Jump to content

Ateistlerin cevap veremediği basit soru

Recommended Posts

• İleti 215
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ateistin hiç bir soruya cevap vermesi gerekmiyor, her boka cevap verdikleri iddiasında bulunanlar dinci şarlatanlar, asıl bu şarlatanların ateistlerin sordukları sorulara cevap vermeleri gerekiyor. Her zaman da tapındıkları araplar gibi kıvırmaktan başka bir halt yedikleri yok. Şark kurnazlarına bak, akılları sıra bak cevap veremedi demek ki benim kıçımdan salladıklarım doğru diyecekler. Bu kadar basit bir mantığı bile kuramayacak kadar aptallaşmışlar.

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, sağduyu yazdı:

Ateistin hiç bir soruya cevap vermesi gerekmiyor, her boka cevap verdikleri iddiasında bulunanlar dinci şarlatanlar, asıl bu şarlatanların ateistlerin sordukları sorulara cevap vermeleri gerekiyor. Her zaman da tapındıkları araplar gibi kıvırmaktan başka bir halt yedikleri yok. Şark kurnazlarına bak, akılları sıra bak cevap veremedi demek ki benim kıçımdan salladıklarım doğru diyecekler. Bu kadar basit bir mantığı bile kuramayacak kadar aptallaşmışlar.

videoyu  izlediniz  ve  içinizden  ulan  ben  bu  soruya  cevap  verirdim  veya  veren  birileri  var  diyebildiniz  mi? Dikkat  ettiniz  mi  videonun  sonunda  kimse  veremiyor  bunun  cevabını  diyor  ki  doğru  bir  saptama

Sitelerde Paylaş
Just now, akılsızşuursuzatom said:

videoyu  izlediniz  ve  içinizden  ulan  ben  bu  soruya  cevap  verirdim  veya  veren  birileri  var  diyebildiniz  mi? Dikkat  ettiniz  mi  videonun  sonunda  kimse  veremiyor  bunun  cevabını  diyor  ki  doğru  bir  saptama

Yok, ne izleyeceğim, dinci malların mastürbasyon yapmasından başka bir şey değildir. Bu gerizekalı mallar arasıra zayıflayan imanlarını kuvvetlendirmek için böyle salak salak video çekip imanlarını kuvvetlendirme çabalarındalar.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

Videonun kaçıncı dakikasında bu soru soruluyor? Direk sondan ikinci dakikaya geçtim, 5 saniye izledim. Bir bebeğin GTA V'i yazamayacağından bahsediyor. Soru bu analoji çevresinde gelişen bir soru mu? Sonsuz Maymun Teoremi'nden farkı nedir?

tarihinde Natüralist Ateist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu sahtekar şarlatanların ateist dedikleri kişi ateist bile olmayabilir, din adına yapılan her türlü sahtekarlık mübah olduğu için bu sahtekarlar böyle düzmece çok video çeker, sonra da ateist soruya cevap veremedi diye mastürbasyon yaparlar. Bu din tüccarlarının tüm hayatı yalan dolan üzerine bina edilmiş zaten.

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, Natüralist Ateist yazdı:

Videonun kaçıncı dakikasında bu soru soruluyor? Direk sondan ikinci dakikaya geçtim, 5 saniye izledim. Bir bebeğin GTA V'i yazamayacağından bahsediyor. Soru bu analoji çevresinde gelişen bir soru mu? Sonsuz Maymun Teoremi'nden farkı nedir?

Iki aylik bebek simdi GTA oynasin ben secdeye kafa atayim.

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, deadanddark yazdı:

Iki aylik bebek simdi GTA oynasin ben secdeye kafa atayim.

19 dakika önce, Natüralist Ateist yazdı:

evet  onunla  alakali  atomlarda  hayat  var  mi  diyor? ateist  kişi:atomlarda  elektirik  bişi  var  diyor. Peki  hayat  var  mı  canlı  oluşturabilecek  ve  bilinç  oluşturabilecek  diyor. 

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

evet  onunla  alakali  atomlarda  hayat  var  mi  diyor? ateist  kişi:atomlarda  elektirik  bişi  var  diyor. Peki  hayat  var  mı  canlı  oluşturabilecek  ve  bilinç  oluşturabilecek  diyor. 

Videoda kaç sözde ateist yorum yapıyor ?

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

evet  doğru  bilinç  sahibi  tecrübe  sahibi  olmadığı  için  yapamaz  ama  büyüyünce   yapacak.Demek  ki  ilim  irade  olması  lazım 

Asil iki aylik bebegin GTA oynayabilmesi bir devrim olur, din adina,. Tanrinin yüzü gülsün.

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Müslimler de keramet gösterip uzaya çıksınlar artık. Bu kadar cahil toplum için bu din çok uygundur. Bence hakaret gibi sakıncalı birşey yok.

Cahillik baba meslegi, babadan ogula geciyor oralarda.Asil sorumluluk sahibi olmasi gereken Ögretmenleriniz ise korkak.

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

videoda  ateist  yok  diyelim. burada  onlarca  ateist  basit  soruya  cevap  veremiyor videoya  söyle  teferruatli  bir  yanıt. 

Adi herif; başlarım senin  siktiriboktan yorumlarına !

Bu astığın videoda kaş kişi yorum yapıyor ?

Adamsan yaz şuraya...

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...