Jump to content

Kızlar Niye Mini Etek Giyer

Recommended Posts

1 minute ago, CinleriGorenAdam said:

Bugün bardayız, 2 erkek 2 kız, arkadaş kıza yavşayacak, ben de muhabbet kuruyorum. 

Benim kıza bakmadım pek, kıskandı bok gibi. 4 saat tartıştım. Kıskandığını kabul de etmedi. 

Memleketindeki eski sevgilisini anlattı, o olsa beni anlardı diye, banane ondan bahsedip durma, sikimde değil o çocuk dedim. Gece sonunda barıştık. Bu hafta yatağa atarım onu. 

Bu dediğin maçoluk değil mi? Geçen gün terslemişti. Ve bunu seksten sonra mı söyleyeyim? 

Sürekli, ilişkiyi ilerletmeme derdinde.

Anlamadım,acaba etkili olur mu? 

Senin ilk sorunun, kızın şöyle seri şekilde orgazmdan orgazma koşamamış olması. Bunu bir şekilde yapman lazım. Nasssııı deme, kızların bir kilidi vardır, kırdın, bir kere oldular mı, arkası seri şekilde gelir. Sabahlara kadar 2-3 dk. da bir orgazm olmaya başlarlar. Ama asıl güzel olan, dakikalar süren orgazmlarıdır, görürsün, hayattan kopmuş, nefes almayı bile unutmuş olurlar ve erkeğe olası en büyük zevki verirler. Resmen fırın gibi olup, seni pişirdiklerini hissedersin. 

O çoğcuğu anarsa, fırçala. O senin. Zaten fantastik bir kız, şansına. Git ona tasma al, tak boğazına. Şöyle bir şey hatta:

Deri Tasma Kolye - APFT35

Sonra birde ucu klipsli zincir al, sikerken tasmasından takıp, yularını elinde tut. Kız bunu hissetsin. Öyle böyle değil, baya köpek zincir, köpek tasması zinciri:

köpek tasması zincir ile ilgili görsel sonucu

Sitelerde Paylaş
  • İleti 162
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

30 minutes ago, CinleriGorenAdam said:

Bu nasıl bir şey peki? 

Aynen öyle bir şey.

Kız, içgüdüsel olarak farkında. Sen onu her sikişinde, her boşaldığında, vazopressin salgılıyorsun. Bu onu sana yapıştırıyor. Sana öyle illa sikeceksin, dur bir posta daha sik derken, içgüdüsel yolla, seni kendine yapıştırıyor. Senin olası tek hamlen, öyle mi, tamam, benimsin lan, amını götünü heryerin benim, ben söylemeden sıçmak bile yasak sana gibi bir hale girmen. 

Erkekler çok zaman bu senin düştüğün hali anlamaz. Ama emin ol, her kızın içinde bir alita yatar. Otur, izle. Oooo, ne kahraman falan mı, öyle bakma o olaya. Seni ortadan ikiye biçer, arkasını bile dönüp bakmaz. O servet harcadığın yüzünü eline verir, tek hece bile konuşmaz. Yani nasıl olacak falan dersin, ama o sana özeldir, olduğunda anlarsın ancak. Ve hatta öyleki, ikiye bölündüğünü seneler sonra anlarsın belki. 

Senin ilk şartın, bu kıza vazopressin salgılatmak, yani orgazm etmek. Şu an buna odaklan, bir şekilde. internet kaynıyor bu işin yollarını anlatmakla. O uyuz ön sevişme falan hikayelerin geç, tasma o kız için iyi bir fikir. Ama erken boşalmamayı başarman, onu da boşaltman lazım. Daya duvara başını, zincirini bağal bir yere. Ver pompayı, elinle klitorisini pıtıla. Boşta kalan elinle saçlarından tut. Acıtasıya pompala, yani, kökleyince öyle sert ol ki, kız hoplasın, saçlarını tuttuğuğun halde, boynu sarsılsın, saçları çekilip acısın. Ve bunu seri şekilde yap, kızın nefesinden, duruşundan ritmi tutturduğunu farketmen zor olmaz. Ha, böyle kızlari çin, ten tene değmeli asli husustur. Prezervatifi falan unut. Ve bırak kızın ne dediğini, istediğini, sikici olan sensin, sikeceksin keyfince, öyle bak olaya. Önce onu boşalt, ver ağzına, suratına akıt mesela, sok götüne, oraya akıt mesela. Ha, o göt mevzusu çetrefillidir, kızın içindne çıkacak şeyler mide bulandırıp seni kusturabilir. domates kabuğu falan hadi belki de, kokusu dayanılmaz olabilir, işi iyice tam anlamıyla bok edebilir. Buna hazırlıklı ol. ama onun neresinden olduğu çok önemli değil, o boşalınca içine ılık ılık aktığını hissederse, bu olay biter. Neresine aktığın çok önemli değil, azğına, götüne, malum yerine falan. Ha, malum tarafına akarsan, umarım çocuğuna ne ad koyacağına karar vermişsindir, sorun bu olur.

