Jump to content

KEKLİK VERSUS BERGÜZAR

Recommended Posts

Keklik hanıma benim dışımda biri sallayınca sinir oluyorum...

Hele hele bu sallamalar gerçek dışı olunca sinir katsayım daha da artıyor...

saygılarımla

sabahın seherin ötüyor kuşlar bal ile yoğrulmuş o sırma saçlar diyerek mektubuma başlamak istiyorum.

sayın hallaç. sen kimden cesaret alıyorsun. arkanda hangi gizli örgüt var? misis keklik gibi bir aristokratın senin gibi bir parya ile ne gibi bir alışverişi olabilir. düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum. burada keklik ablayı müdafaa edecek birisi varsa o da benim.

haddini bil

haddini bil

Sitelerde Paylaş
  • İleti 154
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Keklik ablanız kadar taş düşsün başınıza....

Oh be... Keklik hanım gitti kafam rahat...

Korkma fidel bişeycik olmaz 45 okkacık zaten:)

Hallac efendi çok gülme, gidenler kösenin dayanılmaz hafifliğine dayanamayıp geri dönüyor naperrrr, elbet keklikte döner.

Sen dua etki kafana benim kadar taş düşmesin, tam 57 okka olmuşum :lol::lol::lol:

Sevgiler...

Saygılar..

Sitelerde Paylaş
  • 5 months later...
Beni ders çalış diye banlayacak bir ablam bile yok :P

Beni de az ye, oğlun yuvarlak bir annesi olmasını istemiyor diye dürten bir arkadaşım bilem kalmayacak nerdeyse :lol:

Keklik nerdesin gülüm, seni çok özledik valla. :(

Her tür rüşvete açığızdır bilesin, geçmişte bunun örnekleri mevcuttur, dimi hallac :P

tarihinde berguzar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Beni de az ye, oğlun yuvarlak bir annesi olmasını istemiyor diye dürten bir arkadaşım bilem kalmayacak nerdeyse :lol:

Keklik nerdesin gülüm, seni çok özledik valla. :(

Her tür rüşvete açığızdır bilesin, geçmişte bunun örnekleri mevcuttur, dimi hallac :P

Ben hiç mi hiç özlemedim... Özleyecek başka kimse kalmadı da keklik hanım teyze ablayı mı özleyeceğim.. Pehhh.. Rüşvet olur. Ama gelmesi için edğil gelmemesi için her türlü rüşvete açığım.. :)
Sitelerde Paylaş
Ben hiç mi hiç özlemedim... Özleyecek başka kimse kalmadı da keklik hanım teyze ablayı mı özleyeceğim.. Pehhh.. Rüşvet olur. Ama gelmesi için edğil gelmemesi için her türlü rüşvete açığım.. :)

Rüşvet tatlısını yerkene hiç böyle demiyordun, kellikten sonra sanki demans başlamış gibi sende canımın içi :lol:

Demans biliyorsun ne demi, onyüzbinmilyonkere anlattıydık sana :P

Sitelerde Paylaş

keklik:

savunma hakkımın olmadığı yerde arkamdan atılmasını şiddetle kınıyor, ilgili kişilere (sırma saçlı)şantajla yanıt vereceğimi belirtmek istiyorum

dediler kendileri, bilmem anlatabildimi pek sayın muhterem arkadan atan sırma saçlı kelllll :lol:

tarihinde berguzar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
keklik:

savunma hakkımın olmadığı yerde arkamdan atılmasını şiddetle kınıyor, ilgili kişilere (sırma saçlı)şantajla yanıt vereceğimi belirtmek istiyorum

dediler kendileri, bilmem anlatabildimi pek sayın muhterem arkadan atan sırma saçlı kelllll :lol:

Savunma hakkı yoksa bu saldırıyı nasıl yaptı.... Zaten sayın keklik hanım teyze ablanın savunma yaptığını görmedim ki. Maşallah hep saldırdı hep saldırdı...
Sitelerde Paylaş
keklik:

Nerde bu keklik ?

Sitelerde Paylaş
Korkma fidel bişeycik olmaz 45 okkacık zaten:)

Hallac efendi çok gülme, gidenler kösenin dayanılmaz hafifliğine dayanamayıp geri dönüyor naperrrr, elbet keklikte döner.

Sen dua etki kafana benim kadar taş düşmesin, tam 57 okka olmuşum :lol::lol::lol:

Sevgiler...

Saygılar..

Ne fideli ya. Hallac abi dediğimiz terbiyeli bir arkadaş vardı o değil mi bu.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...