Jump to content

15 Temmuz Darbesini Kim Yaptı?

Recommended Posts

5 saat önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Sen bile anlamışsın da bay kemal anlamadı yine?

bay kemal dediğin adam, kripto fetöcüdür, dostum....bu yüzden bu adam chp nin içine gizlice sızdırılmış, chp yi yok etmek adına

bop projesinin bir ayağıdır, tayo ve kılıççdaroğlu, var olduğu sürece akp ve chp 3 yıl içinde yok olucaktır... 

mhp zaten bitti, yeni partı kuruluyor, huzur partisi babacan ve ekibi, akp yi tarihten silicek, 2023 te

huzur partisi % 51 alıcak ve iktidar olucak.... ve tekrar parlementer sisteme geri dönülücek, tayo ve ekibide 

yargılanıcak hatta kılıçdarogluda yargılanıcak.. 

tarihinde karamsarhuman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 92
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

7 dakika önce, karamsarhuman yazdı:

bay kemal dediğin adam, kripto fetöcüdür, dostum....bu yüzden bu adam chp nin içine gizlice sızdırılmış, chp yi yok etmek adına

bop projesinin bir ayağıdır, tayo ve kılıççdaroğlu, var olduğu sürece akp ve chp 3 yıl içinde yok olucaktır... 

mhp zaten bitti, yeni partı kuruluyor, huzur partisi babacan ve ekibi, akp yi tarihten silicek, 2023 te

huzur partisi % 51 alıcak ve iktidar olucak.... ve tekrar parlementer sisteme geri dönülücek, tayo ve ekibide 

yargılanıcak hatta kılıçdarogluda yargılanıcak.. 

Bak çok güzel Bir tespit yapmışsın. O halde chp liler de koyun oluyorlar. Aklı olan ve özgür olan kişiler bir kaç kuklanın peşinden gitmezler.

Bundan sonra bay Kemal'e TBMM imamı diyelim?

Bir de saray imamı var?

tarihinde Düşünen Hayvan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Bak çok güzel Bir tespit yapmışsın. O halde chp liler de koyun oluyorlar. Aklı olan ve özgür olan kişiler bir kaç kuklanın peşinden gitmezler.

Bundan sonra bay Kemal'e TBMM imamı diyelim?

Bir de saray imamı var?

dostum, güncellemeden sonra, emojilere  tıklarken aşırı derecede kasıyor,sanırım bu son güncellemeden sonra,  çok fazla emoji eklenmiş, o yüzden kasıyor olabilir. güncellemeden önce kasmıyordu, acaba sendede kasıyormu? merak ettim..  :89:

Sitelerde Paylaş

merkez bankası 3 yıl içinde faiz indirirse asrın hatasını yapar, dolar çıldırır 20 tıl olur. hatta 50 tl olur...gerçek enflasyon % 43 hükümete göre enflasyon % 15 mişşş.resmen milletle dalga geçiyor bu hükümet..şu an gerçek dolar 12 tl biz aptal değiliz.. her vatandaş aptal değildir..

Sitelerde Paylaş

seizce!  akıllı bir hamlemi olur? faiz indirimi ?zaten piyasalar bunu bekliyor.hükümet kendi ayagına sıkıyor yine, hiper krizde,faiz indirimi doları inanılmaz yerlere götürücektir.. doları baskılamak içn artık swapta yapamıyorsun, elindeki kaynaklarda tükendi. merkez bankası genel müdürünü görevden alması faizleride artık ben kontrol ediyorum demektir... biizm milletimiz saf bunu anlamazkı.. merkez bankası görevden alıınmasaydı, en az 3 yıl faizler inmezdi bunu çocuk bile anlar. eğer gerçekten faizler inerse , herşey çok daha kötü olucak görüceksın..400 baz puan indirim, olursa işte o zaman dolar en iyimser tabloyla 2 hafta içinde 15 tl yi görücektir.. sadece 50 bz puan bile doları 2 hafta içinde 6.5 geçicek biçimde zorluyacaktır. akıllı hamleler yapılmıyor. 3 yıl sonra istediğini yap. şimdi çok erken resmen çöküşe gidiyor ülke.