tarihinde anibal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

@CinleriGorenAdam ve diğerleri için özellikle yazalım.

europe-and-the-united-states-the-new-women-winter-han-edition-authentic-stretch-tight-leather-pants-show-more-thin-big-yards.-s-6xl.jpg

Bakın, bir daha bakın. Bunun balık etli versiyonu falan her türlüsü de var. Konu bu değil.

Konu, yahu bu kızsa, bizim sokakta gezenler ne?

Önce bunu bir anlayın, sizin sikişiniz, şu bu falan kıymetli. Asıl kıymetli olan o. Bir kız, size hadi demişse, derdi  bir skiş, sokuş çıkarış mevzusu değil, sizin gerçekten bir kıymetiniz olmasından. Kendinizi ucuzlatmayın, emin olun, sizin dölünüzden iyisini akacağını düşündükleri yarağı buldukları an, üstüne oturacaklardır. Ağır adam olun, ucuz olmasın onları sikişiniz. 

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, anibal yazdı:

Ne kadar şapşal laflar ettiğini bir bilsen..

Resmen soytarılar kralını oynuyorsun şu anda. Ama tek mesele, sahnende palyaçoluğunu ederken, ötekilerin kim ve seni nasıl gördüğünü anlamıyor olman.

Ha, bak, hakaret etmeyi sevem, hakaret etmek için klavyeyi eskitmeye değmez. Bunu da ekleyeyim, belki ne salak bir duruma düştüğünü idrak etmene faydalı olur.

Palyaconun kuklası olma şerefine ulasamadin .

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, anibal yazdı:

@CinleriGorenAdam ve diğerleri için özellikle yazalım.

europe-and-the-united-states-the-new-women-winter-han-edition-authentic-stretch-tight-leather-pants-show-more-thin-big-yards.-s-6xl.jpg

Bakın, bir daha bakın. Bunun balık etli versiyonu falan her türlüsü de var. Konu bu değil.

Konu, yahu bu kızsa, bizim sokakta gezenler ne?

Önce bunu bir anlayın, sizin sikişiniz, şu bu falan kıymetli. Asıl kıymetli olan o. Bir kız, size hadi demişse, derdi  bir skiş, sokuş çıkarış mevzusu değil, sizin gerçekten bir kıymetiniz olmasından. Kendinizi ucuzlatmayın, emin olun, sizin dölünüzden iyisini akacağını düşündükleri yarağı buldukları an, üstüne oturacaklardır. Ağır adam olun, ucuz olmasın onları sikişiniz. 

Benim dolume bile layık değil çoğu kız. Olay zaten bir gecelik zevk olayı değil. Bunu anlamayacak kadar libido tavan yapmış. . Tek derdim sikmek olsaydı parayla elime çoğunu takarım zaten. Ama o değil ...asıl meseleyi durumda değilsin çünkü.

Sitelerde Paylaş
On 20.04.2019 at 21:05, adalet123 yazdı:

Hocam önceki cevabın için teşekkür ederim.

Sen genelde nasıl tanışırsın?

Hamgi cümleleri kullanır ve hangi konulardan bahsedersin?

Espirili olmam sence avantaj mıdır?

Karşındaki insana göre ne konuşacağın değişir yani bu konuda ne desek boş fakat kendine güvenen ve donanımlı biri olmayı başarırsan, konuşma konusunda da sıkıntı yaşamazsın. 

Espiri yapabiliyorsan iyi olur ancak espiri yapacağım diye saçmalayanlar da var ve öyle komik duruma düşülüyor ki kadını etkilemek yerine soğumasına sebep olunuyor. 

Kadına göre değişir ve bu sebeple öncelikle kadınların dünyasını anlamak için normal arkadaş gibi başla, ilerleyen zamanda neye dönüşür bilinmez, hem böylece daha az stres olursun.

