Jump to content

Kızlar Niye Mini Etek Giyer

Recommended Posts

3 saat önce, anibal yazdı:

Ne bileyim ben?

Ama gördüğüm, kadının davranışı önemli. Kadınlar öyle şeylere aslında alışık oluyor. Umursamıyorsa, öyle yapmak daha iyi olabilir. Çok rahatsız oluyorsa, adamı marizlemek iyi olabilir tabi. Velakin, böyle durumlarda, bilhassa kadın boş ver falan noktasında ise, ilgisi dayağı yiyene kayabiliyor. Yazık, benim için dayak yedi moduna girip, kızı resmen adamın önüne atmış olabiliyorsun. Elbette bu ilişkinizin durumuna, kızın haleti ruhiyesine falanda bağlı. Böyle yaptığı için erkeği terkeden kızlar az değildir. 

Anibal leki kadınla ilgilenen birisine nasıl davranmalıyım?

Mesela kadın yanımda ike başka birinin sevgilisi ona ilgi gösterirse tavrım ne olmalı?

Adama geçiştirip başımızdan savmak doğru olur mu?

Diyelim ki eşime arabasından bahsediyor,ilgilenmiyoruz birader bize anlatma demek mantıklı mı?

Senin illaki eşine sarkan olmuştur.Tecrüben vardır.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 162
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

10 minutes ago, adalet123 said:

Anibal leki kadınla ilgilenen birisine nasıl davranmalıyım?

Mesela kadın yanımda ike başka birinin sevgilisi ona ilgi gösterirse tavrım ne olmalı?

Adama geçiştirip başımızdan savmak doğru olur mu?

Diyelim ki eşime arabasından bahsediyor,ilgilenmiyoruz birader bize anlatma demek mantıklı mı?

Senin illaki eşine sarkan olmuştur.Tecrüben vardır.

Benim eşime sarkmak mı?

Yahu tam bir uyuz sünepe tiplersiniz.

Kızı, erkeklerden izole edeceksin, o dünyadaki tek erkek sensin sanacak. Merak etme, o zaten buna meyilli olacak.

Öyle saçma salak işler yapıp kızın başını adama tutuvermiş olursun. Ve dahası, orada öyle konuşturman, seni avam onu alfa yapar. Önce şu dominant olma olayını bir anlayın artık. Buraya ansiklopedi yazacak değiliz.

Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, anibal yazdı:

Kızı, erkeklerden izole edeceksin, o dünyadaki tek erkek sensin sanacak. Merak etme, o zaten buna meyilli olacak.

Benim kız arkadaşım sınıfta kalacak, işe girme fikri düştü aklına, cafe ya da barda. 

Yapma demek yerine fırsat mı sunmalı? 

Onun çevresini genişletmesine izin verdikçe,(vermeli miyim?, ki vermemek eziklik aslen) yine ona daha fazla hükmetmeye nasıl devam edebilirim. 

Şuan çevresinde gerçek anlamda benden başka erkek yok. Bu yüzden bir hayli rahatım. 

tarihinde CinleriGorenAdam tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
20 minutes ago, melih007 said:

BELKİDE ERKEKLERİ TAHRİK ETMEK İÇİN GİYİYORLARDIR

Mümkün değil.

Zira kızlar/kadınlar erkekleri tahrik etmek için hareketlerini ve ikinci planda seslerini kullanırlar. Tam geçerli olmasada, bir noktada, bir nebze, topuklu ayakkabı bu amaca hizmet edebilir, bazı kadınlar bunu o maksatla giyiyor olabilir, malum tak, tak sesi nedeniyle. Fakat onların da azınlıkta, çok azınlıkta olacağını düşünüyorum şahsen.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, CinleriGorenAdam said:

Benim kız arkadaşım sınıfta kalacak, işe girme fikri düştü aklına, cafe ya da barda. 

Yapma demek yerine fırsat mı sunmalı? 

Onun çevresini genişletmesine izin verdikçe,(vermeli miyim?, ki vermemek eziklik aslen) yine ona daha fazla hükmetmeye nasıl devam edebilirim. 

Şuan çevresinde gerçek anlamda benden başka erkek yok. Bu yüzden bir hayli rahatım. 

Çevresini genişletmesi bir noktada önem taşımaz, ama sen onu şöyle titreterek boşaltamazsan, başka tarafları genişler sanıyorum çabucak.

