Jump to content

Kızlar Niye Mini Etek Giyer

Recommended Posts

39 dakika önce, anibal yazdı:

Büyük ihtimalle...

Çözümün, öyle haldır huldur girişmemek, son sürat "aman pek oluyoşşşş" diye saldırmamak. 

İçki masası gibi düşün, abanma olaya, iki kız olunca daha kolay oluyor hem. Birinden ötekine, bir birine, bir ötekine derken rahat olur. Ayrıca, birinin diğerini parmaklaması falan filan derken, iş kolaylaşır.

Unutma, lezbiyenliğin ardında yatan, empatidir. Yani kız öbür kıza bir şeyler yapar, ona zevk verir, onu görüp empati kurarak kendi de zevk alır. Bunu kullan öyle bir durumda, onların birbirine odaklanmasını sağla önemli ölçüde, o ikisi yiyişsin, sen onların kullandığı şey ol. Yani, onlar seni kullanarak birbirlerini becersinler. 

Kadınları anlamakla başladık,grup seksin ayrıntılarıyla devam ediyoruz  :0_80cbc_37a71a73_L:

Anibal,senin kadar tecrübeli olmayan biri dominantlığını nasıl gösterebilir?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 162
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

On 23.04.2019 at 23:26, anibal yazdı:

Önce şu dominant olma olayını bir anlayın artık. Buraya ansiklopedi yazacak değiliz.

21 saat önce, adalet123 yazdı:

Dominant olmak başka kadın tarafından doğru anlaşılmak başka.

Günümüzde alfa erkek olmak her erkek için nasıl mümkün olabiliyor, sürüde bu mümkün ancak etrafımıza baktığımızda 'hanım köylü' diye tabir edilen erkek tipinden çok fazla var. Baba alfa olmadığı için ya da sürüdeki gibi eğitim verecek bir alfa ile karşılaşmadıkları için mi bu sayı bu kadar fazla? 

Mesela benim bazı arkadaşlarım karısından ölesiye korkuyor, bunlardan bana kalırsa alfa falan çıkmaz fakat sen her erkekte bu potansiyel vardır mı diyorsun?

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Kafkaslı yazdı:

Günümüzde alfa erkek olmak her erkek için nasıl mümkün olabiliyor, sürüde bu mümkün ancak etrafımıza baktığımızda 'hanım köylü' diye tabir edilen erkek tipinden çok fazla var. Baba alfa olmadığı için ya da sürüdeki gibi eğitim verecek bir alfa ile karşılaşmadıkları için mi bu sayı bu kadar fazla? 

Mesela benim bazı arkadaşlarım karısından ölesiye korkuyor, bunlardan bana kalırsa alfa falan çıkmaz fakat sen her erkekte bu potansiyel vardır mı diyorsun?

Abi ben her erkekte alfalık vardır demedim ki.Alfalıkla dominantlık farklı şeyler sanki.Dominant baskın karakterli olmak demek ama birisi hem baskın karakterli olup hemde zeki veya akıllı olana liderlik yapmasını söyleyebilir.Bizde ikisi aynı görülüyor.Eğer her daim kendi kararlarını alıp,çıkarlarına göre hareket edebiliyorsan başka insanların rüzgarına kapılmıyorsan bence dominantsındır.Ateist olmakta çok dominant bir kişilik gerektiriyor bence B)

tarihinde adalet123 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 hours ago, Kafkaslı said:

Elbette her erkekte vardır bu, hatta her kadında da vardır. Tabi potansiyel olarak. Ama kimde ne kadar baskındır, ne kdara çoktur, azdır o başka mevzu. Fakat şunu biliyoruz, testeron vs. gibi hormonlar bunu erkeklerde geliştiriyor. Yani, erkeklerde bunu geliştirmek çok çok daha kolay. Ufacık çocuk bile, ortamda erkek olmayıp, sürü lidersiz kalmış gibi olursa, birden dominantlık satmaya başlar, nereye gittin, ne yiyeceğiz, onu yap, bunu yapma falan. 

Ha, konu hormonlarla falan alakalı olduğu için, potansiyeli, sıradan bir kadından daha daha küçük olan erkekler de olacaktır. Bu kaçınılmaz.

Fakat, işin en pis tarafı, erkeklerin böyle bir potansiyeli olsa da, aslen pasif bireyler olmaya programlı olmalarıdır. Yani bir erkek için, ezik, yönetilen, beta, gama falan olmak, daha varsayılan durumdur. Malum Özhaseki, adam Tayyip, yani alfası izin vermese helaya bile gidemeyecek. Ama beta olmakla, parsayı götürüyor, alfa olmaya dürten hiç bir şey yok içinde. Bunun gibi. Bugün AKP peşinde koşanlar, bu silsileyi güdüyor, tamamen tayyip sürü lideri, betalar, gamalar falan. Sonra da onların betaları filan, öyle gidiyor. 