Dediğim gibi ben bu konuda uzman değilim ve bazı durumlarda gözlemler yeterli gelmeyebiliyor.

tarihinde Kafkaslı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
20 saat önce, anibal yazdı:

Erkekler çok zaman bu senin düştüğün hali anlamaz. Ama emin ol, her kızın içinde bir alita yatar. Otur, izle. Oooo, ne kahraman falan mı, öyle bakma o olaya. Seni ortadan ikiye biçer, arkasını bile dönüp bakmaz. O servet harcadığın yüzünü eline verir, tek hece bile konuşmaz. Yani nasıl olacak falan dersin, ama o sana özeldir, olduğunda anlarsın ancak. Ve hatta öyleki, ikiye bölündüğünü seneler sonra anlarsın belki. 

Benim bir arkadaşım var. Seneler önce bir kıza aşık olup bazı nedenlerle ayrılmak zorunda kalmıştı. Şu an evli ve iki çocuğu var fakat halen ara ara o eski kıza aklı takılır ve her şeyi bırakıp ona gitmek ister ama tabii ki çocukları olduğu için yapamaz. Anlamadığım nokta ise, nasıl oluyor da insan çok iyi bir düzeni varken geçmişe böyle takılı kalabiliyor? Bahsettigin bu vazopressin hormonu hangi şartlarda salgılanıyor ve ilişki bitse bile geçmişte kalan kişiye bağlı kalınmasına mı sebep oluyor?

Araştırmada okuduğum kadarı ile AVPR1A diye bir sadakat geni varmış ve bu gene sahip memeliler daha çok vazopressin salgılayıp tek eşli olmaya yatkın oluyorlarmış ve bu genin 334 değişik formu varmış.

Sitelerde Paylaş
On 20.04.2019 at 21:15, Düşünen Hayvan yazdı:

Heee yavrum . Kelin ilacı olsa kendi başına sürecek. Benim gibi biri olursan kızlarin çoğunu artık elemek zorunda kalırsın. Öyle abazan gibi nefes alsın yeter seklinde bakmasın olaya.

Ama benim gibi olman zor bir ihtimal bu yüzden sen elişine devam et.

Halin ortada, kaldı ki zaten sana benzemem mümkün değil, dedim ya aramızda kalite farkı var. Yine de çaresizliğinin farkındayım, elimden gelen bir destek olursa tabii ki yaparım, malum benim gibiler insanlık için varız ve düşünemesen de sen de bir insansın.  

Sitelerde Paylaş
2 minutes ago, Kafkaslı said:

Benim bir arkadaşım var. Seneler önce bir kıza aşık olup bazı nedenlerle ayrılmak zorunda kalmıştı. Şu an evli ve iki çocuğu var fakat halen ara ara o eski kıza aklı takılır ve her şeyi bırakıp ona gitmek ister ama tabii ki çocukları olduğu için yapamaz. Anlamadığım nokta ise, nasıl oluyor da insan çok iyi bir düzeni varken geçmişe böyle takılı kalabiliyor? Bahsettigin bu vazopressin hormonu hangi şartlarda salgılanıyor ve ilişki bitse bile geçmişte kalan kişiye bağlı kalınmasına mı sebep oluyor?

Araştırmada okuduğum kadarı ile AVPR1A diye bir sadakat geni varmış ve bu gene sahip memeliler daha çok vazopressin salgılayıp tek eşli olmaya yatkın oluyorlarmış ve bu genin 334 değişik formu varmış.

Asıl konu, bir kadını ne kadar kendine bağlarsan, o kadar da ona bağlanacak olman. Bu sadece vazopressin değil. Vazopressin ve oksitosin etkisiyle, beynin kendini şekillendirmesi durumu söz konusu. Erkeklerde bu şekillenme, çok daha kalıcı. Yani, beyinde, "kadını düşün" diyen bir tür program gelişiyor. O yüzden, erkek ava gidiyor, avı yakalıyor, tutup eve, kadına getiriyor. Bu başka türlere göre bizim bir farkımız. Bunu yapan, mesela bazı kuşlar var. Fakat, diğer memelilerde vs. pek görülmüyor. Genelde, erkek başının çaresine bakar ya da av, yakalandığı yerde güzelce yenir. Tabi bu, sadece av için geçerli değil, bulunan meyve sebze vs. hepsi için geçerli. 

