Jump to content

genel evde çalışan kadınlar, hakkında.

Recommended Posts

4 dakika önce, anibal yazdı:

Sadece kendi kafandan öyle olacağını düşündüğün için sayıklıyorsun. 

fuhuş vesikalı olmuş ya da olmamış, bir boku değiştirmez. Vesikalı olunca, devlet vergi alır, hepsi o değişir. Malum vergilendirilmiş kazanç kutsaldır, yersen, hiç vergi dairesine gitmedin mi?

Fuhuş yapan kimsenin de, amanda kader mahkumuyuz dediğini de duymadım, duyanı da görmedim. O dediğin filmlerde olur, bir de orhan gencebayın zortlama şarkılarında. 

Ben hiç para harcamıyorum orospuya, gidip aileme harcadığım gibi ona da mı harcamam gerekiyordu? 

Ailesi varken, gidip orospu ile şinasicilik oynamaya gidiliyorsa, orada iki ahlaksızlık vardır. Birisi, adamın yaptığıdır, ahlaksız, rezil, ezik kepaze, git bir karı bul adam gibi kendine. Diğeri ise, o adamın ailesi dediğin karısıdır. Karı gibi karı olup, adamı tatmin edemiyorsa, ama buna rağmen ona kene gibi yapışmaya devam ediyorsa, en büyük ahlaksızlık budur. 

Bekar olursun, dul olursun, uzun bir ilişkiyi kaldıracak, taşıyacak halin yoktur, canın istemez vs. vs. git canının çektiğini yap, o seni bağlar. Ama sen evlilik gibi bir işin içine girmişsen, orada duracaksın. Ha, gidip, bir şekilde evdeki karının üstüne beşinci kumayı getir, getirebiliyorsan, bu bile makbuldür, maşallah deriz. Ama evli iken falan öyle ucuz, zavallı işlerle uçkur peşine gidiyorsan, bu ahlaksızlıktan daha öte bir şeydir. Ve bu noktada, fahişe dediğin şeyin, hiç bir özrü, kabahati de yoktur.  

Yav gene bana mı taş atıyorsun?

Biz ne diyoruz zaten.. orospu vesikalı olmak zorunda bekar da gitse genel eve vesikalı olmak zorundadır. Aksi halde kontrolsüz bir hastalık tehlikesi başlar.

Evli adam orospuya gidiyorsa onun sorunu..

Bekar olup da kız arkadaşını yatakta terk edenler de var..bu da ahlaksizliktir. Bazı gavatlar diyor ki kızı bağırta bağırta sikip sonra da kahveye okey masasına hicbirsey olmamış gibi gideceksin işte alfa erkeklik budur diyor. Bence bu alfa birey değil kancikliktir.

Fahişeler kader mahkumuyuz  diye tvlerde bagirdilar bir zamanlar. Ama kimse iplemeyince susmak zorunda kaldılar. Senin hatirlamana göre olmuyor bu işler

Sitelerde Paylaş
  • İleti 65
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

21 dakika önce, karamsarhuman yazdı:

merhaba düşünen, algoritma,:lol: 

1: vesikalı ile vesikasız fuhuş arasındaki fark nedir?

2: bir kadın aç kalınca vesikasızda fuhuş yapar, 

3: fuhuş yapanların tamamı halinden memun değildir. genellemeyi araştırarak yapınız..

4: senin mantıgına göre bir erkek orospuya para yediriyorsa,  orospu ve erkek halinden memnun ise.

o zaman bu ahlaklı bir fiili eylemdir. malta eriğide senın gibi düşünüyor. 

evet yeterince açık değilmi? ayrıca neden erkek? bir kadın evli olsada gider kendınden 15 yaş küçük erkek flörtüyle

sex yapabilr. alan memnun satan memnun değiştirin bu kafayı azizim değiştirin..

Vesikasız fuhuş yapılsın demek onu yapanı aşağılamaktir. Bir meslek olarak görülmeli ve kayıtı kuyutu olmalıdır. Rutin sağlık kontrolleri yapılmalı ona da bir birey olduğu anlatılmalıdır. Ama senin gibi maço erkeklere kalırsa kenarda sikisip sigarasını tutturmekten başka bir önemi yok..