Bu tür kızlar için, seks performansı öncelikli, ilk husustur. Dediğim gibi, sürece bak, zevk almaya değil, boşalmaya değil, yavaş başla, ağır git, inecek gibi olursan ver ağzına. Gelecek gibi olduğunda içinde gezdir, pozisyon değiştir falan. Elin klitorise dadansın, ver eline sürttür, sokturmadan falan. Yani sen yavaş yavaş işlerken, elin klitorisinden kıza zevk pompalasın. Bunlar seni normalde tutarken onu yükseltir, belli eder gelişini, o zaman hızlanır, hırlar, edersin. Nefesini kullan, hele hele işin başında, boynuna, ensesine falan sıcak nefes acayip tahrik ettiği gibi, kızın aklından pek çıkmaz. Hiç bir şeyi aklına gelmezde, nefesini özler çokları. 

Tahrik olmayı kes. O senin, önünde duruyor, nasıl evire çevire, en sikici halde sikebilirm onu düşün. akmaya, boşalmaya değil, sikmeye odaklan. 

Tasma hala iyi fikir olabilir, bir düşün derim.

Ama o kavganız kızda bir şeyleri değiştirebilir bu ara, kız, o kadar boş değil gibi şu sıra. Seksi reddetmeye başlayabilir.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, anibal yazdı:

Benim eşime sarkmak mı?

Yahu tam bir uyuz sünepe tiplersiniz.

Öyle saçma salak işler yapıp kızın başını adama tutuvermiş olursun. Ve dahası, orada öyle konuşturman, seni avam onu alfa yapar. Önce şu dominant olma olayını bir anlayın artık. Buraya ansiklopedi yazacak değiliz.

Diğer konularda uzun uzun yazıyorsun ama.Her hangi bir erkek kadınımla diyaloğa girmeye kalkarsa tepkim nasıl olmalı bunu merak ediyorum.Adam karına nazikçe bir konudan bahsediyor sense onu başından defetmek istiyorsu nasıl davranırdın?

Sitelerde Paylaş
48 minutes ago, adalet123 said:

Diğer konularda uzun uzun yazıyorsun ama.Her hangi bir erkek kadınımla diyaloğa girmeye kalkarsa tepkim nasıl olmalı bunu merak ediyorum.Adam karına nazikçe bir konudan bahsediyor sense onu başından defetmek istiyorsu nasıl davranırdın?

Ona baskın çıkardım. Hepsi bu.

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, anibal yazdı:

Ona baskın çıkardım. Hepsi bu.

Anibal ben kişilik olarak zaten baskın yapidayim.Ancak kendini ifade edebilmek çok önemli.Geldim yanımda eşimle masanda oturuyoruz.Eşine işimden,tatil yaptığım yerlerden bahsetmeye başladım nasıl beni siktir ederdin?

Sitelerde Paylaş
Just now, adalet123 said:

Anibal ben kişilik olarak zaten baskın yapidayim.Ancak kendini ifade edebilmek çok önemli.Geldim yanımda eşimle masanda oturuyoruz.Eşine işimden,tatil yaptığım yerlerden bahsetmeye başladım nasıl beni siktir ederdin?

O lafları ettiğine pişman olurdun, zira eminim sahra çölünün ortasında 4 ay tatil yapmamışsındır. Ya da Java adasında orangutan yakalamaya da çıkmamışsındır.

Ezilirdin, abi yaaa, süppersin der elimi öper öyle giderdin. Ok?

Ha, olayın asıl noktası da şu, sen benim eşime tatil anısı falan anlatarak zaten ilgisini bile çekemezsin. Doğrusu hiç bir kadının ilgisini çekemezsin aslen. Sana "ezik" diyeceklerdir, belki beleş yeriz, kulüp turu yaparız falan diyen olursa, o başka. Ama öyle yaparak zaten hiç bir kadını etkileyemezsin.

Ama demişimdir kaç defa, kendinizi geliştirin babında bir sürü şeyler. 

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, anibal yazdı:

O lafları ettiğine pişman olurdun, zira eminim sahra çölünün ortasında 4 ay tatil yapmamışsındır. Ya da Java adasında orangutan yakalamaya da çıkmamışsındır.

Ezilirdin, abi yaaa, süppersin der elimi öper öyle giderdin. Ok?