Erkek, kadına sahip oldukça, onu bırakamama güdüsü de artıyor. Malum kızımızda, bilinçli ya da içgüdüsel, cinlerigörenadama bunu yapıyor. Seksle, yok başkası ile yatarımla, yok sana kız bulayım 3'lü yapayım falan gibi, kendi çapında, erkeğin kendini düşünmesini sağlıyor. Peki kendi düşünüyor mu? Pek değil, ama öyle her kucağa da atlamayacaktır kolay kolay.

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, anibal yazdı:

Asıl konu, bir kadını ne kadar kendine bağlarsan, o kadar da ona bağlanacak olman. Bu sadece vazopressin değil. Vazopressin ve oksitosin etkisiyle, beynin kendini şekillendirmesi durumu söz konusu. Erkeklerde bu şekillenme, çok daha kalıcı. Yani, beyinde, "kadını düşün" diyen bir tür program gelişiyor. O yüzden, erkek ava gidiyor, avı yakalıyor, tutup eve, kadına getiriyor. Bu başka türlere göre bizim bir farkımız. Bunu yapan, mesela bazı kuşlar var. Fakat, diğer memelilerde vs. pek görülmüyor. Genelde, erkek başının çaresine bakar ya da av, yakalandığı yerde güzelce yenir. Tabi bu, sadece av için geçerli değil, bulunan meyve sebze vs. hepsi için geçerli. 

Erkek, kadına sahip oldukça, onu bırakamama güdüsü de artıyor. Malum kızımızda, bilinçli ya da içgüdüsel, cinlerigörenadama bunu yapıyor. Seksle, yok başkası ile yatarımla, yok sana kız bulayım 3'lü yapayım falan gibi, kendi çapında, erkeğin kendini düşünmesini sağlıyor. Peki kendi düşünüyor mu? Pek değil, ama öyle her kucağa da atlamayacaktır kolay kolay.

Anladım ancak bu beyinde oluşan program bir şekilde aşılabilir değil mi? Beyin üzerinde çalışma yapılarak kurtulmak mümkün olmaz mı? Sonuçta o kadın yok artık ve yenisi nedense onun yerini alamıyor, yıllarca süren bir işkence adeta.

Sitelerde Paylaş
Just now, Kafkaslı said:

Anladım ancak bu beyinde oluşan program bir şekilde aşılabilir değil mi? Beyin üzerinde çalışama yapılarak kurtulmak mümkün olmaz mı? Sonuçta o kadın yok artık ve yenisi nedense onun yerini alamıyor, yıllarca süren bir işkence adeta.

Zor, pek olası değil. Gördüğüm, erkek onunla yaşamaya alışabiliyor, ama geçmiyor. Fakat kızlarda bu yok, bitti, bitti, hepsi o kadar oluyor onlarda.

Evet yıllar sürüyor falan. Geçeni görmedim. Ama gene gördüğüm, bu hal, dünyanın en güzel şeylerinden biri aslında. Hele o beynini programlayan kıza sahipsen, ki o da bu güzelliği yaşıyor oluyor aynı zamanda. 

Fakat dediğim gibi, bu hal, seksten ibaret değil, sadece onunla olmuyor. Ama seks yoksa da pek olası olmuyor. Velakin, erkeğin onu hayal edip mastürbasyon yapması falan gibi mevzular, bir şekilde erkeği gene bu hale çekebiliyor, ona da platonik aşk diyoruz falan malum.

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, anibal yazdı:

Zor, pek olası değil. Gördüğüm, erkek onunla yaşamaya alışabiliyor, ama geçmiyor. Fakat kızlarda bu yok, bitti, bitti, hepsi o kadar oluyor onlarda.

Evet yıllar sürüyor falan. Geçeni görmedim. Ama gene gördüğüm, bu hal, dünyanın en güzel şeylerinden biri aslında. Hele o beynini programlayan kıza sahipsen, ki o da bu güzelliği yaşıyor oluyor aynı zamanda. 

Fakat dediğim gibi, bu hal, seksten ibaret değil, sadece onunla olmuyor. Ama seks yoksa da pek olası olmuyor. Velakin, erkeğin onu hayal edip mastürbasyon yapması falan gibi mevzular, bir şekilde erkeği gene bu hale çekebiliyor, ona da platonik aşk diyoruz falan malum.

Gerçekten ilginç bir durum ve her kadını onla kıyas yapıyor, kendi zihninde ona hapsolmuş durumda ve dediğin gibi kadın hatırlamıyor bile olabilir çünkü çok zaman geçti aradan... 