Alan ve satan memnun olmasa zaten yapmaz kimse.. fuhuş demek ac kalınca yapılan bir iş demek değildir bunu küçük Emrah filmlerinde seyredersin ancak.

Bu flört konusuna gelince bu yüzden Hollanda kızlık zarının dikiminin ahlaklı bir davranış olmadığını mecliste tartışıyor. İsteyen evlenir yada evlenemez ama olması gereken bunun taraflar arasında bilinmesidir.

Bir kadın kocasinin fahişeyle yattığını biliyor ve hayatından memnunsa ve tamtersi  kadın yapıyor ve erkek memnunsa üçüncü kişilere bok yemek düşer.

tarihinde Düşünen Hayvan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 hours ago, karamsarhuman said:

elle tecavüz olmaz elle taciz olmasın sakın o ...tecavüz deyin ce aklıma zorla ilişkiye girmek geliyor, adam daha tacizle tecavüzü

ayıramıyor,  ayrıca sözle tecavüz olmaz sözle taciz olur, bunların tamamı cinsel suçlardır..

birde benimle aşık atıcak, :lol: ^_^

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/busra-susmadi-iste-elle-tacize-cikan-ceza-40757221

https://barandogan.av.tr/blog/ceza-hukuku/telefonla-cinsel-taciz-sucu-cezasi.html

Önce Türkçe öğren de kendini komik duruma düşürme. 

Örnek: "Çekler bir Alman tecavüzü karşısında mutlaka silaha sarılacaklardır." - Y. K. Karaosmanoğlu

Örnek: "Bu adam, canımı sıkacak bazı şeyler söyledi; sonra eliyle tecavüz etti." -R. N. Güntekin

tarihinde malta erigi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bir başka örnek:

Said Nursi, Naime Sultan ile konuşuyor,

“ Sultan Efendi Hazretleri!.. Biz, gençlik saikasıyla İttihadçılar’ın propagandalarına kapılarak dedeniz merhum Abdülhamid Han Hazretleri hakkında pek çok itâle-i kelâmda (lisânen tecâvüzde) bulunduk. O’nun vârisi sıfatıyla sizden helâllik diliyorum.

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, Faşist Ateist yazdı:

.

Her erkek evlenemeyebilir, sevgili bulamayabilir. Bu nedenle mecburen cinsel ihtiyacını bu şekilde karşılayacaklar. 

yani diyosunki, aklı başında parası olan erkekler, gider çatır çatır zikişir, parası olmuyan aklı başında erkeklerde, gider çatır çatır, tecavüz eder. sonrada egosunu kontrol edemediği için, cezaevine girer.. o zaman bu etikmi oluyor? parası olana zevk olmayana sex bile

ahlaksızmı? oluyor bumu? adil bir ahlaki tanımınız.. 

parası olmuyan erkeklerin kuşları ötmüyormu?

bu kuşları nasıl öttürücekler.

10 dakıkalık servis ücreti 200 tl. buna paramı dayanır?

fakir erkekler, ölsünmü?

haklısınız fakir erkekler ölmeli, zaten parası olmadıkları için ne sexi nede yaşamayı haketmıyorlar..

kadın ve erkek eşit değilmi? neden erkekler fahişelik yapmıyor?

fahişe deyince sadece kadınmı aklnıza geliyor? benıım fahişelık tanımım erkekleride kapsiyor.

dul bir kadın ihtiyacını gidermek için erkek jigolo tabirle fahişe ile birlikte olamazmı?

olunca erkek evli oldugu için, ahlaksız bir eylemmi? oluyor.. 

kadın fahişe olunca ahlakı etik oluyor. ama erkek zamparalık yapınca ,taciz tecavüz zart zurt.

ben bir kadın bir fahişe ile bir kadına zorla sahıp olan bir eylemını aynı oldugunu düşünüyorum.

her iyi eylemde fiilen etik olmuyan ve ahlaksızca yapılan, eylemlerdir. 

tarihinde karamsarhuman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, karamsarhuman yazdı:

yani diyosunki, aklı başında parası olan erkekler, gider çatır çatır zikişir, parası olmuyan aklı başında erkeklerde, gider çatır çatır, tecavüz eder. sonrada egosunu kontrol edemediği için, cezaevine girer.. o zaman bu etikmi oluyor? parası olana zevk olmayana sex bile

ahlaksızmı? oluyor bumu? adil bir ahlaki tanımınız.. 

parası olmuyan erkeklerin kuşları ötmüyormu?

bu kuşları nasıl öttürücekler.

