Jump to content

Tayyip'in Ülkücülere ve Türk milliyetçilerine ettiği hakaretler

Recommended Posts

-Bu Bahçeli'nin ağzından salyalar akıyor.

-Mehape'nin genel başkanı olan zat, sen zaten uçma özürlüsün. 

-Milliyetçiyim diyen MHP Genel Başkanı önce bu milletin edebinden nasiplensin, bu milletin adabını öğrensin. 

-Bu adam siyasette çırak bile olamadı ve olamayacak da.

-Ey Bahçeli; bunları ispat edemezsen alçaksın, adisin.

-Bahçeli, bildim bileli o koltukta oturuyorsun. Hiçbir işe yaramadın.

-Bahçeli aile nedir bilmez, onun böyle bir derdi yok. Çoluk çocuk nedir bilmez.

-Bahçeli sen yanında bozkurtlarla mı dolaşıyorsun? Bozkurtların sana hayırlı olsun. Ben bozkurtlarla dolaşmıyorum, ben yalnızca eşref-i mahluk olan insanlarla dolaşıyorum. 

-Irkçılık yaptınız, kavmiyetçilik yaptınız, kabilecilik yaptınız. Şeytani olan anlayışa hizmet ettiniz.

-Senden olsa olsa kafatası milliyetçisi olur.

-Sorsanız milliyetçi! Ama söylediklerine bakıyorsunuz; Esad'ın milliyetçisi, Pensilvanya'nın milliyetçisi, Kandil'in milliyetçisi!

-Bunlar önünü kestikleri adamın sağcı mı solcu mu olduğunu öğrenmek için fatiha oku derler sonra da arkadaşına dönüp doğru okudu mu diye sorarlar.

-Kimse bizim karşımıza Türklükle de çıkmasın. Biz her türlü milliyetçiliği ayaklarının altına almış bir iktidarız.

-Türkçülük bölücülüktür.

-Bunlar doğru konuşmazlar. Bunların yaptıkları en iyi iş kışkırtmaktır, kavgadır, terörize etmektir, savaştır. 

-Köpekçi, kandan beslenen kafatasçı, kan emici vampirler, kovboy, mafya bozuntusu...

Sitelerde Paylaş

Şimdi de Bahçeli'nin aklıma gelen hakaretlerini sıralayayım:

-Oğluna gemi alacak kadar paran var da, asacak kadar ip mi bulamıyorsun?

-Cumhurbaşkanı olmanı geçtik de sen nasıl bir insansın?

-Bu şahıs her gün fitne saçmakta, dedikodu yapmaktadır.

-Alçaksın ve şerefsizsin.

-Sen de şeref ve mertlik işportaya düşmüş, hurdaya çıkmış. 

-Erdoğan'a şeref nedir diye sorsak; "İlk defa duyuyorum. Nerede satılır, hangi villada bulunur?" der.

-Senin yaptıklarına ancak İblis teşebbüs edecektir.

-Sen nesin, Sünnisin. Gerisini bilen yok! Kimliğin karışık, kaynağın bulaşık. 

-Her gün bize sövüyor, her gün yalan söylüyor. Peki kimdir bu gafil? Kendisine Cumhurbaşkanı diyen Erdoğan; be hey densiz, be hey kanun tanımaz, ahlak bilmez! Sen Cumhurbaşkanısın, sen devletin başısın! Ne geziyorsun meydanlarda? Bizimle ne uğraşıyorsun? Biz zalim Esad'a çok şükür 'kardeşim' demedik, ailecek tatile çıkmadık. Hele hele Kandil'in yolunu hiç bilmedik. Kandil'in tavizsiz havarisi, Ermeni hısmı, Türklüğün yaşayan düşmanısın!

-Recep Tayyip Erdoğan, aslında Türk tipi değil 'Tayyip tipi' başkanlık hayalleri kurmaktadır. Bütün yetkilerin kendisinde toplandığı, yargının kendisine bağlandığı, yasama organı meclisin kendi kontrolüne sokulduğu, denge, denetim ve fren sistemi olmayan, tek adam diktatörlüğü, tahtsız ve taçsız sultanlık peşinde koşmaktadır. Türkiye prangalardan kurtulsun ve şaha kalksın, daha hızlı karar alınsın, daha süratli iş yapılsın sözleri, gerçek ve sinsi amaçların üzerini örtmek için piyasaya sürülen yalanlardır. Amaç başkadır, hesap başkadır. Başkanlık, federasyon demektir. Bu da Türkiye'yi bölünmeye götürecektir. İmralı canisiyle pazarlıklarda, yeni anayasayla bölünme yolunun açılması amaçlanmaktadır.
-Beştepe hanedanı ve AKP yönetimi aile boyu rüşvet ve yolsuzluk çamuruna batmıştır. 17-25 Aralık yolsuzluk dosyalarının bir daha açılmamak üzere kapatılması; bu rüşvet, hırsızlık ve yolsuzluk çarkının döndürülebilmesi, Tayyip Erdoğan'ın bütün yetkileri elinde toplayarak diktatörlüğünü ilan etmesine bağlıdır. Yeni anayasayla başkanlık sistemine geçilmesi bunun için istenmektedir. Recep Tayyip Erdoğan tipi Başkanlık sistemi; Türkiye'nin bölünmesinin reçetesidir. Demokrasinin idam fermanıdır. Tek adam diktatörlüğünün beratıdır. Hırsızlık ve yolsuzluk ruhsatıdır. Beştepe'nin ve peşinde sürüklenen AKP'nin 'Yeni Türkiye'den anladıkları ve murat ettikleri budur. İstedikleri ve amaçladıkları; bölünmenin, hırsızlık ve soygunun, hukuksuzluk ve zorbalığın önünün açıldığı, bu konuda Erdoğan'ın sınırsız yetkili olduğu karanlık bir Türkiye'dir. Erdoğan'ın gizli ve sinsi amaçları bunlardır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...