Sitelerde Paylaş
On 19.04.2019 at 14:24, Düşünen Hayvan said:

Kizlari seks gözüyle degerlendirirsen böyle forumlarda abaza gibi kız nasıl tavlanir diye onun bunun kicina yapışirsin.

Seks erkekler için mutlu son olarak görülse de kızlar için aynısı düşünülemez. Kızlar ergenliğe girdiklerinde erkeklerin bu zaafini içgüdüsel olarak tanır ve kullanırlar. Ama onların asıl amacı seks değil seksin karşılığıdır. Karşılıksız seks yapan kız yok bunu bil. Evlilik de böyle.  

Erkekler de kızların bu zaafini kullanarak uyuşturucu, alkol, araba, para, cep telefonu gibi güncel moda araçları kullanırlar. Aslında salaklık iki cins arasında eşit paylaşılmıştır.  

Etrafina iyi bak , kafanı kaldır derken omuzunun üstünde duran şeyi kastediyorum ötekini değil.  

Taylanda 2 kere gittim ve bir kac ay kaldim. Carsamba aksami da  tekrar gidicem, ancak bu sefer tatilden ziyade is bulma amacli olacak. Taylanda gittim orda yalniz yasayan bir kizla tanistim. Evine davet etti kalmami cok istedi, ben de kaldim, arabasiyla gezdirdi beni, defalarca kiz arkadaslari geldi eglenmeye gittik, gece yatmadan once, sabah kalkinca seks yaptik, baska sehire giderken otogara birakip, otobus biletimin parasini oderken elimi hizlica itip parayi o odedi. Buna benzer 6-7 kizla daha takildim. Bedava seks olmaz diye dusunen bir kizla takiliyorsan, o belki kendine/sana durust olamadigindan soyleyemiyordur, ama ben soyleyim. O bir orospu. 

Sitelerde Paylaş
On 21.04.2019 at 00:13, anibal yazdı:

O gibi bir kıza olacağın şey şu: Sen benimsin. Dikkat et, benimsin, o kadar. Seni ancak ben  sikerim, duvara dayar gene sikerim, parmaklar inletir yarak diye, sonra gene sikerim. budur, geç ötesi ayakları

On 21.04.2019 at 00:13, anibal yazdı:

Eğer, aman yaz tatilinde car curt, duyarsam, seni şu kazığa bağlarım, aklıma ne zaman esersen sikerim, önüne de yemini suyunu koyarım en fazla moduna gir. 

Dün de tartıştım, şaraplar senden artık dediğimde, sen ne ısmarladın ki dedi ben de otobüs kartına 20 lira attım demiştim. Pinti dedi, hayatımdaki en pinti sevgilimsin dedi. Hiçbir sevgilim böyle yapmadı falan. Yarım saat sırf fırça yedim. 

Şarap aldı bana, beraber içtik, hala laf sokuyor tabi, ben normakde hiç pinti değilim, arkadaşlarıma da sen ısmarla dediğimde hayır derlerse üstelemem, evet derlerse bidahakine ben ısmarlarım. Karşılıklı olmasına da pek dikkat etmem, genelde karşılıksız da ısmarlarım, neyse, kız beni ilgilendirmez bana karşı pintisin dedi. 

Şarap bitti yumuşadı, 2 bira aldım içmedi, öp beni fakan dedi. Sonra seks istedi, otele götürdüm neyse.. 

Dediklerine ek başkalarıyla yaparsan seni beceririm tarzı laflar ettim, seks hoşuna giderken yapacak mısın dediğimde hayır diyordu, sadece sen yap seninki gibisini bulamam. Yavaşlayınca yapıcam, bir de sen sikersin işime gelir diyordu. 

Kazığa bağlayıp öldürürüm falan dedim. Dilimi arılat soksun nr kadar salağım, öldürmek nedir ya.. 

2. sefer yapışımda ikimiz de eşyaları giyip çıkmaya hazırdık, ben biraz sinirliydim, sinirle yaptım, ama 2 kere geldim, sonuç yine 2-0.

Üstüne, kalkmıyor lafı yedik, sanki ha deyince kalkıyor. Arada dinlenmesi lazım oysa. 

Çıktık otelden yarım saat sonra öldürmek ne demek dedi, bana değer vermiyor musun dedi, sadece benimsin dediğime de bi fırça attı. 

Yemeğe gittik, yine ağladı, ben sinirliydim ama, fotolarımızın bir kısmını sildi, karaoke videolarımızı sildi. O an sil tuşuna basarken bana baktı, ben de baya fevriydim. Şimdi bunları yazarken ağlıyorum. 