10 dakıkalık servis ücreti 200 tl. buna paramı dayanır?

fakir erkekler, ölsünmü?

haklısınız fakir erkekler ölmeli, zaten parası olmadıkları için ne sexi nede yaşamayı haketmıyorlar..

kadın ve erkek eşit değilmi? neden erkekler fahişelik yapmıyor?

fahişe deyince sadece kadınmı aklnıza geliyor? benıım fahişelık tanımım erkekleride kapsiyor.

dul bir kadın ihtiyacını gidermek için erkek jigolo tabirle fahişe ile birlikte olamazmı?

olunca erkek evli oldugu için, ahlaksız bir eylemmi? oluyor.. 

kadın fahişe olunca ahlakı etik oluyor. ama erkek zamparalık yapınca ,taciz tecavüz zart zurt.

ben bir kadın bir fahişe ile bir kadına zorla sahıp olan bir eylemını aynı oldugunu düşünüyorum.

her iyi eylemde fiilen etik olmuyan ve ahlaksızca yapılan, eylemlerdir. 

Sex yapamadığı için ölen erkek?

Genelde sex bağımlısı olduğu için zarar veren yada taciz eden erkek var. O da kolayi var evlenebilir. Sokak çocukları ile sex yapan sokak kızları bile var bu dünyanın her yerinde böyle.

Bir fahişeye zorla sahip olunmaz.

Ahlaksızlık böyle birseyse kadının dekolte giyip dolaşması da ahlaksizliktir. TV de Magnum la orgazm olan kadın reklamı yapmak da ahlaksizliktir.

Kadınlar da taciz eder hemde sürekli yapar bunu.

Fuhuş öyle birşey değil ama. Tecavüze uğrayan kadın artık nasılsa orospu oldum ben bu işi parayla yapayım diye düşünmez. O başka birşey..

Sitelerde Paylaş
8 hours ago, Düşünen Hayvan said:

Sex yapamadığı için ölen erkek?

Genelde sex bağımlısı olduğu için zarar veren yada taciz eden erkek var. O da kolayi var evlenebilir. Sokak çocukları ile sex yapan sokak kızları bile var bu dünyanın her yerinde böyle.

Bir fahişeye zorla sahip olunmaz.

Ahlaksızlık böyle birseyse kadının dekolte giyip dolaşması da ahlaksizliktir. TV de Magnum la orgazm olan kadın reklamı yapmak da ahlaksizliktir.

Kadınlar da taciz eder hemde sürekli yapar bunu.

Fuhuş öyle birşey değil ama. Tecavüze uğrayan kadın artık nasılsa orospu oldum ben bu işi parayla yapayım diye düşünmez. O başka birşey..

Nedir bu herkesin her işine burnunuzu sokma derdiniz?

Kim ne isterse yapar. 5 kuruş önüne atanın önüne yatanla yatmaya hevesliysen, sonra da neye aids oldum ben diye zırlamayacaksın, hepsi bu.

Para ediyorsan, sende git erkek fahişe ol. Ama eminim kimse senin bamyaya para vermez, zarar edersin. 

Yok onun onu giymesi ahlaklılıkmışta, ötekisi değilmişte, boş boş laflardan başka haltınız yok. 

Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, anibal yazdı:

Nedir bu herkesin her işine burnunuzu sokma derdiniz?

Kim ne isterse yapar. 5 kuruş önüne atanın önüne yatanla yatmaya hevesliysen, sonra da neye aids oldum ben diye zırlamayacaksın, hepsi bu.

