Jump to content

KEKLİK VERSUS BERGÜZAR

Recommended Posts

• İleti 154
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ehem öhöm...

canım fena tren yolculuğu çekiyor bu ara,hazır sıcaklarda başladı,tıklım tıkış bölmelerinde oturacak yer bulamayıp ayakta sallana sallana insanları izleyerek rezil mi rezil bir yolculuk istiyorum.

bayılmak üzere indiğim istasyonda birilerinin bana sahip çıkma ihtimalini düşünüp keklik abla diyesim geliyor.

sonra hallac abiminde bunu yapabileceğini ve olurda yolum ankara'ya düşerse çok yakışıklı hoş sohbet tam benim kafa dengim bilgisayar oyunlarıyla ilgili sohbet edebileceğim 14 yaşındaki Mert geliyor aklıma...

allahım diyorum ya berguzar bana kin besleyip mert ile görüşmeme engel olursa diye içimden geçirip evet evet berguzar demeliyim diyorum...

sonra tren sesi geliyor tekrar kulaklarıma hemen arkasından oyun sesleri...

hallac abinin gül cemali beliriyor gözümün önünde "macc kaç " diyor "hiç bulaşma bu muhabbete" diyor...

silkelenip elimle başımın üzerindeki düşünce baloncuklarını patlatıyorum ve uzaklaşıyorum

evet...

Sitelerde Paylaş
ehem öhöm...

canım fena tren yolculuğu çekiyor bu ara,hazır sıcaklarda başladı,tıklım tıkış bölmelerinde oturacak yer bulamayıp ayakta sallana sallana insanları izleyerek rezil mi rezil bir yolculuk istiyorum.

bayılmak üzere indiğim istasyonda birilerinin bana sahip çıkma ihtimalini düşünüp keklik abla diyesim geliyor.

sonra hallac abiminde bunu yapabileceğini ve olurda yolum ankara'ya düşerse çok yakışıklı hoş sohbet tam benim kafa dengim bilgisayar oyunlarıyla ilgili sohbet edebileceğim 14 yaşındaki Mert geliyor aklıma...

allahım diyorum ya berguzar bana kin besleyip mert ile görüşmeme engel olursa diye içimden geçirip evet evet berguzar demeliyim diyorum...

hallac abinin gül cemali beliriyor gözümün önünde "macc kaç " diyor "hiç bulaşma bu muhabbete" diyor...

silkelenip elimle başımın üzerindeki düşünce baloncuklarını patlatıyorum ve uzaklaşıyorum

evet...

TÜRK ASKERİNE KURŞUN SIKANLARI VE BÜYÜKELÇİ KAÇIRAN ULAŞ BARDAKÇI VE ONA BENZEYEN SÜPRÜNTÜLERİN DE MEZARINI DA ZİYARET ET BARİ..

GARİBAN MERT İ DE KIZILCIK YAPMASAN BARİ..NOKTA..

tarihinde daldabiryaprak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
ehem öhöm...

evet...

Sevgili Macchiato:

E aklın yolu birdir, bence de bergüzar demelisin.

Şimdiden mertin yupppiiii diyen sesini duyar gibiyim, buna değer bence...

Sevgiyle kalasın canım, öpüyorum seni güzel gözlerinden...

Sitelerde Paylaş
Hallac kardeşim bu isteğini admin olunca bana hatırlat ikisinide sileyim.xislam ile antimuhammedide sileceğim zaten aradan çıkarırım.

yavaş silde sağa sola sıçratma len dümbelek..

gene mi geldi bu yav..

len hakkı. müslümanlara ölümcül darbeyi vur artık..

ilgili başlığını bekliyorum..nokta..

Sitelerde Paylaş
Macci giderken helalleşelim..
Yerinde bir öneri... Mac'cığım hem hellaşelim hemde şu borcunu öde öyle git ablam. Öyle 5-10 YTL olsa itin olurdu da 100 YTL az para değil...

saygılarımla

EDIT: Madem konu açıldı şu forumda alacağım olanları yazam da veresiye defterini kapatayım..

Req.. 250 kağıt, bir çay bi de akşam yemeği borcun var..

Keklik hanım, bir kilo tatlı 325.50 YTL...

Bergüzar hanım: 100 dolar 250 avro, bir koli halley... (Sosyetik ya türk parası da kabul etmiyo)

Kosovalı: 2 porsiyon cag kebabı. Bir tane semaver..

Zeyynep hanım: Akide şekeri, konya etli pide ve mevlana'ya dair eşyalık hediyeler..

Daldanyaprak, adriana lima ve MİRANDA KERR posterleri

şimdilik aklıma gelenler bunlar

tarihinde hallac01 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Mert'i görmek güzelde diğer iki kişiyle karşılaşmak kötü be ablam. Hele ben yoksam seni çiğ çiğ yer bunlar... :)

Ama ne oluirsa olsun imkanlar dahilinde ise bu yolculuğu yap derim...

saygılarımla

Sevgili hallac:

Bir lafımız vardır bilirmisin, kelin ilacı olsa başına sürer... Sen kendini bizden koruyabildin mi de başkasını korumaya kalkışıyorsun allaaaan keliiii :P :P :P

yavaş silde sağa sola sıçratma len dümbelek..

gene mi geldi bu yav..

len hakkı. müslümanlara ölümcül darbeyi vur artık..

ilgili başlığını bekliyorum..nokta..

Ve sen domestos canavarı:

Senin ölümcül darben benim elimden olcek. O da bir ölçek domestos, sonra ortalarda boy da gösteremiyeceksin kötüyüm ben kötüyüm diye... :P

Benim oğlumun rengi belli, başka renk olmaz o abisi, o bir siyah :P , inanmıyorsan resmine bak, burda var....

Sitelerde Paylaş
Yerinde bir öneri... Mac'cığım hem hellaşelim hemde şu borcunu öde öyle git ablam. Öyle 5-10 YTL olsa itin olurdu da 100 YTL az para değil...

saygılarımla

EDIT: Madem konu açıldı şu forumda alacağım olanları yazam da veresiye defterini kapatayım..

Req.. 250 kağıt, bir çay bi de akşam yemeği borcun var..

Keklik hanım, bir kilo tatlı 325.50 YTL...

Bergüzar hanım: 100 dolar 250 avro, bir koli halley... (Sosyetik ya türk parası da kabul etmiyo)

Kosovalı: 2 porsiyon cag kebabı. Bir tane semaver..

Zeyynep hanım: Akide şekeri, konya etli pide ve mevlana'ya dair eşyalık hediyeler..

Daldanyaprak, adriana lima ve MİRANDA KERR posterleri

şimdilik aklıma gelenler bunlar

Hehe, hallac

Veren el alan elden üstünmüş, sen ver anacım, biz alırız :P

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...