Jump to content

Nedensiz huzursuzluk

Recommended Posts

Bunu beyin yaratıyor çünkü geçmişte yaşadıkların etkisini şimdi gösteriyor. Uygun ortam bulduğu zaman ortaya çıkar.  İnsanın tansiyonu gibi huzursuzluk yapıyor. Bir süre sonra geçiyor.

Çevresel değişim de etkili bu duruma. Bedenin de kendi hafızası ve bilinci var. Beyin beden koordinasyonu bu çevresel değişim döneminde tam sağlanamiyor.

Sitelerde Paylaş

Dikkatimi beni mutlu eden aktivitelere yönelttiğim zaman, böyle durumları çok kısa sürede atlatabiliyorum. İçimden gelmiyor gibi görünse de sevdiğim işi yapmaya başladığım an, olumsuz atmosfer kısa sürede dağılıyor. 

tarihinde Kafkaslı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

kimse medyayı,interneti suçlamamış.kendini kötü hisset diye var hepsi deseler komplo teorisi mi üretiyorsun kardeş derler.üretiyorum.

sanat yozlaştırılmaya çalışılıyor,çünkü sanat yozlaşırsa insanlarda yozlaşırmış.buda diğer teoriymiş.tv de haberlerde filmlerde şiddet seks . amaç insanları yozlaştırmaksa ve bu sinemayla,müzikle yapılıyorsa,medya da plana  dahil olmalıdır.

bunlar yapılırken kendimizi huzurlu mu hissedeceğiz ? yakında gasilhaneden canlı yayın yapacaklar diyorum kimse inanmıyor.

en iyi sıçana,osurana oscar verecekler,gerçek sanatçı diye çükünü açıp göstereni örnek sanatçı mı  ilan edecekler  ?

zannetmiyorum...

son 8 ,9 sene içinde bizzat veya haberlerde çok fazla terör ,şiddete şahit olduk.birikti.

ilaç şirketlerinin yüzü mü gülüyor   ?

niye ?

daha çok antidepresan satılıyor ya ,o yüzden...

bu yüzden mi yapılıyor diyorsun ?

hayır.sen hüzünlenirken onlar gülüyor demek istiyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...