Para ediyorsan, sende git erkek fahişe ol. Ama eminim kimse senin bamyaya para vermez, zarar edersin. 

Yok onun onu giymesi ahlaklılıkmışta, ötekisi değilmişte, boş boş laflardan başka haltınız yok. 

Bugün seni kizdirmislar anlaşılan. İlaçlarını ihmal etme.

Ben sadece kıyaslama yaptım ama kadının Magnum yalaması senin ağırına gidiyorsa sende cetvel kullan bildiğin gibi gerisini anlatmayayim.

Genelev ihtiyacım yok. Kim ne yaparsa yapar. Konu şu aslında fahişelik yapanların vesikalanmasi ayıp değildir. Konu bu . Bir fahise olarak isterse bedavaya verir sermayesini bundan kime ne?

ABD de hayirsever fahise hapishaneye gidip hayrına çalışmıştı bir zamanlar..

tarihinde Düşünen Hayvan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, inanır yazdı:

Tanrım başka türlü üreme şekli verseydin, insanlar bu durumda olmazdı.

Birbirlerine birbirlerine cinsel içerikli küfür edemezlerdi.Zina,fuhuş,tecavüz,cinsel sapıklıklar gibi durumlarda olmazdı.

Evrim yapıyor bunları.

Ayrıca bu konuları konuşmak ayıp değil. Bu da ayrı bir toplumsal darbogazdir.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Düşünen Hayvan said:

Bugün seni kizdirmislar anlaşılan. İlaçlarını ihmal etme.

Ben sadece kıyaslama yaptım ama kadının Magnum yalaması senin ağırına gidiyorsa sende cetvel kullan bildiğin gibi gerisini anlatmayayim.

Genelev ihtiyacım yok. Kim ne yaparsa yapar. Konu şu aslında fahişelik yapanların vesikalanmasi ayıp değildir. Konu bu . Bir fahise olarak isterse bedavaya verir sermayesini bundan kime ne?

ABD de hayirsever fahise hapishaneye gidip hayrına çalışmıştı bir zamanlar..

Salak işte... Bana ne lan, kimin karısı kızı kimin magnumu yalıyorsa, neyimi ilgilendirir, gerzek budala. Vesikalanması ayıpmış, değilmiş, o da kimseyi enterese etmez, vergi memurları dışında.

Herkes kendi bildiğini, işine geleni yaşar, bunun da sonuçlarını yaşar akabinde. Sizin bu her bir halta maydanoz olma durumunuz burada görüne tek mesele.

Sitelerde Paylaş

atheistlerde bir garip,herşey evrimin aklıdır, hiç birşeye inanmazlar, ama iş ahlaka gelince, aslan kesilirler, neymiş?

evrimsel sürecin içinde ahlakta varmış, iyide ahlak varsa, namusta vardır..

namus, iffet, şeref onurda vardır..

bu kavramlar, teizm icadıdır, atheizmin ne işi olur? ahlakla namusla, 

atheizmde ahlakı değerleri, neye göre belirlieyceksiniz?buda ayrı bir soru.

atheistleri bu konuda anlamıyorum, ben atheist olmadıgım halde, ahlaka inanmıyorum,

ahlakın, toplumların içinde oluştuğundan eminim, insan icadı ahlakın bir anlamı olmaz diyorum.

atheizmle ahlaki değerleri bağdaştıramıyorum, bu kötü birşey değilki neden? kötü birşeymiş gibi lanse edilir, onu hiç

anlamıyorum, teizmi zaten hiiç anlamıyorum, 

bana göre ahlaki değerlerimizi insanlar belirliyor..

örnegin bir topluluk düşünün orda sadece atheistler var, emin olunkı orada yine ahlaki değerleri belirleyen biri olucaktır.

bir topluluk düşünün. herkes teist ordada ahlaki değerleri belirleyen alimler olucaktır.

bir topluluk düşünün, onlar gerçekten atheist çünkü onlar doğuştan atheist.. doğuştannnnnn..

anladınızmı? doooğuşşştann... atheist! 