Sitelerde Paylaş
15 saat önce, karamsarhuman yazdı:

dostum, güncellemeden sonra, emojilere  tıklarken aşırı derecede kasıyor,sanırım bu son güncellemeden sonra,  çok fazla emoji eklenmiş, o yüzden kasıyor olabilir. güncellemeden önce kasmıyordu, acaba sendede kasıyormu? merak ettim..  :89:

Bende emojiler kasmıyor ama isim alıntısı yaparsam çok kasıyor.

Dolar konusuna gelince bunun yükselmesini isteyen en çok tayyip ve arkadaşlarıdır. Gecen sene ki amerkan papaz kaçtı oyununda 4 lirdan dolar alıp 8 lirdan bozduran mhp dört gözle bekliyor tekrae yükselsin diye. Tayyipin de dolarları var o da bekliyor sürekli abd ye zıt gitmesinin sebebi bu. Ama abd bunun farkında.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Bende emojiler kasmıyor ama isim alıntısı yaparsam çok kasıyor.

Dolar konusuna gelince bunun yükselmesini isteyen en çok tayyip ve arkadaşlarıdır. Gecen sene ki amerkan papaz kaçtı oyununda 4 lirdan dolar alıp 8 lirdan bozduran mhp dört gözle bekliyor tekrae yükselsin diye. Tayyipin de dolarları var o da bekliyor sürekli abd ye zıt gitmesinin sebebi bu. Ama abd bunun farkında.

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, sağduyu yazdı:

Bazıları tam komplo teorisyeni olmuş, ellerinde hiç bir elle tutulur, somut bilgi olmadan habire kıçlarından sallıyorlar. Kendileriyle baş başa kaldığı zamanda ne kadar zekiyim, büyük resimi gördüm diye böbürleniyorlardır bir de bunlar.

Yooo belge var.

Bilirkişi raporu var Türkiye medyası gizliyor. Yurtta sulh konseyi başkanı altında hulusi akar imzası var. ABD de dava dosyasında delil olarak kondu. Guardian gazetesinin 16 yada 17 temmuz 2016 tarihli haberinde ingiliz istihbaratının darbe gecesi tsk ve erdoğanın telefon konuşmalarından bir kısmını yayınladı. 

Sitelerde Paylaş
29 minutes ago, Düşünen Hayvan said:

Guardian gazetesinin 16 yada 17 temmuz 2016 tarihli haberinde ingiliz istihbaratının darbe gecesi tsk ve erdoğanın telefon konuşmalarından bir kısmını yayınladı. 

Bunun linki var mı? Gerci guardian oranin sabah gazetesi gibi birsey ama yine de ne yazdiklarini merak ettim.

Sitelerde Paylaş
27 minutes ago, Düşünen Hayvan said:

Yooo belge var.

Bilirkişi raporu var Türkiye medyası gizliyor. Yurtta sulh konseyi başkanı altında hulusi akar imzası var. ABD de dava dosyasında delil olarak kondu. Guardian gazetesinin 16 yada 17 temmuz 2016 tarihli haberinde ingiliz istihbaratının darbe gecesi tsk ve erdoğanın telefon konuşmalarından bir kısmını yayınladı. 

Ne deniyor raporda?

Sitelerde Paylaş

peki belge varsa ispatta vardır, o zaman tayonun yargılanması gerekmezmi? neden yargılanmadı bu güne kadar ?

akp ye göre, dolar düşücek, ama gerçeklere göre faiz indiği an dolar çıldırıcak çok net görüceksın

tarihinde karamsarhuman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, malta erigi yazdı:

Bunun linki var mı? Gerci guardian oranin sabah gazetesi gibi birsey ama yine de ne yazdiklarini merak ettim.

Focus dergisinde yayınlanmış yanlış hatırlamışım. Youtube da paylaşılan videolarda var. Bende görmüştüm başka bir sitede ama sşte kapatılmış.