Ha, olayın asıl noktası da şu, sen benim eşime tatil anısı falan anlatarak zaten ilgisini bile çekemezsin. Doğrusu hiç bir kadının ilgisini çekemezsin aslen. Sana "ezik" diyeceklerdir, belki beleş yeriz, kulüp turu yaparız falan diyen olursa, o başka. Ama öyle yaparak zaten hiç bir kadını etkileyemezsin.

Ama demişimdir kaç defa, kendinizi geliştirin babında bir sürü şeyler. 

Yav Anibal ben zaten tatil muhabbeti yapacak bir insan değilim.Örnek veriyorum.Ne der nasıl bir tavır gösterirdin?

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, adalet123 said:

Yav Anibal ben zaten tatil muhabbeti yapacak bir insan değilim.Örnek veriyorum.Ne der nasıl bir tavır gösterirdin?

Yahu diyorum ya, yapacağın şey bu. Sen benim ayarımda, sikletimde olamazdın, ağzını açar bakardın, kendi karını benden kurtarmaya çıkardın. Ha, ben özelde ne mi yaparım, kadını azıcık çözerim, öyle bir düşer ki üstüme, adam kendisi çabucak tüymeye çıkar zaten. 

Yaşadığımız bir şey, çok sık, sık sık. Çevremdeki çok kızın sevgilisi, kocası falan pek hazzetmez benden, ama somut hiç bir şey olmadığı için haliyle hır falanda olmaz ortada. Sorun, daha çok kadınların illa hadi görüşelim, buluşalım modunda olmasıdır, zira benim de kız arkadaşım var ve haliyle bu da onu rahatsız ediyor, feci şekilde. 

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, anibal yazdı:

Ama o kavganız kızda bir şeyleri değiştirebilir bu ara, kız, o kadar boş değil gibi şu sıra. Seksi reddetmeye başlayabilir.

Dün gece benimle ses kaydıyla konuştu, komünizmin güzel bir hayal olduğunu ama hayal olduğunu söyledi. 

Kamuda türbanı beğenmediğini ama özgür kalması gerektiği şeklinde düşünmeye başladığını dile getirdi. 

Liberalleşmeye başladığını da belli etti, ben de ona katıldım haliyle, görmemiş izmirli kız halinden çıkmaya başlıyor gibi. 

Bebeklerimizi de daha az konuşturuyor, ama benden ilgi bekliyor, bebeğimizle şarap içip yıldızları izleyeceklermiş sen de gelir miydin diye soruyor. 

Bir kere pinti dedi, ona hediye falan mı alsam tasma dışında. 

Ya da iyi bir yerde yemek ısmarlasam?

Bu algıyı kırmak için artık öyle davranmıyorum, ekstra bir şey yapmalı mıyım? 

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, CinleriGorenAdam said:

Dün gece benimle ses kaydıyla konuştu, komünizmin güzel bir hayal olduğunu ama hayal olduğunu söyledi. 

Kamuda türbanı beğenmediğini ama özgür kalması gerektiği şeklinde düşünmeye başladığını dile getirdi. 

Liberalleşmeye başladığını da belli etti, ben de ona katıldım haliyle, görmemiş izmirli kız halinden çıkmaya başlıyor gibi. 

Bebeklerimizi de daha az konuşturuyor, ama benden ilgi bekliyor, bebeğimizle şarap içip yıldızları izleyeceklermiş sen de gelir miydin diye soruyor. 

Bir kere pinti dedi, ona hediye falan mı alsam tasma dışında. 

Ya da iyi bir yerde yemek ısmarlasam?

Bu algıyı kırmak için artık öyle davranmıyorum, ekstra bir şey yapmalı mıyım? 

Tasmadan iyi hediye mi olur?

Şu kafayı bir atın, onları beslemek bizim işimiz değil. Onlar bizi besleyecek. Öyle yemek ısmarlasam falan işleri yaş işler. Bunlarla gönül falan alamazsınız öyle. En iyisi ona ödetmek. Olmadı birlikte ödemek. Sen ödüyorsan da bunun hiç bir işe yaramadığını bilmek. Öğrenci adamsınız, ama öyle olmasanız dahi, en iyisi, en kralı onun sana yemek yapması. Hani bilmem neyi ne kadar seversiniz de, gidip marketten ekmek, peynir falan bir şeyler alıp, sandviç usulü yaptırsan ona, sonra yiyip sen yapınca harika oluyor falan desen, bin kere daha iyi olur. Bunu pintilikten değil, onun elinden yemek için yaptığını hissettir güzelce. Hediye alacaksan, aksesuar ve elbise daha iyi olur, fakat dediğim gibi çok abartma.  