çünkü o toplumda, ahlaki değerler henüz keşfedilmemiştir, çünkü o toplumda henüz, 

tanrıyla tanışılmamıştır, çünkü o toplumda henüz, tanrıyla tanışıldıktan sonra atheist olunmamıştır..

önce teist olursunuz sonrada atheist.. bu modern toplumlarda böyledir. 

gerçek atheizm sonradan olunmaz, doğuştan olunur. bu yüzden ahlaki degerlerin bir anlamı olmaz.

Sitelerde Paylaş
9 minutes ago, karamsarhuman said:

atheistlerde bir garip,herşey evrimin aklıdır, hiç birşeye inanmazlar, ama iş ahlaka gelince, aslan kesilirler, neymiş?

evrimsel sürecin içinde ahlakta varmış, iyide ahlak varsa, namusta vardır..

namus, iffet, şeref onurda vardır..

bu kavramlar, teizm icadıdır, atheizmin ne işi olur? ahlakla namusla, 

atheizmde ahlakı değerleri, neye göre belirlieyceksiniz?buda ayrı bir soru.

atheistleri bu konuda anlamıyorum, ben atheist olmadıgım halde, ahlaka inanmıyorum,

ahlakın, toplumların içinde oluştuğundan eminim, insan icadı ahlakın bir anlamı olmaz diyorum.

atheizmle ahlaki değerleri bağdaştıramıyorum, bu kötü birşey değilki neden? kötü birşeymiş gibi lanse edilir, onu hiç

anlamıyorum, teizmi zaten hiiç anlamıyorum, 

bana göre ahlaki değerlerimizi insanlar belirliyor..

örnegin bir topluluk düşünün orda sadece atheistler var, emin olunkı orada yine ahlaki değerleri belirleyen biri olucaktır.

bir topluluk düşünün. herkes teist ordada ahlaki değerleri belirleyen alimler olucaktır.

bir topluluk düşünün, onlar gerçekten atheist çünkü onlar doğuştan atheist.. doğuştannnnnn..

anladınızmı? doooğuşşştann... atheist! 

Elbette, götveren, orospu çocuğu gibi şeylerde var, tam teistler için var olan...

Senin teizm dediğin şey, işte götverenliği, orospu çocukluğunu, şerefsizliği, iffetsizliği aklayan, sevap ve helal kılan denen şeydir. 

Milletin karısına kızına el koyup, sikip sikip sonra birde pazarda satmak mı ahlak, iffet, şeref dediğin şeyler? Bunları aklayıp gayet şerefli bir iş yapan teizm dediğin şey değil mi?

Sitelerde Paylaş

sayın anibal, ben teizmin ahlaki değerlerini övmüyorumki, dikkat ettinmi? verdiğin örnekleme aslında, birden çok anlam

içeriyor, bende bunu anlatmaya çalışıyorum, söylediklerinde % 100 haklısın, ama teizmdeki ahlaki değerlerden size ne arkadaş.

siz atheistler neden? teizmin ahlakını örnek alıp, atheizm icadıymış gibi lanse ediyorsunuz?

sizin farklı bir ahlaki değeriniz yokmu? örneğin .bir atheistin, kendine özgü ahlaki değerleri nasıl olucak?

önce bunu anlamamı gerekiyor.

çünkü atheizm icat olmadan, bu kavramlar zaten teizmin en büyük silahlarından biriydi.

sizlerin aklı ve mantıgı kadar güçlü bir ahlaki değerler türetemiyor olmanız sizlerin zayıf halkasıdır aslında.

ben ahlaki değerlere inanmıyorum. mantıksız buluyorum,

çünkü ahlaki değerlerin kalıcı bir amacı olmalı, sonzuza dek sürmeli, ama bir sonrakı kuşak belkide savaşıcak toplumlar 

yok olucak, belkide eskisi gibi ahlak kavramı uutulup  gidicek, yani gerçeğe tekrar geri dönülücek.

namus, iffet, ahlak, gibi değerler teizmin değerleridir, hiç boşuna kızmayın, bu konuda haksiz oldugunuzu 

sizlerde biliyorsunuz.

sizler önce ahlak yönelik bir değer belirleyin. bu değerler evrimleşip olgunlaşsın.

teistler gibi sabit olmasın diyorum..