Sitelerde Paylaş
57 dakika önce, karamsarhuman yazdı:

peki belge varsa ispatta vardır, o zaman tayonun yargılanması gerekmezmi? neden yargılanmadı bu güne kadar ?

akp ye göre, dolar düşücek, ama gerçeklere göre faiz indiği an dolar çıldırıcak çok net görüceksın

Tayyipin ne olduğu belli değil. İkili oynuyor. Rıza Zarrab bunun açık örneği. Abd nin kullandığı biri de olabilir rusya iran çin bağlantılarını çözmek için ikili oynuyor olabilir. 

Abd de rüşvet davası dosyasında akp li bakanlardan bazılarının isiimleri de varmiş. Ekim alptekin diye birisinin rüşvete aracılık yaptığı ve  mike flyne 15 temmuz probagandası yapması için rüşvet verildiği davası görülüyor.

Akp zaten doların yükselmesini istiyor. Bu yüzden faiz indirmeyi kutsalmış gibi gösterip mb ye baskı yapıyorlar

tarihinde Düşünen Hayvan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Tayyipin ne olduğu belli değil. İkili oynuyor. Rıza Zarrab bunun açık örneği. Abd nin kullandığı biri de olabilir rusya iran çin bağlantılarını çözmek için ikili oynuyor olabilir. 

Abd de rüşvet davası dosyasında akp li bakanlardan bazılarının isiimleri de varmiş. Ekim alptekin diye birisinin rüşvete aracılık yaptığı ve  mike flyne 15 temmuz probagandası yapması için rüşvet verildiği davası görülüyor.

Akp zaten doların yükselmesini istiyor. Bu yüzden faiz indirmeyi kutsalmış gibi gösterip mb ye baskı yapıyorlar

Merkez bankası genel müdür, 25 temmuzda faizleri 50 baz puan artırıcağı için görevden alınmıştır.. herkese duyrulur..HERKESİ TEHDİT EDEREK, KONTROL EDİYOR HATTA BUNUDA AÇIK AÇIK İSPATLIYOR, BEN TANRIYIM DİYOR.. MERKEZ BANKASI MÜDÜRÜNÜ GÖREVDEN ALDIM DİYOR. ÇÜNKÜ MERKEZ BANKASI MÜDÜRÜ DOLARI VE FAİZİN YÜKSELMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYOR... BÖYLECE KENDİ ADAMINI ATIYOR MÜDÜRLÜĞE ANLADINMI? PİYASA ANALİZİ YAPAN ÇOK ÜNLÜ BİR ARKADAŞIM BANA DEDİKİ. DOLARIN GERÇEK DEĞERİ 12 TLDİR.. DURUM NE KADAR VAHİM DÜŞÜN ARTIK..EĞER FAİZLER DÜŞERSE KORKUNÇ ŞEYLER OLUCAK, DÜŞÜNMEK BİLE İSTEMİYORUM..

Sitelerde Paylaş
28 dakika önce, karamsarhuman yazdı:

faizler inerse türkiyeyi trumpta kurtaramaz. dolar hızlıca yükselicektir.. garantisini verim..ben uyarıyorum... merkez bankası genel müdürü 25 temmuzda faizleri sabit tutucaktı. bu yüzden görevden alındı.... diktatör türkiyeyi bölüyor.

Faizler düşmesede yükselecek. Çünkü yüksek faizin karşılığını katma değer olarak veremiyoruz.

Ama şuan dolar sabit kur gibi yerinde duruyor. Kaçak para ve kişiye özel faiz oranı ile idare ediliyor.

Faiz artarsa dolar düşer. Tayyip bunu istemiyor. Bu yüzden faiz artırmak isteyeni görevden almıştır.  Akp geçmişte yaptığı gibi bir yerlerden para bulup stokladıktan sonra doları fırlatır. Adamlar geçen sene maduronun altınlarına çökmüşlerdi , daha önce de zarrabın serveti vardı, hepsi bitti yeni kaynak bulamazsa çakılırlar. Tayyipi çiğ çiğ yerler etrafındakiler.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...