Metroda ağladım, üzüldü bana sarıldı, o eski tavrı gitmiş gibiydi, ardından beraber gittik otogara, otobüse bindik beraber. Daha iyi gibi geldi. 

2 gün üst üste kavga ettim, daha önceden hiç etmemiştik. 

Videolarımızı silmesi ta bu sabah aklıma geldi, asansörü yumrukladım.

Çok saçma ya. Kafamda bu kadar büyütmediğimi düşündüğüm birisini kaybedeceğim için hayvan gibi üzülüyorum. 

Benim geçen sene aşık olduğum kızı, ve bunun son sevgilisinin platonik aşkını örnek gösterdi, niye kimse beni karşılıksız sevmiyor dedi, neden karşılığını da bulamıyorum dedi, secilmek için uğraşıyorum dedi. 

Bunların olacağını zerre tahmin edemezdim. 

2 günde ilişkinin içine. Böyle sıçtım işte. 

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, fumes yazdı:

Taylanda 2 kere gittim ve bir kac ay kaldim. Carsamba aksami da  tekrar gidicem, ancak bu sefer tatilden ziyade is bulma amacli olacak. Taylanda gittim orda yalniz yasayan bir kizla tanistim. Evine davet etti kalmami cok istedi, ben de kaldim, arabasiyla gezdirdi beni, defalarca kiz arkadaslari geldi eglenmeye gittik, gece yatmadan once, sabah kalkinca seks yaptik, baska sehire giderken otogara birakip, otobus biletimin parasini oderken elimi hizlica itip parayi o odedi. Buna benzer 6-7 kizla daha takildim. Bedava seks olmaz diye dusunen bir kizla takiliyorsan, o belki kendine/sana durust olamadigindan soyleyemiyordur, ama ben soyleyim. O bir orospu. 

Tayland da seks zaten para etmiyor , orada seks yapmak sinemaya gitmekten daha kolay. Olması gerekende bu zaten. Rusya Ukrayna da eskiden öyleydi sonra onlar uyandılar parayı görünce.

Tayland ve Çin'den Türkiye'ye seks yapmaya gelen birçok orospu var. Gözü acilanlar geliyorlar.

Ama Türkiye böyle değil. Burada herkes birbirinin zaafindan faydalanır.

Belki Tayland'da da para eden başka şeyler için insanlar birbirini cigniyirdur.

Sitelerde Paylaş
4 hours ago, CinleriGorenAdam said:

Dün de tartıştım, şaraplar senden artık dediğimde, sen ne ısmarladın ki dedi ben de otobüs kartına 20 lira attım demiştim. Pinti dedi, hayatımdaki en pinti sevgilimsin dedi. Hiçbir sevgilim böyle yapmadı falan. Yarım saat sırf fırça yedim. 

Şarap aldı bana, beraber içtik, hala laf sokuyor tabi, ben normakde hiç pinti değilim, arkadaşlarıma da sen ısmarla dediğimde hayır derlerse üstelemem, evet derlerse bidahakine ben ısmarlarım. Karşılıklı olmasına da pek dikkat etmem, genelde karşılıksız da ısmarlarım, neyse, kız beni ilgilendirmez bana karşı pintisin dedi. 

Şarap bitti yumuşadı, 2 bira aldım içmedi, öp beni fakan dedi. Sonra seks istedi, otele götürdüm neyse.. 

Dediklerine ek başkalarıyla yaparsan seni beceririm tarzı laflar ettim, seks hoşuna giderken yapacak mısın dediğimde hayır diyordu, sadece sen yap seninki gibisini bulamam. Yavaşlayınca yapıcam, bir de sen sikersin işime gelir diyordu. 

Kazığa bağlayıp öldürürüm falan dedim. Dilimi arılat soksun nr kadar salağım, öldürmek nedir ya.. 

2. sefer yapışımda ikimiz de eşyaları giyip çıkmaya hazırdık, ben biraz sinirliydim, sinirle yaptım, ama 2 kere geldim, sonuç yine 2-0.

Üstüne, kalkmıyor lafı yedik, sanki ha deyince kalkıyor. Arada dinlenmesi lazım oysa. 

Çıktık otelden yarım saat sonra öldürmek ne demek dedi, bana değer vermiyor musun dedi, sadece benimsin dediğime de bi fırça attı. 

