Jump to content

KEKLİK VERSUS BERGÜZAR

Recommended Posts

• İleti 154
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Abla deriz demesine de ablalık öyle kolay değildir..

Dert dinlicen, hal hatır sorucan kız arkadaşlarımızı tanıyacan,harçlığın varmı dicen vs:P

yok bu öyle demez..

daha bir derdin oldumu, kapı dışarı eder..nerden biliyorsun diyen olursa..??

kendimden biliyorum..,!!..nokta.. :angry::angry::angry:

Sitelerde Paylaş

Bergüzar abla gerek forumla ilgili aklıma takılanlarla gerekse kişisel sorunlarımla yakından ilgilenir...

Bana karşı gayet anaç bi tavrı vardır buda beni her zaman mest eder..

Yeri geldiğinde bir abla gibi davrandığı gibi yeri geldiğindede benimle yaşıt bir bergüzar oluverir..

Bugün bir ablaya ihtiyacım varsa ablam, kardeşe ihtiyacım varsa kardeşim, dosta ihtiyacım varsa dostum olur..

Yarına Allah kerim :)

Kısacası Bergüzar dar kalıplar içine kapatılamaz.. Sadece abla değildir o, aynı zamanda iyi bir dost, güvenilir bir sırdaş, başını yaslayabileceğin bir omuzdur...

keklik ablayı fazla tanımıyorum ama kişisel görüşüm moderatör grubunun en objektif modlarından biri olduğudur.. :)

tarihinde Merwish tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

keklik ablayı bende severim....inşallah samimiyetimiz zamanla artacak iyice..

bergüzar abla cidden iyi bi insan..kendisiyle msn de konuşmaktayım..yeri gelir bi abla gibi konuşur,yeri gelir bi arkadaş gibi.çocukla çocuk,büyükle büyük olan bi insandır.

keklik ablanında böyle olduğundan eminim ama tabi zamanla samimiyetimiz arttıkça bunu anlicaz

Sitelerde Paylaş
bu bergüzar geleli daha kaç gün oldu

hemen abla demeye başladı millet.

acaip haset oldum bu duruma cık cık cık

Amanin konuya bak, bu konu tadından yenmez şimdi

Keklikciğim:

Ne desem bilmem ki, ama hayat böyledir, bi sana bi bana güler bazen, ya da hep sana hep bana güler. Ancak ben bi sana bi bana demeyi severim bilirsin. Lakin ben aramızda hasetlik bi durum görmüyorum, zira ben senin, sen benim rakibim değiliz, zira benim en büyük rakibim thy, takma kafanı yani :P

yok bu öyle demez..

daha bir derdin oldumu, kapı dışarı eder..nerden biliyorsun diyen olursa..??

kendimden biliyorum..,!!..nokta..

Domestos canavarı:

Valla fil hafızası var sende de, filler unutuyor bazen sen ise unutmuyorsun, pek kindar gördüm seni

Bergüzar abla gerek forumla ilgili aklıma takılanlarla gerekse kişisel sorunlarımla yakından ilgilenir...

Bana karşı gayet anaç bi tavrı vardır buda beni her zaman mest eder..

Yeri geldiğinde bir abla gibi davrandığı gibi yeri geldiğindede benimle yaşıt bir bergüzar oluverir..

Bugün bir ablaya ihtiyacım varsa ablam, kardeşe ihtiyacım varsa kardeşim, dosta ihtiyacım varsa dostum olur..

Yarına Allah kerim :)

Kısacası Bergüzar dar kalıplar içine kapatılamaz.. Sadece abla değildir o, aynı zamanda iyi bir dost, güvenilir bir sırdaş, başını yaslayabileceğin bir omuzdur...

keklik ablayı fazla tanımıyorum ama kişisel görüşüm moderatör grubunun en objektif modlarından biri olduğudur.. :)

Sağol merwish, teşekkür ediyorum, eee naparsın, gerçekler acıdır, her ne kadar bazıları göremese bile :P

Bu uyarıya bergüzar hanımda dahildir..

Sokrates:

Yaw daha geçen hafta kız arkadaşınla aranı düzelttim, cafe paranızı bile cebine koydum, e yani ben sana ne etsem az gelmez ha, söyle bakalım....

keklik bayanoluğunuda yaşınıdabelirtmemişssin sana neye göre abladicek bu elemanlar :D

Sevgili ebuuuu:

Ben yaşımı ulu orta yazarım, söylerimde, bu yüzden sitedekilerin çoğu abla der zaten bana, bi de severler beni sağolsunlar. Lakin keklik yaşını söylemezki, üç haneli rakamlara geçeli çok oluyor, ona sonu anne ile biten hitaplar güzel yakışır :rolleyes:

Keklik ablamız bi tanedir :)

Baska ablalara Hayır!!!

En büyük abla Keklik abla..... bu kadar

Sevgili umma:

Tabi keklik bi tane, ama bergüzarda bi tane, hatırlatırım...

Ve son olarak keklik, iyi ki hayatımda varsın, ne kadar beni kıskanda sorun değil, ben dert etmiyorum :P

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...