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, anibal yazdı:

Elbette her erkekte vardır bu, hatta her kadında da vardır. Tabi potansiyel olarak. Ama kimde ne kadar baskındır, ne kdara çoktur, azdır o başka mevzu. Fakat şunu biliyoruz, testeron vs. gibi hormonlar bunu erkeklerde geliştiriyor. Yani, erkeklerde bunu geliştirmek çok çok daha kolay. Ufacık çocuk bile, ortamda erkek olmayıp, sürü lidersiz kalmış gibi olursa, birden dominantlık satmaya başlar, nereye gittin, ne yiyeceğiz, onu yap, bunu yapma falan. 

Ha, konu hormonlarla falan alakalı olduğu için, potansiyeli, sıradan bir kadından daha daha küçük olan erkekler de olacaktır. Bu kaçınılmaz.

Fakat, işin en pis tarafı, erkeklerin böyle bir potansiyeli olsa da, aslen pasif bireyler olmaya programlı olmalarıdır. Yani bir erkek için, ezik, yönetilen, beta, gama falan olmak, daha varsayılan durumdur. Malum Özhaseki, adam Tayyip, yani alfası izin vermese helaya bile gidemeyecek. Ama beta olmakla, parsayı götürüyor, alfa olmaya dürten hiç bir şey yok içinde. Bunun gibi. Bugün AKP peşinde koşanlar, bu silsileyi güdüyor, tamamen tayyip sürü lideri, betalar, gamalar falan. Sonra da onların betaları filan, öyle gidiyor. 

Ezik olmak yaşam ihtimalini arttırır.Lider her an savaşmak zorunda.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, CinleriGorenAdam yazdı:

Hiç alakası yok, tanıdık sayabilirim 7-8 tane.

Yetiştirilmen çok etkili, genlerin zaten temeli atan şey. 

Belkide etrafındakiler hep ahlaksız,kıskanç insanlar olduğu için onları yönlendirme gereği duymuyorlar.Yada naif yanları dominantlıklarını bastırıyor.

Sitelerde Paylaş
On 26.04.2019 at 22:08, anibal yazdı:

Fakat, işin en pis tarafı, erkeklerin böyle bir potansiyeli olsa da, aslen pasif bireyler olmaya programlı olmalarıdır. 

Söylemek istediğim tam da buydu çünkü dikkat çekici bir çoğunluk var bu ezik tip miktarında ve çoğunun farkında bile olduğunu sanmıyorum ya da dediğin gibi alfa olmaya yöneltecek bir etki olmadığı için mutlu mesut yaşayıp gidiyorlar. 

On 26.04.2019 at 21:02, adalet123 yazdı:

Abi ben her erkekte alfalık vardır demedim ki.Alfalıkla dominantlık farklı şeyler sanki.Dominant baskın karakterli olmak demek ama birisi hem baskın karakterli olup hemde zeki veya akıllı olana liderlik yapmasını söyleyebilir.Bizde ikisi aynı görülüyor.Eğer her daim kendi kararlarını alıp,çıkarlarına göre hareket edebiliyorsan başka insanların rüzgarına kapılmıyorsan bence dominantsındır.Ateist olmakta çok dominant bir kişilik gerektiriyor bence B)

İkinizden de alıntı yaptığım için karışıklık oldu, baş tarafa anibal yazmayı unutmuşum.:) Anibal açıklamış zaten soruyu. 

tarihinde Kafkaslı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

@anibal

O gece 3lü dönmedi, ama yavaş bir seks başlattım, iyi gidiyordu baya ayarlıyordum falan sonra duvara dayadım, devam ediyorum derken, kıçına vurdum bi tane. Tabi arkadaşı yatak odasında, benimki duyar diye kızdı, moralim bozuldu dedi, çıkarttırdı. Ben de ısrar etmedim. 

Ardını isteyeceğini biliyordum, sonra 2 kere mastürbasyonla boşaldı. Bana da 1 tane lutfetti kendisi. 

Sonra kocacım deme sıklığı arttı. 

O arkadaşı sevgilisi aldattığı için ayrıldı. Ona moral olsun diye gitmiştik. Ve o kızla da baya anlaşıyorum, seviyor benle konuşmayı. 

Gecenin öğleni o kız bize evin anahtarını bırakacaktı haftasonu için, istemedik, keşke isteseydik para kalmadı otele gidemiyoruz. Zaten bırakmadan önce şart belirlemiş benim kıza söylemiş arkadaşı, bu evde seks dönecek o kadar, diye. 

Öğleden sonra mesajlaşırken gördüm, kız arkadaşı, kanka sonunda kendine benzeyen birini buldun, mutluluklar dilerim yazmış. 

1.kızların arkadaşlarının düşünceleri, nasıl düşündüklerini etkiler mi, ve ne kadar önem taşır? 

Bugün tekrardan beraberdim, tüm gün iyiydi, ettiğimiz kavgaları da hiç takmamış, yine avm bebek emzirmedeydik. 

Kapıyı çalacaklar stresi, doğada başka bir hayvana yem olucam mantığını beynimde oluşturuyor olsa gerek, bu yüzden baya erken boşalıyorum, ön sevişme desen 1 veya 2 dakika. 