Yemeğe gittik, yine ağladı, ben sinirliydim ama, fotolarımızın bir kısmını sildi, karaoke videolarımızı sildi. O an sil tuşuna basarken bana baktı, ben de baya fevriydim. Şimdi bunları yazarken ağlıyorum. 

Metroda ağladım, üzüldü bana sarıldı, o eski tavrı gitmiş gibiydi, ardından beraber gittik otogara, otobüse bindik beraber. Daha iyi gibi geldi. 

2 gün üst üste kavga ettim, daha önceden hiç etmemiştik. 

Videolarımızı silmesi ta bu sabah aklıma geldi, asansörü yumrukladım.

Çok saçma ya. Kafamda bu kadar büyütmediğimi düşündüğüm birisini kaybedeceğim için hayvan gibi üzülüyorum. 

Benim geçen sene aşık olduğum kızı, ve bunun son sevgilisinin platonik aşkını örnek gösterdi, niye kimse beni karşılıksız sevmiyor dedi, neden karşılığını da bulamıyorum dedi, secilmek için uğraşıyorum dedi. 

Bunların olacağını zerre tahmin edemezdim. 

2 günde ilişkinin içine. Böyle sıçtım işte. 

Ancak bu kadar olabilirdi, ne diyeyim.

Ama umarım, bu kız işinin öyle sikerim atarım mevzusu olamadığını anlamışsındır. 

Herneyse, durumun o kadar kötü değil. Tek kötü olan, hala kızın skor yazamamış olması. 

Biraz ders çıkaralım, bu kadar seks meraklısı, önüme gelen versem modunda bir kız bile "niye kimse beni karşılıksız sevmiyor" deyişi. Umarım bu kızların aslında ne aradığını anlamaya faydalı olur. 

Bir diğer husus, "sadece benimsin" diyerek iyi bir iş yapmış olman. Ama sana git tasma tak şu kıza dedik. Daha önce demedik mi, limitlerine zorla diye?

Bir kaç kez sana da yazdım diye hatırlıyorum. Senin sikişin kıymetli, öyle her istediğinde olmamalı. Kız bunu haketmeli. Seni baştan çıkarmak için, bir file çorap yetmemeli, uğraşmalı. Şarap içirip seni kötü emellerine alet etmeyi düşünmeli. Sen böyle her file çorap giyene eli şeyinde gidersen zor bu iş. Kız, senin onunla kaygan delik sevdan yüzünden değil, ona olan sevdan yüzünden birlikte olduğunu hissetmeli, düşünmeli.

Bir de şöyle bir husus var. Genelde erkekler seks yaparken, zevk almaya, bir an önce zevkini çıkarmaya bakar. Bu fikri aklından at. Önünde güzel bir araba var gibi düşün. dur hemen gaza basayım basaım pistin sonunu bulayım gibi bir moda girme ki, giriyorsun. Tadını çıkar olayın. Oynar gibi düşün, geri git, spin attır, lastik yak. Sonucu boş ver, sürece odaklan. Baktın gelecek gibisin, yavaşla, dur, çıkar, pozisyon değiştir falan. Onu kıvrandırmanın zevkini çıkar, sahip olmanın. Sorunlarının en büyük kaynağı bu. 

Bak, ince düşünemiyorsunuz. Normal. Öyle yapılıveriyor olsa, bu kız senin altında değildi çoktan. Sana diyorum ki:

Sen benimsin. Dikkat et, benimsin, o kadar. Seni ancak ben  sikerim, duvara dayar gene sikerim, parmaklar inletir yarak diye, sonra gene sikerim. budur, geç ötesi ayakları.

ama sen diyorsun ki:

başkalarıyla yaparsan seni beceririm tarzı laflar ettim

Yani, kızın aklına karpuz kabuğu düşürüyorsun. Başkaları falan yok, eski sevgili falan yok, ben varım, sen benimsin, seni de ben sikerim, her türlü, nokta. Bu modda olman lazım. Başkalarıyla yapmak, yapmamakla tehdit etme. Kız, seçici, bu hakkının gaspından hoşlanmaz, inada bindirir, sen başkalarıyla olmaz dediğinde ona "illa başkalarıya yat" demiş oluyorsun. Ona veya herhangi bir kıza, hiç bir zaman başkalarını göstermeyeceksin, kinaye gibi olsa dahi. Sen ve gene sen, başkası yok. Başkası seni sevmez, başkasına seni siktirmem falan yok. Kızın amına kimi sokturacağına sen karar veremezsin, ama sadece ben sokarım diyebilirsin, nüansı anlaman lazım.

