Jump to content

Allah'in bir başka delili

Recommended Posts

8 dakika önce, anibal yazdı:

Çok doğru bir tespit.

Bu işte benim osuruğumun sanatının ispatıdır, bu hakikati inkar mı edeceksin?

arkasında  bir irade  güç  bilinç  olduğunu  bilmeniz  bile  çok  güzel  yellenme  falan  derken  tebrik ederim sizi 

Sitelerde Paylaş
  • İleti 66
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

6 hours ago, akılsızşuursuzatom said:

arkasında  bir irade  güç  bilinç  olduğunu  bilmeniz  bile  çok  güzel  yellenme  falan  derken  tebrik ederim sizi 

Yellenme falan değil..

Bak az evvel gene osurdum ve onun muazzam sanatıyla bir yerlerde bir bebek doğdu, mükkemmell bir sanat eseri olarak.

Doğan bebeğin benim osuruğumun bahşettiği bir sanat eseri olmadığını ispat edebilyor musun?

Sitelerde Paylaş
37 dakika önce, anibal yazdı:

Yellenme falan değil..

Bak az evvel gene osurdum ve onun muazzam sanatıyla bir yerlerde bir bebek doğdu, mükkemmell bir sanat eseri olarak.

Doğan bebeğin benim osuruğumun bahşettiği bir sanat eseri olmadığını ispat edebilyor musun?

Evrimin hikmeti işte. Sen de carsaftaki sperm bulasigindan tesadüfen olduğunu kabul ediyor musun.

Sitelerde Paylaş
48 dakika önce, anibal yazdı:

Yellenme falan değil..

her  dakika  osuruyorsanız  büyük  problem 

Sitelerde Paylaş
6 hours ago, akılsızşuursuzatom said:

her  dakika  osuruyorsanız  büyük  problem 

Asıl tersi büyük problem, millet kısır dümbelekler olsun mu istiyorsun sen?

Ama asıl ahırda unutturmaya çalıştığın eşşeğin büyüğü şu:  Doğan bebeğin benim osuruğumun bahşettiği bir sanat eseri olmadığını ispat edebilyor musun?

Sitelerde Paylaş
On 12.03.2019 at 00:06, akılsızşuursuzatom said:

Dişiler  neden  regl olur?

Allah 'ın  böyle    bir  mekanizma yaratmasının  hikmetlerinden birisi kadınların  çocuk  doğurma  gibi  kutsi  görevi  vardır  ve  bu  izdiraba  dayanmasini geliştirmek  için  regl  ve  agrisini  bahşetmiştir Allah.  

zorlukla  beraber  kolaylık  vardır  ayetine  uygun  bir  vaziyet  ortaya  çıkmakta. 

Nitekim  kadının  her  ay  düzenli  olarak  temizlenmesine ve  sağlığına  vesile de  olur. 

Merhaba müslümanlar,

Bahsedilen ayet aslında inşirah suresi (94) 5 ve 6. ayetler. 94 numaralı sure herkese hitap etmiyor. Ayetlerde Muhammed'e öğütler ve telkinler veriliyor. Biz seni terk etmedik, zorluklardan kolaylıklara getirmedik, mi vs. Hemen ardından zorlukla beraber kolaylık vardır ifadesi de Muhammed'e söylenen bir söz. Öncelikle buradan regl olan kadınlara nasıl geçilmiş? Evet, biraz zorlama olmuş. 

İnsan vücudunda akıllıca bir tasarım yoktur. Olsa diş durup dururken çürümez, göz durup dururken katarakt üretmez, saç durup dururken dökülmezdi. Hastalıklar da bizim dirayetimizi arttırmak için yaratılmadı. 

Sizi akılcı düşünceye davet ediyorum. 

Bin, iki bin, binlerce yıl önceki ilim ve fen lisanının koyduğu kuralları, şu kadar bin yıl sonra bugün aynen uygulamaya kalkışmak elbette ilim ve fennin içinde bulunmak değildir.

--Mustafa Kemal Atatürk, 1924

İyi günler.

Sitelerde Paylaş
13 hours ago, akılsızşuursuzatom said:

nasıl  nerde  ?

Adermatoglyphia

Hastalık ilk olarak İsviçreli bir kadının ABD sınırından geçmesi esnasında fark edildi. Vatandaş olmayan kişilerden parmak izi talep eden yetkililer kadının parmak izi olmadığını görünce şaşkınlığa uğradı. Kadının ailesinden 9 kişide daha parmak izi olmadığı anlaşıldı.

Bu genetik hastalığa sahip kişilerde ter bezlerinin de az sayıda olduğu biliniyor.
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...