Boşalmam da bildiğin 4 dakika falan sürdü sürmedi. Sonra kapıyı çaldılar bir de ona stres yaptı karım. Oradan çıkınca 2-3 dakika huzursuz ve gergindi, üstüne gitmedim, sonra yumuşadı. 

Anlattım bunları ama anlatma sebebim, dışarılarda sürünüp erken boşalacağıma, hiç yapmamak daha mı iyi? Ve onu oraya gitmemek için nasıl ikna ederim? 

Sitelerde Paylaş

Bu yaşadığım ilişki yüzünden ilişkilere karşı soğuyorum sanırsam. 

Dün yine bir kavga, gece gitar çaldım, alkollüyüz, çomarın biri gelmiş, benim karımla kankası kapıya çıktılar, onlara bile bağırdı herif. Kalkmadım ben, ardında, sen erkek değilsin, olgun değilsin diyor. 

Dün 4 kişiydik 2 kişi bana hak verdi, çıksam kavga edicek diyorum, zaten erkek sesine geldi, siz kızlar çıkınca bağırır gider dedim. Dövse bizi haberin olmaz diyor. 

Ardından kavga uzadı, niye senleyim, playboyla olabilirdim, zengin biriyle olurdum diyo. Benim gibisini bulamazsın diyor, neyini bulamayacam amk orospusu. Sen benim gibisini bulamazsın diyorum. Öyle gitti. 

Eski sevgilisi olsa öyle yapmazmıs dedi, köpürttü beni. 

Burada ben var ve benim yapacaklarım var, başkası zerre umrumda değil, onla ol o halde dedim. 

Sustu ama hep aynı kavga döndü. 

Beni o herife nasıl anlattın diyorum, tatlı biri, fakbadim diye anlatmış, benle tartışma aralarında onunla yazıştı yine. 

Kocacım diyorsun, çocuk hayalleri kuruyorsun, kusura bakma da bunları içinden gelerek söylüyorsun dedim, ilklerde reddetti falan, sonra çocuk istemem normale getirdi. 

Takıldığım birisin diyor. Ama sonra senle sevgili gibiydik aslında diyor, sadece telefonlarımızı karıştırmıyormuşuz. 

Bencilsin diyor, narsist falan. 

Ayrılsam hiç yazmasam diye düşünüyorum, tasmayı da sadece aldığımı biliyordu, takmak nasip olmadı.. 

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, CinleriGorenAdam yazdı:

Beni o herife nasıl anlattın diyorum, tatlı biri, fakbadim diye anlatmış

Dedim madem açık ilişki yaşıyoruz, hepsini anlatsana, kocacım dediğini, çocuk hayalleri kurduğunu, o herif de bilsin bunları bakalım sana karşı tavrı değişiyor mu dedim. 

Umarım ders çalışabilirim, kayan tüneli keşfettik falan ama, bir senem ve burslarım heba olmasın. 

Sitelerde Paylaş
On Fri Apr 26 2019 at 22:08, anibal yazdı:

Anibal kadının gelecek planları yapan yatırımcı birisi olduğunu diyelim ki anladım ve kendisiyle tanışıyoruz.Nasıl davranmalıyım?

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, adalet123 yazdı:

Anibal kadının gelecek planları yapan yatırımcı birisi olduğunu diyelim ki anladım ve kendisiyle tanışıyoruz.Nasıl davranmalıyım?

Ben farklı kızlarla konuşurken utangaç buluyorsam, yatırımcıdır gibisinden, çok artislik yapmıyorum, kendimden çok daha az bahsediyorum. 

Ama övülmek isteyen seçici varsa götünü çok kaldırmamaya çalışıyorum, kendimi hafiften överek. Aa öyle mi, ben de böyleyim havasında. 

Gelecek planı herkes yapar. Bir olay olmuş gibi varsayıp, üzerinde paragraflar yaratmak gibi bir şeyse hayalperest oluyorlar, ben şu ana kadar öyle anladım. 

Normal insan sonuçta, ezik olmadan konuş, dün 2 kız 2 erkek oturuyorduk. Benim erkek arkadaş pek bir pasif, karım da çok konuşkan değil, karımın yakın arkadaşıyla konuştum sıkça. Zaten soru sorunca anlatıyor, az biraz hayatı varsa, biraz da konuşan biriyse. Beni seviyor arkadaşı ayrıca. 

Hiç tanımadığın biriyle konuşurken de düz konuşacaksın rahat olacaksın, hoşlanmayacağını düşündüğün laflar etmeyeceksin. Zaten ana fikir onu konuşturmak, dinlemek, anladığını belli etmek. Bir süre sonra seni izlemeye başlıyorlar, mesela okulda koridorda, sınıfta otururken, ya da spor salonunda set aralarında.

Sıkıcı olmayan sıradan sorular sorarsın, sonra yavaş yavaş özele doğru kayar sorular. Kimsenin örnek diyalog yazmasını bekleme, sonuçta başınıza bir şeyler geliyor, sonra onu merak ediyorsun ona soruyorsun, ortak ilgi alanı, ya da benzer işle uğraşma ile girmek baya olası. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...