Yani, çok işe yaramayacak, ama bir yemek falan oturup konuşma fırsatı olarak vs. elbette iyidir. Onunla böyle daha "birlikte" hayaller kurabileceğiniz bir ortam yaratırsan daha güzel olur. 

Birde, seks budalası gibi olma. İki adım atıp hadi sikişelim haline giriyorsunuz. Az okşa, az öp falan, öyle ikide birde üstüne çıkma. Ama önce sağlam bir boşaltman malum mevzu. Onun seksini istemiyorsun, bu senin ona bir lütfun. Ama onla birlikte olmak, oturmak, gezmek güzel oluyor. Bu modda ol işte, anladın sen onu.

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, anibal yazdı:

Yahu diyorum ya, yapacağın şey bu. Sen benim ayarımda, sikletimde olamazdın, ağzını açar bakardın, kendi karını benden kurtarmaya çıkardın. Ha, ben özelde ne mi yaparım, kadını azıcık çözerim, öyle bir düşer ki üstüme, adam kendisi çabucak tüymeye çıkar zaten. 

Yaşadığımız bir şey, çok sık, sık sık. Çevremdeki çok kızın sevgilisi, kocası falan pek hazzetmez benden, ama somut hiç bir şey olmadığı için haliyle hır falanda olmaz ortada. Sorun, daha çok kadınların illa hadi görüşelim, buluşalım modunda olmasıdır, zira benim de kız arkadaşım var ve haliyle bu da onu rahatsız ediyor, feci şekilde. 

Benim yapabileceklerim neler?

Sitelerde Paylaş
16 hours ago, melih007 said:

BELKİDE ERKEKLERİ TAHRİK ETMEK İÇİN GİYİYORLARDIR

Kadının kıyafetinden böyle çıkarımlar falan yapmayın, tam çuvallarsınız. Türbanlı, aman pek namıısslııı olduğu için mi giyiyor mesela?

Kadınlar hepsi aynı rengin laciverdidir, ne boyaları, ne giysileri onlar hakkında hiç bir şey anlatabilir.

Sitelerde Paylaş
On 24.04.2019 at 01:40, anibal yazdı:

Seksi reddetmeye başlayabilir.

Bu olmadı sanırsam, bugün onunla konuşurken ayaküstü kızıştı avuçladı benimkini.

17 saat önce, anibal yazdı:

Ama önce sağlam bir boşaltman malum mevzu.

Uğraşıcam yine, ama yarın threesome olabilir gibi, benim kız arkadaşımın en yakın kız arkadaşı sevgilisinden ayrıldı. Yarın o kızda kalıcaz üçümüz, 

Benim kız, onunla biseksüel yapmayı düşündüğünü belirtmişti bana. 

3'lü olunca ne değişecek, daha mı erken boşalıcam ?

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, CinleriGorenAdam yazdı:

Bu olmadı sanırsam, bugün onunla konuşurken ayaküstü kızıştı avuçladı benimkini.

Uğraşıcam yine, ama yarın threesome olabilir gibi, benim kız arkadaşımın en yakın kız arkadaşı sevgilisinden ayrıldı. Yarın o kızda kalıcaz üçümüz, 

Anibalin yazdıklarına bakarak erkek olmaya çalışırsan kısacası kılıbık olursun.  

Nedir kılıbık?  

Kadının istediği gibi şekil verdiği erkek olmaktır.  

Maço olmanı istiyorsa olacaksin
Yatakta aksiyon istiyorsa yapacaksın
Kibar olmanı isterse olacaksın
Parasıyla ezmek istiyorsa ezdireceksin ...

Dikkat edersen Anibal senden sadece bacak arası için ROL yapmanı istiyor. Mış mış gibi yap sonra onu bir güzel becer diyor. Çünkü bunu da isteyen aslında sen değilsin yine kadın istiyor diye yapacaksın..  