öyle bir ahlak yaratınkı, etkilenmemek imkansız olsun.

öyle bir ahlak belirleyinki,kız çocukları ile evlenilmesin.

öyle bir ahlaki değer belirleyinki,, kuma olmasın

öyle bir ahlaki değer belirleyinki.. bu ahlaki değerler içinde haremcilik, 

ensest akraba eviliği , olmasın.. 

sizin ahlaki degerlerinizin kriteri nedir? önce onu belirleyin ben burdayım nasıl olsa?

bu degerler nedir? önce onu anlıyalım..

haksızmıyım?

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Evrim yapıyor bunları.

Ayrıca bu konuları konuşmak ayıp değil. Bu da ayrı bir toplumsal darbogazdir.

Forumda yazılarına baktım.

Yazılarında ateist evrime inanmak zorunda değil diyorsun.

Şimdi kalkmışsın sebebi evrim diyorsun.

Ayıp nereden çıktı?Bu konuları konuşmayalım demedim.Cinsellikten insanlar zevk haz almasa saydıklarımın  hiçbiri olmazdı.

Ateist isen sana bu zevki doğa kazandırdı.Ama ben teistim ben bunların sebebini doğaya bağlayamam.

tarihinde inanır tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben İslama inanıyorum ancak diğer tüm inançlara saygım var. Bunu belirtmek istedim.

18 yaşından küçük biriyle (kendi isteğiyle olsa dahi) cinsel ilişkiye girmek bir suçtur. Ama genel evdeki kadınlarla ilişkiye girmenin bir suç olduğunu düşünmüyorum. 

18 yaşından küçük birinin, o yaşta cinsel ilişkiye girmek için tam olarak mantıklı bir karar veremeyebilir. Ancak genel evdeki kadınlar reşit oldukları ve bir yetişkin oldukları için kararlarında tamamen özgürdürler. Açıkçası konu sahibinin iddia ettiği fikri çok saçma buldum. 

Sitelerde Paylaş

Ahlak denilen mefhum, bir tür toplumsal sözleşmedir. Her toplumsal sözleşme gibi değişkendir. Hem zamana, hem de topluluğa göre. Hawai'ye beyazlar ilk gittiklerinde oranın yerlileri ahlaksız değildi. Yalnızca onların ahlak anlayışı farklıydı. MGM yapımı eski bir film var. Oldukça ilginç.

Ahlâk konusunu işlerken Durkheim'cı bir bakış açısı gerekiyor. 

Sitelerde Paylaş
7 hours ago, karamsarhuman said:

sayın anibal, ben teizmin ahlaki değerlerini övmüyorumki, dikkat ettinmi? verdiğin örnekleme aslında, birden çok anlam

içeriyor, bende bunu anlatmaya çalışıyorum, söylediklerinde % 100 haklısın, ama teizmdeki ahlaki değerlerden size ne arkadaş.

siz atheistler neden? teizmin ahlakını örnek alıp, atheizm icadıymış gibi lanse ediyorsunuz?

sizin farklı bir ahlaki değeriniz yokmu? örneğin .bir atheistin, kendine özgü ahlaki değerleri nasıl olucak?

önce bunu anlamamı gerekiyor.

çünkü atheizm icat olmadan, bu kavramlar zaten teizmin en büyük silahlarından biriydi.

sizlerin aklı ve mantıgı kadar güçlü bir ahlaki değerler türetemiyor olmanız sizlerin zayıf halkasıdır aslında.

ben ahlaki değerlere inanmıyorum. mantıksız buluyorum,

çünkü ahlaki değerlerin kalıcı bir amacı olmalı, sonzuza dek sürmeli, ama bir sonrakı kuşak belkide savaşıcak toplumlar 

yok olucak, belkide eskisi gibi ahlak kavramı uutulup  gidicek, yani gerçeğe tekrar geri dönülücek.

namus, iffet, ahlak, gibi değerler teizmin değerleridir, hiç boşuna kızmayın, bu konuda haksiz oldugunuzu 

sizlerde biliyorsunuz.

sizler önce ahlak yönelik bir değer belirleyin. bu değerler evrimleşip olgunlaşsın.

teistler gibi sabit olmasın diyorum..

