Jump to content

Oy kullandınız mı?

Recommended Posts

hayatım boyunca hiç oy kullanmadım, tüm partilere karşıyım, siyasete karşıyım, bu ülkeyi kuran kahraman dışında hiç kimseye oy vermem, atatürk mezarından çıkıp gelse , oda siyasete karşı olurdu, siyaset kapitalizmin bir silahıdır, 

siyaset demek yalan kelimelerle kahraman olmaktır, siyaset demek,cahilleri ve yobazları yönetmektir, aklı başında birinin

siyasettten hoşlanmadını çok iyi biliyorum,

modernizim deiniz durdunuz insanlıga bir faydası oldumu? her yer beton dünya son anlarını yaşıyor,3. dünya savaşı kaçınılmaz

nüfüs 8 milyarı geçti, her geçen saniye kacınılmaz sona yaklaşıyoruz,(albert einstein 3. dünya savaşı sona erdiğinde 4. dünay savaşı

taş ve sopalarla olucak neden biliyormusunuz? çok az insan olucakta ondan.. )

aslında böylesi çok daha iyi olur, 8 milyar insan gereksiz bence, dünyada çok az insan olmalı,

doğumlar azalmalı, bilnçli olunmalı her birey en fazla 2 çocuk yapmalı, bazı bireyler 30-40 çocuk yapıyor,

dünyada yiyecek ve su pahalı olucak demiştin yıllar önce dediğimde çıktı, bu kaçınılmaz sonun habercisidir.

yok oluyoruz  arkadaşlar  bunun ger dönüşü yok artık çok geç,artık insanları varsa tanrı bile kurtaramaz,

bu dünya bitmiş, yaşanılmaz bir yer haline dönüşmüş google haritayı açın bakın her yer beton, 

belkide evrimciler haklıdır evrim belkıde savaşı emrediyor savaş herşeyi çözer bence insan nesli 

bitmeli insan denilen varlık yok olmalı tek yol bu . sadece hayvanlar ve bitkiler yaşamayı hakediyor 

biz hakkımızı aramadıgımız süreceyaşamayı haketmiyoruz.

tarihinde karamsarhuman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...