Sitelerde Paylaş
On Mon Apr 22 2019 at 12:30, anibal yazdı:

Ancak bu kadar olabilirdi, ne diyeyim.

Ama umarım, bu kız işinin öyle sikerim atarım mevzusu olamadığını anlamışsındır. 

Herneyse, durumun o kadar kötü değil. Tek kötü olan, hala kızın skor yazamamış olması. 

Biraz ders çıkaralım, bu kadar seks meraklısı, önüme gelen versem modunda bir kız bile "niye kimse beni karşılıksız sevmiyor" deyişi. Umarım bu kızların aslında ne aradığını anlamaya faydalı olur. 

Bir diğer husus, "sadece benimsin" diyerek iyi bir iş yapmış olman. Ama sana git tasma tak şu kıza dedik. Daha önce demedik mi, limitlerine zorla diye?

Bir kaç kez sana da yazdım diye hatırlıyorum. Senin sikişin kıymetli, öyle her istediğinde olmamalı. Kız bunu haketmeli. Seni baştan çıkarmak için, bir file çorap yetmemeli, uğraşmalı. Şarap içirip seni kötü emellerine alet etmeyi düşünmeli. Sen böyle her file çorap giyene eli şeyinde gidersen zor bu iş. Kız, senin onunla kaygan delik sevdan yüzünden değil, ona olan sevdan yüzünden birlikte olduğunu hissetmeli, düşünmeli.

Bir de şöyle bir husus var. Genelde erkekler seks yaparken, zevk almaya, bir an önce zevkini çıkarmaya bakar. Bu fikri aklından at. Önünde güzel bir araba var gibi düşün. dur hemen gaza basayım basaım pistin sonunu bulayım gibi bir moda girme ki, giriyorsun. Tadını çıkar olayın. Oynar gibi düşün, geri git, spin attır, lastik yak. Sonucu boş ver, sürece odaklan. Baktın gelecek gibisin, yavaşla, dur, çıkar, pozisyon değiştir falan. Onu kıvrandırmanın zevkini çıkar, sahip olmanın. Sorunlarının en büyük kaynağı bu. 

Bak, ince düşünemiyorsunuz. Normal. Öyle yapılıveriyor olsa, bu kız senin altında değildi çoktan. Sana diyorum ki:

ama sen diyorsun ki:

Yani, kızın aklına karpuz kabuğu düşürüyorsun. Başkaları falan yok, eski sevgili falan yok, ben varım, sen benimsin, seni de ben sikerim, her türlü, nokta. Bu modda olman lazım. Başkalarıyla yapmak, yapmamakla tehdit etme. Kız, seçici, bu hakkının gaspından hoşlanmaz, inada bindirir, sen başkalarıyla olmaz dediğinde ona "illa başkalarıya yat" demiş oluyorsun. Ona veya herhangi bir kıza, hiç bir zaman başkalarını göstermeyeceksin, kinaye gibi olsa dahi. Sen ve gene sen, başkası yok. Başkası seni sevmez, başkasına seni siktirmem falan yok. Kızın amına kimi sokturacağına sen karar veremezsin, ama sadece ben sokarım diyebilirsin, nüansı anlaman lazım.

Anibal,yanımızdaki kadına sarkıntılık yapan veya laf atan olursa nasıl karşılık vermeliyiz?

Kadının yanında herifi yerde tekmelemek uygun olur mu?

Sitelerde Paylaş
16 minutes ago, adalet123 said:

Anibal,yanımızdaki kadına sarkıntılık yapan veya laf atan olursa nasıl karşılık vermeliyiz?

Kadının yanında herifi yerde tekmelemek uygun olur mu?

Ne bileyim ben?

Ama gördüğüm, kadının davranışı önemli. Kadınlar öyle şeylere aslında alışık oluyor. Umursamıyorsa, öyle yapmak daha iyi olabilir. Çok rahatsız oluyorsa, adamı marizlemek iyi olabilir tabi. Velakin, böyle durumlarda, bilhassa kadın boş ver falan noktasında ise, ilgisi dayağı yiyene kayabiliyor. Yazık, benim için dayak yedi moduna girip, kızı resmen adamın önüne atmış olabiliyorsun. Elbette bu ilişkinizin durumuna, kızın haleti ruhiyesine falanda bağlı. Böyle yaptığı için erkeği terkeden kızlar az değildir. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...