Sonuç olarak bütün karizmani kadının amiyla kontrol edebildiği bir varlık haline geleceksin. Kadının üzerinde yarım saat zıplamak için bu kadar sebeklige gerek yok.  Eğer am dan başka bir hedefin yoksa bundan sonrasını hiç okuma bence .

Kadınlar dış olaylardan cok çabuk etkilenip ona göre yaşamaya çalıştıkları için erkeklerin de öyle olmasını istiyorlar. Neden kendiniz olmayı secmiyorsunuz?  

Örneğin kadını değil kendinizi tanıyın önce.

Pintimisin veya sana pinti dediyse bir düşün Senin bu hareketinin bir sebebi var. Onu ileri sur ve savun.  

O gece seks istemiyor musun bunun bir sebebi var . Sebebini düşün ve onu ileri sürüp savun.  

Kız sana trip atarsa atsın , yaz kenara ve bir gün yüzüne çarp o hareketi. Hoşuna gitmeyen bir durumu çekinmeden söyle ona.  

Trip atarsa atsın..kıza ben özgürüm ve  böyleyim mesajı ver.  

Sonuçta kadını mutlu edecem diye daha da mutsuzlasiyorsun

Başkası olma kendin ol??

tarihinde Düşünen Hayvan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Sonuçta kadını mutlu edecem diye daha da mutsuzlasiyorsun

Bu kısmen doğru, arkadaşlarım da az çok diyorlar, yapacaklarını ya da yaptıklarını niye bilinçli düşünüyorsun diye.

Takma kafana yaşa diyorlar, ama ben şuan birkaç sene önce başlamış olmam gereken öğrenme sürecindeyim, bilinçli üzerinde düşünüyor olmam bu süreci hızlandırıyor gibi geliyor bana. 

Ayrıca kızın kafasındaki mükemmel kişi değilim, o oldurmaya çalışıyor o ayrı. 

Artislik de yapıyorum, ters de çıkıyorum, ona benzer de davranıyorum. 

Rol yaptığım çok azdır, ama yalan söylüyorum, bunlar beni çok kurcalamıyor. 

Hanımköylü ya da kılıbık da hissetmiyorum ayrıca. 

Sitelerde Paylaş
38 dakika önce, CinleriGorenAdam yazdı:

Bu kısmen doğru, arkadaşlarım da az çok diyorlar, yapacaklarını ya da yaptıklarını niye bilinçli düşünüyorsun diye.

Takma kafana yaşa diyorlar, ama ben şuan birkaç sene önce başlamış olmam gereken öğrenme sürecindeyim, bilinçli üzerinde düşünüyor olmam bu süreci hızlandırıyor gibi geliyor bana. 

Ayrıca kızın kafasındaki mükemmel kişi değilim, o oldurmaya çalışıyor o ayrı. 

Artislik de yapıyorum, ters de çıkıyorum, ona benzer de davranıyorum. 

Rol yaptığım çok azdır, ama yalan söylüyorum, bunlar beni çok kurcalamıyor. 

Hanımköylü ya da kılıbık da hissetmiyorum ayrıca. 

Ben sana kıza atar yap falan demiyorum ki. Sana bir şey diyeyim, o kız seni bırakmaz ama kullanır  Bunun sebebi ise kız kendisini sana değerli hissettirebiliyor. Sen de bunu kafana takıyorsun.  Ayrıca senin gibisini de zor bulur.

Sadece sana yönelttiği eleştirilere gerekçe bul ve ona karşı savun. Doğal davran ödün verme

Sitelerde Paylaş
11 hours ago, CinleriGorenAdam said:

Büyük ihtimalle...

Çözümün, öyle haldır huldur girişmemek, son sürat "aman pek oluyoşşşş" diye saldırmamak. 

İçki masası gibi düşün, abanma olaya, iki kız olunca daha kolay oluyor hem. Birinden ötekine, bir birine, bir ötekine derken rahat olur. Ayrıca, birinin diğerini parmaklaması falan filan derken, iş kolaylaşır.

Unutma, lezbiyenliğin ardında yatan, empatidir. Yani kız öbür kıza bir şeyler yapar, ona zevk verir, onu görüp empati kurarak kendi de zevk alır. Bunu kullan öyle bir durumda, onların birbirine odaklanmasını sağla önemli ölçüde, o ikisi yiyişsin, sen onların kullandığı şey ol. Yani, onlar seni kullanarak birbirlerini becersinler. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...