öyle bir ahlak yaratınkı, etkilenmemek imkansız olsun.

öyle bir ahlak belirleyinki,kız çocukları ile evlenilmesin.

öyle bir ahlaki değer belirleyinki,, kuma olmasın

öyle bir ahlaki değer belirleyinki.. bu ahlaki değerler içinde haremcilik, 

ensest akraba eviliği , olmasın.. 

sizin ahlaki degerlerinizin kriteri nedir? önce onu belirleyin ben burdayım nasıl olsa?

bu degerler nedir? önce onu anlıyalım..

haksızmıyım?

Namus, ahlak falan teizmin değerleri değildir, bunlar teizmin igfal ettiği, kendi pisliğini örtmek için kullandığı değerlerdir. 

İnsan, diğer canlılar gibi doğuştan bir takım değerlerle yaşar. İşte senin namus, ahlak, iffet dediğin şeyler onlardır. Pek çoğu da, teizm tarafından igfal edilmiştir. Sen ise, tezimin igfal ederek toplum hayatı ve sana dikte ettiği bir sürü şerefsizliği, tecavüzü falan, amanda namus, amanda ahlak diye teranesini edersin.

Bak mesela:

Rivayet olunduğuna göre Yahudiler, "Bir kimse karısının önüne arkasından yaklaşarak cinsel birleşmede bulunursa, doğacak çocuğu şaşı olur." derler ve bunun Tevrat'ta olduğunu söylerlermiş, Resulullah (asm)'a bu aktarılmış, "Yahudiler yalan söylüyorlar." buyurmuş ve şu âyet inmiş: "Ey erkekler kadınlarınız sizin tarlanızdır."

Bir de misyoner pozisyonu diye bir şey vardır bilir misin? Adı neden misyoner pozisyonudur, bunu da bilir misin? Bir kadını bu şekilde şeyetmezsen, bunun günah, namussuzluk falan olacağını yazan rahipleri bilir misin?

Evet, basitçe, hiç bir din çıkıp "Kadın nasıl zevk alıyorsa öyle" demez mesela. Sana kendi bamya pipilerinin, kendi ezik alemlerinin gerçeğine örtüşen bir şey koyar, sonra da bunu "ahanda en bir namus, en bir iffet budur" diye dikte ederler. İşte, senin o teizmin namusu, ahlakı falan dediğin şeyler bunlardır. 

Bugün bile sürüyor çoğu. Tarih boyu dinler, insan kurban etmenin, insanları kesip biçmenin, insanların ellerindeki malı gasp etmenin, insanları köle etmenin, en pis işkenceleri insanlara yapmanın yolu olmuştur. Evet, tarihin en rezil işkenceleri, engizisyon tarafından yapılmıştır mesela. Kölelik, hala moritanya, mısır gibi islam ülkelerinde devam eder mesela. Ve teizm, tüm bunları aklayan, meşru kılan olmuştur. 

Ne zamanki, engizisyonun, dinlerin, ulemanın falan nefesi kesildi, pili bitti, dine "lanet olsun" dendi. İşte o günden sonra hatırladın, işkencenin kötü, köleliğin kepazelik olduğunu. 

Git bir bak, insanların dinlere tabi yaşadığı dönemdeki namus, iffet, ahlak falan dediğin şey ile bugünkü arasında ne var? Ve bir daha sor kendine, "iyi de la, ne güzel böyle adamın çıtır çıtır kemiklerin kırıp, gözlerini kızgın demirle oymak gibi harika işler yapmak, 5 yaşında kızı alıp kütür kütür böööle, daracık düzüp, sonra da hem satıp para kazanmak gibi güzel şeylerden, insani şeylerden, neden kendini uzak tutuyorsun?" 

Dinlerin binlerce yıllık malum ahlaksızlık ve vahşeti oradayken, seni bugün böyle olmaya iten ne acaba, bir bak, bakalım bulabilecek misin?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...