğlu alevi olduğu halde baykalın oyunu geçemedi. 

Sus lan Fetöcü. 

Sitelerde Paylaş
24 minutes ago, Faşist Ateist said:

Ne zaman AKP'yi savundum ulan yalancı Fetoşçuk?

Senin gibi Fetoşçuklar birkaç sene önceye kadar Tayyip kıçı yalarken biz onunla mücadele ediyorduk, hala da ediyoruz.

Perinçek tayyipin kıçını yalamıyor mu? İşiniz gücünüz chp, tayyip hepinizi düzüyor haberiniz yok. Tayyip fetö diye hepinizi kandırdı. Cemaat mensubu olmak ne zaman teröristlik oldu mankafa. Avrupa ve abd gibi ülkeler bile bunu anlamışken ve faaliyetlerimizi orda rahat rahat yürütürken tayyipe ne oluyor. 

Abdye ve avrupa sayıp durmadan önce tayyipin ülkeyi ne hale getirdiğini bir gör. Abd ve avrupayı örnek alacağınıza ulusalcı kafa rus eksenli yapının bu ülkeyi kurtaracagı hayalini görüyor.

Sitelerde Paylaş

Beyhude tartışmalar bir yana, bu ülkeyi kurtarmanın yolu tarihte gizli. 

Soru: “Neden altın madenleri, verimli toprakları, gümüş madenleri, petrol havzaları bulunan güney Amerika ülkelerinde yaşayan insanlar fakir oluyor da, USA, Canada gibi toprakları verimsiz, yeraltı zenginlikleri kıyasla daha az ülkelerde yaşayanlar diğerlerine kıyasla refah içerisinde yaşıyorlar?”

Sitelerde Paylaş
32 dakika önce, Kuranınizinde yazdı:

Perinçek tayyipin kıçını yalamıyor mu? İşiniz gücünüz chp, tayyip hepinizi düzüyor haberiniz yok. Tayyip fetö diye hepinizi kandırdı. Cemaat mensubu olmak ne zaman teröristlik oldu mankafa. Avrupa ve abd gibi ülkeler bile bunu anlamışken ve faaliyetlerimizi orda rahat rahat yürütürken tayyipe ne oluyor. 

Abdye ve avrupa sayıp durmadan önce tayyipin ülkeyi ne hale getirdiğini bir gör. Abd ve avrupayı örnek alacağınıza ulusalcı kafa rus eksenli yapının bu ülkeyi kurtaracagı hayalini görüyor.

Bir de utanmadan açıkça savunuyor cemaati. Pis terörist, vatan haini seni! 

Sitelerde Paylaş
5 minutes ago, Faşist Ateist said:

Bir de utanmadan açıkça savunuyor cemaati. Pis terörist, vatan haini seni! 

Asıl vatan haini sizsiniz ulan. En büyük hain şuan ülkenin başında bulunan çete iken hala chp gibi zavallı bir partiyle uğraşıyosunuz. Hani beka sorunu diyorya erdoğan, işte en büyük beka sorunu erdoğan biliyor muydun? 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...